Minek?
Eldőlt. Ők mindent megtettek. Most már tehetetlenek.
Nekem több pont fontos:
1. Nyerjen a nemzeti oldal.
2. Ne legyen a Fidesz 50% felett.
3. A MIÉP jelentős erővel (15%) kerüljön a Parlamentbe, de ne lépjen be a kormányba.
4. A legfontosabb ezt követően: repüljenek a költöző madarak, essen ki az SZDSZ.
5. Az MSZP szétesése.
Én nem örülnék előre (vagyis most még nem törtem le mint a bili füle) ugyanis átnéztem a MC anyagát és ez nem mutat egyértelmű fidesz győzelmet.
A második forduló dönt és ha azt nézem, hogy ott a fidesz az átszavazók hiánya miatt nem nagyon fog több vokshoz jutni mint az elsőben, akkor eléggé fifti-fifti a helyzet,
nekem két dolog fontos:fidesz verje mszp-t, és miép szdsz-t.....legyünk most mérsékeltek, bár nehéz megállni, nem mondom.....=).....de aztán ápr.22-én dunakorzó!!!!
Igen. Ez a legfontosabb. Mérsékelt optimizmus, ne hagyjuk provokálni magunkat, koncentrálni az utolsó pillanatig. És elmegyünk szavazni. Körbetelefonáljuk az összes ismerőst, rokont, elküldeni szavazni a lustákat.
Este pedig - baráti társaságban - leülünk a TV elé, kikészítjük a behűtött pezsgőt...
És akkor, de csak akkor........:-))))
kezd egyre jobb kedvem lenni......a balosok hangja, hogy úgy mondjam elment most egy kicsit=))
imádom, amikor ilyen kis megdöbbenés látszik az orcájukon, mint pl tegnap az a hülye riporter a kukacostv2-őn, amikor a szondás palival beszélgetett...úgy bele akarta hallani a válaszokba, hogy, de azért ugye van még vmi esély?=))))).........NINCS=))))))))
Minden attól függ, hányan megyünk el szavazni. Remélem senki sem fog győzelmi mámorban úszni, és elfelejt szavazni! Egy vasárnap délelőtt megér négy nyugodt évet:))
Ha minden jól megy, akkor a bizonytalanok még növelik a Fidesz támogatottságát (győztesre szavazás).
Kérdés, hogy az MSZP tud-e voksokat szerezni a bizonytalanoktól, vagy csak az SZDSZ lesz a bázis?
Tegnap a tv2 esti hiradojaban is kozoltek ezt a - gondolom szamukra igen lesujto - hirt. A Szondatol megrendelt kozvelemenykutatassal (mely a kampanycsend elotti utolso) gondolom egy jot akartak meg dobni a MASZOPon, de sajnos ez nem jott be nekik. Nem volt mit tenni, be kellett hat mondani, hogy vezet a FIDESZ-MDF.
Az Index felvette a csörgősipkát, mint utolsó mohikán. (v. strucc)
Erre azért volt idejük:
Fideszes és MIÉP-es userek manipulálták a netvoksolást
március 29. 8:14
[Népszabadság]
A csütörtök esti lapzártakor a Fidesz vezetett azon az internetes felmérésen, melyet a Fotexnet készített a Népszabadság felkérésére. Az eredményt azonban megkérdőjelezi, hogy a rendszer jelentős számú, azonos helyről küldött szavazatot regisztrált.
A Fotexnet ezért elkülönítette az ingyenesen regisztrálható - ezért nem azonosítható eredetű - e-mail-címekről érkezett szavazatokat. Az így megszűrt adatok alapján a biztos pártválasztóknál már az MSZP vezet 35 százalékkal. A Fidesz 30, az SZDSZ 17, a Centrum 8, a MIÉP 4, más pártok 5 százalékon állnak. A freemailes szavazatok hozzáadása után azonban a Fidesz javára módosultak az arányok: a Fidesz 46, az MSZP 23, az SZDSZ és a MIÉP 11, a Centrum 6 százalékot kapott, más pártra 3 százalék szavazna.
A Fotexnet illetékesétől megtudtuk: a havonta egy alkalommal egy-két napig tartó felmérést először három hónapja próbálták meg manipulálni. A szakemberek észrevették, hogy rövid idő alatt nagy tömegben érkeztek új fideszes és MIÉP-es szavazatok ingyen regisztrálható e-mail-címek tulajdonosaitól. Ekkor döntöttek úgy, hogy utóbbi szavazatokat elkülönítik.