Keresés

Részletes keresés

skorpio-m Creative Commons License 2004.05.25 0 0 104
Ma Orbán napja van, kezdődjék hát az ünnep.
:-D
Előzmény: hecckapitány (102)
Nagy Arc Creative Commons License 2004.05.25 0 0 103
Én azt hallottam, hogy Glaca már egy ideje nem látogatja a polfórumot...:-P
Előzmény: AHA (99)
hecckapitány Creative Commons License 2004.05.25 0 0 102
még pár nap...:o)
nemszadista Creative Commons License 2001.06.12 0 0 101
:)))

Örvend a szívem, ha azt látom, hogy az ilyen "haladó", "baloldali értékrendű" :-))))
alakoknak milyen szépen roncsolódik az idegrendszere.. :)

Hisztizz csak nyugodtan. Fortissimo. Staccato. Andante...
Vezényeljek, Odakozmált Bégem ? :-)

Ja, esetleg bégethetnél is. Az is szórakoztat.

Amúgy, a Tolermanci jegyében ( tudod, ilyeneket illik mondani, Politikailag Korrekt és miafene),
hadd válasszam már ki én magamnak, hogy kiket utáljak és kiket szeressek, jó? :)

Előzmény: koszmabég (94)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.08 0 0 100
Eltesse es adjon neki az Ur hosszu eletet, hogy negy gyereket gond nelkul felnevelhesse.
Előzmény: Probatbicol (-)
AHA Creative Commons License 2001.06.08 0 0 99
Eleg gynegusra sikerul Glaszlo Ur, foleg egy neves publicistatol. Azert tobbet vartam volna, ne hagyd, hogy csalodjak Glaca midnet bele....
Előzmény: Probatbicol (-)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.08 0 0 98
Ez egy süket provokativ szöveg. Semmi értelme, feltételezés, ami csak arra jó, hogy megpróbálj indulatokat gerjeszteni. Fogalmad sem lehet hogy milyen vagyok, mert nem ismersz, a kormányt viszont szeretni akarod. Akard csak, szegény kormánynak nagy szüksége van erre, szegény szerencsétlen, meg kell vigasztalni uculupuculu gyere a papához, kapsz puszikát.
Előzmény: La Koma (92)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.08 0 0 97
"Pedig Magyar Bálint megmondta a pedagógusoknak a tutit: álljanak be biztosítási ügynöknek, magára vessen aki nem hallgat rá... "

Ez tenyleg roppantul szellemes, haha.

"Ez az Eperjes 65 millió egy nagy baromság,a többi torz példáddal együtt."

A nagyságrend akkor is stimmel. Már épp elég baj az is. Nem az én példáim a torzak, hanem a te szemüveged. Cseréld le szintelen üvegre. Nem jó az a rózsaszin.

Előzmény: La Koma (91)
HEnci Creative Commons License 2001.06.08 0 0 96
Igen, kb. ilyen reakcióra számítottam kedves protabiclo ööö porbablicot vagy mi.
Előzmény: Probatbicol (95)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.08 0 0 95
Nyugodtan dugd be a nyelvedet a nyomorúságos honlapod valamelyik bűzhödt sarkába.
Előzmény: HEnci (93)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.08 0 0 94
Nemszadista, te egy szélsőjobb köcsög vagy, amiben a jobbal még nincs is baj, de a szélsővel igen. Egy szerencsétlen arrogáns okoskodó vagy, akinek lételeme a gyűlölködés. SZDSZ és MSZP gyűlölő vagy, és nem veszed észre, hogy minden párt tele van olyanokkal akiket lehet gyűlölni! A te kedvenc fideszed is! Kivánom hogy kapj orbántól olyan leckét, amit soha nem felejtesz el!

A nikked is ostoba, ezt akárki láthatja. Menj szavazz Orbánra és szállásolj el néhányszázezer bevándorlót.

