Keresés

Részletes keresés

Kutyafüli Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18137

Exodus

:)

-emma- Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18136
Tudom-tudom.. csak hat most szukos a hatarido.. Nagyon koszonom a levelet, kinyomtattam, kiragasztottam ide az irodai konyha falara, most a kolleganoim tanulmanyozzak amuldozva :))
Előzmény: erdeiboroka (18133)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18135

Elküldtem.

Úgy emlékszem, korlátlanul fogyasztható mellé paradicsom, paprika, uborka, ilyesmi :)

Előzmény: Pocka (18134)
Pocka Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18134

elküldöd nekem is????? hátha okosodom belőle :)

poc

Előzmény: erdeiboroka (18133)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18133

Szerintem amit most csinálsz, az túl drasztikus.

Szia elküldtem Neked mélben a kinga-féle diétát :)

Előzmény: -emma- (18132)
-emma- Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18132
Tegnap:

reggelire joghurt,
ebedre gombas rizs
este elvonszoltam magam aerobicozni (ez most tenyleg ugralos volt, nem alakformalo), alig birtam vegigcsinalni. Viszont a merleg 1 kiloval kevesebbet mutatott. Otthon mar rosszul voltam az ehsegtol.. Vacsira 1 banan es egy cezarsalata, hogy rendbejojjon a vercukorszint.. Hiaba, a szervezetem nem erti, hogy az eddigi nagy zabalasok hova tuntek :)

Ma:
Reggelizni nem volt idom, ebedre pedig sajtos teszta salival. Vacsorara van valamilyen javaslatotok?:)
Előzmény: erdeiboroka (18126)
Pocka Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18131

áfával együtt 165... de már 62.6 helyett csak 61.2 kg :))))))

 

tegnap kiderült h a koleszterinem teljesen okés, vastagbél polipom sincs, van viszont gyomorfekélyem :OO

 

ez mondjuk nem lepett meg, a kicsik születése után kb fél évvel egy általános emésztőrendszeri gyulladást állapitottak meg, amit kb sikerült kikezelni.

 

tegnap nagyot sétáltam a három jószágocskámmal, sőt be is vásároltunk :)

 

megyek, mert ember küzd a nagyobbikkal,

 

poc

Előzmény: Szipolyka. (18130)
Szipolyka. Creative Commons License 2005.02.03 0 0 18130
Pocka, es hany cm vagy ahhoz a rettenetes 62 kilohoz? Mert ha most azt mondod, hogy 180, akkor grrrrr!
Lucilla Creative Commons License 2005.02.02 0 0 18129
Nos, khm....megfogadtam...igen. Csak hát, megtartani, azt nem megy:)
Előzmény: Törölt nick (18127)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.02 0 0 18128
Wow :-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.02 0 0 18127
Te ilyet megfogadtál hogy este 7 után semmit??? Aszkéta!!! :-)))
Előzmény: Lucilla (18123)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.02.02 0 0 18126
Mai menü?
Előzmény: -emma- (18122)
ecsv Creative Commons License 2005.02.02 0 0 18125
Angi, nagyon szépek vagytok!!!!
Előzmény: Angiszeged (18124)
Angiszeged Creative Commons License 2005.02.02 0 0 18124
Frissítettük a weboldalunkat, lessétek meg az új képeket:) (5hónapot tettünk most fel)
Lucilla Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18123
Hát, az én állhatatosságomról meg annyit (szóval, hogy este 7 után semmit), hogy ma, amikor kiléptem a Madách színház kapuján, hát nem épp beléptem a Mozartba??? Tiszta véletlen volt....és szintén véletlenül kénytelen voltam 3 szépséges darabot becsomagoltatni, oly hívogatóan kacsingattak rám az üvegpult mögött... Közel 2 db-ot sikerült abszolválnom eddig...krémes...akarom mondani rémes!

:)))
-emma- Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18122
Leves helyett egy sor csokit ettem... Ennyit az egeszseges etkezesrol :) De kitartok, es ma mar semmit..

