Keresés

Részletes keresés

Csodaszarvas Creative Commons License 2001.08.07 0 0 37
A háttérben szerényen megemlíteném az r6 sorozatot, pontosabban a rogue speart :)
SuperHans Creative Commons License 2001.08.05 0 0 36
Szerintem hangulatilag a NOLF nagyon jó, az AI is király, és eddig nagyon élvezetes volt (a felénél tartok kb) remélem a továbbiakban is. Na és persze a half-Life!
Pályák terén a SOF volt nagyon jó. Multiplayer ben pedig a Day Of Defeat és a Counterstrike a csúcs. Meg az Unreal Tournament.
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.08.05 0 0 35
Hangulatában szerintem a S.O.F. (azok az iszonyatos üvöltések, mikor shotgunnal szakítod le a végtagokat, azok a bugyorgások toroklövésnél...) meg a Blood2.
Játszhatóságban talán a kvék3, (és a HalfLife!)de személyes kedvencem még a Sin is (bár az elejére jobban figyeltek, később elég unalmasság vált).
Az Unreal nekem mindig túl sötét és túl szögletes (darabos) volt... :*)
Bírtam még a Kiss Psycho-t is, de lehet, hogy csak a zenekar miatt.
Ja igen, - bizonyos hangulatban/állapotban - az Alice is király!!!
szp Creative Commons License 2001.08.02 0 0 34
A Return To Castle Wolfenstein screenshotjai se semmik
Kúper Creative Commons License 2001.08.02 0 0 33
OFF
Utánna leírtam véleményemet a mai fps-ekről ;)
Egyébként már baromira várom aug. 10 et. Quakecon lesz. Akkor fogják bejelenteni, hogy most mit is csinálnak. Nagyon sok pletyka van, a leghihetőbb az az, hogy az ID csinálja a "Nextdoomot", és egy fejlesztőcsapatnak kiadták a Quake4-et. (A'la Unreal2). Az tuti, hogy nem csak a nextdoomot csinálják...
Előzmény: Sedyl (32)
Sedyl Creative Commons License 2001.08.01 0 0 32
OFF
Ami még nagy dobás lesz az a DOOM3:)Még mostani szemmel is olyan hihetetlen dolgok vannak a videóban.
(Jah és ne hagyjam ki az Unreal 2-t.Bár a D3 meggyőzőbb volt:))
ON
Nade beszéljünk egyenlőre a múltról és jelenről, azok már tények...:)
Előzmény: Kúper (31)
Kúper Creative Commons License 2001.08.01 0 0 31
Ami szerintem nagy dobás lesz az a Medal Honour: Allied Assault. Mindenki aki látta az E3-on agyondícsérte. Úgy készítették, hogy WWII-es szakértőket bíztak meg, hogy segítség őket a játék elkészítésében. Pl. az a faszi is segít nekik, aki Steven Spielbergnek tanácsadója volt a "Saving private Ryan" c. film megcsinálásában.
Teljesen élethű hangok(Fegyver, jármű stb.), helyszínek, (katona)ruhák, etc.-k lesznek a játékban.

Nálam az eddigi fps-ek közül a DOOM, Half-life, SS2, DeusEx, OF1985 jöttek be legjobban. Multiban Quake, CS.

