Keresés

Részletes keresés

arab tenorista Creative Commons License 2001.10.15 0 0 32
Ilyen tapasztalatom nincs, én sosem tárolom 3 napnál tovább. :)
Előzmény: Gentleman Looser (26)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.15 0 0 31
Bár igazad lenne, de szerinted vajon mi okom lenne névtelenül hazudni?
Tényleg 30 vagyok, bár a kérdés szempontából lényegtelen, 20 évesen is voltak hasonló élményeim.
Vagy annyira gyerekes stílusban írok, hogy nem nézed ki belőlem? :))
Előzmény: Mallory_Knox (30)
Mallory_Knox Creative Commons License 2001.10.14 0 0 30
Nem hinném, hogy 30 vagy.
Legfeljebb talán a fele.
Előzmény: arab tenorista (24)
szemmellato Creative Commons License 2001.10.14 0 0 29
No de hogy komolyan is hozzászóljak : nekem pont fordítva van .
Eljövök a nőmtől ,akibe kétszer elmentem ,hazaérve kielégítem az asszony száját egyszer (ízmintára még elég) ,a hosszú cumiba megfárad ,hamar elalszik. No ekkor jön a Private Gold ,újra beleáll a rugó a sok magyar pinára: izomlázasra verem a bicepszem ,egy papírzsepibe már csak némi meleg nedves fuvallat jut.

Ekkorra viszont már qrvára megfájdul a herém : lehet hogy mégegyszer ki kéne vernem ?
Olyan tanácstalan vagyok...
:-))

unreal Creative Commons License 2001.10.13 0 0 28
Gentleman Looser: a randi előtti könnyítés nem az American Pie-ban, hanem a Keresd a nőt!-ben (there is something about Mary) volt, nem? Amikor az anyag a csávó bal fülén landolt, végül a csaj fru-fuján pihent meg.

Egyébként mindkét kortárs alkotás méltán emelkedett a klasszikusok közé.

chupili Creative Commons License 2001.10.13 0 0 27
Ha így haladsz, akkor elmondhatod, hogy TÖBB SZEMED VAN, MINT FOGAD. Egyébként a papi tényleg nagyon belevaló lehet.
Üdv: chupili
Előzmény: szemmellato (7)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.13 0 0 26
A 8 ev az oka. Majd megint belejossz, aztan elmulik. Egyebkent emgfigyelesem szerint nem csak a "felallas idejivel", hanem a legutobbi uritestol eltelt idovel is egyenesen aranyos.
Tehat hiaba vered ki, ha a strapas ejszaka lesz meg fog fajdulni, legfeljebb kesobb es nem annyira, mint egyebkent (ha nem vered ki).
Masreszt, ha par napnal tobb ido telik el (sajat megfigyelesem szerint ez a hatar 5-6 nap) akkor sokkal hamarabb es erosebben bekovetkezik noi tarsasagban. Sot, extrem esetben (sajat megfigyeles: 8-10 nap) mar no se kell hozza, onamagabn is ugy teli van az ember toke, hogy a golyoja fizikailag is megnagyobbodik de szubjektiven ahromszor akkoranak erzi, lepni nem tud es kis erintesre is faj. Na ezt az allapotot el kell kerulni, mert nem egeszseges es ilyenkor mar az urites sem jelent elvezetet, csak megkonnyebulest, gyakran fajdalmat. Sajnos velem elofordult, hogy "rekordot akartam donteni", a tizedik napon mar lepni nem tudtam, pedig no se volt a kozelben es amikor konnyitettem magamon, azt vartam, hogy valami hihetetlen jot fogok erezni, ehelyett ketretgornyedve fogtam az alhasamat ugy fajt es egy csepp elvezet sem volt benne. Masnapra elmult, akkor mar megint jo volt. Azota megfogadtam, hogy soha tobbet nem "tarolok" be ennyit, es hetente uritek legalabb egyszer.
Előzmény: arab tenorista (24)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.13 0 0 25
> Ez az iskolapeldaja a "tele van a tokom"
> kifejezsenek.

Nem hülyeség, de majdnem ezt a "tele van a tokom" adtam topikcímnek, bár gondolkodtam a "tököm eldurran"-on is. :)

