Keresés

Részletes keresés

biii Creative Commons License 2009.07.10 0 0 283

szia

eleinte a menstruáció nem rendszeres, általában hosszú idő kell, hogy a rendszeresség beálljon!!

de a helyedben 100% hogy elmennék nőgyógyászhoz!!! (az nem fáj, és cikinek sem kell érzeni.. gondolj bele, hány nőt vizsgál meg a doki az élete során??!! :-) )

Előzmény: Icegirl14 (282)
Icegirl14 Creative Commons License 2009.07.08 0 0 282
Egy 14 éves lány vagyok!
2009 április 27- május 1-ig volt az első menstruációm...azóta nem volt:
Pedig már 2-szer kellett volna lennie!
De nem vagyok sovány és azért annyira kövér sem: 65kg,168 cm magas.
De viszont elég sok folyásom van!
Nem tudom hogy ez miért van!
Talán valami nagy bajom van??
Légyszi írjon aki tudja vagy sejti hogy mi bajom lehet!!
Előre is köszi!
csíkos_elefánt Creative Commons License 2009.05.19 0 0 281
Igaz az, hogy van amelyik luxusautóval jár be dolgozni? Persze az is lehet egy kérdés mi a luxus.
zájká Creative Commons License 2009.05.03 0 0 280
Sziasztok.
Nem tud véletlenül valaki Egerben jó nőgyógyászt ,magán orvosok érdekelnek is.
_tücsi_ Creative Commons License 2009.04.30 0 0 279
A MÁV-ba jár egyébként valaki?
ÁgóBerci Creative Commons License 2009.04.29 0 0 278
akkor sajna a doktornő sem lesz a te embered:-((
Előzmény: _tücsi_ (277)
_tücsi_ Creative Commons License 2009.04.29 0 0 277
Az volt a bajom a doktornővel akinél voltam, hogy magánrendelésen voltam időre mentem és így is 1.5 órát vártam. Sajnos nekem ennyi időm nincs. :(
Előzmény: ÁgóBerci (276)
ÁgóBerci Creative Commons License 2009.04.29 0 0 276

Szia,

 

a doktornő már nincs a MÁVban.

 

Itt megtalálod:

http://www.ops-khp.hu/

 

én 10 éve járok hozzá, 2 gyerkőcöt szültem nála, nagyon rendes, felkészült orvos.

viszont nagyon sok betege van, sokat kell nála várni és az árak sem a legalacsonyabbak.

 

 

_tücsi_ Creative Commons License 2009.04.29 0 0 275

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Most akarok nőgyógyászt keresni Budapesten, mert nemrég költöztem fel, azóta egyszer voltam egy magánrendelésen, de nem igazán tetszett.

Most a Máv Kórház Szülészeti-Nőgyógyászati Osztályát néztem ki, onnan is Dr. Koós-Hutás Piroskát. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban? Illetve az lenne a kérdésem, hogy mivel még nem jártam ott soha, nem is nagyon tudom hogy működik ez, hogy csak fogom a Taj kártyámat és elbattyogok oda, vagy előzetesen be kell jelentkezni és kell-e a Taj kártyámon kívül mást is vinni?

 

Köszönöm a válaszokat!

cinkeci Creative Commons License 2009.04.28 0 0 274

A tapasztalataim ugyanilyenek, mint Palmkade-nek, de én be is jutottam!

Javasolnám, hogy - mivel a XIII. ker. Eü. Szakszolgálatnál csak ez a két orvos dolgozik, messze kerülje el mindenki!

A két és fél órás várakozásban beszélgettem hölgyekkel, akik kényelmi szempontból járnak oda, de sok jót tényleg ne várjatok.

Műszer be, kenet le, de se manuális vizsgálat, se cicivizsgálat, se alapvető kérdések, szedek-e gyógyszert, van-e bármilyen betegségem, allergiás vagyok-e valamilyen gyógyszerre, stb. ellenben kiválót mozizott az asszisztensnő, ami azért meglehetősen zavart...

Szörnyű...

Előzmény: Palmkade (266)
pirosmeggy Creative Commons License 2009.04.08 0 0 273
Sziasztok!

Tudnátok javasolni a XIII. kerületben egy megbízható, figyelmes, kedves nőgyógyászt? 8 hetes terhes vagyok, sajnos az orvosom jelezte, korrekt módon, hogy nagy a valószínűségel nem tud jelen lenni a szülésnél :( és most tanácstalan vagyok....
szépazélet Creative Commons License 2009.03.23 0 0 272
 Okés ráolvastam... van gyermek nőgyógyász is, köszi!
Előzmény: anine (270)
szépazélet Creative Commons License 2009.03.23 0 0 271

 Szia!

 Köszi, a Micskey-t ismerem, hozzá jártunk anno... hm... 11 éve.

 De ő gasztroenterologus.... nem nőgyógyász... nem? Vagy azzal is

 foglalkozik?

