Keresés

Részletes keresés

tihanyi.tamas Creative Commons License 2001.06.26 0 0 3
swat 2
ugysem tudom se honnan beszerezni
HK Mp5 Creative Commons License 2001.06.26 0 0 2
Hello.

Én személy szerint nagyon szivesen látnám az alábbi cuccokat:

Odworld Abe's Odysee és Exodus
Pandemonium 1&2
Neverhood
Little big Adveture 2
Unreal.

Üdv

cue Creative Commons License 2001.06.26 0 0 1
Hali!
-Panzer General II.
-Settlers 2 (3?)
-valami F1-szimulátor
Előzmény: Attilio (-)
fulgur Creative Commons License 2001.06.26 0 0 0
t0rment !!!!!!!
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.06.26 0 0 topiknyitó
Szerintetek milyen 2-3 éves játékok legyenek a PC Guruban/Gamestarban ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!