Keresés

Részletes keresés

Mighty Mike Creative Commons License 2001.10.02 0 0 12
nos hat vannak olyanok is, akik egyszerre ot nobe szerelmesek- en ott is monogam vagyok. Te?:)

vannak meg nagyon szimpatikus csapatok, akikert nagyon tudok szoritani, de nem szeretem oket(ManU, St.Etienne, WHU, Juventus)

Előzmény: Campino (11)
Campino Creative Commons License 2001.10.02 0 0 11
Csak a Fradi... :)

Azért remélem elhiszed hogy én a csapataimat egyenként és külön-külöm is úgy imádom mint más az egyetlen csapatát. Csak nekem sz@r mert 5× kell izgulni hetente...

És amúgyis: Variatio delectat

Előzmény: Mighty Mike (9)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.10.02 0 0 10
"És a mostani sok buta játékosuk ellenére csak tisztelni tom a német focit, mert utoljára ők nyertek igazán látványos játékkal vébét."

ketszer jatszottak jol a 90-es VBn(a jugok, meg az arabok elle), a tobbi nem volt szep.

Előzmény: real magpie (3)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.10.02 0 0 9
nekem igen, egy.
Előzmény: Campino (8)
Campino Creative Commons License 2001.10.02 0 0 8
Miért Neked világéletedben csak egy csapatod volt? Egyetlen egy? Mert nekem pl nem. Majd minden országban van kedvenc csapatom, de ezek nem változtak sosem. De tény hogy amikor a Milan volt a legjobb közülük akkor őket szerettem a legjobban amikor a Schalke UEFA kupa győztes volt akkor annak, mostanában pedig a Debrecen szokott szép pillanatokat szerezni.
Szóval néha te is leszállhatsz a magas lórol mert az olasz focid is döglődik: lsd Roma, Lazio BL szereplése. A németeknél legalább a Bayern & Bayer kettős nyomul.

Üdv.

Előzmény: Professzor úr (7)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.02 0 0 7
Igen,eltűntek a régi Milánosok,Juvések is.
Én is észrevettem,hogy előjött a föld alól egy csomó Liverpool szimpatizáns.Szerintem ők szurkoltak két éve a Manchesternek.
Előzmény: despota2000 (6)
despota2000 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 6
Hát ja, a szurkolók jönnek és mennek... Most pl a világ legtöbb részén imádják a francia válogatottat (félreértés elkerülése végett: én utálom őket). Zidane a nagy sztár. És míg elismerem, hogy tényleg a legjobbak között van, őt sem szeretem pedig Realos már, és a Reált meg komálom (McManaman miatt).

A német fanok oda tűntek, ahova a Manchester BL döntő után hirtelen nagyra nőtt szurkolótábora, miután az utóbbi 2 évnem nem jutottak mégcsak döntőbe sem... Rengeteg embert ismerek, aki 99-ben MUFC-os volt, most meg Real-os, Bayernes, Valenciás... Ez mindig is így volt és így is lesz!
Most per pill a Liverpool a nagy kedvenc, de ki tudja, hogy meddig!!!

Előzmény: Professzor úr (4)
despota2000 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 5
Ok, igazad van, de én csak viccnek szánatm azt az 1-5öt...
Én is tudom, hogy attól még hogy kikaptak, nem szűnt meg a focijuk! Ezt bizonyítja az is, hogy ahogy mindtad felálltak az Eb-pofon után is.
Egyébként én ott már nem röhögtem, hanem sajnáltam őket. Főleg Ribbeck-et, nagyon össze volt törve...

Az angol-németet nem sorolnám ide, mert ott nem (csak) azért nyertek a németek, mert jobbak voltak az angoloknál (mert jobbak voltak!). De Hamann gólja korán esett, a pálya meg időközben játszhatatlanná vált az eső miatt....

Előzmény: real magpie (3)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.02 0 0 4
"Hihetetlenül nagy divat a németek ellen szurkolni."

1990 és 1994 között viszont hihetetlenül nagy divat volt nekik szurkolni.Hová tűntek ezek az emberek?

Előzmény: real magpie (3)
real magpie Creative Commons License 2001.10.02 0 0 3
Ezt már a 'Rest in peace german football' c. topicba is be akartam írni, de elmaradt. Nehogymá azt higgyük, hogy attól az 1-5től meghalt a német foci, meg hogy az angolok ennyivel jobbak (persze tényleg jobbak), meg minden.
Az Eb után is felálltak, megverték a spanyolokat 4-1re, a londoni 0-1ről nem is beszélve. Persze nagyon messze vannak mondjuk a '96-os önmaguktól, de ez a verés (ami egy ilyen csapatnál 25 évente egyszer fordul elő), nem fektette meg annyira őket. Hihetetlenül nagy divat a németek ellen szurkolni (én sem szoktam nekik drukkolni világversenyeken, sőt tavaly én is kiröhögtem őket), és most lehet azt hinni, hogy nincs többé német foci, de balgaság, mert bizony van, mégha gyengébb is, mint azt megszoktuk, és lesz is, mégpedig sztem elég jó. És a mostani sok buta játékosuk ellenére csak tisztelni tom a német focit, mert utoljára ők nyertek igazán látványos játékkal vébét. Na, szal kevés profi csapat fekszik meg nagy verésektől, a németek pedig most a többségbe tartoznak.

Persze a foci csúcsára sorolni őket nem vall realitásérzékre.
Svédek? ...

Előzmény: despota2000 (2)
despota2000 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 2
két szám mindent elárul a német fociról:
1-5
U-boat Creative Commons License 2001.10.01 0 0 1
0 érdeklődés a 0 csapatok meccse iránt.

U-boot

Előzmény: toni polster (-)
Montoya6 Creative Commons License 2001.10.01 0 0 0
0!
toni polster Creative Commons License 2001.10.01 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!