Keresés

Részletes keresés

alexandrosz Creative Commons License 2009.11.03 0 0 858

Eljött a nap!

:)

Martinka. Creative Commons License 2009.11.02 0 0 857

Legyen úgy! Köszönöm mégegyszer a segítséged!

 

Martika

alexandrosz Creative Commons License 2009.11.01 0 0 856
Ez egy érdekes része Budapestnek, mert valamilyen rejtélyes oknál fogva - amit nem is értek - a Stefánia környékén nem kell (?) fizetni a parkolásért :) Én a helyetekben eljönnék az Arénáig és a Stefánián lévő Shell töltőállomás (már majdnem a Hungária - Stefánia sarkán van) környéki kis utcákban keresnék helyet, nekem eddig ott mindig sikerült.
Onnan kikeveredni is 5 perc, s nem hagytad a város másik végén az autód..
Gyertek be nyugodtan a helyszínig, ez nem válogatott meccs, nem lesz gond ;)
Előzmény: Martinka. (855)
Martinka. Creative Commons License 2009.11.01 0 0 855

Nagyon köszönöm a válaszaidat.

 

Valóban meglepi volt. :) Nagykanizsáról érkezünk majd, de navigációval megyünk, így a cím ismeretében már bizti odatalálunk. Azóta már sikerült kiderítenem hogy a stadion parkolójában is meg lehet állni egy 1000-ért. De onnan kikeveredni akár egy óra is lehet... Igaz ez? Mert ha igen akkor inkább messziről elkerülöm.

 

Az utcákban meddig kell fizetni a parkolásért? Arra gondoltam, hogy valahol (ahol javasolod) az autót letenném és tömegközlekedéssel bemennénk a stadionig, majd ugyanezt visszafelé. Van értelme? Vagy a tömegközlekedés is bedugul olyankor?  

 

Köszike!

Előzmény: alexandrosz (854)
alexandrosz Creative Commons License 2009.10.30 0 0 854
:)
Ezek szerint meglepetés volt.
A helyszín: Papp László Budapest Sportaréna
Azért nem lett volna baj, ha elmondod, hogy honnan jöttök :)
Ha budapestiek vagytok (vagy vidékiek, de tömegközlekedtek), akkor egyszerű, mert a "Stadionok" megállóig kell menni a kettes metróval és már minden rendben is van.
A parkolás érdekes dolog. Eddig minden alkalommal (30+) sikerült megállnom autóval a Stefánia mentén lévő utcácskákban..
Beöltözni? Ez egy izzasztó, néhol érzelmes, néhol rockos, de mindenképpen mozgalmas koncert lesz - ennek megfelelően öltözködj, azt gondolom, a "kiöltözést" nem kell túlzásba vinni ;)
2 órára számíts, Eros eléggé energikus és maximalista személyiség, szerintem a ráadásokkal együtt ennyi ideig fog tartani a koncert.

Egy térkép, hogy segítsek is, ne csak magyarázzak..


Amennyiben kérdésed van, ne hezitálj..
Előzmény: Martinka. (853)
Martinka. Creative Commons License 2009.10.30 0 0 853

Szaisztok!

 

Csak ma tudtam meg hogy a párommal mi is megyünk. :) Abszolult felkészületlen vagyok a témában ezért kérdeznék párat ha lehet.

 

Hol lesz pontosan a koncert? Segítenétek hogy jutunk oda? Parkolni hol lehet a közelben, vagy hol érdemes? Mennyivel kell korábban érkezni? Kb milyen hosszú lesz? Nagyon be kell öltözni? ...

 

Minden hasznos tanácsot szívesen fogadok, és köszönöm!

 

Martinka

zsofi.tatai Creative Commons License 2009.10.30 0 0 852
A magyarországon élő Gianni Annoni, olasz származású műsorvezető-szakács-étteremtulajdonos segítségével igyekeztünk közelebbről is megismerni az Eros-jelenséget és azt, hogy mire buknak az olasz nők.
Képek, videók itt!
alexandrosz Creative Commons License 2009.10.28 0 0 851
Buon compleanno Eros!
:)
Előzmény: fabiani (850)
fabiani Creative Commons License 2009.10.28 0 0 850

 

EROS BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

 

 

                              
MarK Creative Commons License 2009.10.27 0 0 849
2 db 20.900 Ft-os, kiemelt állós jegy eladó.
30/2801461
dabra Creative Commons License 2009.10.25 0 0 848
Sziasztok!

