Keresés

Részletes keresés

Robin Food Creative Commons License 2001.09.26 0 0 31
A te logikád alapján a WTC felrobbantása is leninista "kritika" volt. Izléstelen ember vagy, Tamáska.
Előzmény: HitetlenTamaska (22)
dakota Creative Commons License 2001.09.26 0 0 30
T. Olvtársak!
Ne vegyük át a Hét stílusát!
Nyugodjon békében Skultéhy Sándor.
Salez Creative Commons License 2001.09.26 0 0 29
1etértek

nyugodjon békében...

...

(remélem k. fikázó olvtársak temetésén is megemlítik majd, hogy milyen gyakran járt kuplerájba, s mit tört-zúzott részegen)

Előzmény: pömpisz (11)
dez1 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 28
Ha tényleg ő lőtt, az más. De akkor sem kell cseszegetni immáron. Nyugodjon békében.
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 27
Bocs, ha keverem. De, mintha tényleg. Mégeccer elnézést!
Előzmény: Törölt nick (19)
Robin Food Creative Commons License 2001.09.26 0 0 26
Ő volt, ez nem vitás.
Előzmény: dez1 (23)
malaclopo Creative Commons License 2001.09.26 0 0 25
Kedves Pömpisz!
Igazad van, haláleset után, ha csak nem terrorista, vagy gyilkos, stb. nincs helye másnak, csak a gyásznak. Mint magánember, mindenkinek lehet, esetleg jogosan is, elítélő véleménye az elhunytról, de azt tarsa meg magának; halála után már nem tud sem ártani, sem használni senkinek; történelmi személyiségek esetén ítél az utókor, tiltakozni se tud az ellen sem, ha egész életével, tetteivel, tanításaival stb. ellentétes célokra sajátítják ki. Csak ezt az évet tekintve nehogy már új magyar sajátosság legyen egy ismert ember halála után nem az emlékezet hangján megidézni, hanem minden rosszat rákiabálni.
Előzmény: pömpisz (11)
strongdong Creative Commons License 2001.09.26 0 0 24
Nyugi.
Ő lőtt. Paróczai elvitte a balhét.
Ott voltam :-)

Fk

Előzmény: dez1 (23)
dez1 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 23
Nem ő lőtte le a képet. Moderátorok, miért nem szüntetitek meg ezt a topicot, tárgyi tévedés esete áll fenn!
HitetlenTamaska Creative Commons License 2001.09.26 0 0 22
Értelmes ember volt, aki vitatható véleményét leninista módon - a fegyverek kritikájával - is kifejtette.
Az már csak hab a tortán, hogy a festmény tárgyát képező személy - már csak a Falk Miksával vivott párbaja okán is - antiszemita hirében állt, mely hagyományt a róla - feltehetően ezért - elnevezett társaság dicstelen módon vitt tovább. Ujabban nem hallottam, hogy ez a társaság müködne, lehet, hogy testületileg csatlakozott a MIEP-hez.

N.A. Frenkel Creative Commons License 2001.09.26 0 0 21
Hiába, a felkapaszkodott káderek nagyúri allűrjei....
Jagoda elvtárs és bizalmasai a dácsájában lévű fürdő előterében lövöldöztek célba sokszáz éves ikonokra.
Előzmény: Robin Food (6)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.09.26 0 0 20
Nyomdahiba:
mivel az megelőzően -> mivel azt megelőzően
Előzmény: CSAK_EGY_polgár (18)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.09.26 0 0 18
Ha esetleg nem voltál jelen az eseménynél, akkor talán elhihetted volna neki merő jóindulatból, hogy nemcsak nem ő lőtte le a festmény, de ő maga nem is volt jelen akkor, amikor a kép likvidálása megtörtént, mivel az megelőzően pihenni tért.
Előzmény: Főtitkárhelyettes (0)
bean Creative Commons License 2001.09.26 0 0 17
Az nem ő volt, de ne zavartasd magad.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 16
Isten nyugosztalja békében. Nagytudású ember volt. Remélem még sikerült megvennie azt a lakást amiről nem rég álmodott amikor az egyik kereskedelmi csatornán nyert egy vetélkedőn.
lujza Creative Commons License 2001.09.26 0 0 15
Nem ő lőtt, csak az ő szülinapján lőtt vki más, vagy én tudom rosszul ?