 

Előzmény: anine (270)
anine Creative Commons License 2009.03.22 0 0 270
Előzmény: szépazélet (269)
szépazélet Creative Commons License 2009.03.22 0 0 269

Sziasztok!

Én gyermek nőgyógyászt keresnék Budapesten, budai oldalon.

Tudna valaki segiteni?

Köszönettel

Palmkade Creative Commons License 2009.03.19 0 0 268
Szia,
köszi a válaszodat. Nő (?), persze lehet, de még soha sem voltam nőnél. Az eddigi nomád életmódomból kifolyólag (ami vagy 15 évig tartott), mindig újat kellett keresnem, de csak férfi orvosokat találtam, azaz azokba ütköztem.

Ha jobb, mint akikkel eddig próbáltam felvenni a kapcsolatot telefonon keresztül, akkor nincs távolság számomra.

Üdv
Előzmény: ÁgóBerci (267)
ÁgóBerci Creative Commons License 2009.03.18 0 0 267
Moszkva tér nem jó? Nő lehet?
Előzmény: Palmkade (266)
Palmkade Creative Commons License 2009.03.18 0 0 266
Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni? Eddig a XIII. kerületben nem jártam szerencsével.
A köv. telefonálások zajlottak le:

Első telefonálás, Dr. Demjén László és én:

Miután bemutatkoztam ezt mondta: "Hívjon később!" Majd se puszi, se pá, lecsapta a telefont. Mellesleg be se mutatkozott.

Második hívás Dr. Mannah Rodwan - nak szólt tegnap, kedd délelőtt:

Miután bemutatkoztam ezt mondta: "Most rendelek, tud jönni", mire én kissé zavartan, mert erre nem számítottam és nem is lehetek ennyire spontán: "Most nem megy, mert van egy kisfiam, akinek a gyerekfelügyeletét előbb meg kell szerveznem." Erre ez Rodwan lecsapja a telefont, szintén semmi "Viszlát" vagy valami hasonló.

Egy második telefonálás néhány órával később Demjén László -nak: ugyanaz a jelenet zajlott le, amit fönn írtam le. Ezekután nem mertem felhívni se a rodwant, se mást...

Szóval, a fönti rossz tapasztalok után inkább azt szeretném, ha valaki tanácsolna nekem egy emberségesebb orvost, aki nem egy asszisztensnőn vagy titkárnőn spórol (hisz tudjuk futna neki rá...), hogy a hivatalos munkaidejében, gondolom a kórházban "ne zavarja senki"!

Üdv.


Kris-T Creative Commons License 2009.02.16 0 0 265
Kedves Fórumozók!

"Új" nőgyógyászhoz megyek, Timmermann Gáborhoz. Tudja valaki, hogy ha megvizsgál és gyógyszert is szeretnék feliratni, akkor a vizsgálaton felül a gyógyszer felírás plusz ezrekbe kerül-e?

Előre is köszi: K
Gödel Creative Commons License 2008.11.12 0 0 264
Ja, és még 1 fontos, lehetőleg a kötelező vizsgálatok is a magánrendelőjében legyenek:
ctg, meg ilyenek.

gödel
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.26 0 0 262

Sziasztok!

 

A hugom most a MÁVban egy (ha jól emlékszem), Szilágyi nevű doktornőhöz került, Róla tudtok valamit?

 

Állítólag fiatal, nagyon kedves....de többet nem tudok róla.....

 

Valaki esetleg?

Előzmény: Gotika (246)
B.Suzy Creative Commons License 2008.10.09 0 0 261

Sziasztok!

Pár hónapja költöztünk Bp. XVI kerületbe.Nőgyógyászt keresnék a jókai szakrendelőből vagy a Péterfy S. utcai kórházból. Első sorban olyan valakire volna szükségem aki rendes, jó szakember és aki, ha családot tervezünk a szülésnél is segít.Neten jókat olvastam Timmermann Gáborról,de kiváncsi volnék más véleményére is. Remélem tud nekem segíteni valaki.Előre is köszönöm!!!

totya690 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 260
Szia Miu!

Én csak Dr. Beke Artúrhoz tudok hozzászólni a feleségemnek Ő a nőgyógyásza és mindkét gyermekünket nála szülte császárral! Nagyon kedves és segítőkész. Mi annyira meg vagyunk vele elégedve, hogy már a húgomnak is Ő az orvosa. Szóval mi csak jókat tudunk mondani róla. (az I.-es nőin lehet megtalálni)
Előzmény: -miu- (255)
Menorca Creative Commons License 2008.10.05 0 0 259

Sziasztok!

 

Zilahi doktorról tudtok jót vagy rosszat? /MÁV kórház/

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.03 0 0 258

Sziasztok!

 

még nem mentem el Vida doktorhoz, mert most hallottam egy másikról sok jót, Ti ismeritek Dr. Ács Nándor-t a SOTE II-n? Milyen?

