Keresés

Részletes keresés

BlackMonday Creative Commons License 2002.01.25 0 0 157
Bocs elvesztettem a fonalat, de nem ertelek.

A Producerrol beszeltem, mint a szakma megtestesitojerol, nem Fordrol.
Eszem f@szom megall:)

Előzmény: SATURNEMBRYO (154)
BlackMonday Creative Commons License 2002.01.25 0 0 156
Hi!

"Miért kell egybemosni dolgokat?
A Döglégy ilyen, nem is csípem, mocskosszájú, kártékony. Ami különbség mégis van, hogy ő nem is akar másnak látszani. Ismétlem, ez nem menti a káromkodás alól."

A Doglegy is eleg kepmutato lett, mert amig az uccso Kartel lemezen elegge fikazza a magyar popszakma hiressegeit(?), hozzateszem, nem minden ok es jog nelkul, addig a multkor veletlenul lattam, hogy az izeben egy studioban ult az ominozus szamban emlegetett egyik egyuttes(?), a Bubble Gum tagjaval, es egesz jol elvoltak.
Ra amugy is nagyon jellemzo, hogy nincs kialakult vilagkepe, nem tudja eldonteni, mikor, melyik oldalon alljon, egyszer nagy hivo (lasd, Szerb hatar fele klip), maskor satanista, egyszer rocker, maskor rapper. Nagyonis beleillik a zenetevesek koze.
Tudom, hogy semmit nem kell komolyan venni, de ezt magyarazzatok meg azoknak a kiscsakoknak, kiscsajoknak, akiknek a penzet kicsaljak, es akiknek sztart csinalnak magukbol.

Mas:
Regebben ilyen botranyt nem uszhatott volna meg senki ebben a pozicioban. Ma mar mindent ki lehet magyarazni ennek az agymosott masszanak, amit emberisegnek hivnak. Meg a vegen a kover kiscsajnak kell elnezest kernie, hogy eppen arra mert setalni, amerre a Balazs oszentsege es a stab forgatott eppen.

BM

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 155
Miért kell egybemosni dolgokat?
A Döglégy ilyen, nem is csípem, mocskosszájú, kártékony. Ami különbség mégis van, hogy ő nem is akar másnak látszani. Ismétlem, ez nem menti a káromkodás alól.
Előzmény: SATURNEMBRYO (154)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.25 0 0 154
A bökkenő csak annyi, hogy Ford egy cool alak, amíg vivaplusszék meg ellenszenves kis majmok, úgyhogy ők nem káromkodhatnak. Ganxsta Zoleeról mikor nyittok topikot ő is nyílvánosan faszgecizik, meg pin.tb.sz, ja ő laza csávó, őt nem utáljuk.
A tudatallatti ellenszenv csodákra képes az érvelésnél.
Előzmény: BlackMonday (151)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 153
Olyasmire értesz humor alatt (amihez humorérzék kellene), mint amit a villámgéza, meg a borosbochkor művelnek? Azaz _mást_ szabad copatni, _máson_ szabad röhögni, _mást_ lehet alázni, és elvárjuk, hogy az még jópofát is vágjon hozzá.
Előzmény: SATURNEMBRYO (149)
Nicalos Creative Commons License 2002.01.25 0 0 152
ez a bbazs nevű szánalmas alak, vmi belső embere a vivának? mert aki ilyen szánalmas módon érvel és játssza bennfentest az biztos nem csak a maga szórakoztatására teszi. Mindesetre ennek a fejébe is mehet egy golyó!!!
Ja balázs ízléséról (bbazs nagy örömére gondolom) tanúskodik a balázs_segg.avi , úgye? :))
BlackMonday Creative Commons License 2002.01.25 0 0 151
Hi!

