Keresés

Részletes keresés

eztEgyed Creative Commons License 2002.07.27 0 0 125
Érdekes, hogy a FIDESZ az elmúlt 4 évben nem hagyta tisztára mosni saját magát...
Előzmény: Törölt nick (122)
Fekete_Péter Creative Commons License 2002.07.27 0 0 124
Na ne szeméjeskeggyé má! Nem lehet mindenkinek ilyen szép neve, mint neked, nekem ezt adták a szüleim, van is vele bajom rendesen:-(((

Péter

Előzmény: Árgyélus királyfi (123)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.27 0 0 123
Hát szerintem a Fekete Péter 1 rossz lap :-D

[MH.O6]

Szóvivő diploma nélkül? Gál J. Zoltánt, a Medgyessy-kormány szóvivőjét nem nevezték ki államtitkárrá, de ebben a besorolásban látja el feladatát a Miniszterelnöki Hivatalban. Úgy tudjuk, az államtitkári kinevezés azért maradt el, mert az új kormányszóvivő nem rendelkezik felsőfokú végzettséggel, egyetemi vagy főiskolai diplomával. Gál J. Zoltán életrajzában az szerepel, hogy a budapesti Eötvös Loránd Tudományegyetem Szociológiai Intézetének szociálpolitika szakán és a szegedi József Attila Tudományegyetem kommunikáció szakán tanult, de diplomáról nem tesz említést. Korábban elvégezte a Magyar Újságírók Országos Szövetségének újságíró-iskoláját. Ebben a szakmában dolgozott több napilapnál, legutóbb a Népszava főszerkesztő-helyettese volt, majd a választási kampányban Medgyessy Péter kabinetfőnök-helyetteseként tevékenykedett.>>

Előzmény: csicsolina (107)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.27 0 0 122
Neked a kérdést úgy teszem fel, hogy egy óvodás gyerek is megértse.
Mit kell vizsgálni, ha van egy bízonyíték arról, hogy MP spicli volt.
Van egy dokumnetum, hogy MP besúgott és megfigyelt embereket a PM környékén. LEhet, hogy Neked ez nem bizonyiték de nekem az.
A bizottságosdit pedig azért jétszák el, hogy a T. baoldaliaknak legyen egy alternaticájuk, hogy MP elvtársat tisztára moshassák.
Előzmény: kis pimasz (121)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 121
Torres!
A gyengébbek kedvéért szeretném felhívni a figyelmedet, hogy ez a topik nem Megyóról, hanem Baloghról szól, és arról, hogy mi a célja a Balogh-bizottságnak.
Sejtelmesen megfogalmazott manipulatív kérdésedet talán tedd fel az illetékes topikban. No persze úgy, hogy még egy 12 éves gyerek is megértse a célzást.
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.27 0 0 120
Medgyessy Péterkém azt üzeni, hogy mindent az országért tesz és tett.
Hogyis volt ez 1988-ban, kedves Péterkém?
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 119
Egyetértek, de miközben olvastam, felmerült bennem egy kérdés:
OFF!
Mi a fenének kell a PÖCSöknek állami pénzből fenntartott országos napilap, meg ugyancsak állami pénzből fenntartott országos "jobbos közszolgálati TV" (Kerényi)?
Tudtommal a PÖCSök a második nyilvánosságot preferálják (face to face - ahogy írod).
ON!
Előzmény: Kandirozott Meduza (116)
csicsolina Creative Commons License 2002.07.27 0 0 118
Hát ha a HVG cikket és a Magyar Parlament honlapját mérlegre tesszük, akkor rég rossz. Talán valami hieles döntnököt kéne keresni! akkor talán a többi 367 képviselőről se biztos, hogy minde úgy van, ahogy ott látszik:-((((
Előzmény: livefast (115)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 117
Cinikus, személyeskedő hozzászólásod elolvastam, kár, hogy ilyen kioktató.
Baloghról csak annyit, hogy egykor osztálytársak voltunk, és ő niztosan nem a példaképem.
Mindössze egy botcsinálta karrierpolitkius, aki most 2 hónapig a reflektorok kerszttüzében ülhet, és ezért igyekszik roppantul fontosnak látszani.
Más kérdés, hogy Orbán agyament kormányzása után most már a kutyát sem érdekli, hogy Medgyessy a régmúltban csinált -e valami olyat, amit Orbán ma rossznak ítél meg, vagy sem.
Orbán - ha kell - abból is botrányt fog kovácsolni, ha Megyó jobb kézzel fogja meg a kést az asztalnál.
Előzmény: budai93 (114)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.07.27 0 0 116
SirContact !
"Orban hazudott a megfigyelesi uggyel kapcsolatban. Igy kezdte miniszterelnokseget"
Sajnos igy is folytatta.,nemcsak ő,hanem a Fidesz
vezérkar minden megszólalója.Ha nem hazudott akkor csúsztatott, csúnyán tekert a szavakon.Igy pl. a kétéves ktöltségvetés sem volt más, mint a választók átverése.Az egész 4 év arról szólt,hogy milyen fontos a pr tevékenység.Ha újra kezdeném és szakmát választanék, ez biztos jövőt igérne. Szives tanulnám.
Ami pedig a Balogh urat illeti, már volt bizottsági tag, legalábbis azt mondta, hogy részt vett az olajbizottságban.Nagy szerep lehetett mert senki nem emlékszik rá.
Az hogy prokoncepciója van, azt azért tagadja, mert nem tudja mi az.Azért egy MDF-es a bizottság vezetője, hogy bőgjön le a másik, aki el akar különülni a Fidesztől.Semmit nem tudott mondani a riporterek kérdéseire, mert csak a betanult szöveget merte mondani, ha elkalandozott akkor belezavarodott a mondanivalójába.
Az egész bizottságosdi ahogy az általuk alkalmazott mostani szövegek is, a figyelemelterelés célját szolgálja. Szerintem, szegény Fideszesek nagyon biztak a népben, hogy nem a fizetés, főzés, bevásárlás, napsütés,nyaralás érdekli őket, hanem felemelkednek filozofiai magasságokba, és komoly
megfontolt álláspontot fejtenek ki amellett, hogy ha a Fidesz azt monja, akkor MP-nek menni kell. Oknak elég az is hogy O.V. mondta.(persze csak azok akik nem tudnak a filozófusokkal megasra emelkedni)
Nagyon sajnálatosnak látom, hogy a Fidesz nem tudja követni OV az új politikai helyzet felismerésében. Nakik is fejlődni kell. Csak abban nem vagyok biztos, hogy OV mennyire akarja, hogy a Fidesz kövesse, mint szervezet. Esetleg már szélesebb a látóköre és csak az egyének face to face meggyőzése a kellő út.
Szerintem egy új párt alakul. Jó lesz a szobatársaknak figyelni.
Előzmény: SirContact (34)
livefast Creative Commons License 2002.07.27 0 0 115
HVG-portréban ez állt Gál J Zoltán tanulmányai kapcsán:

