Keresés

Részletes keresés

moger66 Creative Commons License 2014.06.19 0 0 806

Szia Ani!

 

Szeretnelek kerdezni milyen egyéb beavatkozások szükségesek amiert nem tudtad a kuponodat felhasznalni, mert en is gondoltam venni. 

Volt mar valaki az  Andrássy Dental-nal, most ott lehet kupont venni.

Köszi

Előzmény: Ani 2 (805)
Ani 2 Creative Commons License 2014.03.18 0 0 805

Sziasztok!

Led lámpás fogfehérítő kuponom eladó. Sajnos kiderült, hogy az eljárás előtt egyéb beavatkozások szükségesek :(

Akit érdekel a szuts77@gmail.com e-mail címen érdeklődhet.

A kupon 3x20 perces + fogkőeltávolítást tartalmaz és 2014. április 30-ig érvényes a Mammut fogászatnál.

Vásárolt ára 12.990,- Ft, amit 10ezerért továbbadok.

vicuss_ Creative Commons License 2014.01.25 0 0 804

Szia!

Én is szeretnék fogfehérítést, meg tudnád adni az elérhetőségeket és az árát annak amin te voltál?

Előre is köszönöm

Előzmény: Vendome32 (802)
vicuss_ Creative Commons License 2014.01.23 0 0 803

Szia!

Én is szeretnék fogfehérítést, meg tudnád adni az elérhetőségeket és az árát annak amin te voltál?

Előre is köszönöm!

Vendome32 Creative Commons License 2014.01.05 0 0 802

Sziasztok, én 2 napja voltam fogfehérítésen, nekem nagyon bevált. Először poliroznak, majd az ín mentén valami védőanyagot ráraktak egy injekcióhoz hasonló kütyüvel, de egyáltalán nem fájt. Ezt követően bekenik a fogad és a LED lámpa következik, nekem 15 perc ill. 20 perc volt, vagyis összesen 35percet volt rajtam a lámpa. Összesen 10 belenyilalt a fogamba, de nem volt elviselhetetlen és nem tartott sokáig, érdekes, hogy alul az 5ös illetve felül is az 5ösbe nyilalt, többi nem. Persze az orvos elmondott mindent, mitől függ ennek a sikeressége, illetve a fájdalommentesség...én előtte sok vizet ittam illetve magnéziumot, kálciumot, egyéb nyomelemet minden nap eszek. Ez erősíti a csontjaimat, lehet emiatt nem volt fájdalamam. Ami picit kellemetlen volt ez idő alatt: száraz a száj, néha belenyilalt, illetve az ínyem picit érzékenyebb volt mikor végeztünk. Egy -két helyen volt minimális pici fehéredés, genny, de tényleg csak egy két pötty, ami másnapra el is múlt. A fehérítést követően 1-2 óráig picit belenyilalt, de nem fájt. Viszont minden kárpótolt, mert valóban éppnek látom a fogaimat, ínt és természetesen sokat fehéredett a fogam. Persze nem amerikai vakító reklám fogakra gondoljatok, ami számomra nem is természetes...hanem olyan szép, esztétikus, természetes fogakra, ami valóban sokat fehéredett. Mindenkinek ajánlom a fogorvosam, nem drága és rendkívűl rendes fiatal srác.

bidmu Creative Commons License 2013.11.20 0 0 800

Sziasztok!

 

 

Sok kuponos project van,fogkő eltávolítás,fogfehérítés.

Fogtömés olcsóbban.

Tudna valaki segíteni,hogy hová lenne érdemes elenni?

 

Fogkő és fogfehérítés és tömés ezt szeretném.

Azt olvastam,hogy sok helyen ahol kuponos akció van,nagyon lezserül dolgoznak.

Kit ajánlanátok? Lelkiismeretes,jól dolgozó dokit szeretnék.

 

Fogamat is szeretném betömetni.

Magánorvoshoz mennék,persze olcsón.

 

Mi a különbség a fogkőeltávolítási eljárások között?

Mi a külöbség a fogfehérítés eljárások között?