Nekem az egesz ugyrol a Ford Fairlane jutott eszembe. Tudjatok, amikor a vegen a fog@ci producer Ford-nak elmondja, hogy mit is gondol igazabol az aktualis partfogoltjarol (meg a nevet se tudja kiejteni: "vmi Troy, vagy Roy, vagy mi a f@szom"). A bokkeno csak az, hogy a szoke p@csa (ZuZu Petaz, vagy mi volt a neve, ezen kb. egy hetig rohogtem), kihangositotta egy mikrofonnal, es szegeny Troy, vagy Roy is hallotta, amit rola mondtak. Konnyek, meghatottsag, katarzis:)))

BM

Ultrabela Creative Commons License 2002.01.25 0 0 150
vedd aminek akaord, de te humanizmus ugyeben vagy nagyon inkorrekt. Es akkor meg NAGYON finom voltam...
Előzmény: casio pea (135)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.25 0 0 149
Szerintem meg az emberek rohamosan veszítik el a humorérzéküket. Mi van? Közeledik az armageddon, készülhetünk a teremtőnk elé?

"Hibázott. Mégpedig nagyot. Most derült ki."

Hát nálad sem szívesen gyónnÁK, ha templomba járnÁK. (Nicalos, neked is hagytam itt egy kis csemegét:-)

Előzmény: Törölt nick (143)
Ultrabela Creative Commons License 2002.01.25 0 0 148

JOLVAN, AKKOR TARTSD EZT SZEM ELOTT! ES ALLJ BE A SORBA! NEHOGY KIMARADJ BELOLE, VAGY HOGY AZZAL TUNJ KI A TOMEGBOL, HOGY NEM HASZNALSZ KAROMKODAST! LEGYEL TE IS F*SZAGYEREK!

Előzmény: SATURNEMBRYO (126)
Ultrabela Creative Commons License 2002.01.25 0 0 147
Nevetseges vagy. Penzugyi meg hirnev dolgokat keversz ide, mikozben semmi koze sincsen hozza. Itt csak emberi vonatkozasban iteltuk el balazskat, meg filipket. Csak te ezt nem vetted eszre, es ilyen hangaztos baromsagokat kiabalsz, hogy "irigyek vagyunk rajuk".

"Mások megjátsszák a szentet csak azért hogy másokat fikázzanak
Álnéven"

Te is ugyanezt csinalod.

"Az hogy balázs egy ujjal sem nyulna hozzá bizonyos lányokhoz szerintetek ez szemétség ???
Egy frászt balázsnak van ízlése és higgyétek el a MAGÁNÉLETÉBEN szóba sem állna egy ilyen lánnyal tudjátok miért ???? Mert megteheti ....5 perc alatt talál jobbat minek strapálja magát ilyenekkel ... "
Ekkora baromsagot meg az eletben nem lattam. Senki se beszelt arrol, hogy ez a lanynak tetszenie kellett volna balazskanak. Mirol beszelsz? Ki mondta, hogy fel akarja szedni? Nezzel mar valami mas ervet, es ne a hulyeseget ontsad!

" kiválasztást igen komoly válogatás előzte meg
ahol kb 15 féle szempontnak kellett megfelelni
olyan 15 szempontnak amihez lefogadom hogy a hozzászólók többsége a felének nem felelne meg ..."
Ha mar ennyire szakavatott vagy, meselj mar arrol a 15 szempontrol! Mik voltak pontosan?

"nos fiúk lányok Műsorvezető kerestetik lehet pályázni ..."
Mar szamtalanszor elmondott pelda: attol hogy kritizalom a szakacs foztjet, attol meg nem kell nekem is megcsinalnom. Mert nem az en szakmam.

Es ajanlom hogy elobb olvasd vegig a topicot mielott idebofognel valami 600* leragott csontot. Mert ez az elso Indexes hozzaszolasod...

Előzmény: bbazs (123)
lock Creative Commons License 2002.01.25 0 0 146
Vajon milyenek lesznek az új műsorvezetők? Már alig várom őket! :)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.25 0 0 145
Köszi.
Előzmény: Nicalos (140)
böröndödön Creative Commons License 2002.01.25 0 0 144
thanks
Előzmény: Nicalos (141)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 143
A sztárok is emberek: Így van. Akkor miért akarnak többnek látszani? Minimum el kellett volna tűnni annak a s*ggnyalós bemutatásnak a honlapjukról.