Ismerősömnek van két eladó 26.300 Ft-os jegye 21.000 Ft/db-ért!
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.12 0 0 846
Hali

Budapesti Erosra van eladó jegyem.7 ezer/db
tel:06206148499
Dutoff Creative Commons License 2009.10.07 0 0 845
Let me offer you, your friends, guests or colleagues the facilities of our boarding house: Detty Pension.

We are situated in Zugló the beautiful, quiet, green XlV-th district of Budapest, at only 15 minutes from the city center.

Our “neighbors” are: The City Park (with it’s Heroes’ Square, the museums of art, the thermal bathes Szechenyi, the zoo and Luna -park), the International Fair Land BNV, the

Sports Arena, Stadion, and SYMA- Event Hall, the main railway station “Keleti p.u.”, the highway M3, the way to Hungaroring, the place of Formula 1 race.

We may accommodate up to 37 persons in 15 rooms. (double and triple) all with bathroom, TV-sets and telephone.

The house is surrounded by a cozy garden, where is the parking place and the summer terrace with it’s barbeque fire place .

The reception , the drink-bar and the room-service are at guests’ disposal 24 hours a day.

The buffet breakfast is served in a friendly, homelike dinning room from 8.00 to 10:00 am



The extra facilities we provide with are:

- air-condition set, solarium bed, internet connection, laundry

- ordering prêt-a-porté menus for lunch or dinner

- taxi ordering and airport mini-bus

- table reservation in restaurants

- ticket booking : theatre, opera, concerts or exhibitions

- booking for sightseeing and excursions



Our prices are friendly too:

- Single room : 38.- EUR/night

- Double room : 30.- EUR/night

- Triple room : 46.- EUR/night





The room prices include breakfast, parking and taxes.

Our correspondence languages are: English, German, Croatian, Serbian and Russian.



See you soon !

Sincerely yours,

Marina Bodnar, Zorjana Hudjak, Evgenij Dutov
fabiani Creative Commons License 2009.09.24 0 0 844
Jól emlékszel :-) Sem a 2003-ban induló - és 2004-ben folytatódó -, sem pedig a 2006-os turnéján - szerencsére - nem volt előzenekar sem itthon, sem pedig külföldön. Legalábbis azon a kilenc koncerten, amelyen részt vettem! A 2001-es turné budapesti állomásán Jovanotti lépett fel.
Előzmény: alexandrosz (843)
alexandrosz Creative Commons License 2009.09.22 0 0 843
Az előző 2-3 koncertjén én nem emlékszem előzenekarra..
Előzmény: vadcic (842)
vadcic Creative Commons License 2009.09.21 0 0 842
Valaki mindig szokott lenni,nem?
Semmit nem tudok csak infót gyűjtök.
Lenny Krawitznál se volt meghirdetve mégis volt.
Myra_Myra Creative Commons License 2009.09.15 0 0 841
Miért, lesz előzenekar? Remélem nem húzzák az időt ilyesmivel...
Előzmény: vadcic (840)
vadcic Creative Commons License 2009.09.10 0 0 840
Ki lesz az előzenekar november 3-án?Lehet tudni?
Myra_Myra Creative Commons License 2009.07.30 0 0 839

A zágrábi EROS koncert időpontja október 24-ről november 07-re változott.

Mi megyünk, többen, autókkal vagy mikrobusszal, ez még szervezés alatt áll. Ha valaki szeretne csatlakozni, jelezze: myra@chello.hu

VIP állójegy 46,64 euro, a Ticket Express-nél lehet venni.

Myra_Myra Creative Commons License 2009.07.29 0 0 838

Bocsánat, az előbb megszerkesztettem a hozzászólást, de lehagyta majdnem az egészet.  Akkor újra, szerkesztés nélkül:

 

A budapesti EROS koncert időpontja október 22-ről NOVEMBER 03-ra módosult !!!

 

És úgy néz ki, a többi időpont is változni fog. Pontos infok később.

Myra_Myra Creative Commons License 2009.07.29 0 0 837

NOVEMBER 03-ra módosult!!!

