Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.13 0 0 45
Géza is elment!
A magyar humor, és kabaré egyik legnagyobb embere volt. Sokszor láttam szinpadon, van egy csomó lemezem Töle. Mindig meg tudott nevettetni. Szellemes volt és egyéni. Hogy kinek nyalt vagy kinek nem teljesen mindegy. Komolyan vette a szakmáját ezért volt megérdemelt sikere. Halálába, és temetésébe politikát keverni hiba.

Géza nyugodj békében!

Frenk Zappa Creative Commons License 2002.04.13 0 0 44
Egyszer azt találta mondani, (szövegkörnyezetből kiragadva): Mocskos kommunizmust megusztam, aztán most meg majd ez a polgári demokrácia visz el? Hát elvitte.
csoro Creative Commons License 2002.04.13 0 0 42
Lehet, hogy gusztustalan, de igaz!

Na és?

Előzmény: kzs1974 (39)
Barnamedve Creative Commons License 2002.04.13 0 0 41
Stregovác
„Meg azon is jókat mosolyoghatott, ahogy az MSzP és SzDSZ prominensei szemmel láthatóan jó ki médiaeseményként igyekeztek lenyúlni a temetést.”
Orbán Viktor és prominensei is megadhatták volna a végtisztességet. A Köztársasági Elnökről nem is beszélve. A Köztársasági Elnök felesége a TF-en viszont tiszteletét tudta tenni. Itt nem!

No comment!

Előzmény: Stregovác (37)
Fermina Creative Commons License 2002.04.13 0 0 40
Nyugodjék békében!
ps.kedveltem
kzs1974 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 39
"Meg azon is jókat mosolyoghatott, ahogy az MSzP és SzDSZ prominensei szemmel láthatóan jó ki médiaeseményként igyekeztek lenyúlni a temetést."

Ezt gusztustalan megjegyzés volt tőled!


Előzmény: Stregovác (37)
kékbarisnya Creative Commons License 2002.04.13 0 0 38
Mostanság divat temetéseket közvetiteni. Fülig Jimmy óta. Antall temetésével ne keverjük össze! Ő a ELSŐ szabadon választott miniszterelnök volt. A többi temetésről meg csak képeket szokott közölni a tévé. Aki akar, menjen el! De ne háborogjon, hogy mért nem közvetiti a tévé, 2 reklám között.
Előzmény: valasztopolgar (24)
Stregovác Creative Commons License 2002.04.13 0 0 37
Ne aggódjatok, Hofi fentről is röhög, biztosan: a képernyőn 11 óra előtt pár perccel az alábbi volt olvasható: "11,50-kor élőben kapcsoljuk a Farkasréti temetőt".
Meg azon is jókat mosolyoghatott, ahogy az MSzP és SzDSZ prominensei szemmel láthatóan jó ki médiaeseményként igyekeztek lenyúlni a temetést.

Stregovác

wizes Creative Commons License 2002.04.13 0 0 36
Hja +1x Pálmai Jenőné sírját matatja .-..- akkor
Átmegyek a Nemzeti színhűzba!
WG.
wizes.
Ságvári 32 E. Creative Commons License 2002.04.13 0 0 35
Érdekes, de az én édesapám sem tudott rajta nevetni.
Pedig olyan vicces volt.
Most már nyugodjon békében, temetni jöttünk, nem dicsérni.
Előzmény: mdemon (32)
Filburt Creative Commons License 2002.04.13 0 0 34
Itt van nalam egy marek Hofi mp3.
Azt hallgatom.
Zsenialis volt. B-((((

Filburt

wizes Creative Commons License 2002.04.13 0 0 33
Ha én operturha lennék?
Nya meg....
HOFI ÉL!!
WG.
mdemon Creative Commons License 2002.04.13 0 0 32
Edesapam anno tesla magnorol hallgatta, nem ertettem, csak kenyszeredetten mosolyogtam rajta. Jo ideje oszinten. Nekem nem faj, csak azert sem, csak azert sem... Gondolkodtam frappans velemenyeken, aztan tukorbe neztem. Marad ennyi.
Előzmény: wizes (29)
JLA Creative Commons License 2002.04.13 0 0 31
Nem tudom, hgy milyen hozzászólás lehetett, csak következtetek...
Ha a megemlékezéshez méltó, azt biztosan nem törölték, mert akkor mindent törölni kellett volna. Ha méltatlan, esetleg gyűlölködő, akkor pedig jogos a törlés...
Aki ide nem illő hangvételben kíván megnyilatkozni, azt kérem most ne tegye...
minek89 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 30
0
00 tomahAWK
wizes Creative Commons License 2002.04.13 0 0 29
Sírok!
WG.
Ságvári 32 E. Creative Commons License 2002.04.13 0 0 28
Itt néhány hozzászólást kitöröltek a moderátorok, sőt még le is tiltották őket.

Nem tetszene ez Hofinak!

Gajdos Péter Creative Commons License 2002.04.13 0 0 27
Meghalt a legnagyobb magyar.
JLA Creative Commons License 2002.04.13 0 0 26
"az igazságból elveszett az i"...
Géza, még haláloddal is többet mondasz, mint az élők...
wizes Creative Commons License 2002.04.13 0 0 25
Hofi MÁSS!
Örökké él!!!!!!
AGyamban-szívemben!
Jajj!
Kiszajztatot valaki!
wizes.
Előzmény: Barnamedve (20)
valasztopolgar Creative Commons License 2002.04.13 0 0 24
Előre bocsájtom, hogy nagyon szerettem Hoffman Gézát, egyszer össze is futottam vele egy lépcsőházban (hála neked ... Egyesület). Gratuláltam neki a Hofélia előadásért és kb. 5 percet beszélgettünk.

