Keresés

Részletes keresés

imot Creative Commons License 2001.08.09 0 0 6
DAKOTÁK mi?
Előzmény: putyi (5)
putyi Creative Commons License 2001.08.09 0 0 5
Úgy gondolom, hogy tíz év múlva! Ha gondolod van telkem a Jupiteren eladó igen olcsó pénzért és természetesen lehet részletre is vásárolni!
Ha építkezni is akarsz, akkor vannak szállítóim, akik viszik a cementet, meszet, téglát, stb...
Előzmény: Zsoldos (4)
Zsoldos Creative Commons License 2001.08.09 0 0 4
És mikor ér ide? Tuti, hogy kimegyek egy szántóra! Még a végén rámdöl a házunk
Előzmény: putyi (-)
putyi Creative Commons License 2001.08.09 0 0 3
A holdon nem jó a termőtalaj! Én a múlt héten adtam el a földemet. Sajna a kukorica termés sem volt az igazi. Vivá Jupiter! Most a Jupiter a menő... Igaz messzebb van, de ott nincs krumplibogár!
Előzmény: imot (2)
imot Creative Commons License 2001.08.09 0 0 2
Miért nem tudtad???
Én igen és már vettem is egy darab földet a Holdon...
Előzmény: Gismo (1)
Gismo Creative Commons License 2001.06.18 0 0 1
Támad a Mars !!!
Hö hö. :o)
HEnci Creative Commons License 2001.06.18 0 0 0
h0l? h0l?
Előzmény: putyi (-)
putyi Creative Commons License 2001.06.18 0 0 topiknyitó
Hallottátok-e, hogy közeledik a Föld felé a Mars?
Kíváncsi vagyok, hogy ki mit szól a témához!

Putyi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!