Keresés

Részletes keresés

D16Z5 Creative Commons License 2002.07.26 0 0 16
Lefejeltem a klaviatúrát. Legközelebb hétfőn jövök. Jó éjt!
Detonátor Creative Commons License 2002.07.23 0 0 15
Mi a fenét kerestem én itt eddig? Bealudtam....
Előzmény: D16Z5 (14)
D16Z5 Creative Commons License 2002.07.23 0 0 14
Kihasználva a pillantnyi csendet jó éjszakát kívánok mindenkinek!
Detonátor Creative Commons License 2002.07.22 0 0 13
OK. Biztos én voltam "túlérzékeny". ;-)
Előzmény: BkorVette (12)
BkorVette Creative Commons License 2002.07.21 0 0 12
én értettem, és egész jót röhögtem ezen a faszon:))
Előzmény: Detonátor (10)
Detonátor Creative Commons License 2002.07.21 0 0 11
Részemről game over.
Detonátor Creative Commons License 2002.07.21 0 0 10
Ha kifejtenéd bővebben, azt nagyon megköszönném, mert nem igazán tudlak követni.
Előzmény: E30M40 (8)
Type-R Creative Commons License 2002.07.20 0 0 9
sajnálom hogy még mindig nem lehet bekötni hozzám a dsl-t:(((
így szinte semmit nem vagyok neten, de hát ez legyena legnagyobb gondom:)))
jó éjt
E30M40 Creative Commons License 2002.07.19 0 0 8
Én sosem búcsúzom el a lóerőktől...a kocsiban alszom...
De olyan "jó",hogy nyilt ez a "puszi egymás farkára" topic...
Puszi minden MAKKtársnak...oda ahova akarja...

Üdv: Gagyimami

Detonátor Creative Commons License 2002.07.19 0 0 7
Én voltam most az utolsó láncszem. Detonátor, viszlát! :)
Detonátor Creative Commons License 2002.07.16 0 0 6
Részemről a fáklyás! :) Jól elvoltam, de egyedül már egy picit uncsi. :)))
Jó éjt!
S.F.Maranello Creative Commons License 2002.07.09 0 0 5
Jóccak!
fastcar Creative Commons License 2002.07.09 0 0 4
Jó éjt!
Detonátor Creative Commons License 2002.07.06 0 0 3
Akkor én is elpályázok. Jó éjt! (Bár úgy látom, hogy most érkezett Type-R, de vele már nem kezdek eszmecserét.) :)
Előzmény: fastcar (2)
fastcar Creative Commons License 2002.07.06 0 0 2
Akkor most én is letészem a lantot.
Jó éjszakát!
D16Z5 Creative Commons License 2002.07.05 0 0 1
Megittam a söröt, el is álmosodtam, úgyhogy jó éjszakát lóerők!
D16Z5 Creative Commons License 2002.07.04 0 0 0
Jó ötlet, főleg, hogy ma estére csak ketten maradtunk. Ha Te úgy, akkor én is úgy! Jó éjszakát!
Előzmény: Detonátor (-)
Detonátor Creative Commons License 2002.07.04 0 0 topiknyitó
Gondoltam, itt elköszönhetne mindenki, amikor úgy érzi, hogy ennyi volt mára/éjszakára. (Csak azért, hogy a másiknak esetleg ne kelljen várni a megválaszolatlan kérdésre.)

Megkezdeném a sort:
Detonátor game over!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!