Keresés

Részletes keresés

robbi Creative Commons License 2002.01.08 0 0 50
Ezt hazudtátok 94-ben is. A sok marha, meg elhitte.

Aztán négy évig nyaltátok a gyufát.

Verebes a Horn kormány idején olyanokat nyilatkozott, hogy az emberek nem igénylik a politikát a humorban. Aztán 98-tól hirtlen elkezdték igényelni. Na, ne!

Előzmény: purplerain11 (37)
robbi Creative Commons License 2002.01.08 0 0 49
Bammeg Józsi, nem kell ahho prejudikálni, hogy Juszttól hányingere legyen valakinek.
Előzmény: minderbinder (43)
Bacu Creative Commons License 2002.01.08 0 0 48
Eddig se néztem a Heti7-est és ezután se fogom. Viszont ha Havas és Verebes (+/- Jáksó) menni fog, akkor esküszöm rászokom. Addig is inkább kellemesebben töltöm a szombat estéimet, minthogy tévézzek.

SZVSZ Bajor megunhatta, mert másról is akart beszélgetni, nem mindig csak a politikáról.

robbi Creative Commons License 2002.01.08 0 0 47
Mivel nem tetszik Stumpf apósa miatt, egyenesen az apósra fogsz szavazni.

Bravó!

Előzmény: gyrich (16)
ruzsasanyi Creative Commons License 2002.01.08 0 0 46
plusz szájkosár és 100 mg seduxen legalább...
Előzmény: kábelbúvár (45)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.01.08 0 0 45
Leszíjazva.
Előzmény: ruzsasanyi (44)
ruzsasanyi Creative Commons License 2002.01.08 0 0 44
Ja, és a helyére a Nagy Feró fog ülni...
minderbinder Creative Commons License 2002.01.08 0 0 43
T. McAtti!

Megjegyeznem, hogy nemcsak a Tomika felrekefelese, vagy Grespik kenyerdobalasa es agyament elmeletei voltak varatlanok Csak neheny tovabbi "aprosag".

Orban megfigyelesi uggyel jott elo. Hol a bizonyitek?

Ki {volt) Kaya Ibrahim?

Orban egy szerda reggeli interjuban azt nyilatkozta, hogy olyan embernek mint Jusztnak semmi helye a kozszogalatiban. Mielott felreertened, Jusztot nem kulonosebben kedvelem. De! Orban amiatt tette fekete listara mert joval az eljaras elott bunosnek gondolta. Kozben kiderult, hogy Juszt semmifele torvenyt sem szegett meg. Szoval hova is kell tenni egy olyan kormanyfot, aki prejudikal. En peldaul polgarinak vagy demokratikusnak semmikeppen sem neveznem! Indulaskor persze meg lehetett azt gondolni Orbanrol, hogy egy modern gondolkozasu, szeles latokoru politikus. Ma mar tudjuk, hogy nem az, hanem egy ripacs, betanult demagog szovegekkel.

Előzmény: McAtti (18)
ipari tusko Creative Commons License 2002.01.08 0 0 42
dear macilaci,

kegyem nem nézi, de sajnos néha látja....

Ez a sztáros dolog azért kezd kissé durva lenni itthon nem? pl. "az időjárásjelentés sztárja", meg ilyenekkkel dobálóznak....
Szóval viszatérve...a májkel dzsekszon az sztár. Itthoni méretekben meg lakodalomlajos a sztár, meg a dzsimi. Sajnos ez van, de rájuk lehet mondani.

De ezek az emberek? Attól hogy sokan nézik? A mosogatópor reklámot ugyan ennyien nézik, mégse sztárok a benne szereplők.

A sztár szó szerintem általában valamilyen művészeti produkcióhoz kötődik, ha adekvátan használjuk. A Bajor lehet sztár, mint színész pl. De ebben a műsorban milyen művészeti produkció van? Az agitrpop szerintem nem az. Mégha néha poénkodnak is közben.

