Keresés

Részletes keresés

gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 446
Persze, én mindenkit meghallgatok!
Akarsz róla beszélni?:-))
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (445)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 445
annyit amennyit ma szerintem igen. kivéve tennap, mer akkor semmit:(
viszem is haza hétvégére a munkát..:(
te gyingyi, érdekes ez amiről beszélek???
Előzmény: gyingyi (443)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 444
444!
Gyingyi
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 443
Vagy dolgoztál a héten más napon is?
Gyingyi
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 442
amennyit effektíve dolgoztam? kicsit azé több:)
Előzmény: gyingyi (441)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 441
De csak egy nap volt!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (440)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 440
visszaélsz a pillanatnyi elmeállapotommal.. úgy érzem, mintha végiggürcőtem volna az egész hetet.
Előzmény: gyingyi (439)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 439
Magas labda volt!:-)))
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (438)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 438
gyingyi.
Előzmény: gyingyi (437)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 437
És hüvelyed?:-))))
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (436)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 436
na mongyad.
(nekem nincs kardom)
Előzmény: gyingyi (435)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 435
Jöttem megbeszélni!:-)))
Kard ki kard!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (434)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 434
hátte?
Előzmény: gyingyi (433)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 433
Na ez itt a kérdés!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (432)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 432
mi tucc te mirólunk!
:)
Előzmény: DJ Bill (431)
DJ Bill Creative Commons License 2002.03.29 0 0 431
Úgy tűnik, befejeződött e két szimpatikus hölgy kapcsolata...
Előzmény: dzsu-li (430)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.01 0 0 430
nem lesz rá időm!:)
Előzmény: anilla (429)
anilla Creative Commons License 2002.03.01 0 0 429
Neked is!
Aztán nem rosszalkodni 7végén!:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (428)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.01 0 0 428
kedden!:)
jó hétvégét!!!
Előzmény: anilla (427)
anilla Creative Commons License 2002.03.01 0 0 427
Ide is bekukkantok szép hétvégét kivánni.:)
Dzsu lesz valamikor?
m.v.
anilla Creative Commons License 2002.02.27 0 0 426
Igen:)
Na, szaladok...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (425)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.27 0 0 425
sajnálom:(.
mm:), láttad?
Előzmény: anilla (424)
anilla Creative Commons License 2002.02.27 0 0 424
Na, ma nem lesz nagy forgalom... Délutánig rohangálni fogok...
m.v.
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.26 0 0 423
Jaj de nyugodt lettem most. Napok óta nem alszom, csak forgolódom az ágyamban, iszonyú nyugtalan voltam. Már-már azt hittem, megőrülök, amikor mintegy véletlenül benéztem ide. S még mondja valaki, hogy nincsenek véletlenek.
Na, most végre nyugodtan tudok aludni, már rámfér.
Megyek is csicsikálni, jóccakát.:)))
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 422
kis lépés anillának, nagy lépés nekem. viszlát!
Előzmény: anilla (421)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 421
Le kell lépnem egy kicsit, mert a gyerkoc kéri a gépet!:)
m.v.
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 420
oh, én meg még azzal akartam pojénkodni, de sehogy se állt össze mondatba:)))
Előzmény: gyingyi (418)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 419
:)))))))
Előzmény: anilla (416)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 418
A 20. hozzászólásra gondoltam fiúk!:-))))
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (417)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 417
mármint fosni? mert a nehogymár így is ott van...... és megmondom őszintén, nem esett jól:)))
Előzmény: gyingyi (415)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!