 

A válaszokat előre is köszönöm.:)

 

olimpias Creative Commons License 2013.10.22 0 0 799

ultrahangos fogfehérítés érdekelne. ha volt már valaki, vhol ossza meg kérem a tapasztalatait.

olimpias Creative Commons License 2013.10.22 0 0 798

kinél, milyen fogfehérítésen voltál Bálint?

Előzmény: Bíró Bálint (790)
mesziboszi Creative Commons License 2013.10.22 0 0 797

Sziasztok!

Én is voltam fogászati fogfehérítésen 60000 Ft-ért, semmivel nem lett fehérebb a fogam. Max. ami egy fogkőleszedés és polírozás után..

Próbáltamaz opalesence-t is, egy tubussal...nem volt türelmem a többihez és nagyon marta az ínyemet.

Most megrendeltem az ionic white-e mi a véleményetek?

Ferullo Creative Commons License 2013.09.22 -2 0 796

Én csak ajánlani tudom a MINDENTMENT fogászatot!

Kb 2 hete jártam ott először.Nem igaz hogy csak a pénzre mennek!

Héjkerámiát szerettem volna csináltatni az összes fogamra,(mert hófehér fogakat szeretnék)

náluk akció van.Szécsényi Eszternél kaptam időpontot,aki nagyon közvetlen és kedves volt!Nem csinálta meg a héjkerámiát mert az összes fogamból csiszolni kéne és ő nagyon ellene van annak hogy egészséges fogakat lecsiszoljon!!!Szóval.....ha tényleg csak a pénzre mennek akkor gondolom szó nélkül rábólintott volna nem????

Viszont fogkőeltávolitást rögtön megcsinálta,pedig csak konzultációra voltam beirva,nagyon szép lett.Szerintem jó fogászat!

Eva31717 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 795

Fogfehérítés otthon - ibright.hu

Basiliscus Creative Commons License 2013.08.23 0 0 794

A mindentmenthez soha többé nem megyek,  mert modortalan , udvariatlan társaság. Nagyon az új klientúrára meg a pénzre utaznak.

Előzmény: Bíró Bálint (767)
soanie Creative Commons License 2013.08.13 0 0 793

Többször volt már olyan, hogy olyan reklám akció volt, hogy kipróbálható ingyen, és utána kell írni egy blogbejegyzést a tapasztalatodról ... Nyilván nem jut be akárki, de érdemes figyelni az oldalukon ... http://smilingbar.hu 
Én fel is iratkoztam a hírlevélre, hogyha legközelebb lesz ilyen, akkor tudjak róla ... én is kipróbálnám! Még a Facebook oldalt is belájkoltam :) www.facebook.com/smilingbarparis
Én rámennék a helyedben, nem egy nagy vasziszdasz egy élménybeszámolót írni... mondjuk az ára sem nagy dolog (asszem most 9900 Ft), de spórol az ember ahol tud :)
 

Előzmény: perla67 (774)
oti526 Creative Commons License 2013.07.21 0 0 792

Szia Palcsik!

 

elég régen nem volt hozzászólás.... érdeklődnék h van-e még lehetőség rendelni tőled Hellerdentes White and Go-t?

 

Vagy valaki tudna segíteni hol tudok vásárolni? online nem szeretnék :(

 

várom válaszod.

Előzmény: palcsik (470)
Szilvia170 Creative Commons License 2013.06.24 -1 0 791

Van egy eladó kuponom, a Mammut Fogászaton és a White Dent Klinikán lehet beváltani. LED lámpás fogfehérítés fogkő eltávolítással és polírozással. 9990.-Ft-ért vettem és 9000.-Ft- ért eladnám. A fogorvos azt mondta, hogy a fogzománc nagyon vékony a fogaimon és ne próbálkozzak fogfehérítéssel. Akit érdekel a kupon az itt kereshet: szisza46@gmail.com

Bíró Bálint Creative Commons License 2013.06.18 0 0 790

Sziasztok!

 

Én is voltam peroxidmentes fogfehérítésen. 60 helyett 20ezerért. Kidobott pénz volt, ahogy az előttem lévők is írják. 

 

Csak olyanhoz menjetek el, aki a fehérítésre vállal garanciát, ne arra, aki a 'legkedvezőbb ár'-ra. 

