Keresés

Részletes keresés

bitmapwomen Creative Commons License 2010.09.07 0 0 879
Az új cola játékkal csináltam ezt:

MINI :)
v_peti Creative Commons License 2010.09.03 0 0 878
Na ja, az veszélyes anyag! :)))
Előzmény: H_G (875)
hastetheday Creative Commons License 2010.09.03 0 0 877
egy biciklis barátom mesélte, aki már volt több kisebb versenyen is, én meg vagyok olyan naiv és simán el tudom képzelni! :) de ha nem is, akkor meg a figyelmükbe ajánlom! bár gondolom sokkal komolyabb frissítőjük van már olyan szinten. :)

Előzmény: fokhagymabors (874)
fundluka Creative Commons License 2010.09.03 0 0 876
Én szerintem a Coca sokkal de sokkal jobb. Az íze egyszerűen hihetetlenül jó szerintem és az ára is nagyon elfogadható. Szerintem az egyik legjobb üdítőital fajta amit ma kicsiny hazánkba be kehet szerezni. Nekem a pepsi több dolog miatt se tetszik, gondolok itt arra, hogy nagyon édes például.
H_G Creative Commons License 2010.09.03 0 0 875
Dihidrogén-monoxid :)

Előzmény: v_peti (872)
fokhagymabors Creative Commons License 2010.09.02 0 0 874
szerintem kizárt, hogy kólát visznek magukkal a kulacsban, hidd el: )
Előzmény: hastetheday (869)
v_peti Creative Commons License 2010.09.02 0 0 873
Ízre más, azt tudom, csak összetételre lennék kiváncsi!
Előzmény: v_peti (872)
v_peti Creative Commons License 2010.09.02 0 0 872
Aszpartán, ami állítólag rákkeltő? Vagy micsoda?

Miben különbözik, amúgy a Zéró a Light-tól?
Előzmény: ZillionPro (871)
ZillionPro Creative Commons License 2010.09.01 0 0 871
Az biztos, hogy hihetetlenül édes a pepsi. Én se bírom az ízét annyira pont azért. A zeroval vigyázni kell, mert van benne egy-két cucc ami árt az egészségnek.
Előzmény: baratnono901 (863)
kabalaa Creative Commons License 2010.09.01 0 0 870
Nem hiszem, hogy élsportolók kólát innának verseny közben.
Amúgy én is jobban szeretem a Cocát, de ezzel szerintem nem vagyok egyedül. :)
Előzmény: hastetheday (869)
hastetheday Creative Commons License 2010.09.01 0 0 869
Ez a topik ha nem lenne, mindenféleképpen ki kellett volna találni. :D
Én imádom a kóla ízét, egyfolytában ezt iszom, és egyértelmű hogy a piros a jobb választás! Sokkal finomabb, nem is értem, hogy miért van a kék.
Tudtátok hogy pl a biciklisek pl. a Tour de France-on, kólát tesznek a kulacsukba annyi energia van benne? :D
Persze tudom, hogy egészségtelen, de igazából arra kellett rájönnöm, hogy ami ízlik és szeretem mind az. :( :D
Összességében én szerintem a Coca Cola mindörökké! :))
redony11 Creative Commons License 2009.09.24 0 0 868
<a href="http://cocacola.lap.hu">coca-cola</a>
baratnono901 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 863
Helló!

Sztem a coca cola sokkal jobb mind a pepsi.
A pepsin csak az édes émelyítő ízt lehet érezni.
A coca colánál viszont a zérót szeretem igazán.
Ki szereti még???
v_peti Creative Commons License 2009.01.04 0 0 856
Semmivel sem extrább, mint bármelyik ajándékba kapható pohár. Én is totál kiakadtam az árán! Ha jól rémlik, akkor mekis (2008-as akció) ajándékpohár volt.
Előzmény: putyi (854)
bakibaby Creative Commons License 2009.01.03 0 0 855
Előzmény: putyi (854)
putyi Creative Commons License 2009.01.03 0 0 854
Miből volt a pohár? Aranyból? Milyen pohárért kérnek 1800 Ft-ot?
Előzmény: v_peti (853)
v_peti Creative Commons License 2008.12.05 0 0 853
Budapesten járván megörültem, amikor egy bolt reklámját láttam, hogy ott coca-cola ereklyék kaphatók. Aztán bementem a boltba, és gazdagabb lettem...
...egy tapasztalattal.

Nevezetesen: Nemcsak a mezitlábas taxisok és egyes éttermek szeretik pofátlanul lenyúlni a polgárok pénzét!