 

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (254)
mégleány Creative Commons License 2008.07.15 0 0 257
Sziasztok!
Istvánban Németh Miklósról van valakinek véleménye, tapasztalata? Nála szeretnék szülni, eddig jókat hallottam róla, de konkrét tapasztalatok érdekelnének.
köszi előre is!
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2008.07.12 0 0 256
Köszi.
Közbent találtam egy doki nénit, Móricz Katalin, kb. 55+éves. Nagyon alapos, kedves, emberi volt.
Semmi extra, csak rákszűrésen voltam, manuális vizsgálat, kenetlevétel, hüvelyi uh, mellvizsgálat volt, 10e Ft. Ez korrekt a pesti árakat nézve.

Időre mentem én is, de rákérdeztem a telefonban az asszisztensnél, hogy várni kell-e, mondta, hogy igen, így is. Végül előbb mentem, 3 voltak előttem és 45 percet vártam. (sztem ennyit vártam volna akkor is, ha a saját időpontomra megyek, csak a fiam beteg lett, így tudtam megoldani)
Mondjuk azt nem értem, ha tudják, hogy várni kell, miért nem számolnak hosszabb időt egy kliensre. (tényleg alapos volt, nem siettetett, válaszolt mindenre stb.)

Előzmény: -miu- (255)
-miu- Creative Commons License 2008.07.07 0 0 255

bár régebbi a kérdés nekem volt vele tapasztalatom:

 

K H P-nál egyszer voltam  2 éve kb. 4-re voltam bejelentkezve, ehelyett 3/4 7-kor jutottam be (kb 5 percen múlt, hogy nem hagytam a fenébe az egészet), mikor végre bejutottam, ott közölte a doktornő, hogy elnézést, dolga volt, amiatt kellett várni ennyit.

(sajnos a kinti hölgynek ez nem jutott eszébe, pedig szerintem közölhette volna, hogy cirka 3 órás késéssel lehet majd csak bejutni, mellesleg ez az ő dolga lett volna a tájékoztatás, nem a dokinőé)

 

kinn senki nem tudott semmit, vagy ha igen mélyen hallgattak róla.

 

elmondtam aztán a doktornőnek, hogy mi a gondom, hogy eddig is ez volt a fő nődokis problémám, tud-e valami  tanácsot mondani. azt mondta nem szükséges semmi. O.o

 

felírt a papírra egy csomó vizsgálatot, majd a feküdjön fel kérésnek eleget téve felmásztam a vizsgálóra. ott kb 5 percig várakoztattak, miközben két asszisztensnő járkált fel-alá. majd végre jött a dokinő is megvizsgált és ennyi.

 

kinn közölték, hogy 14 ezer Ft lesz (merthogy többféle vizsgálatot kért a dokinő), és hogy egy hét múlva érdeklődjek. jó. egy hét múlva érdeklődtem telefonon, hogy mikor mehetek be az eredményért, mire a doktornő közölte, hogy nem szükséges elmennem, majd elmondta, hogy mi a problémám (telefonban, amit a nevemben akárki felhívhatott volna...) továbbá kérdezte, hogy tudok-e felíratni gyógyszert, mert akkor lediktálná.

tudtam. lediktáltattam. és többet nem mentem.

 

biztos kedves, aranyos és nagyon jó doktornő, de nálam ez nagyon nem volt jó pont (többek között)

 

 

Viszont Dr. Beke Artúrról nagyon jókat hallottam, van esetleg valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?

Előzmény: Pipacsvirág14 (232)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.29 0 0 254

Köszönöm a válaszod, én is jókat hallottam csak róla eddig.

 

Azt megkérdezhetem, hogy Ti mennyit adtatok? Ha gondolod, írd meg mailben ha nem publikus :-) gina78 kukac euromail.hu

Előzmény: JÉGmadár (253)
JÉGmadár Creative Commons License 2008.06.26 0 0 253

Szia!

 

A Kútvölgyi szuper hely, nagyon rendesek a szülésznők és a csecsemősök is, kultúrált..stb, szóval én mindenképp ajánlom. Egyetlen "gond" van vele, hogy tudtommal nincs terhespatológia (átszervezésekkor megszüntették, de érdemes utánakérdezni, mi van most), azaz ha vmi miatt neadjisten be kéne feküdni szülés előtt, akkor másik kórházba kell menned.

 

Én az említett dokinál szültem. Totál problémamentes volt a terhességem és a szülésem, így szakmailag nem nagyon tudok mit mondani róla. Emberileg tényleg o.k. Ha kérdezel rendesen válaszol (de készülni kell, ne várd, hogy magától kiselőadást tartson), kórházba hív be (nem kell sokat várni) és egy szót sem ejt a pénzről (amit a végén adtunk, azt elfogadta). Szülésnél is nagyon rendi volt, sokszor bejött, biztatott stb. Eléggé közvetlen stílusú, tehát nemhogy három, de egy lépés távolságot sem tart, nyilván ez vkinek bejön, vkinek nem.

Előzmény: Törölt nick (252)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!