Keresés

Részletes keresés

vucsika Creative Commons License 2008.12.03 0 0 3200
Én imádok 2 biszex lánnyal szeretkezni...igaz itt Tatabányán nem nagyon merik vállalni ezt a lányok...vagy irhatnám úgy is ,hogy az emberek.
2heroine Creative Commons License 2008.12.01 0 0 3199
Itt is olvasgathatsz Te is:


Másik topik
Előzmény: Miu 88 (3198)
Miu 88 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 3198
Sziasztok! :)
Olvasgat itt még valaki? Mondjuk ez hülye kérdés. Biztos sokan olvassák, de miért nem ír senki???
Szerintem szép dolog, ha egy nő egy másikat szeret, ezt kívülről személy szerint én varázslatosnak látom. Ennél jobb kifejezést nem találni.
21 éves leszek. Heteroszexuális párkapcsolatban élek. Engem is érdekelne egy részben (vagy egészében) szexuális kapcsolat egy másik nővel, de nekiállni ismerkedni ... ez húzós. Többször is csókolóztam már lánnyal, aminek kb. fele csak "buliból" volt, másik fele meg nem alakult tovább. Nem szoktam első alkalommal kezdeményezni (persze utána könnyebb, mondjuk egy idő után biztos dominánssá válnék). Szóval: ismerkednék!
Kíváncsi vagyok egy másik nő ölelésére, közelségére, testére és vágyom is rá. Azt hiszem ezt fel is merném vállalni, de minden a másiktól függne... Akinek bármi gondolata támad, kérem reagáljon!


Szexofon Creative Commons License 2008.10.03 0 0 3197

le mi ?

 

:-)

Előzmény: Törölt nick (3196)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 3196
Sziasztok!

Hát jól leült a topik...! :-(
pitapo78 Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3195
?
faraway13 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 3193
Olyan nő irhatna nekem aki szeretné kipróbálni,kiélvezni egy női test minden zegzugát de nem zavarná ha esetleg nem tudnám viszonozni,mivel még nem próbáltam.40-es bp-i nő vagyok.
Tonie Creative Commons License 2007.06.29 0 0 3192

Szerintem... :) Szerintem vannak ilyen társkereső oldalak, azt is el tudom képzelni, hogy a manapság népszerű párkeresőknek van ++ vagy -- menüpontja, hogy tudj esetleg randizni lányokkal is.

 

Ha pesti vagy: egy Semmelweiss utcai helyen előfordulnak nyitott hölgyek - hajjaj, mert az egy olyasféle hely (nem írok nevet, mert reklám lenne, de ugyanolyan betűvel kezdődik, mint az Eperlekvár), :)) és az nem annyira húspiac, legalábbis nálam jó helyezéssel végzett ezen a téren.

Előzmény: Ria2 (3191)
Ria2 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 3191

Sziasztok Topiclakók!

Nem olvastam el minden hozzászólást ebben a topicban... nem tudom volt-e már szó róla (ha igen, bocsi), de kiváncsi lennék mi a véleményetek: hol tudnék megismerkedni egy olyan lánnyal, aki szintén nyitott a női nem írányába, de még nem talált rá az "áldozatra"?

A kérdésből is biztos látszik: kezdő vagyok, érdeklődő és nyitott, kipróbálnám, megízlelném...

 

A Párommal viszonylag lelkes swingerklub látogatók vagyunk, volt részem eddig 2 lánnyal összegabalyodni, de nem sikerült, úgy ahogy elképzeltem (talán pont maga a hely miatt) ... vagy vannak társkereső leszbi oldalak... vagy..?

 

 

 

Myrrhine Creative Commons License 2007.06.28 0 0 3190

mára rájöttem, hogy hülyeséget irtam az enyhe leszbikusságról, mert igenis nem lehet ötven-ötven százalékban bi és leszb-re szétszedni az érzéseket és gondolatokat, és az embereket...

 

igenis van enyhe leszbikusság, amikor elfogadja, és élvezi az emberlánya a csak-a-nő projectet,de mellette mindkét felállást kedveli...azaz az ilyenkettest és az olyanhármast is

 

 

Cseresznyeajak Creative Commons License 2007.04.03 0 0 3189
Szépen írtad le, Tonie. :-)

Egyszer talán majd én is..
Előzmény: Tonie (3188)
Tonie Creative Commons License 2007.04.03 0 0 3188
Szerintem ne aggódj a felszabadultság miatt!

Az első barátnőm nagyon tapasztalt nő volt, amolyan ízig-vérig leszbikus, férfit talán néhányszor ha egyáltalán érintett.
Nagyon határozottan mutatta meg, miről szól a mese, valószínűleg a határozottsága miatt - és hogy ezzel passzív szerepbe kényszerített már az első alkalommal - oldódtam fel a szeretkezésünkben. Mert ő tette, amit szeretett volna: ADNI elsősorban, hogy aztán kaphasson is tőlem. Magyarul hagytam magam, hadd tudjam meg, hogyan kell élvezni ezt a fajta gyönyört, mert fogalmam sem volt, hiszen addig csak férfiakkal szeretkeztem.