Agassi Fan Creative Commons License 2009.07.20 0 0 836
Igen, tudom mi a Golden Ring, itt Angliában Golden Circle, Bon Jovira ilyent vettem.
Még nem tudom, hogy megyek-e a koncertre. Attól függ mennyire drága repjegy..Olaszországban is ennyi egy jegy. Lehet inkább oda mennék.
Előzmény: Myra_Myra (833)
fuoriclasse Creative Commons License 2009.07.02 0 0 835

Eddig még nem, de majd megnézem. Köszi a tippet.

 

Ha azt nézem, hogy alig néhány héttel a megjelenés után általában mennyire tud egy lemez magával ragadni, akkor ilyen tekintetben az Ali e Radici semmivel sem marad el a korábbiaktól. Nekem mindig kell egy kis idő, hogy "beérjen" az adott lemez. Lehet, hogy nálad is meglesz majd az a bizonyos katartikus élmény, csak még kell hozzá egy kis idő.

 

Érdekes, hogy a Calma Apparente-ről a Bambino nel tempo nem lett akkora sláger, nekem az a kedvenc dalom arról az albumról. Sőt, még a 2006-os koncerten sem adta elő, amit egy kicsit sérelmeztem is :-)

Előzmény: Myra_Myra (834)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.07.01 0 0 834

Szia! Üdvözlet Neked!

 

A hivatalos Eros fórumot szoktad nézni?  www.erosramazzotti.tv

Ezen belül Forum/Messages in English and other languages/Magyarok

 

Az új lemez jó lett igen, nekem is tetszik, bár szerintem nem hozza azt a katartikus élményt, amit a "9" vagy a "Calma apparente" hozottt. De tetszik, szeretem.

 

 

 

Előzmény: fuoriclasse (831)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.07.01 0 0 833

Drága a magyarországi jegy sajnos, igen. Golden Ring állójegyet vett mindenki a Klub-ból. Lesz egy külön lekerített rész a színpad előtt, ez lett a Golden Ring. Hogy ez konkrétan jelent-e majd valamit, nem tudom, szerintem sokat nem. De majd meglátjuk :)

Gondolom Te is állójegyet veszel...

Előzmény: Agassi Fan (830)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.07.01 0 0 832

Szia! Persze, biztosan találkozunk a koncerten! Bár a Klubnak lesz október elején ( nincs még konkrét időpont ) egy újabb találkozója, oda szeretettel várunk Mindenkit, már csak a megismerkedés miatt is :)

 

" Persze, ha fiatalabb lennék, nem lenne kérdés, én is rohangálnék még... " Írod. Na, ezt cáfolandó, elmondanám, hogy az én Anyukám 2006-ban kiment Horvátországba és Olaszországa is Eros miatt. És 2006-ban 56 éves volt :)

Azt nem tudom, hogy jövőre jön-e valahova, még nem döntötte el....

 

 

Előzmény: ramazza (829)
fuoriclasse Creative Commons License 2009.06.30 0 0 831

Sziasztok!

 

Én is régóta szeretem Eros zenéjét, kint voltam a 2006-os budapesti koncertjén és az októberire is feltétlen elmegyek, igaz tényleg elég magasak a jegyárak.

 

Az új lemez abszolut nem okozott csalódást, Eros hozza a tőle megszokott magas színvonalat, a címadó dal most a kedvencem az albumról. Nektek mi a véleményetek az új lemezről?

Agassi Fan Creative Commons License 2009.06.25 0 0 830
Az album megvan már nekem is.
Most nézem a magyar jegyárakat. Hát mit ne mondjak, igencsak drága.
Te melyik kategóriára vetted?
Előzmény: Myra_Myra (827)
ramazza Creative Commons License 2009.06.08 0 0 829

Caro Myra!

 

Aranyos vagy! Én is remélem, hogy találkozunk Budapesten!

Nem szeretném kihagyni, az biztos!!!!

A fórumra szoktam járni, igaz nem szoktam irni oda, csak olvasgatok:)

Na, meg a legfontosabb EROS képeket töltök le:D

Nem semmi, hogy mennyi helyre elmentek az imádott pasi után:)

Persze, ha fiatalabb lennék, nem lenne kérdés, én is rohangálnék még utánna:DDD

A lényeg a lényeg! Koncert előtt értekezzünk még, hogy hol mikor , első sor kb hol....stb.. és tali....

 

Addig is EROS legyen veletek!!!

 

Puszi: ramazza 

Előzmény: Myra_Myra (825)
alexandrosz Creative Commons License 2009.06.07 0 0 828


És itt van az is, mire én vártam.. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!