Keresés

Részletes keresés

nickiloz Creative Commons License 2001.07.27 0 0 11
Ööööö, nem mintha fontos lenne, de '98. Egy kicsit elszámoltam..
Előzmény: nickiloz (7)
rayn Creative Commons License 2001.07.27 0 0 10
Elég arra gondolni, hogy mennyi lesz a telefonszámla! Az rögtön helyre teszi az embert!

Kedves Tündérlala!

Nem tudom, hogyan érted azt, hogy ha le kell szokni a bagórol meg a piáról, akkor le kell szokni a szexről is? Az evésről nem is beszélve! :)

Le "kell" szokni a netről, piáról, drogról, vigiről, stb-ről...

Egyébbként " Inkább meg kell tanulnunk mindennel bölcsen, mértékkel élni. " ez nagyon szép gondolat!

hóember Creative Commons License 2001.07.27 0 0 9
A legrosszabbra:-o)

hóMbR

Előzmény: barbye (2)
tündérlala Creative Commons License 2001.07.27 0 0 8
Szerintem meg nem "kell leszokni" sem a netröl, sem a borról, sem az evésröl, sem a szivarról, sőt a szexről sem! :)
Inkább meg kell tanulnunk mindennel bölcsen, mértékkel élni.

lala

Előzmény: barbye (-)
nickiloz Creative Commons License 2001.07.27 0 0 7
Persze, hogy igen.
Nekünk '97 októbere óta van itthon internetünk. Először az irc-ét próbáltam ki, és rettenetesen belezúgtam. Amikor jött a Matáv-kedvezmény, hónapokon keresztül 10-től reggel ötig, vagy meddig, amíg a kedvezmény tartott, a hálón lógtam. Aztán rettenetesen beleuntam a dologba, és több mint két éven keresztül naponta csak a leveleimet néztem meg. Ez napi kábé 10 percet jelentett.
Aztán valaki az indexet ajánlotta, és akkor erre is rászoktam, de most megint leszokóban vagyok. Szerintem időlegesen könnyű abbahagyni, pl. ha valami fontosabb dolgod van, összefutsz egy lányal, ilyesmi. Gondolom ez is olyan, mint sok minden más: ha csak kényszerből csinálod, akkor nehéz abbahagyni, egyébként pedig elég könnyü kontrollálni a dolgot.
Előzmény: barbye (-)
rayn Creative Commons License 2001.07.27 0 0 6
?

Egyik haverom mondogatja mostanában, hogy "unom már a netet...". Nos, én is hasonlóképpen gondolom. Most is már annyira unatkoztam, hogy csatlakoztam. Persze ha kell valamiről infó, akkor jó a net. Amúgy néha borzasztóan unalmas ez is, gondolom nagyon sokan vannak így ezzel, néha az ember nem tud mit csinálni, csak nézi a képernyőt és azon gondolkodik, mit is kéne még megnézni.

Persze ennek legfőbb oka az, hogy legtöbbünk megvárja a kedvezményes időszakot és ha már felcsatlakozott, nem akarja megszakitani a vonalat a kedvezmény kihasználása végett.

sneci_ Creative Commons License 2001.07.27 0 0 5
Majd a jövő héten megmondom.
A betegállományom alatt, három és fél hónapig jóformán mást se csináltam, mint a neten lógtam. Csak mikor dokihoz, vagy a gy.tornára kellett menni, akkor hagytam abba.
Elsejétől megint dolgozom, és ott nincs net. Majd beszámolok, hogy bírom:))
Előzmény: barbye (4)
barbye Creative Commons License 2001.07.27 0 0 4
abban biztos vagyok, hogy rá lehet szokni, hiszen már rászoktam. bár az 1 hét tábor alatt eszembe sem jutott, igaz végig dolgoztunk...biztos le is lehet szokni, de hogyan, és sikerült már valakinek?
Előzmény: sneci_ (3)
sneci_ Creative Commons License 2001.07.27 0 0 3
Állítólag erre is rálehet szokni, mint bármi másra, és szerintem ugyanúgy le is lehet róla szokni...
....ha van akaraterőd:)
lásd cigi:9
Előzmény: barbye (2)
barbye Creative Commons License 2001.07.27 0 0 2
engem ez komolyan érdekel. szeretném tudni, hogy mre számíthatok.
barbye Creative Commons License 2001.07.27 0 0 1
drága vagy! :-)
Előzmény: sneci_ (0)
sneci_ Creative Commons License 2001.07.27 0 0 0
Téged még nem 0-áztalak:))
barbye Creative Commons License 2001.07.27 0 0 topiknyitó
nos?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!