"Pedig hivatalosan csak 2,6 millió ember kíváncsi rájuk... (Forrás: mai Hócipő.)"

Engedd meg, hogy a hasamat fogjam a röhögéstől. A forrásod miatt különösen:DD

Ja, ha már a forrás...szerinted a Fajkasházy az sztár? :DD
Mondjuk, ha megy az utcán, utánafordulnak a tinilányok meg ilyesmi?:DD

Előzmény: sicumaci (35)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.01.08 0 0 40
Én egy adás erejéig meghívnám Kondor Katit.
Nem tudom, venné-e a lapot?
Én még azt is el tudom képzelni, hogy van humora.

Ha mostanában talonba is tette...

Előzmény: Törölt nick (39)
purplerain11 Creative Commons License 2002.01.08 0 0 38
MEgjegyzem, ha a hírt csak a Fidesz közeli bulvár szivárogtatja ki, az komoly embereknek nem lehet információforrás, lehet hogy DEutschék éppen ezzel akarják a jól futó kormánypukkasztó müsor 2 milliós nézőtáborát elbizonytalanítani.
purplerain11 Creative Commons License 2002.01.08 0 0 37
Ne zavarjon, hogy a kabaré, mint müfaj szükségszerüen ELLENZÉKI, mert a hatalom butaságain lehet csak röhögni, ugyanis csak a hatalom van olyan pozícióban, hogy emberek tömegeit érintő ügyekben TEGYEN vagy ne tegyen valamit.
Következésképpen az összes olyan kormánypárti kabaré, mint a bruhaha, vagy a Selmeczy, eleve halálra van itélve.
A 7i7 tehát szükségképpen és mindig ellenzéki lesz, akárki legyen korámnyon.
Továbbá még azt is figyelmedbe ajánlom, hogy a független POLGÁR, például az értelmiségi, aki nem függ az aktuális kormánytól, mert bármilyen rendszerben biztosítja megélhetését, az szükségképpen kritikusan kell szemlélje bármilyen kormány müködését.
Tehát pl Verebes nyugodtan szidhatja júniustól esetleg (de kis valószínüséggel ) a Meggyessy butaságait is,, ahogy most Orbánét van Grespikét.
Ez az értelmiség normális hozzáállása. Ő nem egy harcos a lövészárokból, hanem a mindenkori hatalom humorista kritikusa.

Ehhez képest kicsi huszár sehol sem volt, csak a pia és a nők terén van terepe, másutt sután csámborog. Éppen elment, vagy marad, szinte mindegy, pojácát találnak helyette.

Előzmény: FrédY (29)
IDKFA Creative Commons License 2002.01.08 0 0 36
cybulka

"(mondjuk orbán papa köbányája ) utánanéznél "

Jó lenne, ha odafigyelnél a légből kapott rágalmaidra. Nem égetnéd magad.

Orbán bánya ügyet a kizárólag ellenzékiekből álló parlamenti vizsgálóbizottság teljesen tisztázta.
Van róla egy topic.

Húzz a Mea-ba.


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: cybulka (19)
sicumaci Creative Commons License 2002.01.08 0 0 35
Dear Tuskó, kegyed hogy figelte meg? Csak nem nézi???? Ettől hiszik magukat sztárnak...
Pedig hivatalosan csak 2,6 millió ember kíváncsi rájuk... (Forrás: mai Hócipő.)
Előzmény: ipari tusko (32)
blackman Creative Commons License 2002.01.08 0 0 34
te honnan szerzed az infoidat? Ha nem a mediabol, akkor honnan? Josno, magannyomozoiroda, ugyeszseg, titkosszolgalatok, vagy mifene? Tenyleg erdekel, mert olyan biztosan allitod hogy hul;yeseg ami a mediaban van, es aki azt elhiszi az meg van vezetve, hogy adja magat a kerders hogy te honnan tajekozodsz. Ugye nem a Demokratabol?
Előzmény: cybulka (19)
Tanársegéd Creative Commons License 2002.01.08 0 0 33
holnap este a Találkozásokból kiderül, hogy csomagol-e kicsihuszár

legalábbis ezt ígérik

ipari tusko Creative Commons License 2002.01.08 0 0 32
Lehet, hogy ő is rájött; aki politikai kampányműsorban agitál művészként, az elveszti a hitelét és rajongóinak jelentős részét.

