Keresés

Részletes keresés

Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.01.31 0 0 3
Hogyhogy elsikkadt ez a topic??? Ennyire kevés lóbarát mozog a neten?
Én 4 éves korom óta lovagolok, versenyeztem is (military, díjlovaglás), és zoológusként a lovakra és lófélékre specializálódtam. Egyszerűen imádom őket, ha meglátok egy lovat, nem tudom megállni, hogy ne menjek oda hozzá. Szerintem a lovak egyszerűen megnemesítik az embert, sokat tanulhatunk tőlük. Láttam egyszer egy dokumentumfilmet egy speciális javítóintézetről, ahol az első számú terápia a lovakkal való munka. Az agresszív, antiszociális fiatalokat egészen át tudta nevelni néhány paci; a ló mindenkit elfogad olyannak, amilyen, de nem tűri a gonoszkodást, és ha kell, jól hasbarúg... Türelem kell hozzájuk, emberség, és ezerszeresen meghálálják. A gyógypedagógiában is előszeretettel alkalmazzák őket, fantasztikus hatással vannak a gyerekekre. Van olyan autista gyerek, aki senkivel nem kommunikál, de ha lóra ültetik, máris simogatja-tapogatja az állatot és gügyörészik neki.

Ki hol lovagol jelenleg?

Nem tud valaki egy olyan tanulmányról, amely az egyes történelmi lófajták csontleleteit elemzi?

Nézzétek meg ezt is: www.horses.co.uk

Filly Creative Commons License 2001.10.17 0 0 2
Sőt: www.paci.hu - főleg a fórumja nagyon jó!
Előzmény: ecogramma (-)
Monthy Creative Commons License 2001.10.16 0 0 1
Előzmény: ecogramma (-)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.16 0 0 0
Van lovas topi, több is. állítsd át a listázásod és akkor látni f0g0d.
Előzmény: ecogramma (-)
ecogramma Creative Commons License 2001.10.16 0 0 topiknyitó
Nézegetem a topicocat, s legnagyobb megrökönyödésemre nem találtam egyet sem az lovakrúl. Ha van itten valaki lovas, akkor szólítson fel egy másikat, hogy mondja meg egy harmadiknak, értesítsen ki egy negyediket arról, hogy ötödik lovasbarátot kellene szereznie a hatodiknak, ezért feltétlenül noszogasson egy hetedik lóbarátot annak érdekében, hogy az ne múlasszon el figyelmeztetni egy nyolcadikat stb., stb. HÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!! ÉBREN VAGYTOK MÉG?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!