Keresés

Részletes keresés

sierva Creative Commons License 2005.05.07 0 0 1
Először is: mély, mély elnézést, hogy egy ilyen régen halott és picike topicba írok, de.

Másodszor: tanács kellene.... vagy inkább tapasztalati dolog lesz ez?

Nagy testű 7 hónapos kutya, keverék, (mama kaukázusi-németjuhász, papa eszkimó kutya) hét elején lesérült, pici lábán az izület megduzzadt. Doki kijött, adott két szuri, plusz csinált egy féreghajtást KÉT tablettával. A kutya, aki azelőtt a napot is megette volna, szerda este evett utoljára. Egy napig a kedélye is romokban volt, most már jókedvű, de az istennek sem eszik. Viszon vizet iszik. Több ismerős mondta, hogy náluk is volt hasonló, majd elmúlik, lehet az injekció hatása, meg ez, meg az, hiszem is meg nem is. Doki legközelebb csak hétfőn lesz. Éhen nem fog halni a kutya, tudom, de nektek van valami tapasztalatotok? Mitől lehet? Injekció vagy a féreghajtás? Vagy ez a reakció egyik esetében sem normális?

Nóri
filippaa Creative Commons License 2002.01.04 0 0 0
Supercow,

Mi lenne, ha állatorvoshoz vinnéd?
Nem hiszem, hogy ezen a fórumon bárki kompetensebb személyiség lenne, mint egy állatorvos. Mellesleg látatlanban állatorvosok sem diagnosztizálnak.
Egy kutya betegsége nem barchkoba-feladvány szerintem.
Én legalábbis soha nem totózok ilyesmivel, hanem felhívom az orvost és elviszem a kutyámat, ha kell.

Szia,
Kata

Előzmény: Supercow (-)
Supercow Creative Commons License 2002.01.04 0 0 topiknyitó
Hello,
Egy 8 hónapos barna dobermann kan, mostanában nem eszik, már nagyon lesoványodott szegény, nem bírom sehogy rávenni a kajálásra, alig iszik, bár amúgy nem látszik betegnek. Mit tegyek?
Előre is köszi,
SC

UI: Lamer nullázók kíméljenek, évek óta nem divat a nullázás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!