Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2001.12.07 0 0 287
".......akkor is valószínüleg vége lesz, de akkor még folytatódhat. "

ööö, értem!
ha vége lesz, ha folytatódik, mindenképpen kell legyen!

Előzmény: speaker (286)
speaker Creative Commons License 2001.12.07 0 0 286
Ha a fiúk szájkosarat vesznek magukra, akkor vége a műsornak, ha úgy folytatják, mint eddig (és én ezt remélem) akkor is valószínüleg vége lesz, de akkor még folytatódhat.
Előzmény: francescosarde (275)
andrej11 Creative Commons License 2001.12.07 0 0 280
Csak tárgyilagosan és keményen!
Előzmény: logicsystem (279)
logicsystem Creative Commons License 2001.12.07 0 0 279
végre leporolhatom a TV-t :-)
mindent bele fiúk !
l.
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.07 0 0 278
Jelentős mennyiségű BTL hirdetésük van, legalábbis a RC kimutatások szerint. Nem kis pénz az, ha összeadódik. Néha egészen meglepő összegek tudnak összejönni belőle.

De a pénteki Sajtóklubhoz kötve egy darabot sem mutat ki az RC számítás.

Előzmény: Gurg (277)
Gurg Creative Commons License 2001.12.07 0 0 277
állj meg
pont ezt kérdezem én is
kereskedelmi csatorna, de komolyabb hírdetést még nem láttam
ki tol bele lóvét?
Előzmény: Probatbicol (273)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.07 0 0 276
Ne kérj tőle forrást, fingja sincs róla, csak telehazudja az összes kapcsolódó topikot.
Előzmény: francescosarde (274)
francescosarde Creative Commons License 2001.12.07 0 0 275
Az ATV elnök-vezérigazgatója tegnap kijelentette: "még egy szélsőséges kijelentés, és a műsornak vége."

Ma koncertre megyek, nem nézhetem meg, de kíváncsi vagyok, milyen szegény Bayer szájkosárral.

francescosarde Creative Commons License 2001.12.07 0 0 274
Forrás?
Előzmény: affenesetudja (270)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.07 0 0 273
Láttál ott valaha is egyetlen másdperc hirdetést?

Hacsak nem sponzorálja valaki...

Előzmény: Gurg (272)
Gurg Creative Commons License 2001.12.07 0 0 272
azt az egy vasat keveslem, annál azért több van
vagy az ATV nem kereskedelmi csatorna?
Előzmény: Probatbicol (271)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.07 0 0 271
Hülye vagy. Egy vas bevételük nincs belőle.
Előzmény: affenesetudja (270)
affenesetudja Creative Commons License 2001.12.07 0 0 270
Kell nekik a penz. Vegul is az ATV messze legnezettebb musora a Lovas-fele sajtoklub.
Előzmény: andrej11 (269)
andrej11 Creative Commons License 2001.12.07 0 0 269
Igen! Végre újra van miért bekapcsolni a tévét péntek este.
Szerintetek mi az oka az újrakezdésnek? Az ATV rájött, hogy egy kereskedelmi tévé nem engedhet meg magának egy ilyen botrányt? Vagy mi lehet az oka?
Előzmény: kovacs zoli (244)
Kocsmáros Pista Creative Commons License 2001.12.07 0 0 268
Mér,te nem vagy jobbos.
Előzmény: kábelbúvár (265)
Gurg Creative Commons License 2001.12.07 0 0 267
hehe, ma este az egész balos tábor is ott lesz a TV előtt, ezzel is duzzassztva a nézettségi arányt!
Jenki- Creative Commons License 2001.12.06 0 0 266
Éljen!
Előzmény: Törölt nick (259)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.06 0 0 265
És - úgy látszik, - a jobbosok is. :))
Előzmény: Kocsmáros Pista (264)
Kocsmáros Pista Creative Commons License 2001.12.06 0 0 264
Győzött a szólásszabadság!
Ugathatnak a bolsik!
Előzmény: Törölt nick (259)
kovacs zoli Creative Commons License 2001.12.06 0 0 262
Nem baj! Eredeti felállás is fontos! :-)
Előzmény: Törölt nick (261)
kayapo Creative Commons License 2001.12.06 0 0 260
Megnézem.
Azért nehéz betartani,mert a parancsok többsége ma életidgen faszság, a hagyományok jó része ugyanis nem változott egézségesen,hanem dogmává merevedett.
Előzmény: kaleb (257)
kaleb Creative Commons License 2001.12.06 0 0 258
Hiába is lenne tagadnám = Hiába is tagadnám
Előzmény: kaleb (257)
kaleb Creative Commons License 2001.12.06 0 0 257
Igen, igen.