Előzmény: nemszadista (90)
HEnci Creative Commons License 2001.06.08 0 0 93
A nyelved meg leér a bokádig...
Előzmény: Probatbicol (-)
La Koma Creative Commons License 2001.06.08 0 0 92
koszmabég
"Anyagi perspektivák egyedul Orbán és Torgyán haverjainak nyiltak. "
Ma mindenkinek ez az első gondolata, főleg azoknak, akik maguk így cselekednének, ha helyzetbe kerülnének.

Előzmény: koszmabég (79)
La Koma Creative Commons License 2001.06.08 0 0 91
Pedig Magyar Bálint megmondta a pedagógusoknak a tutit: álljanak be biztosítási ügynöknek, magára vessen aki nem hallgat rá... Számokat nem tudok hozni, de ksh adatot láttam, ami szerint azért az utóbbi években végre emelkedőben vannak a tanári bérek.
Ez az Eperjes 65 millió egy nagy baromság,a többi torz példáddal együtt.
Előzmény: koszmabég (82)
nemszadista Creative Commons License 2001.06.05 0 0 90
A cuclibek ilyen gyűlölködő vinnyogása mindig meggyőz arról, hogy egész jól vezeti Magyarországot Orbán Viktor...

:)

Előzmény: Your DEvil (88)
hm238423 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 89
Kedves palesztin!
Ahaa, egyebkent rossz az aki rosszra gondol. Gondolkozz, ja es cogito is.
Marhara be tudok gurulni, ha valaki olyan dologrol ir amirol nincs pontos kepe...
Elnezest kerek, ha valakit +sertettem..
Előzmény: Törölt nick (87)
Your DEvil Creative Commons License 2001.06.05 0 0 88
""Szóval szerinted Orbán nem különb ember, mint...mondjuk a viszkis rabló?""

Nem igazán különb, ugyanis mindkettő a rács mögé való!

Előzmény: onogur (17)
hm238423 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 86
Kedves cogito!
Tudod mit, menjel Te a ....
Előzmény: cogito (85)
cogito Creative Commons License 2001.06.05 0 0 85
Hogyha ezeket jó atyád információi alapján írtad, akkor számára még az is sok, amit most kap.
Előzmény: koszmabég (82)
nemszadista Creative Commons License 2001.06.05 0 0 84
Menj és szavazz a kedvenc Maszopodra vagy Szadeszodra, te igazhitű...

Ők majd "rendbeteszik" az ELTE-t is, sok minden egyéb mellett. :-(

Előzmény: koszmabég (82)
pasko Creative Commons License 2001.06.05 0 0 83
Én 30 éve dolgozom, de ha évekkel /10-20/ ezelőtt emelték volna a béreinket akkor már régen lehagytuk volna a mai kezdőfizetéseket. Ráadásul még az is visszahúzott, hogy vidéken élek. Az általad visszasírt időkben is voltak kiválasztottak.....:-)))))
Előzmény: koszmabég (82)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.05 0 0 82
ja persze a tanári fizetéseket kifelejtettem. Apám egyetemi tanár. 35-éve dolgozik. Annyi a fizetése, mint az én kezdő fizetésem. Szégyen és gyalázat. Ezt nevezed te anyagi perspektivának? Az oktatás helyzete gyalázatos, holott az lenne az egyik legfontosabb. Az egészségügyben semmi nem történik. De már tervezzük az olimpiát! Meg a történelmi filmeket! Meg az eperjes 65 milliót kap! Pofátlanság! Mire? Az ELTE olyan szegény mint a templom egere! Méghogy anyagi perspektivák. Nevetséges.
Szellemi perspektivának is ugye azt nevezed, hogy a mennyiségre mennek rá a minőség helyett. Úgy látszik nem mostanában jártál egyetemre. Az oktatás szinvonala gyalázatos. Nincs pénz nincs semmi. Ott is mindenki a maga pecsenyéjét sütögeti a hallgató csak a fejpénz miatt kell, különben kurvára utban van.
bibercalmero Creative Commons License 2001.06.05 0 0 81
Disszidalni nem tudsz mert nyitva van a kapu.
Előzmény: koszmabég (76)
bibercalmero Creative Commons License 2001.06.05 0 0 80
Szep az ami erdek nelkul szep(vagyhogyismondjak)
Előzmény: koszmabég (77)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.05 0 0 79
Anyagi perspektivák? Kire gondolsz? A nyugdijasokra, akik rettentően meggazdagodtak mióta Orbán van hatalmon? Miről beszélsz? A kisember, ugyanolyan szarul él, mint azelőtt, ha nem szarabbul. Anyagi perspektivának nyoma sincs. Anyagi perspektivák egyedul Orbán és Torgyán haverjainak nyiltak.
Milyen ambiciókat? Felsorolnál néhányat?
Sajnos sem destruktiv, sem konstruktiv ellenzékiség nem segit. Az ellenzék le van szarva. Kit érdekel, ugathatnak amit akarnak. Most a Fidesz van hatalmon, a tobbi meg le van szarva.

