Keresés

Részletes keresés

Filburt Creative Commons License 2002.03.11 0 0 6
A Szeszelyes evszakokrol mintegy 10-12 eves koromban leszoktam, mikoris rajottem, hogy

a) elore tudom az osszes 'poent'
b) nem szorakoztato, hanem gagyi

BP viszont minden ismerosom szerint abban a legnagyobb, ahogy voros fejjel felhaborodva uvolt. B-)))

Filburt

xbalazsx Creative Commons License 2002.03.11 0 0 5
szerintem is baromi szánalmas BP.
viszont a leghumortalanabb emberek a világon:
the entire mikroszkóp színpad staff. ilyen igénytelen humor nincs több kerek e világon. minden adásban ellőnek egy hacsek és sajót meg egy olyat amikor sas roma zenére énekel szánalmasabbnál szánalmasabb rímes-míves poénokat. a csúcs azonban a defekt duó. már 12 éves koromban szántam őket.
zeuszka Creative Commons License 2002.03.11 0 0 4
tahi-tóth lászlóról viszont egy rossz szót sem szeretnék hallani!!
Skywalker. Creative Commons License 2002.03.11 0 0 3
Anettka más kategória! Őt el tudnám pusztítani annyira undorító és annyira gyűlölöm!!!!
A lentebb felsoroltakat csak jól elverném! :-))))))
Előzmény: Szigi101 (2)
Szigi101 Creative Commons License 2002.03.08 0 0 2
Nohát, nekem pont Fábry az egyik legjobb példa. Meg tud nevettetni, de nagyon. Bár tényleg elég sok az orrszívós romaparódiája meg a szocreál visszaemlékezései.

Néha azért csak nézek TV-t... :-)))) A Capitalyt sokszor megnézem, mert szeretem magamat kaparni BP-n.

Az általad felsoroltak közül Boros-Bochkorban egyetértünk, Jáksó sem favorit, de elviselem, Klaudia szerintem nem gáz különösebben.
Kihagytad Anettkát! :-)

Előzmény: Skywalker. (1)
Skywalker. Creative Commons License 2002.03.08 0 0 1
Szerintem nem igaz, hogy mindig humortalan. Fiatalabb koromban kedveltem azokat a bohózatokat amelyekben szerepelt, manapság már ilyesmiket sem nézek. Szigikém állítólag Te sem tévézel, akkor hogyan kerül olyan gyakran a képernyődre BP? Hogy is van ez? :-)))))

Akiket én nem bírok:

Liptai Klaudia (Nagyonnembírom)
Boros (Beképzelt tahó I)
Bochkor (Beképzelt tahó II)
Jáksó (és a "vicces" szőke babája a Kész átverés showból)
Fábry (Őt sokan szeretik, nekem mégsem szimpatikus és nem is vicces)

Ezek az alakok is azt hiszik, hogy viccesek pedig korántsem.... Inkább szánalmasak...

bicycle-repairman Creative Commons License 2002.03.08 0 0 0
Egyébként érthetelen, miért szükséges folyton az ilyen ripacs-kabarékban szerepelnie.

0

Szigi101 Creative Commons License 2002.03.08 0 0 topiknyitó
Régóta figyelem Balázs Péter "humorista" ténykedését. Eleddig csak a Szeszélyes Évszakok pudvás bohózaitaiban szerepelt (ahol roppant vicces módon mindig felhúzta magát valamin, és végül már lila fejjel üvöltötte azt, hogy "HÁT EZ HALLATLAN!!!", és olyan aranyosan mozgott közben a bajszocskája), most viszont már a Capitaly nevű gagyiparádé mellett saját műsora is van, melynek címe roppant szerényen BALÁZS-KABARÉ. (ez a cím mondjuk átveri szegény nézőket, mert nevetséges jelenet egy sem sincs benne, de hát ez van). Ez utóbbihoz ezt írta: "Vallom: a humornak nem elég nevettetnie, annak oktatnia is kell!". Hát ez az, amikor a semminek adunk asr poeticát.

A Capitaly más tészta. Egyik műsorújságban ha jól tudom, ő írta a következő sorokat a sorozat második részéhez "tartalomjegyzékként" (minden műsornak egy, max. két sor helye volt helyszűke miatt, ám ez a humoristánkat nem zavarta): "Hogyan lehet szétosztani igazságosan tízmilliót? No nem tízmillió forintot, hiszen az nem is lenne akkora kunszt, hanem tízmillió svájci frankot, ami azért mindenképpen tekintélyes kis summa. (...blablabla, még ír 6-7, sort, majd így zár): Ez a feladat vár tehát hőseinkre, Tihire, Attilára, és a csokoládémajszolásra mindig kapható Ritára..."

Hát nem remek kedvcsináló egy szórakoztató műsorhoz???

Amúgy nincs vele semmi bajom, csak éppen szerintem ő az egyik leghumortalababb ember, aki a TV képernyőjén valaha szerepelt szórakoztató műsorokban, és mostanában mintha egy kicsit túl sokat látnám a képernyőn...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!