Csakhogy elég nehéz ezt felismerni, mivel a "heti hetes sztárjainak" (mitől sztárok, ezt valaki elmagyarázhatná eccer...)a becses seggét annyira nyalja a média, hogy láthatóan kezdik elveszteni az arányérzéküket.

Az önteltség, öntönmjénezés kezd teljesen elhatalmasodni rajtuk. Bajor és Gálvölgyi talán kilóg ebből...

Mindenesetre érdekes megfigyelni, hogy a 100dik adásnál tartanak és még mindig külön külön bemutatják őket és percekig tapsoltatják magukat a bérközönséggel. Nekem már nagyon égne a pofám....

kábelbúvár Creative Commons License 2002.01.08 0 0 31
Lehet, hogy idén többet akar kapni a számlájára.

Úgy tudom, felemelték a Whisky adóját...

Billy Milligan Creative Commons License 2002.01.08 0 0 30
Gyorsan gyorsan
elő a bogyókkal
és szedd be sorban
Előzmény: gyrich (16)
FrédY Creative Commons License 2002.01.08 0 0 29
A 7i7esből szép lassan kiszállnak a normálisabbak... Bajornak tényleg nincs ezek között helye, de szerintem Gálvölgyinek sem. Ők ketten ugyanis megpróbálták azt csinálni, amiről ez a műsor szólna: szórakoztatni, humorizálni. A többiek stílusától ez valóban távol van, mert azok Verebes, és Havas vezetésével mást sem tesznek, csak kampányolnak a baloldalnak, és uszítanak a kormány ellen. Nekem semmi bajom nem lenne a politikusok kifigurázáséval, de akkor ne ilyen egyoldalúan, csak az egyik oldalt cikizve tegyék!
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy az MSZP is kap, emlékeztetném, hogy a Medgyesinek még a megyarázkodó levelét is elejétől a végéig felolvasta Verebes... Vagy amikor az MSZP a közalkalmazotti eskü ellen lázadt, mert a szövegében megemlítik Istent, akkor az erről szóló hírre néma csend volt a válasz, senkinek nem jutott eszébe valami jó kis poén... Bezzeg ha a Fidesz csinált volna hasonlót...
Szóval Bajor tényleg kilógott a sorból, de felfelé!!!
frigy Creative Commons License 2002.01.08 0 0 28
Hogy mi szükség van a műsorra ? Azt eldöntik a nézők és ennek alapján a csatorna vezetése. Volt olyan adás, amit 2 millóan néztek. Ennyi embert leszarni túlzás lenne, ezt csak Orbán meri megtenni. Egyébként simán tudják őt pótolni és nekem nem fog hiányozni az alpári humora.
Előzmény: ÉbreDÉS (3)
hugyos_jozsi Creative Commons License 2002.01.08 0 0 27
ugyanmá :-))
eszébe sincs otthagyni a jól tejelő marhákat.
csak kíváncsiak, hogy mennyi "siránkozó" telefont kapnak: "ha nem lesz az imike, akkor a dunába ölöm magam.." :-))

ebből majd leszűrik van-e értelme ezt a műsort folytatni...
baloldaliközhangulatkutatás :-))

remélem 0 telefont kapnak !

aztán ha mégis megy, akkor akinek hiányzik
majd megnézheti Rómeóként a színházban :-((
( ez megérne egy topicot :-)) "Bajor Imre mint Rómeó... " :-OOOOOOO )

sesebese Creative Commons License 2002.01.08 0 0 26
egyszer hallottam Verebest arról nyilatkozni, hogy ő mindig ellenzéki, függetlenül az aktuális kormánytól, ez is egy érdekes hozzáállás

nekem amúgy hiányozni fog Bajor, mert ha időnként néztem a HH-t, akkor az tetszett, amikor ő meg Gálvölgyi hülyéskedtek egymással