"NEM - TÖRTÉNT - SEMMI!"
Te jó ég, most kezdjem én is az "aggódást", amit Te? Olyan pártállami ez a szöveg... Esetleg még hipnotizálni is fogsz, hogy elhiggyem? Dehogynem történt. Hibázott. Mégpedig nagyot. Most derült ki. Ha nem a kamera előtt mondja, akkor lehet, hogy nem derül ki. Az már más kérdés, hogy nem kell feltétlenül ilyennek lennie egy "sztárnak" sem, és a személyisége valóban átjön a leadott adásokban is. Tudod, ha Jimmy a pisztolyt nem a fejéhez tartva húzza meg a ravaszt, akkor nem lövi szét a saját fejét. De odatartotta. Ha nem a kamera előtt mondja, akkor nem látják ennyien. De ez nem változtat a _tényen_, hogy bunkó volt. Lehet, hogy ez nagyon emberi dolog (szerintem annyira nem, de hidd azt nyugodtan, hogy mindenki ilyen), de semmiképp nem sztárság. De nem úgy néz ki, hogy ezt belátná bárki is az érintettek közül, tovább megy az arcoskodás, mintha nem ugyanolyanok lennének, mint "bárki más".

Előzmény: SATURNEMBRYO (133)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.25 0 0 142
Le vagy hányva...
Előzmény: casio pea (135)
Nicalos Creative Commons License 2002.01.25 0 0 141
böröndödön : igazad van.
Előzmény: böröndödön (139)
Nicalos Creative Commons License 2002.01.25 0 0 140
Ja és még vmi:
NYÍLVÁNOSAN -> nyilvánosan rövid i-vel
bűntetlenül -> büntetlenül rövid ü-vel
bűntesse -> büntesse rövid ü-vel
misem -> mi sem külön írva

Csak gondoltam segítek, ha már az általános iskola nem tette meg :))

Szóval kis is itt a tapló? ;)

Előzmény: SATURNEMBRYO (136)
böröndödön Creative Commons License 2002.01.25 0 0 139
Az a baj srácok (lányok), hogy ebben a kis országban mindenki Sztárokat akar benyalatni a néppel. És a nép ezt be is nyalja. Aztán néha pofánvágódik saját butaságán.
Mégis, ki a f*sz az a Balázs?! Kit érdekel Lilu?! (legfeljebb, mint luvrnya). Ki ad igazán Zsu véleményére?! Kinek számít a kis ideggyenge Dorka?
Akik ezekben az önjelölt divattévésekben látják az életük értelmét -s most kissé csalódtak-, meg is érdemlik.
Bár nem láttam az ominózus anyagot, gondolom nem más, mint bármelyikünk ökörködő homevideója. Az a lényeg, hogy ki(k) és miért akarták lejáratni(?) a gárdát.
Az a társadalom, amely Sthal-ban, Pálfy-ban, Pokrvisták-ban Jáksó-ban látja a maga etalonját, megérett a szellemi pusztulásra.
Akik meg nem tartoznak a nyammogók népes(?) táborába, azok továbbra is az teszik, amit eddig.
Szarnak az egészre!
Nicalos Creative Commons License 2002.01.25 0 0 138
:))) Szereztél egy jó percet! Köszi ;))
Előzmény: SATURNEMBRYO (136)
crasher77 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 137
Beavis szintjén lehet jó
szórakozás, ha valaki letolja
a gatyáját a kamerának, ezzel
nincs is gond, más szándékos
megalázása viszont elfogadhatatlan,
menthetetlen, magyarázhatatlan.
Ez nem őszinteség, ez bunkóság.
Előzmény: SATURNEMBRYO (133)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.25 0 0 136
Te szemét, hogy merészeled - és az ilyenek bűntetlenül személyeskedhetnek, fenyegethetnek itt NYÍLVÁNOSAN - valaki bűntesse már meg, ezt nem lehet annyiba hagyni. Persze aztán csak vonogatja a vállát mintha misem történt volna.

És most szépen bocsánatot kérsz, te tapló!

Előzmény: Nicalos (131)
casio pea Creative Commons License 2002.01.25 0 0 135
T. Lecso!

