Keresés

Részletes keresés

scatman Creative Commons License 2001.09.10 0 0 72
Ez így van. Nekem egy fél élvezet, ha alaposan kinyalhatok egy gusztusos női popsit... a múltkor a szeretőm csodálkozott is, hogy popsinyalás után már nem sokáig bírtam elélvezés nélkül...
Előzmény: jégmajom (71)
jégmajom Creative Commons License 2001.09.07 0 0 71
Mert ugye a popsinyalásnak is két oldala van: van egyszer a nyelv másrészt pedig a popsi. Mind a 2 oldalon jó lenni :))
railway station Creative Commons License 2001.09.07 0 0 70
Biztos gázálarccal is élvezetes :)))
Előzmény: Sheme (69)


Sheme Creative Commons License 2001.09.06 0 0 69
Hogyne! De mit szólnál egy marék köménymaghoz? Képzeld, mikor egyenként durran!
Előzmény: obsidian (68)
obsidian Creative Commons License 2001.09.04 0 0 68
Szerintem előtte jól be kell kajálni töltöttkáposztát bablevessel, hozzá egy kis gondolatnyi hashajtót,oszt mehet az örömködés.
Ja, ez nem a kajás fórum?
scatman Creative Commons License 2001.09.04 0 0 67
ne süllyedj el!!!
Előzmény: scatman (66)
scatman Creative Commons License 2001.08.31 0 0 66
OFF
Brávó, brávó!

Sajnos névadóm és szellemi atyám már eltávozott közülünk...

Előzmény: Sheme (61)
scatman Creative Commons License 2001.08.31 0 0 65
Jégkocka??? Nem durva az egy kicsit? A józan paraszti ész szerint az csak összehúzná a lyukat - nekünk meg ugye pont ellentétes a célunk...

Próbáld ki a tejszínhabot, nagyon kiráj (főleg, ha szereted az ízét...).

Az idegenkedésről: sajnos igazad van. Rengeteg olyan lány van, aki ellenáll (mert FÚJJJJ!), aztán ha az ember puncinyalás közben mégis odatéved (kézzel vagy ujjal), akkor hatalmasat élvez tőle, de legközelebb megint beindul a "FÚJJJ!".

Előzmény: tukormas (63)
scatman Creative Commons License 2001.08.31 0 0 64
sper-ma: Micsoda éleslátás!
Előzmény: sper-ma (62)
tukormas Creative Commons License 2001.08.30 0 0 63
En eloszor 69-ben fedeztem fel ezt a nyilast. Mind nyelvel, mind ujjal nagyon jol izgathato, illetve elvezheto :) A tisztasag fontos, es persze a hozzallas: nagyon sokan idegenkednek tole, mert az gusztustalan. (marmint az analis sex, mert ez mar az)
Szerintem a legjobb tisztan (igaz sem sossal, sem habbal nem probaltam) esetleg egy kis jegkocka bevonhato.
Hogy kozben mit csinalon a puncival: hanyagolom. felvaltva szoktam nyalni a ket nyilast, ez kozben a kezemmel vagy a feneket markolaszom, vagy a mellet :)
sper-ma Creative Commons License 2001.08.30 0 0 62
Szerintem nagyon stilusos, hogy scatman neven publikalsz ebben a topikban :-)

Előzmény: scatman (60)
Sheme Creative Commons License 2001.08.30 0 0 61
szkibiribi gyimgyom dárámdom, domdárámdom,
szkibiribi gyimgyom dárámdom, domdárámdom,
tííráptáp táráptop, tiptop táráptop,
tííráptáp táráptop, tiptop táráptop,
Ám a szketmeeen!!!!

;->

Előzmény: scatman (60)
scatman Creative Commons License 2001.08.30 0 0 60
"A győztes jutalma: egy jó kefélés (meg a vesztesé is :-). "

Ez jó játék... :-)

Előzmény: petru (59)
petru Creative Commons License 2001.08.30 0 0 59
Scatman: persze, az orral vigyázni kell, tök vissza kell tartani a légzést. Hátulról is jó persze.
Lehet azt is játszani, hogy ő összehúzza a popsiját, te pedig megpróbálsz csakazértis behatolni a nyelveddel. A győztes jutalma: egy jó kefélés (meg a vesztesé is :-).