Előzmény: Gentleman Looser (23)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.13 0 0 24
Az a baj, hogy én is 30 vagyok (majdnem), és ezért idegesített nagyon. Biztosan azért mert régen voltam nővel (kb. 8 éve), leszámítva egy kurvát 1-2 hónapja, de azt nem számolom, nem is volt jó vele, menet közben "lekonyultam". :)
Előzmény: Gentleman Looser (23)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.13 0 0 23
Hogy neked mennyire igazad van! Tudod, errol a dolgorol nem reg beszeltem egy lannyal, nagyon friss az elmeny :-) Ez a golyo-fajas neki is ujdonsag volt, de nem ketelkedett benne, hogy letezik.
Ez az iskolapeldaja a "tele van a tokom" kifejezsenek. Es a lanyok neha tenyleg azt hsizik, ez valami tulzas es bohockodas, pedig nem. De megnyugtatok mindenkit, igy harminc felett mar nem jellemzo a gyertya allas :-)
Előzmény: jinjang (22)
jinjang Creative Commons License 2001.10.12 0 0 22
" Ilyenkor már csak egy aranyosabb dolog lehet, ha a lány megkérdezi, hogy 'Mi bajod van ? -Na ugyan mi ?"
Ha megkérdezi, kezébe kell nyomni ezt a kinyomtatott topikot. Én spec. kamaszkorom óta tudom, hogy a fiúknál el?fordulhat ilyen probléma (a bátyám nagy súlyt fektetett a szexuális felvilágosításomra), de a lányok többsége szvsz nem is hallott ilyen dologról, és ha egy fiú esetleg elmondja, tán el se hiszik neki, azt gondolják: így akarja megsajnáltatni magát, hogy mégis legyen szex.
Előzmény: Törölt nick (17)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.12 0 0 20
Csak empirikus uton :-)
manapsag mar nekem se faj, de regebben jelelmzo volt es akkor talatam ki. De ettol meg ki is kell verni.
Előzmény: Törölt nick (19)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.12 0 0 18
Segit, ha gyertyaba allsz, en alulrol alatamasztottam a csipomet es egnek allo labakkal enyhitettem a herek verbosegen, ugy nem faj annyira.
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.12 0 0 17
Ifjúkori 'szép emlékek' :)))
Nos igen. Jajj de rossz volt. Egyszerűen az ember szétrakott egyenes lábbal ment szinte mert annyira szaggatott. Én után mindig lefeküdtem az ágyra és nem próbáltam megmozdulni. Ha nem mozogsz akkor enyhül a dolog. Célszerű ilyenkor ha 'répaverést' nem akarsz elaludni. Reggelre mintha mi sem történt volna. Bár legközelebb ? Ilyenkor már csak egy aranyosabb dolog lehet, ha a lány megkérdezi, hogy 'Mi bajod van ? -Na ugyan mi ?'
ÉnMegAbéla Creative Commons License 2001.10.12 0 0 16
Ne izgulj apukám, nekem is volt:-)
Amikor végre egy igazi nő közelébe kerültem (első randik), iszonyú vágy öntött el. Persze nem volt lehetőség feszültség levezető bevezetésre (mármint úgy értem, hogy a feszültség nadrágon belül maradt), emiatt csak nőtt belül a nyomás és úgy elkezdett fájni mint a pinty. Persze bohócpolírozásra sem volt mód, képzelheted. Úgyhogy meg kellett várni, amíg alábbhagyott, de el nem is múlt, úgyhogy már nem emlékszem, vagy úgy maradtam és már kedvem sem volt kézihajtánnyal elmenni, vagy kiráztam a répát.
Lényeg a lényeg. Van ilyen:-)
Előzmény: arab tenorista (-)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.12 0 0 15
Ez csak az idotol fugg. Ket ora meg csak nem is fajdalom, mulo kellemtlenseg. Az a fajdalom, amikor este hattol reggel negyig tart es mar nem is tudsz elemnni, annyira faj.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.12 0 0 14
Én aszodom ennyi év távlatából, hogy nő kell. Aki tudja a dolgát. Azt akkor nincsennek ilyen fajta fájdalmak.
feesh Creative Commons License 2001.10.12 0 0 13
Mwhahaha;)
Ez velem is elofordul, bar nalam csak akkor, ha orakon at dogonyozzuk egymast, de nem tudok elmenni.Egy ideig siman lehet birni, de van mikor nagyon bedurvul a dolog... Akkor kell kiverni, mint azt sokan mar leirtak itt.
Utana par masodpercen belul enyhul a fajdalom, es minden szep es jo:))
ahh... De mondjuk engem azert jo sokaig kell izgatni egy ilyenhez... tehat legalabb 2 ora... vagy ha nagyon reg voltam novel akkor is elofordul, hamarabb.
Meg en ugy vagyok vele, h hiaba verem ki elotte, attol meg ugyanugy agaskodik a repa. Hiaba, no, fiatal vagyok meg, birom:) A no ugyis maskeppen izgat fel, mint amikor magadhoznyulsz. Az tenyleg ilyen vegso mentsvarkent funkcional, legalabbis nalam:)
Ra kell venni, h a bno verje ki, ha masra nem hajlando:)

arab tenorista Creative Commons License 2001.10.12 0 0 12
Csak irigykedtek az bemutatott technikáidra! De azóta legalább ők is elsajátítottak 1-2 fogást. :)
Előzmény: szemmellato (11)
szemmellato Creative Commons License 2001.10.12 0 0 11
Sajnos elég perverz vagyok...
A pásztorok mondták...
:-)
Előzmény: arab tenorista (10)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.12 0 0 10
Hát szívesen küldenék 1-2 kecskét, de itt a közelben egy sincs (legalábbis ameddig a Szem ellát, Ó (de kár)!) Szerintem próbálj meg bizniszelni az ápolókkal, hátha a gépedért cserébe szereznek 1-2 kecskét, vagy birkát. :)
De ugye nem vagy perverz, és csak a nőstény kecskére áll fel? :)
Előzmény: szemmellato (9)
szemmellato Creative Commons License 2001.10.12 0 0 9
Áááá ,tudod nekem csak a kecskékre áll fel ,de kecske sajnos nincs itt a zárt osztályon...
:-(
Előzmény: arab tenorista (8)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.11 0 0 8
:)))

