Keresés

Részletes keresés

amanibhavam Creative Commons License 2002.07.16 0 0 12
amanibhavam Creative Commons License 2002.07.16 0 0 11
visszatérő mániám, hogy tök jó online felfedezős-gondolkodós játékot lehetne gyártani az Átjáró ötletére alapozva ( a DOSos időkben volt is belőle egy szöveges-grafikus kaland, a Legend gyártotta), volt is erről egy rövidéletű topikom valaha
amanibhavam Creative Commons License 2002.07.16 0 0 10
a második rész nekem is csak gépen, angolul van meg, ésmindezidáig nem bírtam rávenni magam, hogy monitorról elolvassam, de most már kénytelen leszek, mert nemrég olvastam újra az első részt, és most már muszáj...
Előzmény: dercon (9)
dercon Creative Commons License 2002.07.16 0 0 9
hát én még sehol sem láttam az Eseményhorizontot, csak úgy sikerült megszereznem, hogy kölcsönkaptam egy ismerősömtől. az első rész alapjában véve jobban tetszett, de azért ez sem volt rossz. megvan számítógépen a többi három angolul (2 regény + 1 novelláskötet), de rájöttem, hogy jobban utálok gépről olvasni,mint ahogy eddig gondoltam... :(
Champace Creative Commons License 2002.07.15 0 0 8
szerintem minden 3. antikváriumban kapható a 2. rész

sajnos a többit nem fordították le ;(

kelia Creative Commons License 2002.07.15 0 0 7
Hoppá! Ha ilyen is van, akkor miért nincs? :))

Már azt gondoltam, hogy csak én vagyok belezúgva a hicsi-univerzumba! Infókat please bitte!!! Nekem spec az első rész megvan, a másodikat csak olvastam - baromi nagy vívódásba került, hogy visszavigyem a könyvtárba :) (...ráadásul a legizgibb résznél lesz vége...)

Szerintem az egész úgy zseniális, ahogy van
:))

Keli

Champace Creative Commons License 2002.07.12 0 0 6
lévén a témának van másik topicja, amit egy szerkesztő futtat, öltözzünk át Pohl-Átjáról topic-cá

lacee Creative Commons License 2002.07.11 0 0 5
Egyetértek az előtem szólókkal... annyira nem "húdenagydurranás", de ennyi pénzt megér. Szerintem azért a Galaktika színvonalát megközelíti.
görög Creative Commons License 2002.07.10 0 0 4
Üdv mindenkinek!

Tudna valaki segíteni abban, hol lehetne elektronikusan hozzájutni az átjáró sorozathoz? Magyarul sajnos csak két része jelent meg, az átjáró és a túl a kék eseményhorizonton címmel. Nekem nagyon tetszettek, főleg adták hangulatot a hírdetések.

DuDoR Creative Commons License 2002.06.12 0 0 3
> Annyira azonban tetszik, hogy megrendeljem.

Én is úgy gondolom, hogy havi 225 forintot azért bizony megér.

Előzmény: Champace (1)
Champace Creative Commons License 2002.06.11 0 0 2
Ami kimaradt:

nagyon jó ötletnek tartom, hogy a szerzőket ismertetik a novellák előtt, illetve, hogy minden novella végén ott az eredeti cím és a kiadás éve

Champace Creative Commons License 2002.06.07 0 0 1
akár arról is - egy másik topicban
de hogy legyen valami érdemi is, hogy elkezdhessen pörögni a topic:

Én nagyon vártam a kiadványt. Hogy miért, azt nem tudom, hiszen még Galaktikából is rengeteg hiányzik - ráadásul azokat tizedennyiért! meg lehet szerezni. De hát friss, meg ilyenek. Vettem én a Rúnát is meg a Bíborholdat, igaz abban csak fantasy volt.

A benyomásaim azonban nem túl jók. Számonként eddig maximum 2 kiemelkedő alkotással találkoztam, azért egy átlag-galaktikában kétszer ennyi van. Volt már a legkommerszebb fantasy hatásvadász novellából is egy.
Az egy mondatos magyar interjúk eddig mindig semmitmondóak voltak.

Annyira azonban tetszik, hogy megrendeljem.

Előzmény: amanibhavam (0)
amanibhavam Creative Commons License 2002.06.05 0 0 0
már azt hittem, a regényről beszélgetünk:-)
Előzmény: Champace (-)
Champace Creative Commons License 2002.06.05 0 0 topiknyitó
http://www.atjaro.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!