Keresés

Részletes keresés

ametiszt Creative Commons License 2002.01.17 0 0 11
Hol van a Gentry Club? Még sosem hallottam róla.
Előzmény: v_joe (10)
v_joe Creative Commons License 2002.01.16 0 0 10
ez igaz es ezt utalom is. Mondjuk szombat este az Old man's-ben talan nem is az a klaszikus tancos zene van amire gondoltam, de az sem rosz ami van :).
De a tolongas meg az a sok ember nagyon visszataszito lehet. Egy idoben ezert jartam a Gentry Club-ba. Nyugalom, kenyelem jo zene, de nagyon kevesen voltak, az se jo...
Mikor utoljara voltam ott (igaz mar eleg reg) akkor meg tinedzser party, hangulata volt. Oregnek ereztem magam a 21 eletevemmel, ugyhogy azt hiszem az a hely is meghalt.

Joe.

Előzmény: ametiszt (9)
ametiszt Creative Commons License 2002.01.16 0 0 9
Az Old Man's-szel csak az a baj, hogy szombat este lehetetlen beférni:) Múlt szombaton este 11-kor mintegy 30 főből álló sor állt a ruhatárnál.A táncteret már meg sem tudtuk közelíteni.
Előzmény: v_joe (6)
mrsmiawallace Creative Commons License 2002.01.16 0 0 8
Igen! Az Artra gondoltam! Zárva van?? Na, pedig az tényleg táncos hely.
Előzmény: ametiszt (5)
CaMeL Creative Commons License 2002.01.15 0 0 7
Pl. ahol az Avocado együttes jáccik... Latin zenét akarsz? Tőlük megkapod:)
Egy helyet tudok, az Alcatrazban szoktak fellépni (többek közt)
v_joe Creative Commons License 2002.01.15 0 0 6
Azert talan meg vannak ilyen helyek :))
PL. a Rigoletto is ilyen neha meg elo zene is van, vagy az Old's man, vagy a Home Cafe akar, bar ott csak egyszer fogtam ki latin party-t.
Joe.
ametiszt Creative Commons License 2002.01.15 0 0 5
Az Artcafe-ra gondolsz? Az, ha jól tudom, jelenleg be van zárva, legalabbis két hete szombaton be volt.
Előzmény: mrsmiawallace (4)
mrsmiawallace Creative Commons License 2002.01.15 0 0 4
A Vörösmarty téren van egy hely, sajna a neve az istennek sem jut eszembe (pedig többször voltam már), ahol lehet kávézni, tehát csak úgy beülni, vacsizni is, illetve hétvégente latin partik vannak, gyakran élőzenével. Ahogy láttam, sok profi táncos jár oda.. Szuper a hangulat és még csak nézni is jó a táncosokat. Töröm még a fejem a hely nevén, amint eszembe jut, megírom. Mindenesetre már külsőre is nagyon egyértelmű, hogy milyen stílusú, a bár, a falak, papagáj..
Előzmény: v_joe (2)
ametiszt Creative Commons License 2002.01.15 0 0 3
Szerintem olyan helyek utoljára a hatvanas években léteztek:))
Ahol zene van, az általában nem társastánc jellegű ráadásul a hangerő kizárja a beszélgetést.
Szóval a vacsora+zene+beszelgetés hármasból valami mindenhol hiányzik. Persze azért nem lehetetlen, hogy van valahol ilyen hely.

Megnéztem a pontos címet: Forgach u. 9/A

Előzmény: v_joe (2)
v_joe Creative Commons License 2002.01.14 0 0 2
koszonom!

Konnyen lehet ezt is megnezem, illetve magan a tanciskolan is mar regota gondolkodom. De mikor a topicot nyitottam konkretan olyan helyekre gondoltam ahol vacsorazni-uldogelni-beszelgetni lehet, illetve mikor az embernek kedve szottyan tancolhat is egyet a parjaval :).
Szoval ilyen elegans/sznob hely erdekelne, azert mert nem ismerek ilyent es a valtozatossag gyonyorkodtet, kulonosen szorakozohelyekben.

Joe.

Előzmény: ametiszt (1)
ametiszt Creative Commons License 2002.01.14 0 0 1
A Forgách u. elején van az Oktogon tánciskola egyik oktatóterme, ahol minden szombat este
Szombat Esti Láz címmel "zenés táncos összejövetelt" tartanak. Mai előadók (J Lo, Thalia, Ricky Martin stb.) latin ritmusú számait, illetve régi (pl. Hungária) és új rock and roll számokat, valamint standard táncokhoz való zenéket adnak, dj vezeti az estet. Úgy nézem, hogy a többség azokból kerül ki, akik most járnak valamilyen szintű tánctanfolyamra és itt gyakorolnak.

Előzmény: v_joe (-)
inverz Creative Commons License 2002.01.11 0 0 0
sajna semmi-t nem tudok ajánlani..
Előzmény: v_joe (-)
v_joe Creative Commons License 2002.01.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Olyan helyeket szeretnek itt osszegyujteni ahova el lehet menni tancolni a fovarosban. Itt nem a kulonbozo party helyekre gondolok, bar azt is kedvelem, de most kifejezetten az erdekelne ahol paros tancokhoz is adnak zenet.
Ilyen pl. a Rigoletto, gyakran van elo zene es tancolni is lehet ra. Vagy vannak neha ugynevezett latin partyk ahol szinten kielheti magat az ember.
Ti ismertek ilyent?

Joe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!