Csodálom, hogy még csak most kapott vki arrafelé infarktust. Ami ott folyik.... :(((

Mindenesetre jó lenne, ha az olvtársak moderálnák magukat...

Előzmény: totola (-)
totola Creative Commons License 2001.09.26 0 0 14
Természetesen én is kinyilvánítom részvétemet!
üdvözlettel
totola
Előzmény: pömpisz (11)
totola Creative Commons License 2001.09.26 0 0 13
Nem az elhunyt védelmében mondom, de volt szerencsém látni a festményt ég a szétlövetése előtt. Hát, enyhén szólva Somogyi Győző tehetségét nem mutatta az alkotás...
Ennek ellenére, konzervatív jobbos szavazóként undorodom az ilyen képlövető tettektől...
Amúgy persze nyugodjék békében...
Előzmény: Robin Food (10)
strongdong Creative Commons License 2001.09.26 0 0 12
Hogy stílszerű legyek: Na és?
Több tíz védett madárfajra vadásznak rendszeresen Mo.-n. A nemzeti parkokban is, többek közt. Igaz, azokat legalább megeszik.

Fk

Előzmény: Robin Food (10)
pömpisz Creative Commons License 2001.09.26 0 0 11
Nézd, lehet, hogy elkövette az általatok felrótt dolgokat, de legalább pár napot várhatnátok a fikázásával.
Egyszerűen visszatetszőnek tartom, hogy a halála napján a bűneit emlegetitek.
Egyébként pedig most egy minden földinél magasabb hatalom előtt kell elszámolnia a vétkeivel, ha voltak neki. Jobb lenne most már rájuk hagyni a döntést.
Részvétem a családjának.
Előzmény: totola (5)
Robin Food Creative Commons License 2001.09.26 0 0 10
Láttam, igen. Nagyszerű festőnk, Somogyi Győző híres munkája volt, védett festmény.
Előzmény: strongdong (9)
strongdong Creative Commons License 2001.09.26 0 0 9
Hát, hogy valami másról is szóljon ez a O topic, ne csak a kötelező kegyes érzületekről:

Mondd, láttad Te azt a képet? nem tudom, mi került bele, egy marok huszonkettes, vagy egy skuló :-), de csak jót tehetett annak a mázolmánynak.

Fk

Előzmény: Robin Food (6)
Főtitkárhelyettes Creative Commons License 2001.09.26 0 0 8
Vancsik elvtárs jobboldali merénylet áldozata lett! Direkt megzavarták egy SMS-sel. Tudták, hogy éppen száznegyvennel megy.

Szabaccság!

Előzmény: bean (7)
bean Creative Commons License 2001.09.26 0 0 7
Szégyelljétek magatokat. Ugye Vancsik halálakor sápítoztatok, hogy egyesek a hibáit emelgették, amikor még ki sem hűlt szegény.
Előzmény: Főtitkárhelyettes (0)
Robin Food Creative Commons License 2001.09.26 0 0 6
Hát azért, aki "viccből" szétlő egy Hermann Ottót ábrázoló festményt...Persze nyugodjék békében.
Előzmény: pömpisz (3)
totola Creative Commons License 2001.09.26 0 0 5
Embernek ember volt! De milyen, ez a kérdés! Ő is csak egy komcsi volt, aztán átgyütt a jobboldalra, de megmutatta, hogy honnan jött és hová tartozik valójában. Cselekedeteivel inkább csak ártott az egész jobboldali politikának, semmint használt! Attól hogy ezt kimondom, még nem mondom azt, hogy ne nyugodják békében...
Előzmény: pömpisz (3)
strongdong Creative Commons License 2001.09.26 0 0 4
Pontosan ezt kezdtem mondani, de bejött a főnököm.

Fk

Előzmény: pömpisz (3)
pömpisz Creative Commons License 2001.09.26 0 0 3
B@sszátok meg, ő is csak ember volt. A legtöbb amit ilyenkor mondhatunk, hogy nyugodjék békében.
totola Creative Commons License 2001.09.26 0 0 2
Hát már nem fogja! Mint ahogy Turi Kovácsnak sem kell már kirúgnia őt a Minisztériumból! A jó Isten megoldotta ezt a problémát is!
Előzmény: Főtitkárhelyettes (0)
strongdong Creative Commons License 2001.09.26 0 0 1
Rekvieszkat ...
Előzmény: Főtitkárhelyettes (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!