Attilio Creative Commons License 2001.08.01 0 0 30
Humor kategóriában nálam a Reneck Rampage és a Rdneck Rampae Rides Again a nyerő
Előzmény: Carlos2001 (-)
szp Creative Commons License 2001.08.01 0 0 29
maximalisan egyetertek kiegeszitve annyival hogy multiplayerben asszem a delta force volt az elso amivel net-en jokat lehetett nyomulni
Előzmény: zAcsKO (25)
Sedyl Creative Commons License 2001.08.01 0 0 28
Az AvP tényleg király. De csakis tengerészgyalogossal.Játéktól nem ijedtem még meg úgy, mint itt az arctámadóktól.Szerintem főleg amiatt volt izgalmas, hogy nem lehetett menteni.Leírhatatlan az amikor félholtan, már csak 20%-on vagy, távolban hallod a "vinnyogást" kaparászást.Folyamatosan a monitorra összpontosítassz közben szószerint csak centimétereket haladsz előre.A motoszkálás egyre közelebbről hallatszik.Te tovább mész nagyon óvatosan, remélve, hogy vagy előbb látod meg őket, vagy esetleg valamelyik sarkon elsősegélycsomagra bukkansz.A szemed sarkából látod őket egy-egy pillanatra, majd ismét eltűnnek.És a kaparászás, vinnyogás egyre hangosabb...
Előzmény: Petyus_ (26)
Sedyl Creative Commons License 2001.07.31 0 0 27
Amit a Delta Force-ról írtál(az AI), az a Project IGI-re is tökéletesen igaz.Ebben a kommandós kategóriában szerintem az IGI lenne a csúcs ha nem lenne olyan siralmas az AI. Oké, hogy így könnyebb, de elveszlik az igazi izgalom varázsa.Az a tudat, hogy sorban leszedhetsz mindenkit távcsövessel-független attól, hogy egymás előtt állnak kb. 2 méterenként-jó poén, de nem nagy buli.(A varázsbarakkokról nem is beszélve.Van olyan barakk, amikből folyamatosan ömlik az ellen, de amikor bemész tök üres.Ha pedig kijössz, láss csodát, ismét csak jönnek, jönnek,jönnek...)
Előzmény: zAcsKO (25)
Petyus_ Creative Commons License 2001.07.31 0 0 26
Aliens vs Predator a LEGNAGYOBB KIRÁLY! Alig várom a 2-őt... szerintem grafika is király, hangok is, zene ISTEN, hangulat leírhatatlan (főleg éjjel...). Alig várom a 2-t.

Szerintem a Wolf3d volt a legkirályabb, az eredeti FPS. Az is király lesz, az új! :)

Ja, aki akarna egy AvP coop Stranded-et nyomni, no predator, az jelezzen a fórumon! :)

zAcsKO Creative Commons License 2001.07.31 0 0 25
"ezek szerint a Soldier of Fortune & a Delta Force 1,2,3 senkit nem hozott lazba?"

Dehogynem, nálam a SoF annyira természetesen ott van hogy el is felejtetem irni:), ott van hangulat rendesen viszont én egy kicsit túl könnyűnek éreztem. A távcsöves puskával amivel elég egy lövés, simán végig lehet menni. Persze lehet neheziteni, de ez inkább mennyiségi nehezités (több ellenfél), nem minőségi. Kipróbáltam, hogy beállítottam a legdurvább nehézségi szintet és az első pályán a metróban az első lépcsőig nem jutottam el, úgy nöttek ki az ellenfelek a földből mint a gombák.

A Delta Force az a "ronda és finom" kategória, isszonyú grafika, hihetetlen gyenge AI (volt olyan, hogy a földön lapultam, és vagy 5 katona ugrott át rajtam és közben lőtték a távolban a nagy semmit:). Ennek ellenére nagyszerű hangulata volt, tök jó volt meglapulni egy hegytetőn és onnan leszedegetni a gyanútlan ellenfeleket. Az is tök poén, hogy ha ketten állnak egymás melett, és az egyiket kinyirom és orditva elesik addig a másik fikcó meg se moccan, tök nyugodtan áll ott tovább, ugyhogy simán le lehet őt is szedni:)