Akkor még 4 randid lehet. :))

Előzmény: szemmellato (7)
szemmellato Creative Commons License 2001.10.11 0 0 7
Én a nagyapám módszerét használom :ő azt mondta ,hogy ha fájna a herém ,húzzam ki valamelyik fogamat egy harapófogóval. Utána fel sem tűnik a herefájás...
Sajnos egyre nehezebb ,már csak 4 fogam maradt.
Azért imádom a papit ,bölcs ember!
Előzmény: arab tenorista (5)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.11 0 0 6
Egy kis gyakorlas es ha majd az ujdonsagbol veszit a dolog, nem lesz olyan gyakori.
Előzmény: arab tenorista (5)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.11 0 0 5
Köszi, kissé megnyugodtam. Úgy tűnik mégsem vagyok selejtes. :)

re 3: Hát kicsit furcsán venné ki magát. :) "Bocs ki kell mennem kiverni" :)
Egyébként előtte nap kivertem, pont ilyen okok elkerülése végett, vagy ha esetleg mégis akció lesz, akkor ne legyek "gyorstüzelő". De 24 óra túl nagy idő.
Sőt a randi első napján, mikor már egyszer kivertem, később elalvás előtt mégegyszer megtettem, de mint írtam másnap ismét előjött, de szerencsére sokkal enyhébb volt.

Előzmény: Gentleman Looser (2)
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.11 0 0 3
Köszi Art-hur.
És ez már mindig így lesz?
Előzmény: Art-hur (0)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.10.11 0 0 2
Welcome to the real world, Neo.

1. Hajjaj, de meg hanyszor. es hogy utalom, nekem masnap is faj tole.
2. Nem marad mindig igy, de ha orakig felall a prosztata nagyon sok valadekot termel orakon at.
3. Kezelni nem kell, segit rajta a kiveres. Elkerulni ugy lehet, ha idoben elsulsz vagy a lannyal, vagy a randi kozben vagy elotte (a la American Pie)
4. Nem lesz semmi, csak kozben szar erzes. Masnapra elmulik.

pittikatalin Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1
Fingom nincs mijé fájhat...
arab tenorista Creative Commons License 2001.10.11 0 0 topiknyitó
Üdvözlök Mindenkit!

A probléma a következő:

Többször tapasztaltam, hogy ha nincs mód elmenni időben, akkor iszonyatosan megfájdulnak a golyóim, és bent a hasamban is valami.
Nemrégiben megint szomorúan tapasztaltam. Már rég nem voltam nővel, és most úgy néz ki sikerült szert tenni egyre. Azért nem voltam teljesen absztinens nő nélkül sem, szóval elég gyakran 1-2 naponta "políroztam a bohócot" úgy rendesen, az ínséges időben is. :)
Szóval az újdonsült barátnővel sétálgatunk egy éjszaka a parkban, majd leültünk egy nyugis helyen, dumcsizni, mely végül vad smaciba torkollott. Nekem szinte azonnal teljes gőzzel ágaskodott, ráadásul ilyenkor csöpög a vége, mint egy rossz vízcsap. :) Ez még nem is lenne baj, ha pár perc után nagyon megfájdulnak a tojásaim + a hasamban valami. Végül elment a kedvem az egésztől, még az élettől is, ahogy egyre fokozódott a fájdalom. Neki nem említettem, és elindultuk hazafelé, én szinte terpeszben, mert még az is fájt ha hozzáért a gatyához. Szerencsére nem vett észre semmit. A kocsiba is alig tudtam beszállni, és leülni úgy hogy minél kevésbé fájjon. Mire hazaértünk kissé csillapodott a dolog. Azután ismét elkezdtük egymást "dögönyözni", immár otthon az ágyon. Komolyabb dologra nem kerülhetett sor, mert az ember nem ront első randin ajtóstól a házba, és a lány is eléggé bizonytalan volt ezügyben. Ahogy tovább szeretgetjük egymást, ismét teljes harci készültségben ágaskodik a szerszám, fájdalom fokozódik, kedv ismét elmegy mindentől. Míg végül jött az isteni szikra: "Bocs ki kell mennem wc-re", majd a wc-n szép óvatosan "rárántottam", és megszabadultam a "kígyóméregtől", minderről a lány semmit sem tudott. Majd mintegy megkönnyebbülve, mentem vissza folytatni ahol abbahagytuk. A merevedés újra hamar jött, és az egész akció alatt kitartott + a csöpögés, de eggyúttal a fájdalom folyamatosan csökkent, majd teljesen megszűnt.
Másnap hasonló volt a helyzet, ismét fájt, de messze nem annyira, mint előző nap.

Kérdéseim:
1. Más is tapasztalt ilyet?
2. Mitől lehet? Ez már mindig így marad?
3. Nem lehet valahogy elkerülni/kezelni?
4. Nem lesz ennek következménye valami, pl. valami (szervi)betegség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!