Előzmény: scatman (58)
scatman Creative Commons License 2001.08.29 0 0 58
Petru: ez nagyon jó technika, igaz, durva tud lenni, amikor az ember orra telemegy pussy juice-zal... Én épp ezért a hölgy négykézlábra állítása melletti popsiynalást kedvelem, a csikó szimultán izgatása mellett.
Előzmény: petru (57)
petru Creative Commons License 2001.08.29 0 0 57
OFF
Jajj, ne használjatok ilyen szavakat hogy elmenni, elélvezni. Hát nem szép az a szó hogy ÉLVEZNI?
Ha valakinek válaszoltok, írjátok ki a nevét, esetleg a kérdését is, legalább röviden. Kivéve, ha azonnal válaszoltok. Mert, most látok egy ilyen hozzászólást: "De. Igen". És vissza kell lapoznom, ha érdekel, mi igen.
ON
És popsinyalás közben benyomni az orrt a pinába?
Probálta ezt valaki? Én igen. Sajnos, nem lehet túl sokáig bent maradni, érthető.... :-)
Hogyan kezdtem? Egyszerűen, eszembe jutott nyalás közben és megcsináltam. Mindkettőnknek tetszett.
Akitlosz Creative Commons License 2001.08.29 0 0 56
De. Szerintem igen.
Előzmény: Cait (28)
scatman Creative Commons License 2001.08.27 0 0 55
"Csupán ez nem egy olyan téma, amiről hosszan lehetne filozofálgatni. Van aki szereti, van aki nem. Ennyi."

Jaj, dehogy ennyi! Technikák, ki hogyan kapott rá, mit szeret benne különösen, milyen volt az első élménye... ezekről mind lehet filozofálgatni.

Előzmény: Velvetke (54)
Velvetke Creative Commons License 2001.08.24 0 0 54
Szerintem itt a HUSZ-on kevés prűd ember van. Csupán ez nem egy olyan téma, amiről hosszan lehetne filozofálgatni. Van aki szereti, van aki nem. Ennyi.
Előzmény: scatman (52)
atomic_kitten Creative Commons License 2001.08.24 0 0 53
Bakker, nem! Én példul itt olvasom és qrvára szeretném kipróbálni, de a pasim nincs benne ilyesmiben! Azt kell mondjam eddig is szerettem volna, de itt egyik-másik leírás egészen lelkessé tett! Azt hiszem újítanom kell partner ügyben... :)))
Előzmény: scatman (52)
scatman Creative Commons License 2001.08.24 0 0 52
ENNYIRE PRŰD ITT MINDENKI???
scatman Creative Commons License 2001.08.22 0 0 51
SAJNOS nem nálam történt az eset, csak hallottam, hogy lehetséges, mivel az ánusz környéke annyira érzékeny (tele van idegvégződésekkel). Végül is vannak nők, akik az anális behatolástól el tudnak élvezni, a nyelvvel való izgatás meg annál sokkal finomabb...
Előzmény: Szurokszéklet (50)
Szurokszéklet Creative Commons License 2001.08.22 0 0 50
Felcsigázott ez a csak a popsinyalástól elszálló lány esete. Ki tudnád fejteni bővebben?
SzSz
Előzmény: scatman (47)
jégmajom Creative Commons License 2001.08.21 0 0 49
Próbáltátok már, mézzel ?
open Creative Commons License 2001.08.21 0 0 48
én ugyan fiu vagyok -de mivel ezt nagyon szeretem - megteheted
Előzmény: cainam (45)
scatman Creative Commons License 2001.08.21 0 0 47
OK, semmi gond.

De nem értem, hol vannak az élménybeszámolók... meg hogy ki hogyan szereti, stb. Én már leírtam, hogy tejszínhabbal (flakonból), valamelyik kolléga meg a sós dolgokra esküszik. A többiek?

Másik érdekes kérdés, hogy popsinyalás közben ki mit csinál a momentán parlagon maradó puncival. Van, aki a mutatóujjas izgatást részesíti előnyben, de már hallottam olyasmiről is, hogy a lány magától a popsinyalástól el tudott menni. Vélemények?

Előzmény: acid562 (46)
acid562 Creative Commons License 2001.08.20 0 0 46
Bocsi, nem fikazasnak szantam, csak keso volt mar, aztan egyszerubb lettem mint akartam ;-)
Előzmény: scatman (1)
cainam Creative Commons License 2001.08.19 0 0 45
Segget akarok nyalni!

Akit szeretné, hogy kinyaljam a popsiját írjon:)

rice Creative Commons License 2001.08.18 0 0 44
én az erőspista változatot szeretem. csináltátok már azzal?

rizsa

Előzmény: scatman (41)
Velvetke Creative Commons License 2001.08.18 0 0 43
Olvastam, válaszoltam.
Előzmény: scatman (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!