Neked itt négyszemközt bevallom, mindezt, a füstölés kivételével elkövettem. Hiába is lenne tagadnám, úgyis rájössz, ha visszakeresed.

A Mea Searimban lehet, hogy még ma is megköveznének ezért. A lubavicsiek - hálisten - elnézőbbek.

De ha megigéred, hogy nem mondod el a rabbinak, küldök neked egy szellemes elmélkedést arról, hogy milyen nehézségekbe ütközik a Tóra parancsainak szó szerinti betartása a mai világban. Nézd meg az itt a nick-edhez megadott postádat.

Üdv, Kaleb

Előzmény: kayapo (255)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.06 0 0 256
A gép forog, az alkotó pihen.

Mégiscsak nagy dolog ez a számítástechnika!

Előzmény: kaleb (253)
kayapo Creative Commons License 2001.12.06 0 0 255
Vagyis az elmúlt hónapokban folyamatosan megszegted a sábeszt, tévéztél, interneteztél itt az indexen, füstöltél,ittál.
A középkorban az ilyesmiért a rabbik kivégzést is foganatosítottak.
Előzmény: kaleb (253)
wizes Creative Commons License 2001.12.06 0 0 254
Ach!
Tucc olvasni?
Betűk tengerének összsefont folyayamadvánány?
wizes.
Előzmény: kaleb (251)
kaleb Creative Commons License 2001.12.06 0 0 253
Na, most megfogtál.

Holnap, péntek reggel beállítom a videót, és majd vasárnap megnézem.

Helyette inkább elmegyek a lubavicsiekhez a kidusra. Tudod, ilyenkor Hanuka közeledtével ez illik is, meg jól is fog esni, olyan régen voltam már ott.

Előzmény: kayapo (252)
kayapo Creative Commons License 2001.12.06 0 0 252
Miaz mazsihiszboy, lubavicsi szektás létedre tévézel sábeszkor?
El tudom képzelni,hogy felállt a hátadon szőr a hírre.
De hát mi mazsihiszboyok a saját előírásainkra is köpünk,ha nácik tombolnak a tévében
Előzmény: kaleb (248)
kaleb Creative Commons License 2001.12.06 0 0 251
Nem nem. Ez nem mazocizmus, inkább hedonizmus.

Baloldali sajtóklubot nem nézek. Ez azonban birizgálja az idegvégződéseimet, és most neked megvallom, ha nem is vagyok büszke erre az érzésre, de gyakran elégedettséggel tölt el.

Tudom, hogy nem szép mások baján örömködni. De sajnos úgy vagyok vele, hogy általában olyan könyveket olvasok, amiket nálam okosabb és műveltebb emberek írnak, ami egyik oldalról jó, mert jó dolog ilyen könyveket olvasni, másik oldalon azonban nem jó, mert irigységgel tölt el. Kell néha egy kis lazítás.

Nekem ezt jelenti a Pénteki Sajtóklub.

Előzmény: Gurg (249)
Gurg Creative Commons License 2001.12.06 0 0 250
a különbség a ballib és a jobbos tvnézők között:

a jobbos a 95%-os ballib túltengésű médiában az erőteljes rálőcsölés ellenére sem nézi meg azt, ami számára politikailag elfogadhatatlan és ha megnézi, beleun 3 perc alatt

a ballib szerencsés, a média 95%-a a szájíze szerint szól, ennek ellenére az általa oly utált jobbos 5%-ot nézi minduntalan, nem tudja nem megnézni, mert látnia kell

érdekes :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!