Nagyon korrekt vagy politikailag, (ha tudod mit jelent).Üdvözöl egy tanár.

Előzmény: LECSó (101)
nyulcsi Creative Commons License 2002.01.25 0 0 134
a balazs fejet sosem birtam, elkapcsoltam, ha o "vezette a musort" (?), de most ugy latom, valamit erezhettem atszurodni a megvagott es gondosan cenzurazva leadott musoraibol...

az teny, hogy mindenkinek vannak rossz napjai, csunyakat mond vagy elege van a melojabol... de az, hogy ezeket a beszolasokat tartja a legjobb poenoknak, es rohog minden csunya szon ami elhagyja a szajat... haaaat... a szellemi szinvonalarol kiallitotta a bizonyitvanyt...

kell a tv-s szerepleshez egy jo adag ramenosseg, beszedkeszseg, ezek a tulajdonsagok, elismerem, megvan balazsnak is... de kulturaltsag is kell es a riportalanyok lenezese meg meltatlan ehhez a szakmahoz! en nagyon orulnek, ha kirugnak balazst, az ilyen ember nem valo kepernyore es nezok-riportalanyok kozelebe

SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.25 0 0 133
Most miért akarod bemesélni, hogy ország-világ elé tárta a tahóságait, amikor ez nem igaz. Nem élőbe mentek a dolgok, vágás előtti anyag készült, ők meg szórakoztak magukban. Szerinted szándékosan úgy csinálták, hogy majd ez úgyis nyílvánosságra kerül, úgyhogy gyorsan égessük le magunkat??
Figyu már nekem sem szimpatikusak a vivapluszosok, de attól még tény marad, hogy:
NEM - TÖRTÉNT - SEMMI! Mindössze csak annyi, hogy enyhén perverz módszerekkel valaki újra bebizonyította, hogy a sztárok is emberek és az ezzel járó negatívumokat is magukban hordozzák.
Azért mert valaki népszerű még lehet őszinte, akkor is ha az őszinteség fáj!
Előzmény: Törölt nick (128)
Abbath Creative Commons License 2002.01.25 0 0 132
Ámen!
Előzmény: SATURNEMBRYO (126)
Nicalos Creative Commons License 2002.01.25 0 0 131
SATURNEMBRYO : kit nevezel te vivafanatikus tininek te tuskó? Életben nem néztem... Golyó a fejedbe haver, és nem kell a véleményed, menj el ügyvédnek ott pattogj..
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 130
És még valami:
Ezekről már tényleg nem hittem, hogy ne így viselkednének a kulisszák mögött is (hogy kamera előtt is, azt azért nem gondoltam volna, ha már annyira "profik"). Voltak, vannak olyan tévés, rádiós személyiségek, akikről inkább elhiszem, hogy a magánéletben is talpig úriemberek/nők.
Előzmény: SATURNEMBRYO (126)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 129
Egyébként kikérem magamnak, hogy mindenki azt csinálná (nem fogom felsorolni). Ne általánosíts.
Előzmény: SATURNEMBRYO (126)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 128
A nevezett személyek nekem nem referenciák, már bocs.
Nem kell szentté avatni. Mindenki hibázik, csak az nem, aki nem csinál semmit. Viszont hibázni lehet jószándékúan is, meg készakarva is. Ez már külön dolog, ne mosd egybe. Aztán, van az, ha hibázok, annak milyen hatása lehet. Tudod, ha elmormolok magamban egy bazdmeget, az mégsem ugyanaz, mint ha valaki ország-világ előtt teszi ezt egy mikrofonba.
De, ami fontosabb: Ha hibáztam, akkor legyek önkritikus, legyen pofám ahhoz is, hogy bocsánatot kérjek és levonjam a megfelelő konzekvenciákat. És főleg magamban, magamnak tegyem helyére és figyeljek, hogy legközelebb ne tegyek ilyet.
Nos, hol tartunk e tekintetben a Z- esetében? Sehol, ott tartunk, hogy ők tényleg profik és jófejek, nem történt semmi, "mindenki ilyen" úgyis. Hát egy nagy frászt!
Előzmény: SATURNEMBRYO (126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!