Előzmény: Aladar1 (7)
Álliberális féreg Creative Commons License 2002.01.08 0 0 25
Már olvastam pár olyan hírt, hogy ez is kiszáll a 7i7-ből, meg az is kiszáll. Aztán mégsem.
Álliberális féreg Creative Commons License 2002.01.08 0 0 24
"Eperjes meg még nem is képviselő.)"
...
"Nem kell ahhoz képviselőnek lennie, hogy eszembe jusson a kormányról."

Eperjes nem képviselő. Már nem.
Azon lehetne tűnődni, hogy rajta lesz-e most is a neve az országos listán.

Előzmény: gyrich (20)
agrárgerilla Creative Commons License 2002.01.08 0 0 23
itt volt az ideje, hogy kiszálljon. Már nagyon kilógott a sorból, úgy tűnik érezte, hogy utcahosszal lemaradt a többiektől a kicsihuszár.

Ha nem ivásról meg nőkről volt szó bajor rendszeresen csendben maradt.

nem szégyen ez csak kellemetlen.

Fine Tune Creative Commons License 2002.01.08 0 0 22
Rosszul fogalmaztam.

Akkor most Bajor nélkül sem nézem.

Előzmény: sinya57 (14)
purplerain11 Creative Commons License 2002.01.08 0 0 21
Mivel a Fidesz programjára szavaztam én is, persze, 1998-ban én is örültem a Fidesz győzelmének, akárcsak Verebes.
Utána nyilvánvaló lett, hogy a Fidesz egyetlen célja a saját klientúra létrehozása és ezzel megosztotta az országot, magánzsebeket tömnek, azóta tehát Verebes és én is azzal kellett szembesülnünk, hogy a Fidesz meghirdetett programjától egyre távolabb kerülünk. Emiatt gondolom, nemigen lehet alappal számonkérni Verebestől, hogy a Fidesz miért nem valósítja meg a programját.
Amúgy, ha a kicsi huszár kiszáll a bohócsarokból, nem fog történni semmi. Ő nem szinész csak pojáca.
Előzmény: Aladar1 (7)
gyrich Creative Commons License 2002.01.08 0 0 20
McAtti,

Ha te tudtál a Schlecht féle manőverekről a 98as választás előtt akkor nem csodálkozom a véleményeden, hiszen ez esetben a Fidesz legbelső köreiben lehecc és biztos a jattodat megkaptad rendesen.

Képzeld a kormányról jut eszembe a Csurka is mert ő az akivel kapcsolatban a jelenlegi kormányfő nem zár ki semmit és képes lenne szaros egyéni érdekeiért (miniszterelnöki állás még négy évig) koalícióra lépni vele (ahogy tette Torgyánnal) és az országot a nyugat geopolitikai térképén valahol Mongólia és Kirgizisztán közé elhelyezni.

Aki eccer hazudott az valószínű fog többet is!

Ja és az Eperjes is aki a kormányoldal kultúrális, és Széchenyi (csomag) magasztaló szócsöve. Nem kell ahhoz képviselőnek lennie, hogy eszembe jusson a kormányról.

Előzmény: McAtti (18)
cybulka Creative Commons License 2002.01.08 0 0 19
gyrich figyelj csak !
észrevetted magadon ,hogy azokat a témákat irtad amiket a ballib médiumok orbaszájba vetélkedőbe gyerekmüsorba nyomnak ? Megvezettek téged de nagyon sajnos.Sajnos mert nem vagy egyedül !
Ha csak egy témának is (mondjuk orbán papa köbányája ) utánanéznél és a tényekre és nem pedig a jópofa dumákra lennél kiváncsi ,na akkor jönnél rá hogy mennyire megvezettek .
Előzmény: gyrich (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!