Keresés

Részletes keresés

Laslow Creative Commons License 2001.06.15 0 0 20
Szerintem nem tudsz a jövőbe látni.
Előzmény: fmsahs2 (17)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.06.15 0 0 19
Eh, senki se szopott, tiszta szerelem van, szűzies csók, ábrándozás a nyárfák lombjai alatt. Kata sztár, Andrew sztár, mi meg ócska kis rosszindulatú pondrók vagyunk.
Előzmény: valleyboy (18)
valleyboy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 18
Most akkor ki szopott kit ?
Előzmény: OutSider (15)
fmsahs2 Creative Commons License 2001.06.14 0 0 17
senki sem foszerepekkel kezdi, meg Ko-Ko se vilagbajnokkent, hanem kisfiukent kezdte
Koko Európa élvonalába tartozó bokszoló, Katácskácska meg harmadrangú szinésznőcske. Mindketten elkezdték valahol, csak előbbi nem úgy csinált karriert, hogy a Universum Box Promotion managerével költözött össze. Ja bocs, rosszat mondtam, ugyanis utóbbinak nincs karrierje. Nem is lesz.
Előzmény: withe (11)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.06.14 0 0 16
OFF
Látom, nagyon az irigységre akarod kihegyezni...
Képzled: nem irigylem egyiket se. Miért? Mert más világ. Ha egy évfolyamtársam azzal állít be, hogy csúcs-szuper nyári állást kapott, amiből jövő nyáron Japánba utazik, akkor őt irigylem ("a francba, pont ez a faszi kapta a joo munkát, ráadásul Japánba megy, a durva életbe, én több éve vágyom oda, ez meg még ángliusul se beszél").
Ellenben Katica és Andráska dolgai valahogy nem bírnak közel állni hozzám. Ergo: irigyelni se tudom egyikőjüket se. Ha Kata lesz a következő Julia Roberts, ám legyen. Vajna bácsi helyébe se nagyon vágyom, az én nedves álmaim tárgya mostanság a Nicole Kidman, a Katácska maradhat az övé.
Előzmény: withe (13)
OutSider Creative Commons License 2001.06.14 0 0 15
Nem hülyeséget írtam, katát.
Előzmény: OutSider (14)
OutSider Creative Commons License 2001.06.14 0 0 14
Már bocs, de olvasd el még egyszer mit írt. Vajnát.
Előzmény: withe (13)
withe Creative Commons License 2001.06.14 0 0 13
melyikuket irigyled ? Katat vagy Vajnat?
mert irigy vagy, azt latom
Előzmény: Liquid_FX (12)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.06.14 0 0 12
Jajj, hát ilyen gonosz rosszindulatúak az emberek, tudod. Amikor látnak egy huszonéves csinoska szinésznőcskét, meg egy hatvankörüli pocakoska-rondácska (ellenben kőgazdag) producert, rögtön az jut az eszükbe, hogy esetleg nem a negybörűs szerelem tartja össze a kapcsolatot. Mindegy, felőlem akár szeretheti is, ettől függetlenül én a Dobó kisasszonyt egy nem túl tehetséges szinészpalántának tartom(Koko-hoz ne hasonlítsuk, szerintem sértő rá nézve), aki jool helyezkedett. Pont. Még csak elítélni se ítélem el érte, ez van, kész-passz, mindenki úgy boldogul, ahogy tud.
Előzmény: withe (11)
withe Creative Commons License 2001.06.14 0 0 11
a szokasos magyar irigyseg, a turani atok,
miert faj nektek az hogy valaki a tehetsege reven elerhet valamit, vilagszinten tud produkalni? miert?
senki sem foszerepekkel kezdi, meg Ko-Ko se vilagbajnokkent, hanem kisfiukent kezdte, aztan megis sikerult neki
ti meg csak fanyalogtok!
es miert nem lehet elhinni, hogy szeretni Vajnat? miert?
Advantech Creative Commons License 2001.06.14 0 0 10
Nem a zsaruk, hanem a ket faszkalap.

A.

Előzmény: Devil Inside (0)
Elephant Creative Commons License 2001.05.30 0 0 9
Á, hova gondolsz... olyan nincs iiiiis... ilyeneket csak a mocskos bulvárlapok találnak ki. :o)
Előzmény: Liquid_FX (8)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.05.30 0 0 8
A film címe Rollerball (egy hetvenes évekbeli futurisztikus/akcio/sport film újrája), és Kata szerepe most se túl nagy ( afilmben szereplő egyik csapat -tán az orosz- egyik játékosa, a filmet reklámozó netes helyeken nem nagyon látni róla képet.
PS: Mi az, hogy benyalja? Tán beszo..., szóval tudjátok... :-)
Előzmény: Elephant (7)
Elephant Creative Commons License 2001.05.30 0 0 7
Na igen, de állítólag már szerepel egy másik USA filmben, amelyikben már hosszab szerepe van. Lehetséges, hogy Dobó Kata idővel berobban... na jó, benyalja magát hálivúdba?
Enzo Creative Commons License 2001.05.30 0 0 6
És mekkora alakítás volt!!! Ezért biztos megérte összeállni azzal a vén Vajnával.
Előzmény: Bure (5)
Bure Creative Commons License 2001.05.30 0 0 5
Én kb. úgy néztem végig a filmet, hogy "na, mikor jön már a Dobó Kata, mégis magyar, legyünk rá büszkék, stb.", aztán meg észre se vettem őt, a fodrászszalonos jelent után kezdtem gondolkodni és mondani a mozitársaságomnak, hogy "b***meg, nem ez volt a Dobó Kata?" Szóval segítsetek: a Dobó Kata a fodrászüzletben lépcsőn felmenő, kb. 3 mondatot mondó csajszi?
Elephant Creative Commons License 2001.05.30 0 0 4
Segítőkész és lassú. He.
Előzmény: nightwish (1)
wired Creative Commons License 2001.05.30 0 0 3
mafla
Előzmény: nightwish (1)
nightwish Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2
BASSZUSKULCS!!!
Előzmény: Devil Inside (0)
nightwish Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1
A jelenet egy nagy 0 volt, a film is egy nagy 0, a kérdést a MOZI-Mit láttál a héten?-ben már kiveséztünk, úgyhogy a topikod is egy nagy 0.

Elég segítôkész voltam?

Előzmény: Elephant (-)
Devil Inside Creative Commons License 2001.05.30 0 0 0
A zsaruk a fodrászüzletben tőle kérdezik merre van a cseh lány. Máshol a világon nem is emelték ki mint szereplőt. :-))

Amúgy 0, csak az illem kedvéért.

Előzmény: Elephant (-)
Elephant Creative Commons License 2001.05.30 0 0 topiknyitó
A film után olvastam, hogy játszott benne Dobó Kata - de egyszerűen nem bírok visszaemlékezni, melyik jelenetben volt benne. Látta valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!