Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 175

Vszleg igen, de miért nem kérdezted meg vmelyik dokit?

Előzmény: klara50 (173)
klara50 Creative Commons License 2011.11.09 0 0 173

Szevasztok!

Most nincs időm visszaolvasni,de van itt vki talán aki szakember a gyógynövények terén?

Kérdezném nekem magasvérnyomásom van,cukorbeteg vagyok,Ibs.sem van erős inkontinneciám mert lesüllyedt a hüvelycsonkom ezért mindig hólyaggyulladásom is van,már sokat szenvedtem januárban műtenek,mert 2005 ben is megcsinálták egyszer de mostanra ugyan ott vagyok,de inkontinenciám rosszabb.Szóval kérdésem az a fent leírt betegségeimre gyógyszereket szedek,szabadna-e INKONTINENCIA teát innom napi 1 csészével aminek az összetevői "spanyol meggylevél,kisvirágú füzike,és fehér árva csalán.Ez Gyuri bácsi tea keveréke a füves emberé. Lécci válaszoljatok,nem merem addig inni .Köszönöm Klárika

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.20 0 0 172

He??? Ennek így mi értelme?

Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.20 0 0 171

Vegyünk egy teljesen normális állapotot. Semmi túlzás.

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.20 0 0 170

Milyen koncentrátumban?

Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.20 0 0 169

Üdv!

A jód egy természetes fertőtlenítő (részben)... de milyen hatást gyakorol a hasznos bélbaktériumokra?

Az esetleges választ köszönöm.

babaji Creative Commons License 2011.09.05 0 0 168

Könyvet kérsz az önsegitési módszerekről ?

Nos eléggé rengetegféle próbálkozás van és igen fejlett SELEJTEZÉSI JÓZAN érzék is kell hogy az ember ne legyen pénzéhes népség vagy tullelkesült mániákus áldozata. Itt kicsit több az ocsu mint a buza és alaposan résen kell lenni.Ezért is örülök ha O R V O S kutatja és kultiválja a természetgyógyászatot.

Magamfajta nemorvos is próbálkozhat de ne ugorjon be a nagybőgőbe azonnal :))) csak ovatosan.....

babaji Creative Commons License 2011.09.05 0 0 167

Általában MINDENFÉLE masszázs jót tesz.Én például tévézgetés közben masszirozgatom a talpat bokát vagy a tenyereimet,ujjaimat eröltetés nélkül.Nem feltétlenül kell tudni hogy mondjuk fejfájásnál az ujjbegyeket nyomodassuk,hanem csak ugy mindenfelé.Persze ezt sem szabad tulzásba vinni.

A legintenzivebb masszáz természetesen a kölcsönösen megelégedett erotika ! Professzor Freud óta tudjuk hogy a vágyelnyomás,aszketizmus nem egészséges sőt problémás.

babaji Creative Commons License 2011.09.05 0 0 166

http://www.origo.hu/egeszseg/20110902-ongyogyitas-gyogyito-ero-lakik-a-lelekben-meditacio-hipnozis-placebo-pozitiv.html

A lélek hat a testre ! ebben önsegitési esély adatik mindannyiónk számára.....

babaji Creative Commons License 2011.09.05 0 0 165

Rengeteg oka lehet a fejfájásnak !

Én például  régebben tele gyomornál hülyéket álmodtam és a fejem is fáj kicsit ébredéskor.De ez megszünt hogy 18 óra után már nem eszem illetve lefekvés előtt megmasszirozom a hasamat gyakran hason alszom alátáve kispárnát ez is masszázst jelent a belekre, kiüzi a szeleket és az alvás máris kifogástalan :)))

Egyébként a  déli étkezés után ledőlök kicsit RELAXÁCIÓ céljával,ez álomközeli ellazult önszuggesztiv sugalmazás : nyugodt vagyok,ellazulok,szervezetem optimálisan müködik,szeretem a testemet....ilyeneket mondogatok belső beszéddel és egy elégedett élniszerető embernek vélem magamat :)) ez is seghit.

Nem kell hozzá orvosi diploma !

Előzmény: imcsike88 (160)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.20 0 0 163

Belgyogyi, csonkovacs, vejnyomas, elfojtott szekszualis vagy, stb, stb... Vban minden meg lett maj vizsgalva?

Előzmény: imcsike88 (160)
ayurveda55 Creative Commons License 2011.08.01 0 0 162

Szia!

A fejfájásnak nagyon sok oka lehet, többek között még a nem megfelelő emésztés is. Ajánlok a figyelmedbe cikkeket, lehet, hogy olvasol olyan dolgokat benne, ami a fejfájásodra is vonatkozik (: 

http://www.calendula.hu/cikk6.php

http://www.calendula.hu/gyogyit-psziches.php

 

Előzmény: imcsike88 (160)
imcsike88 Creative Commons License 2011.07.30 0 0 160

sziasztok, sokat nézegettem hogy pontosan melyik fórumba írjak, végül úgy döntöttem itt próbálkozok. én már nagyon régóta fejfájásokkal küszködök, mindenféle orvosnál voltam, mindenféle vizsgálatot csináltak, de minden analizis jó lett, "egészséges" vagyok.. Na de a fejfájás nem múlik. Valami tanácsot kérnék aki hasonló problémával küzd. Ha a gyógyszer nem segít hátha van mód természetes úton.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.08 0 0 159
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.08 0 0 158
Heller22 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 154

Ja és itt a link

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/416292491/1/

 

köszi :)

Heller22 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 153

Sziasztok! akinek van kedve kitölthetné a kérdőívem. keleti gyógymódokkal kapcsolatban vizsgálódom. 1 oldal, kb 1 perc. köszi!

macsek68 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 152

 

Sziasztok

 

Én egy nagyon rossz tapasztalatom osztanám meg,és figyelmeztetni Nő társaim.

