Keresés

Részletes keresés

puzdra Creative Commons License 2001.05.28 0 0 18
T. folder!

Mutass egy magyar pártot, amelyik ma alkalmasabb és felkészültebb az ország vezetésére, mint a FIDESZ, és én veled tartok. Én nem FIDESZ hívő vagyok, hanem szeretném az utolsó 15-20 évemet normálisan leélni. Ez túl kevés ahhoz, hogy a későn érőket bevárjam. Ahhoz pedig, hogy szolgalelkűségben gyakorlatot szerzett politikusok sokadszori ígérgetéseit elhiggyem, túlságosan ismerem őket.

T.Turulmadár!

Ha végignézed a háború utáni Európa gazdasági történéseit, igazat kell, hogy adj nekem. Amit a konzervatív következetes gazdaság gyüjtögetett, (nyilván kellemetlen megszorításokkal) az a következő balos lezserebb évek alatt szétfolyt.

puzdra

Turulmadár Creative Commons License 2001.05.28 0 0 17
Kedves puzdra!

"Még egy évünk van, nekünk választóknak, hogy felérjük végre ésszel, a magyar baloldal is olyan, mint a többi országé:

- Soha semmit értéket nem hozott létre, ellenben szétrombolt csak több száz év alatt kiépíthető meglévő értékeket, illetve vagyoni javakat átcsoportosított elvellenségtől elvtárshoz. Természetesen a hűbéri társadalmak szabályai szerint, de az internacionalizmus szolgálatában."

Röviden: ez hülyeség.
Kicsit bővebben: azt sem lehet mondani, hogy a hazai baloldal ne hozott volna létre értéket (bár mostanában nem ebbe fekteti energiáit, az világos), a többi országban, ahova kicsit jobb :) baloldal jutott, nagyon sokat tettek a fejlődésért. Ez független jobb vagy baloldali léttől: tehetség és jószándék kérdése.

Ákos, a Turulmadár

Előzmény: puzdra (14)
folder Creative Commons License 2001.05.28 0 0 16
T. puzdra

"Kérdésedre, dr. Orbán Viktor nagyszerűen fogja elviselni az MSZP újabb buktáját (borítékolom neked), de a sajátját is esetleg, mert az csak jelzés lesz számára, hogy a független sajtó tudattorzításának még mindig inkább hisznek a magyarok, mint a saját szemüknek, tehát politikailag éretlen a nemzet. Meg azt is, hogy még kell négy év a magyarnak ahhoz, hogy felismerje az új messiásokban egykori hűbérurait vagy ivadékaikat."

azért ez elég dehonesztáló summázás a namzet azon részeire, akik nem a fideszre fognak szavazni.

Az a szörnyű ebben, hogy ez nem a saját véleményed, henem valszeg a leckét mondod fel.
Szvsz, a saját buktája bizonyíték lesz számára, az elmúlt négy év helytelen politizálására.
De sajnos bizonyosan az általad ecsetelt következtetést fogja levonni, és ez bizonyíték lesz számomra a politikai alkalmatlanságára.

üdv
f

Előzmény: puzdra (14)
homersimpson Creative Commons License 2001.05.27 0 0 15
Jobban tennéd ha nem innál előre a medve bőrére, erre már egyszer ráfáztatok 3 éve. Inkább szoktassad megad a parlamenten kívüli SZDSZ gondolatához. :)
Előzmény: bronzon (-)
puzdra Creative Commons License 2001.05.27 0 0 14
Nézd Csarlsz! Még egy évünk van, nekünk választóknak, hogy felérjük végre ésszel, a magyar baloldal is olyan, mint a többi országé:

- Soha semmit értéket nem hozott létre, ellenben szétrombolt csak több száz év alatt kiépíthető meglévő értékeket, illetve vagyoni javakat átcsoportosított elvellenségtől elvtárshoz. Természetesen a hűbéri társadalmak szabályai szerint, de az internacionalizmus szolgálatában.