Egy pohár 1800 Ft! Ennyi pénzért a budai milliomosnegyed szélén (a Mammutban van az üzlet) vagy a belvárosban még van esély arra, hogy a bolt megéljen. De izlandi koronába fektetni is érdemesebb lenne a pénzt, mint (eltekintve a betörés vagy rablás magasabb kockázatától is), egy ilyen árakkal dolgozó boltot nyitni a Havannán.
v_peti Creative Commons License 2008.11.02 0 0 852
Ennek ellenére a kisebb boltok és a lerakatok sem sokkal drágábbak, tehát a haszon nagy részét ezekszerint a multik vágják zsebre, és nem engedik át a vásárlóknak. Mint pl. a Teszkó összeveszése a Coca-Colával. Otrt is a teszkó volt a ludas, ebben 100%-ig biztos vagyok.
Előzmény: hul345 (851)
hul345 Creative Commons License 2008.10.30 0 0 851

Az erős verseny miatt az üditőkkel annyit akciózik már a két kólás cég, hogy a bevásárközpontok már azt tekintik normálnak. Emiatt pedig nem hajlandók normál áron árulni a boltok az üditőt, mindig az akciós árat várják el az üditőgyártóktól.

 

A pohár nem üditő, de ugyanúgy az üditőscég fizeti a teljes költségét.

Előzmény: v_peti (850)
v_peti Creative Commons License 2008.10.24 0 0 850
"Szigorúan ragaszkodnak az akciókhoz és az üditőgyártók is ezt szeretik, mert így egy Tesco vagy Auchan is ragaszkodik egy hosszú akcióhoz. Ami az üdítőgyártóknak nem mindig érdekük."

1. a pohár nem üdítő
2. Az első mondatod első fele és a második mondatod ellentmondásos. Magyarázd el egy kicsikét bővebben, légyszi!
Előzmény: hul345 (849)
hul345 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 849
Szigorúan ragaszkodnak az akciókhoz és az üditőgyártók is ezt szeretik, mert így egy Tesco vagy Auchan is ragaszkodik egy hosszú akcióhoz. Ami az üdítőgyártóknak nem mindig érdekük.
Előzmény: v_peti (848)
v_peti Creative Commons License 2008.10.21 0 0 848
Nem kérdeztem, de gondolom hoy visszavitték. Bár nem értem, hogy miért. Más termékek esetén kiárusítják az akció után is. Vagy esetleg mind elfogyott a boltban? Akkor amikor mentem, éppen kupi volt, mert akcióváltás volt. (Pont egy héttel később, mint a poharas akció.)
Előzmény: MitziD (847)
MitziD Creative Commons License 2008.10.21 0 0 847
A Lidliben kérdezted? egyébként sztem visszaviszik, v Dunaharaszti.vagy vendéglátosok...
Előzmény: v_peti (846)
v_peti Creative Commons License 2008.10.20 0 0 846
A Lidl-ben egy egy hetes akció keretében többféle Coca-Cola pohár volt kapható. Sajnos akkor nem mentem el, az akció után meg már nem volt. :((( Néhány termék később is kapható, amíg a készlet tart. Így nem jutottam hozzá. Mivel egy pohárból nemcsak 10 000 db-ot nyomnak le a LIDL számára, ezért gondolom, hogy valahol hozzá lehet jutni. Na de hol?
MitziD Creative Commons License 2008.10.20 0 0 845
oké, utánanéztem

van akinek szar
http://homar.blog.hu/2007/09/18/borzalmas_az_uj_coca_cola_de_csakazertse
MitziD Creative Commons License 2008.10.20 0 0 844
Lemaradok a reklámokról, volt Zero reklám? mi a különbség? light vs Zero

ja, és lehet kapni Coca Colás posztert.itt a kánaán.
putyi Creative Commons License 2008.06.04 0 0 843
Üdv...

Meglett a másoddiplomám és a ezt kaptam a kollégáimtól ajándékba!

Kicsit ismernek...

Diploma ajándék kollégáktól
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.19 0 0 842
Végre!
Tescoban lehet kapni dobozos 0.33-as pepsi light-ot és pepsi max-et.
Már több éve nem volt kapható Magyarországon light és max dobozos, csaka sima, de néha az is hiánycikk.
v_peti Creative Commons License 2008.01.19 0 0 841

Akkor már 3 féle lightos Pepsi van???

Light, Max, One ... Mi a különbség?

 

Előzmény: putyi (840)
putyi Creative Commons License 2008.01.16 0 0 840

Igen, Horvátországban túlnyomórészt Coca-Cola van... Én is ezt tapasztaltam... De nekem ez nem volt gond... Sőt...

 

Nagyon finom Cappy Fizz-t ittam ott... (szénsavas Cappy)

 

Amúgy a Zero-nak a Pepsi One felel meg!

 

 

Előzmény: Törölt nick (839)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!