Ha a fehérítésre van garancia, akkor megéri többet fizetni, mert nincs rizikó. Így viszont nem ér semmit!

 

Nem is 90 perc, hanem 2x 20 perc. Egy 'ionic white" fogfehérírítővel többre mentek, bár az sem ér semmit, de feleanniyba kerül.

Szilvi913 Creative Commons License 2013.06.17 -1 0 789

Sziasztok!

 

Eladnám kuponomat, mely 99.000 forint értékű. A LED lámpás rendelői fogfehérítés mellett fogkő eltávolítás és polírozás is benne van az árában! A kupon szeptember 10-ig váltható be,a White Dent Fogászati Klinikán. A kupont egy ezzel foglalkozó (kuponos) oldalon vettem, én 9.990 forintért átadnám. Kiderült, hogy 2 bölcsességfogamatt ki kell műteni, így nem tudok élni sajnos ezzel a lehetőséggel.


Érdeklődni: Szilvi913@freemail.hu

Szilvi

spgirl_13 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 788

Valaki már volt a Nemesdent (Zugló) féle LED-fogfehérítésen kuponnal?

Rengeteg kuponos oldalon láttam hogy kínálják a LED lámpás fogfehérítést, 85 helyett 12-13 ezer Ft-ért, és sokan meg is veszik, de véleményt még sehol sem találtam róluk. A Mammutos fogászatot nagyon szidják, de ezt?
Köszönöm!

Egyik kuponos oldalon:
http://www.citybrands.hu/2013/6/1909-led-lampas-fogfeherites..

Marcus Goldstein Creative Commons License 2013.05.30 0 0 787

Hát ezaz és ez a szöveg a legröhejesebb

 

 

● A kezelés időtartama kb. 90 perc: fogkőeltávolítás, 1 alkalom (3 x 20perc) fogfehérítés

● Nem roncsolja a fogzománcot

● Elismerten a létező leghatásosabb fogfehérítő eljárás

 

 

Azért nem roncsolja a fogzománcot mert fluor van benne, ami patkányméregnek is elmegy. A fogfehérítés alapból nem roncsolja a fogzománcot ha egy nem kapzsi fogorvos végzi. 6% feletti anyag tiltott, de 10% alatt semmi baja nem lesz még egy gyerek fogzománcának is. 

 

Ilyen hogy elismerten a létező leghatásosabb fogfehérítő eljárás a világon nincsen és felháborító ezt eleve kijelenteni. Más fogfehérítő kell egy 20 évesnek mint egy 50 évesnek, más kell dohányosnak, más kell fog/szájbetegségben szenvedő embernek. Szégyen aki ezt eladja és hülye aki megveszi.

 

Előzmény: szaguldo kacaj (784)
Hadassa0418 Creative Commons License 2013.05.29 0 0 786

Az e-mail címem :   teszter18@freemal.hu

Előzmény: Mira789 (783)
Hadassa0418 Creative Commons License 2013.05.29 0 0 785
Szia Mira789 Takács Eszter vagyok. Engem nagyon érdekelne a fogfehérítéses kuponod. Egy a problémám, hogy én csak jun 15. én tudnék elmenni a kezelésre. sajnos most nem sikerul elérnem a fogászatot telefonon....de péntekig mindenképpen megprobálom (31.-ig ). Ha nincs aktuálisabb jelentkezöd most megkérnélek hogy péntekig tartsd meg nekem a kuponodat. Pénteken mindenképp irok hogy sikerült e bejelentkeznem, Elöre is köszönettel:  Eszter.
Előzmény: Mira789 (783)
szaguldo kacaj Creative Commons License 2013.05.27 0 0 784

Én annyit, de annyit gondolkodok azon, ha ezek a módszerek annyira jók, miért próbál mégis mindenki megszabadulni tőle?

Mira789 Creative Commons License 2013.05.27 -1 0 783

Sziasztok!