Szóval oda akarok kilyukadni, hogy talán a passzivitás számodra is segítséget nyújtana, ha találnál egy nőt, aki meg akarja ismertetni veled ezt a dolgot és nem azonnal azt várja el, hogy tökéletes, összecsiszolt szex legyen már az első alkalommal. Ebben nem hiszek, ahogyan a heteroszexuális együttlétekben, itt sem fog működni minden tökéletesen az első alkalommal.
Előzmény: Cseresznyeajak (3186)
Cseresznyeajak Creative Commons License 2007.04.03 0 0 3186
Én felszabadulni? Megnézném azt! :-)

Csoda?
Vágyom rá.
Előzmény: Myrrhine (3185)
Myrrhine Creative Commons License 2007.04.03 0 0 3185

nem, az egyszerréről én már letettem, nem lehet figyelni úgy a másikra

 

az első nem lesz (vmifajta szempontból) csalódás, mert tulajdonképp megkaptad azt, amire vágytál belül, csak kicsit másképp, mert még nem dőltek le a Belédidegzettek....időnek kell eltelnie, mire a másik, és Te is teljesen felszabadulj

 

és az egy csoda:)

Előzmény: Cseresznyeajak (3184)
Cseresznyeajak Creative Commons License 2007.04.03 0 0 3184
Azt gondolom, hogy én is. Elképzeltem, hogyan zajlana. Az első biztosan csalódás lesz, mert az ember lánya óriási orgazmusokról álmodik, de az addig idegen szerep biztosan blokkol majd. Érzem. És tulajdonképpen semmi bajom nincs a férfiakkal, de szeretném kipróbálni a saját nememet is.
Olvasok itt olyanokat, hogy az alapjában biszexuális vonzalmúak akkor jönnek rá arra, hová is tartoznak, amikor a másik lányt kényeztetve "valami" hiányzik a megszokott helyről.
A punciból, no! :-))
Jólvan, lehet 69-ben egyszerre - gondolom -, de vajon tudok-e figyelni magamra, amikor én is a másik punciját izgatom?
Csupa kérdés.
Előzmény: Trubadúrnő (3182)
Trubadúrnő Creative Commons License 2007.03.31 0 0 3183
küzködtem* javítás
Előzmény: Trubadúrnő (3182)
Trubadúrnő Creative Commons License 2007.03.31 0 0 3182
Akkor hajrá! Én nagyon szurkolok Neked. Én kb ugyan ezzel küzködök. De én már tudom,hogy bi bi biiiii. :)))
Előzmény: Cseresznyeajak (3180)
Myrrhine Creative Commons License 2007.03.27 0 0 3181

höhö...

ma beszélgettünk kollleginákkal arról, hogy nem találnaka felsővezetők  megfelelő titkárnőt saját maguknak...namondom persze, mert szőke hosszúcombú szépmellű szőke nem jön velünk szemben minden uccasarkon

 

meg egyébkéntis (kérdeztem), abban mi a jó? (arra gondolván, hogy a pasik csak csorgatják utána a nyálukat, és megzavarodnak a napi 9 órában)

 

kollegina beszól a kérdésemre: felettébb érdekes lenne, ha nekem jó lenne:)))))

Cseresznyeajak Creative Commons License 2007.03.23 0 0 3180
Azon vagyok. ;-)
Előzmény: Trubadúrnő (3177)
Creative Commons License 2007.03.23 0 0 3179
milyen szép - és érdekes - név  :-)
Előzmény: Trubadúrnő (3177)
Creative Commons License 2007.03.23 0 0 3178

de komolyan kérdem ....

szerintem mindegy ...

Előzmény: Cseresznyeajak (3176)
Trubadúrnő Creative Commons License 2007.03.22 0 0 3177
:) Ne nyomd el. Próbáld ki,aztán majd eldől.
Előzmény: Cseresznyeajak (3172)
Cseresznyeajak Creative Commons License 2007.03.22 0 0 3176
Ezt nem kérdezed komolyan?!
Előzmény: KÍ (3175)
Creative Commons License 2007.03.13 0 0 3175
az nem mindegy?
Előzmény: Cseresznyeajak (3172)
Myrrhine Creative Commons License 2007.03.12 0 0 3174

sztem a kettő között nem sok különbség lehet, és ha van is, akkor az csak árnyalatnyi

 

ha bisexuális vagy, akkor a férfit is kivánod egyébként...

 

ha leszbikus vagy, akkor csak a nőt...épp ezért az "enyhe" szót nem igazán tudom értelmezni ebben az esetben:)

 

talán csak azt nem tudod eldönteni, hogy az elfojtás-érzésed mögött mi lakozik...hogy rejlik-e Benned egyáltalán tényleges vágy, ami testet öltene, ha egyszer úgy adódna...hm?:)

Előzmény: Cseresznyeajak (3172)
kreeg Creative Commons License 2007.03.10 0 0 3173
Szia Wanda! Rég hallottam felőled:-)
Előzmény: Vanda (w) (3171)
Cseresznyeajak Creative Commons License 2007.03.07 0 0 3172
Azon gondolkodom már jó ideje, vajon a mélyen bennem lévő elnyomott vonzalom csak biszexualitás vagy enyhe leszbikusság?
Vanda (w) Creative Commons License 2007.01.07 0 0 3171

Wow akkor a picihez gratula.

Megdöbbentő hogy ezeket a sorokat nő írta, de ebből is látszik milyen különbözőek vagyunk..

Előzmény: Gabeey (3170)
Gabeey Creative Commons License 2007.01.05 0 0 3170
Akinek a hsz.-t címezted az már május óta  férjnél van Luganóban,  most március végén fog szülni, aligha olvassa már azt, ami itt megy. Tudom, mert személyesen ismerem.
Előzmény: Vanda (w) (3166)
zmagix Creative Commons License 2007.01.05 0 0 3169

Az első és pár azt követő esetleges elmények és esetleges csalódások is valóban nagyban befolyasolhatják, hogyha valaki a maga neme fele fordult.

Előzmény: Vanda (w) (3167)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!