"...Búfelejtőül a Népszabadság gyakornokának áll, és beíratkozik az ELTE-re szociálpolitikát és a szegedi JATE-re kommunikációt tanulni. E tanulmányokat végül mindmáig függőben hagyja, és csupán a MÚOSZ újságíró-iskoláján szerez diplomát."

Szóval, amit az mkogy.hu-n olvastál, az hogy is mondjam... nem fedi a valóságot.

Előzmény: csicsolina (111)
budai93 Creative Commons License 2002.07.27 0 0 114
Jó lenne tájékozódni,mielőtt a véleményedet itt leírod!
Balogh-nak már akkor szamizdat nyomdái voltak amikor a te bilikédben nézték, hogy van e már valami a baba alatt.
Ha ismernéd az emberek múltját és nem csak a topicból tájékozódnál, akkor azt is tudnád, hogy nem csak Mo.-on, de az akkori Cseheknél Duray-val eggyüt a Magyar III/III és a Cseh szolgálat is igen igen élénken foglalkoztak a személyével.
Ja az igaz ,hogy ő per pillanat a szemedben nem a haza megmentője a gaz KGB. ellen, de nem lehet mindenki a ti hősötök, nekünk is kell egy , még ha nem is miniszterelnök:)
Előzmény: kis pimasz (99)
big-lesz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 113
Ya, ya...
De amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek!
:o)))
(bocs)
Előzmény: Árgyélus királyfi (112)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.27 0 0 112
A topicot ne olvassam helyetted? :-D
(91 nem iq; 1 beírás száma)
Előzmény: big-lesz (110)
csicsolina Creative Commons License 2002.07.27 0 0 111
Kötve hiszem, hogy az idézett helyen bemondásra töltik az adatbázist. Ha meg igen, akkor az legyen sz@rul, aki nem vette észre. Amig nem cáfolják, addig az a hiteles. Majd ha megjelenik a sajtóban, hogy fals adatokat publikálnak, akkor elballagok a klumpába. Addig meg azt hiszem, amit látok.
Előzmény: Árgyélus királyfi (109)
big-lesz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 110
off
"-91"
A tied, ennél azért magasabb...
:o)))
Előzmény: Árgyélus királyfi (108)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.27 0 0 109
Szarul leszelccccccccccccccccccccccc ha +tudod, hogy Gál J hazudott?
(nincs 1 diplomája se. 2 se)