Előzmény: szp (17)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 24
Ja bocsesz, rájöttem. A demója megvan, de nagyon brutális, kb. ki se tudtam mászni az APC-ből, máris megölt egy idegen.
Előzmény: KeFe (21)
Sedyl Creative Commons License 2001.07.31 0 0 23
Mi lenne! Anti vírus Program!
Előzmény: Carlos2001 (20)
X polgártárs Creative Commons License 2001.07.31 0 0 22
hühh, máskor figyelek :)
szal AvP :)
Előzmény: Sedyl (19)
KeFe Creative Commons License 2001.07.31 0 0 21
te jo isten...
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 20
És az AvP, az mi?
Előzmény: Sedyl (19)
Sedyl Creative Commons License 2001.07.31 0 0 19
Gondolom AvP
Előzmény: Carlos2001 (18)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 18
MI AZ AZ AvS???
Előzmény: X polgártárs (12)
szp Creative Commons License 2001.07.31 0 0 17
ezek szerint a Soldier of Fortune & a Delta Force 1,2,3 senkit nem hozott lazba?
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 16
"Az Unreal iszonyú jó hangulatú volt, bár akkor még nagyon szaggatott (P166mmx+voodoo1). Aztán igazából a többi pálya nem is volt már olyan jó benne, csak a történet eleje, meg a lények se jöttek be nekem egyáltalán. "

Hát igen, az Unreal-lel nekem is ez a nagy bajom. K... jól néz ki a grafika (környezet), a Quake2 ehhez képest lóf..., az AI se rossz éppen, csak a szörnyek NAGYON egy kaptafára készültek, én kb. csak tök közelről tudtam őket megkülönböztetni, akkor meg már késő volt... :-)

Előzmény: Laslow (7)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 15
"Az elözőekhez én a SHOGO-t tenném hozzá, hangulatban nem marad el a Half-Life-tól legalábbis nálam, és az a kettősség, hogy hol emberként, hol pedig tizemeletnyi robotként kell harcolni nagyon változatossá teszi a játékot."
Jogos, a SHOGO demoja megvan, elég állat. Kicsit hasonlít a Blood2-höz...

"A Requiem-el épp most játszom, már közepesen szinten is elképesztően nehéz"
Na de kib... jó!!!

Előzmény: zAcsKO (6)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 14
Szerinted a NOLF menne CII433-on 64 MB RAM-mal (mármint valamennyire élvezhetően)? 640*480-nal kiegyeznék...
Előzmény: fricy (4)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 13
"Kérdés: csak a 'gyakós' játékok számítanak ?"
Nem, csak, FPS legyen...

A Deus Exet nem ismerem, de érdekelne. A SS2 demoját se tudtam felinstallálni (video issue), a Thief nem jött be...

Előzmény: DonnieBrasco (1)
X polgártárs Creative Commons License 2001.07.31 0 0 12
gyilok: UT
taktika: OF1985
hangulat: AvS (elmúlik az aranyered)
nosztalgia: 3dwolf (nagyon sokáig verhetetlen volt)
látvány: serious sam (de a látvány kevés)
Tamás Creative Commons License 2001.07.31 0 0 11
Megnéztem, 226-os patch, www.unreal.com-on fent van. Töltsd le, install, aztán hajrá.
Előzmény: Tamás (10)
Tamás Creative Commons License 2001.07.31 0 0 10
Dehogynem támogatja! De még hogy! Először nekem sem ment, de töltsd le az update-et az unreal.com-ról (nem emlékszem a verziószámra, de mindegy), és csodát fogsz látni. Baromi jó, helyenként textúracsere, tükröződő felületek, gyönyörű lett.

Egyébként én csak most játszom végig először, végre megtaláltam a snipert, jesssz. :-)

Előzmény: Laslow (7)
Sedyl Creative Commons License 2001.07.31 0 0 9
Nem nagyon támogatja a v3-t??Tudtommal a voodoo-t támogatja leginkább, szemben mondjuk a tnt-vel.
Előzmény: Laslow (7)
Laslow Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8
Júúj és egy fontosat elelejtettem! Half-life - amikor felértem a felszínre... hát onnét valami elképesztő király! Meg a CS is bejön persze.
Előzmény: Laslow (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!