Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2002.06.18 0 0 12
alfredoo

csak a kovács tudhatja, hogy voltak-e kamionok, és ha igen, akkor mit szállítottak :) de ha belelőtték a sofőröket a tiszába, akkor talán ő sem.

azért egy kicsit (de tényleg csak egy pindurnyit) még reménykedem abban, hogy megtudjuk a kossuth téri lelkiparty résztvevőinek megközelítőleg pontos számát + a kamion szállítmányának paramétereit :)

Előzmény: alfredoo (10)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.18 0 0 11
tajfuto1

1., a kommunista bunosoket a kommunismus kozben apritottak es nyirtak. ismered hogy ha ilyen baratunk, adott esetben elvtarsunk, van akkor nincs is szuksegunk ellensegre. meg azert 56-ban szinten kommunista verzivataros idokben is irtottak, irtogattak a kommunistakat. sot ha nagy imrere gondolok akkor 56 utan is. meg meeg voltak nehanyan 56 utan.

2., eddig az szdsz-t neveztetek szelsoseges partnak. ki adott utasitast a retorika valtoztatasara? a new-york-washington-wellington tengely?

Előzmény: tajfuto1 (9)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.18 0 0 10
confs

miert a kamionnak sem fizet?

kamionsofor nem tud jelentkezni mert oosi hun szokas szerint a resztvevo kamonsoforoket belenyilaztak a tiszaba!!!

Előzmény: sz (8)
tajfuto1 Creative Commons License 2002.06.18 0 0 9
Igen félünk. Az én nagyapámnak megyóék pártja tépte le a fél tökét. És azóta sem kértek bocsánatot. A nácik közül legalább néhányat kivégeztek, ez a kommunizmus után valmiért elmaradt. O.K. Egyforma bűnök de a komcsik megúszták: félni azért szabad? Persze ti szélsőségesek összetartotok azt mondjátok: ne fossá zsidrák csureszék demokratikusak, má rég nincsenek gázkamrák...
Érdekes, hogy mindkét szélsőséges pártnak vót spion a vezére: bírjátok mi?
sz Creative Commons License 2002.06.18 0 0 8
alfredoo

kamionsofőr vagy? :)
egyébként a posta vezetője ma azt mondta, hogy semmi vita sincs a fidesszel, csupán annyi, hogy ők nem fizetnek. vagy ez a vezető hazudik, vagy pokorni.

Előzmény: alfredoo (7)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.18 0 0 7
confs

hat nem tudod hogy az nem 100000000? hanem csak 99998000. azzal egyetertesz hogy egy EKKORA vita eseten nem lehet csak ugy kifogasolas nelkul fizetni?

de a vegen fizetni fog mert a posta meg kozolni fogja vita eseten hogy hol vette at az terjesztendo anyagokat. sopron, koszeg, szombathely. KAMIONOKBOL.

tehat nyugi! a fidesz fizetni fog. mint a katonatiszt.

Előzmény: sz (6)
sz Creative Commons License 2002.06.18 0 0 6
Biztos Pokornira...
Remegett a szája széle, mikor Medgyessyről beszélt, de a 100 millát csak nem akarja kifizeti a Postának. Pedig ő nagyon tisztességes polgár...
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 5
..rettegnek attól, hogy esetleg tisztességes ember fogja vezetni ezt az országot..
Kire gondolsz? :))
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
JO Creative Commons License 2002.06.18 0 0 4
ÜDV!

A MN akkor lesz bajban, ha nem történik semmi ez után a "hatalmas leleplezés" után.

m.t.:
JO

Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
D-209 főnöke Creative Commons License 2002.06.18 0 0 3
"esetleg tisztességes ember "

Hát megnyugtatlak, ő még esetleg sem az. Mi tanítottuk.

Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.06.18 0 0 2
PÖCS (v. minek híjják ovi találmányait ;-) ) = akol.
Ezt látom :-))))))))))))))

BEEE :-P

Előzmény: Gonoszkodo (1)
Gonoszkodo Creative Commons License 2002.06.18 0 0 1
Mi vagyunk begyulladva????
Birka vagy Te.. Ti féltek a JOBBoldaltól, mint a tűztől.... Aki fél, az behúzza, fülét farkát és bégetve bemenekül az akolba..... Ezt látod nálunk??? Nyisd ki a szemed
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Avantgard Creative Commons License 2002.06.18 0 0 0
Valóban cidrizik a jobboldal, ezért is gyüléseznek annyit. Az a jó akolmeleg!:-)
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.06.18 0 0 topiknyitó
Ez valami félelmetes...
Tényleg ennyire BEEE vagytok gyulladva?
Nem számoltam össze, de legalább 8-10 ma nyitott topic foglalkozhat Medgyessy Péter esetleges kémelhárító tevékenységével és annak minden lehetséges elferdítésével.
Csak egyre tudok gondolni: rettegnek attól, hogy esetleg tisztességes ember fogja vezetni ezt az országot az előző banda helyett...
Esetleg lesz aki felderíti, hogy mennyi disznóságot művelt a fidesz kormányzat az ország kárára.

BEEE :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!