Az ido reggel volt igazan becsapos. Azt hittem, elolvadt a ho, es szep ido van, igy a hotaposo csizma helyett magassarku csizmat vettem. Hiba volt.. Bar az osszes kollegano hibazott :) Egymasba es a keritesbe kapaszkodva probaltunk eljutni az irodaba, ami egy jo meredek utca tetejen van.. Az autosok, akik kozben mellettunk elhaladtak, jokat rohohogtek. En meg beintettem :)
Andrea-r Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18121
Én is remélem, hogy majd tovább él a hagyomány. Gyógyulsz?

Ma mi is nagyot hancúroztunk kint, bár azt hittem, több marad a tegnapi, egész napos havazás után. Kicsit vizes volt a hó, de szépséges hóembert is sikerült gyártanunk.

Üdv az új fogyózóknak. Én már lassan feladom, bár a remény még pislákol bennem. Jövő héten nekem is kinéz, ha nem a fürdőruha, de lenge öltözet, lévén Egyiptomba utazunk. Még nem mertem elővenni a nyári ruháimat:(

Előzmény: illdii (18093)
Kutyafüli Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18120

szia topic :)

latom jot villongtatok :) mondjuk hogy mit, az baromian kimaradt, de valoszinuleg erdektelen is volt.

a masik otletet dijazom.

 

csok a dobozok alol...

wau

erdeiboroka Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18119

Tegnap a gyógyszertárban minden ablaknál félórás sor, már épp következtem, mikor egy pasi berongyol elém: elnézést cukros vagyok szeretném kiváltani ezt a gyógyszert, sietek, mindjárt bekómálok. Felismertem, a régi lakásunkban ahol laktunk, a szomszédunk volt, tényleg cukros. Szegény nem került azonnal így sem sorra,mert a gyógyszerész elment valahova... nézem szórakozottan a receptjét... valami akármilyen HÜVELYKÚP... ettől nem fog bekómálni? Nem bírtam ki, hogy meg ne kérdezzem, biztos, hogy nem keverte össze a recepteket, és ezt akarja kiváltani? Nem is jött zavarba, mondta, hogy a feleségének viszi, és hamar haza kell érnie, hogy "belője" magát...  :(((

De azért magamban olyan jót röhögtem :)))

Angiszeged Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18118
Hát, ezt megértem. Barát lelke nem száradhat a Te lelkeden:D
Előzmény: -emma- (18117)
-emma- Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18117
dehogy sertodom :)) ez a fokhagymaleves max gondolatban latott hagymat szerintem :)) a porehagyma levesnek meg megvan az a jo tulajdonsaga (legalabbis amit anyukam csinal), hogy nincs utoize. Jo kis sajtos piritossal..hmm (persze ezt fogyokurazoknak tilos)

mar tegnap estetol el akartam kezdeni a delutan 6 utan nem evest, haromnegyed hatkor ettem egy kefirt mezzel, zabpehellyel es gyumolcsokkel.. aztan este fel 10-kor beallitott az ember baratja, nagy lelki valsagban, ugyhogy azonnal pizzat rendeltek a mar nehany hozzaszolassal alabb emlitett helyrol. Es TIRAMISUT!!! Persze muszaj volt megkostolni :)
Előzmény: Angiszeged (18114)
Angiszeged Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18116

kapaszkodó:)))))))

 

Éljen a funkcionalitás:DDD

Előzmény: -emma- (18115)
-emma- Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18115
eddig csak 1-2 kilos fogyozasok voltak. (kivetel egy 7 kilos fogyas, de az idegi alapon - gonosz pasik). Jobb lenne lassan, csak nem fer bele az idobe.. Hetfon ugyanis furdoruhas jelenes lesz! Felvettem a furdoruhat otthon a tukor elott.. nagyon nagyon rezeg a lec. Nincs mindenhol baj, csak has- es csipotajekon (un. "kapaszkodo izom")
Előzmény: erdeiboroka (18113)
Angiszeged Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18114

HAlli Topic!

Ha továbbléptünk, akkor akár beszélgethetünk is:)

EMma! Biztos elég ennyi hagyma;). A hátsó szomszédban így még nem fogják érezni rajtad:DDD (meg ne sértődj!). AMúgy meg jól hangzik ez a 2leves, majd Én is készítek.