De bárki van is hatalmon, semmi szuksége a miniszterelnoknek arra, hogy néhány idióta szuletésnapi ömlengéseivel töltse meg az étert. Ez magánügy. Orbán nem hős, nem király, nem csodatevő, akit imádni kell. Orbán csak egy ügyes gyerek és semmi szüksége arra, hogy néhány tökfej a születésnapját ünnepelje. Van elég önbizalma, az ilyesfajta "biztatás" nevetséges és gyermeteg. Aki ilyenformán nyal segget, kiröhögteti magát. Akinek a seggét nyalja az is megveti az ilyet, csak hát hagyja mert kellemes. Aki pedig látja, elhányja magát.

Előzmény: La Koma (78)
La Koma Creative Commons License 2001.06.05 0 0 78
koszmabég!
Olcsó érvelés, unalmas is lehet, de igaz, hogy a józan gondolkodást, politikai hangnemet, az ellenzék hecckampánya okozza elsősorban.Képtelenek elviselni, hogy az évtizedekig szellemi és anyagi rövidpórázon tartott lakosság számára szellemi és anyagi téren egyaránt perspektívák nyílhatnak.
Míg az mszp annyit tud, hogy egy országot spórolásra késztetésével hízlalja bizalmi embereit, nyugati "barátait", a Fidesz ki tudja mióta nem tapasztalt ambíciókat próbál éleszteni...Annyi foganatja talán most(3 év alatt) kezd lenni, hogy az ellenzékiek kezdik belátni, hogy eddigi destruktivizmusukkal nem sokra mennek a jövőben. "Konstruktív ellenzékiség", jó gondolat volt, csak hát az melós dolog.
Előzmény: koszmabég (76)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.04 0 0 77
És a hatalom seggét nyalják, a lehető legundorítóbb módon, a legszánalmasabb butasággal. RÁADÁSUL TÖK INGYEN!
Előzmény: koszmabég (76)
koszmabég Creative Commons License 2001.06.04 0 0 76
Hát ennél hányingerkeltőbb, butább, ostobább topikot még nem láttam. Nem hiszem el. Elkeserítő. Ebben az országban nem magyarok élnek, hanem fideszesek, emeszpések, miépesek és egy rakás idióta, aki még szavazni sem fog elmenni. Egymást ölik, gyűlölik, utálják és közben rinyálnak, hogy milyen szar a helyzet. Félisteneket imádnak, mert tudatlanok és gyengék.
És a hatalom seggét nyalják, a lehető legundorítóbb módon, a legszánalmasabb butasággal. A józan gondolkozásnak nyoma sincs. És nem is lesz. Történelemkönyvet nem olvasnak, mert az fárasztó. Siralmas. Diszidálok.
nemszadista Creative Commons License 2001.06.04 0 0 75
Szadistákkal én is kegyetlen vagyok. :-)
Előzmény: Virág Árpád (74)
Virág Árpád Creative Commons License 2001.06.04 0 0 74
Vedd ki a "nem"-et a nickedből! Ha te ilyet kívánsz az országnak... :-)
Előzmény: nemszadista (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!