 

Dunakeszin jártam a prána kuckó nevű helyen narancsbőr kezelésen,negatív bunkó nő volt és még be is csapja az embereket

 

Nem ajánlom senkinek,csaló!

 

Marika

Minengefahr Creative Commons License 2011.02.07 0 0 151

Legyetek szivesek a személyeskedést mellőzni !

littletsu Creative Commons License 2011.02.01 0 0 146

Sziasztok!

 

 

Tudtok ajánlani olyan magyar nyelvű könyvet a természetgyógyászatról, ami egy teljesen átlagos magyar

ember számára viszonylag befogadható? Valamiféle bevezetőt. Van ilyen?

Az illető 56 éves, a szokásos előítéletekkel a dolog felé...

 

köszi

mona69 Creative Commons License 2010.09.29 0 0 144
Szia! Köszönöm
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 143
Mert nincs is neki. Annyit es ugy kell szedni, ahogy mondta, aki eloirta. V megkerdezni a gyogyszereszt.
Előzmény: mona69 (140)
mona69 Creative Commons License 2010.09.28 0 0 142
Szia! Nem kaptam hozzá!
Előzmény: afintha (141)
afintha Creative Commons License 2010.09.28 0 0 141
Ezt nem kellett volna kapnod a termek vasarlasakor?
Előzmény: mona69 (140)
mona69 Creative Commons License 2010.09.28 0 0 140
Sziasztok! Segítségeteket kérem! calcium carbonicum hahnemanni 15mg-os golyócska használati útmutatóját el tudná küldeni valaki? Előre is köszönöm!
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.23 0 0 139
Naja, nem nagy muveszet a hozzanemerto orvosoknak a lebojtot rosszul csinalni, raadasul rosszkor merni, amikor eppen felszabadulnak a lerakodott mergek. Raadasul a kura folyamata mkinel egyeni. Az izomvesztesbol is latni, h rosszul csinaltak, es nem ugyeltek fontos alapelvekre.
Előzmény: ezüstszalag (138)
ezüstszalag Creative Commons License 2010.09.23 0 0 138
A Spektrum televizióban megy egy sorozat az egészség témájában,egy orvos vezeti. Nos hasonló adottságu személyek fele táplálkozott ahogy korábban is,a másik fele egy hétig ugynevezett “tisztitókura” tesztelője lett,csak gyümölcslevet azt hiszem citrom és még valami.Szóval méregteleniteni a szervezetet célzattal.Vérvétellel megvizsgálták mindkét csoport máj és vese funkcióit elötte és utánna.Kiderült hogy a tisztitó-méregtelenitő kura résztvevői rosszabb állapotba kerültek mint előtte,nemcsak fogytak,de a szervezet az izomtömegból pótolt számára szükséges anyagokat,a máj és vese állapota romlott.A táplálkozástudományi szakember utánna arról beszélt hogy a szervezet már remekül ki lett próbálva soktizezer éve,méregtelenit az rendesen,mindenféle tulradikális koncepciók által ne hozzuk nehéz helyzetbe.Miről beszélek ? Hát hogy a valóság számit nem a mégoly mutatós hiedelmek.Őszinte leszek : én is azt hittem előzetesen hogy az ilyesfajta gyümölcsleves kurák értékesek….
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.26 0 0 137
Ha bírod az eukaliptuszt, belsőleg is (3-5x 2-3csepp mézben elszopogatva), ill. külsőleg ülőfürdő, olajba, zsíroskrémbe keverve bedörzsölés/bemasszírozás az érintett területen, ill. pár csepp és tisztasági betétre és azzal mászkálni napközben.
És természetesen sok tea, tisztítóteák, ami megy, váltogatva.
De kéne egy rendes kezelés. Ha írzs emailt, adok egy belgyógyász homeopatát, akihez fordulj.
Előzmény: klara50 (136)
klara50 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 136
Szép napot!

Klára vagyok 53 éves tatabányán élek.
Fő betegségem a daganatos betegség,de sajnos több társ betegségem is van.
Cukor,szív,magasvérnyomás,inkontinencia,IBS ,gerinc.

Az utóbbi didőben már nagyon de nagyon sok alkalommal volt van hólyagyulladásom,amire mindig antibiotikumot kapok,attól pedig gombás nőgyógyfertőzésem lessz,és ez egy ördögi kör.

Anno azt mondták az életben maradásomnak ez lessz az ára,mert a sugarat a kismedencémre kaptam és károsodott a hólyagom és a bélrendszer egy része.

Próbáltam tőzegáfonyakapszulával kivédeni az állandó hólyaggyulladást,de egy idő után fájt tőle a fejem elég erősen.

Aztán próbáltam a mezeizsurlóteát,nagyon jó volt a hólyagomra vesémre,de a szívemnek nem volt jó:-(

Tudna vki ajánlani vmit amit a fenti betegségeim mellett bátran szedhetnék ihatnák és jó is lenne arra amire kell,és nem lenne mellékhatása?

Előre is köszönöm.Klára
gesztenye16 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 134
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni, keresek egy nagyon jó természetgyógyászt, aki daganatos betegekkel is foglalkozik. Kérem, hogy olyanok írjanak elsősorban, akiknek saját tapasztalatuk van. Köszönöm szépen előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!