Vagy ha épített is valamit, nincs benne köszönet. (Dunaújváros, Eocén- , magyar gyapot- és narancs program, mára már tönkrement bérkaszárnyák stb-stb.) Ha nincs bennünk a fél évezred elnyomatásai alatt kifinomult magyar firnájszosság, ma együtt legelünk szegény bolgárokkal, vagy románokkal.

Kérdésedre, dr. Orbán Viktor nagyszerűen fogja elviselni az MSZP újabb buktáját (borítékolom neked), de a sajátját is esetleg, mert az csak jelzés lesz számára, hogy a független sajtó tudattorzításának még mindig inkább hisznek a magyarok, mint a saját szemüknek, tehát politikailag éretlen a nemzet. Meg azt is, hogy még kell négy év a magyarnak ahhoz, hogy felismerje az új messiásokban egykori hűbérurait vagy ivadékaikat.

Az idő, és a szocik tehetetlensége pedig a mai miniszterelnöködnek dolgozik. Mint 1994-től már egyszer dolgozott.

puzdra

Abakumov Creative Commons License 2001.05.27 0 0 13
Köszi, én nyertem...:-)))

És akkor mégegyszer:

Lesz, lesz, lesz,
csakazért is lesz,
Magyarország
újra nagy és
boldog lesz!

Előzmény: Lujza71 (12)
Lujza71 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 12
Az asszonyra tisztán emlékszem a szitura is de lehet hogy hoki ha az is angolul volt.

Lujzi

Előzmény: toniokröger (11)
toniokröger Creative Commons License 2001.05.27 0 0 11
Elnézést, kedves L71, de úgy emlékezem, hogy ő a hoki( hockey) VB-t nézte akkortájt és egyedül( némi száraz pogi társaságában)..
Let it be!
Előzmény: Lujza71 (10)
Lujza71 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 10
De szeretném azt hallani a tv-ben mint 94 ben
Mármint Orbán bezárkozott a szobájába és a Cartoon
Networkot nézi a családjával hogy gyakorolja az angol nyelvtudását.

Lujzi

Abakumov Creative Commons License 2001.05.27 0 0 9
Nu, akkor minden ballibsi bánatára - nem egy másik, hanem a nóta:

Lesz, lesz, lesz,
Csakazért is lesz,
Magyarország
újra nagy és
boldog lesz!

toniokröger Creative Commons License 2001.05.27 0 0 8
Szerintem sírhat- attól ugyanis megtisztul és megkönnyebbül.... :o)
joy Creative Commons License 2001.05.27 0 0 7
Lehet, ez lesz a sláger jövőre?
zebrapinty Creative Commons License 2001.05.27 0 0 6
nem tangonak mondtam
zp
zebrapinty Creative Commons License 2001.05.27 0 0 5
gyenge
zebrapinty:(
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.27 0 0 4
MIlyen jó kis dal,
jövöre nem lesz aktuális.
bronzon Creative Commons License 2001.05.27 0 0 3
Ha nem is hitelesen...
Előzmény: shairon (2)
shairon Creative Commons License 2001.05.27 0 0 2
Vagy liberális?
Előzmény: bronzon (1)
bronzon Creative Commons License 2001.05.27 0 0 1
Ja, és lesz-e újra ateista....?
joy Creative Commons License 2001.05.27 0 0 0
Yéééegy0ááás!
bronzon Creative Commons License 2001.05.27 0 0 topiknyitó
Hogyan fogja elviselni OVi a buktát? Megtanulja-e, ha ellenzékben szárad, hogy mi a közbeszerzés, a korrupció, a parlamenti vizsgálóbizottság, hogy a "hetente" azt jelenti, hogy hetente, hirtelen eszébe jutnak-e majd az emberi jogok, fog-e sírni, ha Hegyi Gyula kezéből esznek és az MSZP-re való szavazásra buzdítanak majd a történelmi egyházak?
Stb., stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!