Keresés

Részletes keresés

BX_thomas Creative Commons License 2002.07.04 0 0 5
Őszinte legyek? mármint a vélt igazzal. Nem érdekel, sőt azt csinálnak pesten amit akarnak. Én a "vidék"hez tartozom az egri mivoltommal.
Nem vagyok fidesz szimpatizáns már egy ideje. Lehet hogy ezzel elérik a céljukat, maga cél viszont amiért küzdenek baromira nem érdekel. Már a púpom tele van az egész választási köcsögségekkel! Abból nem fog felépülni a házunk és nem lesznek gyerekeink akik majd élvezhetik a nagybetűs életet amire azt mondják: ezt kaptuk tőletek! :(

Az OTP más tészta, nem aztmondom lőjük szét, de ez nem állapot. Minden egyéb mással a Budapest Bankba járok /számlák ott vannak/ de azokkal sose volt ilyen gondom. És nem csak nekem van gondom ezzel.
Ha az állam azt mondta anno, hogy ez legyen egy támogatás, egy segitség akkor legyen és ne baszogatás, meg ősz hajszál gyűjtés! Ennek semmi értelme! illetve van. Sok ember gazdag lett ettől is! :(

Előzmény: Csokis (4)
Csokis Creative Commons License 2002.07.04 0 0 4
Mindig ezt mondjuk, hogy birkák így, meg birkák úgy, de sosem csinálunk semmit. És még ez a jó. Nézd meg, akik ma a vélt igazuk miatt csináltak egy fasza kis dugút. Az jó lett nekünk? Bemehetnék szétlőni az OTP-t, mint Michael Douglas a Mekdöncit az Összeomlásban, de nem megoldás. Ennél kevesebből meg egy OTP méretű szar nem ért. :-(
Előzmény: BX_thomas (3)
BX_thomas Creative Commons License 2002.07.04 0 0 3
És hol olavassam végig?
Az nem boldogit, hogy te is az vagy de az igen dühit hegy beleszarnak az ember pofájába!
Engem az nem vigasztal hogy ennyi! Ha valamit meg lehet és kell változtani akkor tegyük! de miért nem tesszük? mert a magya ember birka és nem szól csak tűr. :( Ne vedd személyes sértésnek amit irtam. Ok?
Előzmény: Csokis (2)
Csokis Creative Commons License 2002.07.04 0 0 2
Ha mégis végigolvasnád: Mivel jómagam is OTP LTP-s ügyfél vagyok, nem nagyon van mit hozzátennem. Vagy jobb lenne, ha leírnám a velem való packázásukat? Attól jobb lesz? Leszarnak minket, ez a lényeg. :-(
Előzmény: BX_thomas (1)
BX_thomas Creative Commons License 2002.07.04 0 0 1
Valami ilyet vártam! :( ezekszerint te nem olvastad végig amit irtam. nembaj. Én sem fogom azt elolvasni amit te irtál. Ok?
Kb ennyi az összes kormány és állami szervezet!
Előzmény: Csokis (0)
Csokis Creative Commons License 2002.07.03 0 0 0
Nullára érdekli az OTP-t, hogy szereted, vagy sem. Jó nagy vállalat, leszarhat téged nyugodtan. :-(
Előzmény: BX_thomas (-)
BX_thomas Creative Commons License 2002.07.03 0 0 topiknyitó
Mert az a helyzet én alapvetően nagyon rühellem!
És ezt nyiltan mostmár ki is merem jelenteni. Csak még azt nem tudom ennek, hogyan tudnék hangot adni, mert nagyon elegem van a szarr@gásukból!
Ja és az állambácsi is.....ja.

Történet:
Lakáskasza. - már rosszul kezdődik
2001 decemberében lajárt a megtakaritás. Már novemberben megkaptuk a kérdőiveket, hogy szeretnénk e igénybe venni a hozzá tartozó hitelt.
1 egész kerek millió forint a megtakaritás+hitel. kb 500-500 Magyar forint.
Amikor elindult ez a dolog akkor Egerben /mert vidéki suttyó vagyok/ 1.2 milláért lakótelepi lakást lehetett kapni. Fiatal pár voltunk tele reményekkel és üres zsebbel.
Megkötöttük az 1 millás szerződést 4.5 évre + 5 vagy 10 és törlesztés /nemtom pontosan de lényegtelen/.
Utána következtek be az ingatlan árrobbanások! És ha valaki azt mondja ezt nem szándékosan tették akkor szmbeköpöm. Évekig stagnáltak az ingatlan árak és ezt figyelembe véve rajtunk kivül még rengetegen kötöttek szerződést.
No szoszo...
Eltelt egy év ingatlan árak kusztak felfelé.
Kötöttünk mégeggzet, de már az Új miltikes mittoménmijen program keretében. 3 milliós hitellehetőség az 1 mellé + azért csak teszünk valamit félre. Teltek az évek. Pontosabban még 2. Mikorra ott tartot a dolog, hogy a papiron lévő 4 milla már édeskevés egy lakótelepi lakáshoz.
Újabb megtakaritás.
Most már havi 36 ezer forintot fizettünk összesen megtakaritásokat + az akbérlet.
Végre lejárt a lakáskassza. beadtunk minden papirt. Közben épitkezés mellett döntöttünk, látva a kormány segitőkészségét.
Mindekközben Otp elkezde a bohóckodást.
Mindenféle adatok bekérése, természetesen nem egyszerre, hanem mindig amikor valamit bevittük jöttek az újabb ötletek.
Vittük kitartóan. Elkészült a ház terve, ja és persze a telket is megvettük már.
tervet is vittük, lássák az épitési szándékot.
Újabb kérés:
- épitési engedély
még egy hónap mert az ugye nem puszira adják, hanem pár hétre.
-megjött
Nem jó! jogerős kell.
Még várunk sürgetjük a jegyzőt iygekezzem mer otp erre vár.
8 nap múlva megjött /törvény szerinti fellebezési határidő/
Becittük.
Még mindig kértek. Költségvetést.
Ekkor elfogyott a türelmem és bementem személyesen, mert addig a nejem járt be hozzájuk, és hihetelen tuskó mód nekemestek mit képzelek magamról?
Ekkor elmém elborult és megkérdeztem végiolvasták e figyelmesen a kerdőivet?
válasz: igen!
Jó akkor ebben a sorba azt kérdezik, hogy mennyi lessz a ház becsült értéke /amit nem hasraütésre irtunk be hanem az épitészkamara álltal meghatározott és figyelembe vett szabályok alapján alakult ki (heylileg hol van, milyen jellegüek a helyiségek stb.)/
Szóval Hölgyem ide az van irva 15 millió! most itt 488 ezer foritn kölcsönről megy a csevej amit rá fognak terhelni az ingtalanra!!!!
Hüppögés: ja télleg!
Bocs!!!!!
Jó akkor minden rendben. következő kiutalás Júniusban!!!!!
Miva??? Mint 30 évvel ezelőtt??? Következő kiutalás? 3 hónapja használja a pénzem és még 3-ig akarja használni? Kamatot fog rá fizetni? vag mi?
Otthagytam.
Most Július van. Nejem fél órája jött el tölük.
Jövőhéten visszatérünk rá, már az asztalomon van!

És mi lessz akkor ha 5 milla hitelt szeretnénk felvenni?

Hát kérdem én hol a bánatos p...ban vagyunk? Mi ez? A középkor?
Szóval ilyenkor hova menjek? Mert ez már tarthatatlan állapot! Sürgősen változtani kellrajta!

Bocsi ha hosszú voltam, de nagyon ingerült vagyok emiatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!