Az gondolom, hogy még halálával is kifigurázta a hatalmat. A mai temetésén egyetlen ormánypárti politikus sem jelent meg, mert remegve készülnek a délutáni "imára" (gyenge plágiumkísérlet). A közszolgálati televízió egyetlen csatornája sem közvetíti a temetését. Pl. a duna tv-nek fontosabb egy néptáncműsort adni, mint egy Kossuth-díjas népszerű színművész temetését. Gondolom legalább annyi híve volt, mint a pártnak összesen. Ráadásul Ő örömet vidámságot adott az embereknek! Nyugodj békében Gejza! Délután rád fogok gondolni, és végig röhögöm az egészet.

Köszönöm Neked, hogy ráébresztettél valamire.

Tudatom a politika topictársaimmal, hogy olvasni fogom, de soha többet nem szólalok meg itt.

választópolgár

valasztopolgar Creative Commons License 2002.04.13 0 0 23
Azt azért tegyük hozzá, hogy Medgyessy Péter és Kovács László jelen voltak.

Elnézést a kétszeri hozzászólásért, de aki a következőt is elolvassa az megérti.

Előzmény: Barnamedve (20)
Barnamedve Creative Commons License 2002.04.13 0 0 20
Hofi Géza ismételhetetlen! Ő valóban egy olyan EMBER volt, akit nem is szabad ismételni. Nagyszerűségét és becsületességét most egyenes adásban közvetíti az ATV.

Gyalázat, hogy a királyi TV inkább a kormánypropagandát közvetíti, ez aljasság tőlük.
Az kevés, ha azt mondom, hogy szégyelljék magukat.
Remélem ezeknek a szemeteknek a temetésén sem lesz ott a TV, igaz, ha ott is lesz, az úgysem érdekel egyetlen értelmes embert.

A kormányunk tagjaiból minimum egy-két vezetőnek, még a miniszterelnöknek is illett volna részt vennie Hofi Géza temetésén. Mert Hofiból csak egy volt, de miniszterelnökből sok.
Igaz, hogy Orbánból mint jelenlegi miniszterelnökből is csak egy van, de az egy fővel több mint kellene.

Hofi Gézát az egész magyar nép megsíratja, de Orbánt csak a bandája fogja síratni.

hujelami Creative Commons License 2002.04.13 0 0 15
Kicsit furcsa volt, hogy itt a kollegiumban tapsvihar fogadta a halarhiret. Lehet tippelni, kik voltak. Szomoru vagyok.
csoro Creative Commons License 2002.04.13 0 0 14
Hofi télleg tudta a szakmát, kár, hogy árulásra használta. A rendszerváltásig ő volt a szelep: hallottad a Hofit? Milyen jól megmondta!
Persze, amit az elvtársak közös vadászatokon (+nagy ivászatokon) engedélyeztek neki.
Ezért nem kéne hőst csinálni belőle.
Én fejből tudtam egy-egy műsorát: gyerekfejjel, pedig nem is értettem egyik-másik poént. De tudott nevettetni és engem is megnevettetett.
Ettől még a magánéletében egy hatalmas disznó volt, elképesztően beképzelt és arrogáns. Főiskolás voltam, amikor a főbérlőm elmesélte: ő nagy Hofi rajongó volt (és kitűnő mszp-szavazó :))
de együtt volt vele szanatóriumban. Rettenetesen kiábrándult belőle. Hofi hihetetlen lekezelő volt mindenkivel, vele is, pedig megpróbált vele beszélgetni, mint egy rajongó.
Hát, ennyit elfogulatlanul Hofiról.

csoro, a "Lekvárzsibbasztó Gépgyár Zenekarának" gitárosa (egyébként antipatikus Feri)

pindiy Creative Commons License 2002.04.13 0 0 13
Hofit Rejtőhöz lehet csak mérni, más-más Magyarországnak voltak a legjobb kritikusai.
Nyugodjék békében.
Cest la guerre Creative Commons License 2002.04.13 0 0 12
A legkedvesebb humoristám volt, mert én is úgy gondolom, mint te, hogy mi volt humora lényege és célja. Azt kívánom, nyugodjon békében, ne háborgassa senki, semmiért! Nekem is (és szerintem sokaknak) nagyon fog hiányozni.
Előzmény: FuLeS (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.13 0 0 11
Nagy komikus volt... egyszer, még 1972-ben egy épít?táborban felvett a kocsijába párunkat, mikor az elöadása után lestoppoltuk! Egész úton a táborig - ami nem esett hazafelé Neki - beszélt nekünk a kádári rendszer hamisságáról, s úgy, hogy érthessük... baloldali volt akkor is, és kritizálta a gondokat... engedték is, de ?szinte volt, nem bérenc - mint vádolták -, amit az mutatott meg, hogy meg is maradt baloldalinak... az emberek pártján állt, nem az akkori pártén...

Kedveltem, az emlékét meg fogom örizni!

FuLeS Creative Commons License 2002.04.13 0 0 10
Hofinak egyetlen igazi és állandó ellensége volt és harcolt ellene az utolsó percéig: az emberi hülyeség.
Mint tudjuk, az rendszersemleges.
Ngyon fog hiányozni.
Serius Sam Creative Commons License 2002.04.13 0 0 9
szerintem oriasi veszteseg hofi halala,a legnagyobbat vesztettuk el.aki ebol politikai kampanyt csinal az szemet.
hianyozni fogsz hofi,nyugodj bekeben...
Előzmény: Lökd meg (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!