Előzmény: csicsolina (105)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.27 0 0 108
>Ez egy teszt feladat?>>

Ya!
(csak neked & csak most)

Előzmény: big-lesz (104)
csicsolina Creative Commons License 2002.07.27 0 0 107
Bocs Peti, ezt Árgyélusnak címeztem!
Előzmény: csicsolina (105)
big-lesz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 106
Túlképzett...
:o)))
Előzmény: csicsolina (105)
csicsolina Creative Commons License 2002.07.27 0 0 105
Előzmény: Fekete_Péter (103)
big-lesz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 104
Hoppá: végzettség... :o(
Egyébiránt nem értem.
"-91"
Ez egy teszt feladat?
:o)))
Előzmény: Árgyélus királyfi (102)
Fekete_Péter Creative Commons License 2002.07.27 0 0 103
Előzmény: Árgyélus királyfi (95)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.27 0 0 102
-91
( az >érettségi< szót keresd; a pici szemeddel)
Előzmény: big-lesz (101)
big-lesz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 101
Királyfim, nem tudtad, az IQ-szint és az iskolai végzetség még köszönő viszonyban sincs egymással?
Nyissd ki a pici szemed és
nézz körül...
:o)))
Előzmény: Árgyélus királyfi (95)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.27 0 0 100
ez az egész bizottságosdi azért röhejes (azon kivül, hogy szerintem roppant udnoritó is ez a nagy "nem tudtam semmiről" szinjáték), mert ha azt hozza ki a bizottság hogy MP nem volt besugó, hanem tisztsségesen ellátta azt a munkát amit ő is elmondott, a mostani kiabálok és erkölcsi magaslatokon álló itészek azt fogják kiabálni? hogy a bizottság munkáját az MSZP el lehetetlenitette, az iratokat eltüntették a fidesz kiegyezett az MSZP-vel, és MP akkor is egy utolsó aljas ga kollaboráns volt.
Szóval semmi értelme az egésznek.
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 99
Balogh mindössze egyike azoknak, akik a villanófényben sütkérezve megpróbálják játszani az eminens politikus szerepét, hátha a "nagyok" (itt most sem testméretre, sem erkölcsi nagyságra nem gondoltam) közelebb engedik majd őket is a tűzhöz.
A nagyok persze mindenkit nagy ívben letojnak, de Balogh ezt nem éri fel ép ésszel. Ugyanúgy eltüntetik majd a süllyesztőben, mint Pallagh.
balogh azon politikusok közé tartozik, akik a rendszerváltáskor fehéren és a többedik X-szel a hátuk mögött bújtak ki a tojásból. Legalábbis ezt akarják magukról folyamatosan elhitetni.
"Az kiabál a legjobban, akinek a háza ég." Ma az kommunistázik, és szidja az előző rendszert a leghangosabban, aki önként nyalt és támogatta.
Ezalól az Orbán-klikk és Balogh sem kivétel.
Kénytelenek hazudni, hogy legyen, aki rájuk szavaz.
És sokan beveszik.
Előzmény: fromme (94)
Yupyter Creative Commons License 2002.07.26 0 0 98
Ja, hogy nektek ilyen megdönthetetlen érveitek vannak. :-(
Nem gondoljátok, hogy nevetséges dolog előítéletekre alapozni a vádakat? S ráadásulaz előítéleteket tényekként harsogni?
Ez csak az értelmi szinteteket minősíti. Lásd Balogh mezőgazdasági középfokú végzettságe...
Előzmény: TALIESIN (92)
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.26 0 0 97
"az allampolgaroknak joguk van tudni, h mit csinalt a miniszterlnokuk szt tisztkent az elozo eraban"

Egyetértek, én is szeretném tudni.
De félek, hogy az igazságot sohasem tudjuk meg, még a halovány mását sem.

Előzmény: SirContact (29)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.26 0 0 95
>No ezért is javasoltam az IQ-teszt vizsgálatot parlamenti belépőnek.>>

Ya!
Gál J Zoltán monnyon le.
(1 érettségivel ne kavarjon a parlamentben)

Előzmény: Yupyter (91)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!