 

 

Eladó LED lámpás fogfehérítés a Mammut Dentálba:

 

● A legkorszerűbb módszer, évekig tartó eredménnyel

● Akár 8 árnyalatnyival világosabb fogak

● A csomag az alábbi szolgáltatásokat tartalmazza:

 

Fogkőeltávolítás és

 

polírozás1 alkalmas LED fogfehérítés

 

● A kezelés időtartama kb. 90 perc: fogkőeltávolítás, 1 alkalom (3 x 20perc) fogfehérítés

Nem roncsolja a fogzománcot

● Elismerten a létező leghatásosabb fogfehérítő eljárás

 

Eredeti ára:9900 Ft volt --> ELADÓ : 8000 Ft

 

Érdeklődni:svedmiri90@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.25 0 0 782

Csak kár hogy szódabikarbóna van benne ami otthon is van. De valamiért mégse azzal fehérít mindenki mert tönkreteszi a zománcot. Gondolom a szódium perborát védi amit még beletesznek, az viszont Japánban már pl. tiltott anyag. 

Előzmény: Eszci (780)
Snowwhite86 Creative Commons License 2013.05.23 0 0 781

Szeretném megrendelni a Bright Smile nevű otthoni fogfehérítőt. Esetleg valakinek van tapasztalata a termékkel kapcsolatban? Olvasni jókat olvastam róla, de szeretnék személyes tapasztalatokat is hallani mielőtt megrendelném.

Előre is köszönöm!

Eszci Creative Commons License 2013.05.22 0 0 780
Sziasztok!

Én is jàrtam màr a Smiling Barban, a Duna Corson, nekem sokkal pozitívabb tapasztalataim vannak. Nàlam két hónapig tartós maradt a fehéredés, mert nem fogyasztok kàvét, vörösbort, cigizni sem cigizek. Én ajánlom, az àra is nagyon jó :) ja és plusz jó, hogy nem fájdalmas beavatkozás :)
szaguldo kacaj Creative Commons License 2013.05.21 0 0 779

Garancia nincs? Menj vissza!

Előzmény: verucicc (778)
verucicc Creative Commons License 2013.05.21 0 0 778
Sziasztok!
Negatív tapasztalataimat osztanám meg mindazokkal,akik fogfehérítés előtt állnak..
Soha! ne menjetek PEROXIDMENTES FOGFEHÉRÍTÉSRE, NEM ÉR SEMMIT!
A síró görcs kerülgetett pénteken miután megcsináltattam,meg mikor találkoztam a barátnőmmel, és olyannyira nem látszott az eredmény,hogy nekem kellett mondanom,hogy nézd,voltam fogfeheritésen. Egy kisebb vagyonba került és semmit nem ért pedig Budàn csináltattam mèg csak nem is egy másodosztályu rendelőben. Igaz ,hogy cseppet sem fàjt sem ott sem utàna,de ez ablakon kidobott pénz volt és már azt kívànom,bàrcsak fàjt volna vagy még most is fàjna,de legalàbb làtnàm azt,hogy gyöngyfehérek a fogaim :(((((
:(((((
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.18 0 0 777

Az anyag mindig ugyanaz bármilyen lámpával csinálják(kivéve a smiling bar féle szódabikarbóna propaganda) az csak az oxigént aktiválja(ami már 6% felett tiltott) és nem kerül a fogorvosnak többe 5000 forintnál(35%os hidrogén peroxid) a legdrágább karbamid peroxid is 12 000 forint, az összes többi haszon. 

 

Üdv.

Előzmény: folkbela (776)
folkbela Creative Commons License 2013.05.15 0 0 776

Kedves Sándor!

 

Kérem segítsen már eligazodni a fogfehérítési eljárások között, mert annyi mindent összeolvastam már, hogy belezavarodtam. Olyan szempontból érdekelne, hogy tudomásom szerint van halogénlámpás, plazmalámpás, LED lámpás, lézeres. Ez mind külön kategória, vagy vannak átfedések az elnevezések között? Van még másfajta módszer? Szeretek tisztában lenni a kategóriákkal.

Igaz, hogy a lézeres a legjobb rendelői módszer? Valahol legalább is ezt olvatam, ott azt írták, hogy a lámpás módszerek már elavultak. A SoniWhite az lámpás vagy lézeres?

 

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!