 

Én sajna abszolút off, nem is állok mérlegre. NEm tartom szigorúan a Norbit, de figyelek, édességet pedig nem eszem.

 

Tegnap isteni vacsit rittyentettem:

hekkfilét befűszereztem (ez most egy kotányi hal fkeverék volt), és befóliáztam, majd sütőbe be.

Addig készítettem egy franciasalit, illetve pirítóst, amiket félbe vágtam, és a háromszögeket megkentem a következő keverékkel: margarinba, sok-sok fokhagyma, színes bors, és zöldfűszerek (kakukkfű, bazsalikom, tárkony), és persze kevés só

 

ISteni lett. Ahhoz képest, h nem szeretjük a halat:)

 

Szép napot mindenkinek!

erdeiboroka Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18113

Upsz... hurrá... végre valaki komolyan veszi a topicot :)

Ilyen stílusban lehet, hogy le is fogysz vasárnapig 2 kg-ot :)

De talán érdemes lenne átgondolni, nem lenne-e célravezetőbb valami lassabb ütemű diéta... először fogyózol, vagy ez egy bevált módszered?

Előzmény: -emma- (18111)
Pocka Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18112

Csajok, hellóka,

 

megvan az új mérleg, elborzadtam, 62 kiló dagadt vagyok, durva,

 

a mérleg 71 euba került, ez is ultrabrutál, ember le is cseszett, hogy a hoferba 30-ért már testzsirmérőset adnak, csak éppen szakad a hó ezért nem másztam el odáig, hanem beestem az első boltba...

 

segiccség, iszonyú kövérnek érzem magam :( és éhes vagyok.

 

poc

-emma- Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18111
Gondoltam benezek melohelyrol is, es tessek, azonnal el is tuntettem egy danone edeskettest.. Ugyhogy most elhataroztam, hogy vasarnapig megprobalok megszabadulni 2 kgtol. (ami ugye leginkabb viz + a delutan 6 utani nagy zabalasok eredmenye.

a mai terv:

reggeli: tea, danone edeskettes
ebed: fokhagymakremleves zsemlekockaval (elore rendelt)
vacsora: natur porehagymaleves (ha sikerul megfozni addig)

Előzmény: Lucilla (18109)
illdii Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18110

Ámen:)

 

Én ma vagyok először szocializálható állapotban a genya influezna után, mínusz egy kiló a kórság miatt, höhö:)

 

Holnaptól asszem újrakezdjük az ovis ismerkedést is, csak nem esik vissza semelyikünk...

 

Állat gyönyörű idő van, séta lesz, aztán meg munka:(

 

Szép napot mindenkinek:)

Előzmény: Lucilla (18109)
Lucilla Creative Commons License 2005.02.01 0 0 18109
Csajok,
ne hagyjuk elsüllyedni a topikot!
Remélem a kényszerszünet alatt sikerült megoldaniuk barátainknak a magánéletbéli problémáit, és így megszabadulván a felgyülemlett feszültségtől reálisabban látják a világot, és abban az ő helyüket.
Térjünk vissza a normális kerékvágásba:)
mikimuki Creative Commons License 2005.01.31 0 0 18098

Kedves illdii!

 

Egy kis OFF, (bár ez ebben a topikban nem gond)

 

 

Jelzem, utóbbi éppen ezért kapott már egy hetes eltiltást...

 

Jelzem nem azért lettem egy hétre eltiltva mert beszólogattam, hanem azért, mert leírtam azt példákkal alátámasztva, hogy valaki bőszen szidott más nyelvezetében olyan kifejezéseket, amikhez nagyon hasonlókat korábban Ő maga is rendszeresen

használt. Azt hiszem mindenki emlékszik a részletekre, aki nem az dobjon az itteni címemre egy e-mail-t és elküldöm neki az ominózus (azóta kitörölt) hsz-okat. Bár azt a mai napig nem értem, hogy ezért miért jár egy hetes eltiltás.

 

 

Hódolattal,

mikimuki

Előzmény: illdii (18097)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!