Keresés

Részletes keresés

uzbence Creative Commons License 2001.05.26 0 0 69
Solymosi tanár úr kijelenteset nem akarom megkerdojelezni. De Rogannak igaza van: politikai mumiakkal operal a Maszop. Meg akkor is, ha bankigazgatoi parkolopalyan probalja oket begyorsitani.
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.05.26 0 0 68
Figyelmedbe ajánlanám, hogy az öregúr akadémikus, a Nemzeti Kör tagja, és korát meghazudtolóan fiatalos.

Ne merészeld megkérdőjelezni azt, ahogyan ő egy olyan kifejezést értelmezett, amelyet a saját fülével hallott, és amelyet Te még csak nem is ismersz pontosan.

Az öregúr lépésének elhamarkodottsága és megalapozatlansága nagyságrendekkel kisebb Rogán Antal fiatalúr frappáns kifejezésénél.

A MaPoP ereje megalkuvásaiból (Torgyán, MDF, egyházak, volt MSZMP-s káderek) ered, amely nem éppen a fiatalabb korosztályokra jellemző viselkedési mód.

Rogán Antal fiatalúrnak nagyon sok levelet kellene írnia. Azt csak szeretnéd elhinni és elhitetni, hogy csak egy öregurat sértett meg.

Az öregúrnak is van neve, nem csak Orbán Viktornak és Rogán Antalnak.

Solymosi Frigyesnek hívják, akadémikus, a Nemzeti Kör tagja.

Előzmény: Törölt nick (14)
vamzer Creative Commons License 2001.05.23 0 0 67
Megint mexűntél?
Készülj fel, ez így megy majd tovább.
Előzmény: CHemotox (64)
psycho-pata Creative Commons License 2001.05.23 0 0 66
Tökéletes a megállapításod. Progeriának nevezik.
Az elöregedési folyamatok igencsak meggyorsulnak. Láttam egy fotót egy kislányról, ki testvérei mellett anyókának tünt. Ráadásul szellemileg is leépülnek. Ha erről lenne szó sajnálom a fiucskát:-))) A nagypapát kéne exhumáltatni, ki
megpofozta még gyerekkorában, mert az öreget ráakarta beszélni a TSZ-be való belépésre:-)))

Előzmény: Silber Schiff (3)
CHemotox Creative Commons License 2001.05.23 0 0 65
Rogánt
Előzmény: CHemotox (64)
CHemotox Creative Commons License 2001.05.23 0 0 64
Rogán ütni nem szórakozás, de kötelesség.:) De miért éppen az ilyen elmebetegek pofáznak? (figyelni a bemutatkozásra!!!)

vamzer adatai
Felhasználónév: vamzer
Email-cím: vamzer1@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 435
Státusz: Törzsvendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás: Figyelek mindenkit. Miután engem is figyelnek

Előzmény: vamzer (63)
vamzer Creative Commons License 2001.05.23 0 0 63
Belőled hogy lenne roncs? Te már roncs vagy ma is.
Csak belülről ezt nem venni észre.
A múmia se tudja, hogy eljárt felette az idő.

Rogánra gondolva, nem veszi észre a faszi, hogy egy Nagy Imre-Hámori Csaba-epigon, egy KISZ-titkár-utód.
És amekkora peche van, a környezete se döbbenti rá, hogy az, merthogy ezek a fiúk ezt a KISZ-vonalat viszik tovább.
Sose dolgoztak sehol, egyetlen munkaadójuk a párt volt, meg mellette ilyenolyan FB-tagság, alapítványi tisztség, stb. ugyanúgy mint 15 évvel ezelőtt a hivatásos KISZ-esek.
Egy az egyben ugyanaz.

Előzmény: gottlieb_karcsi (57)
Kamikaze Creative Commons License 2001.05.18 0 0 62
A múmiákról annyit, hogy azokra még évezredek után is felnéznek.
Polgár Pukkasztó Creative Commons License 2001.05.18 0 0 61
Ez a rogan csako eleg jo utodja lesz kovernek, retorikat bizti tole tanulta...

Azert nem tudom mennyire okos politikusi megnyilvanulas a lakossag tobb mint 20%-at (kb 2 milla lakos van 60 ev folott) kicsit megalazni ilyen dumaval, (bar a hernyozas is hasonlo kategoria, azzal is csak not a nepszeruseguk)...

joy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 60
Segítség!
Zombik!
Előzmény: gottlieb_karcsi (59)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.18 0 0 59
Így van, és egyre több az élőhalott, fogalmam sincs honnan bújtak elő, csak jönnek-jönnek.
Előzmény: joy (58)
joy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 58
Igen, a test akkor is örexik, ha a szellem fiatal marad.
Épp ezért szörnyű látni, sok fiatal testben milyen öreg szellem lakozik!
Előzmény: gottlieb_karcsi (57)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.18 0 0 57
Volt valamikor. Lett blőle roncs, ahogy belőlünk is lesz majd valamikor.
Előzmény: joy (55)
vamzer Creative Commons License 2001.05.18 0 0 56
Milyen jót mondott Tóni?
A politikai pedofíliát?
Ezalatt azt is értette, hogy OVI kisgyerekek fejét simogatja a parlamentben?
Előzmény: PETUR (54)
joy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 55
Még egy: NEM az életkor, a GONDOLKODÁS határozza meg, hogy öreg valaki.
Faludy György pl sokkal fiatalabb, mint bármely ~mpp politikus!
Előzmény: gottlieb_karcsi (51)
PETUR Creative Commons License 2001.05.18 0 0 54
Ami számomra valóban érdekes, hogy hogyan reagál a fidesz, illetve reagál-e egyáltalán az ilyen saját táborból jövő kritikákra. Rogán, ha annyira kitünő, amilyennek itt egyesek értékelik képes-e arra, hogy megértse és képes-e a legalább a korrekcióra, ha nem is a lényegi változtatásra. Mert olyan ő, mint nagyfejű Lajcsika, aki mondott egyszer valami jót és most állandóan azt hiszi, hogy neki nagyokat kell mondani. És közben észre sem veszi, hogy sért, hogy otromba, hogy valójában csak egy félművelt fajankó. -- Persze ettől még lehet jövőre akár a miniszterelnök!
Előzmény: vamzer (50)
joy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 53
Az "Isten szerelmére, Károly"!

Hol fiatalodott meg a politikai elit?
Még a fildelszből is mpp lett!
Számold ki, a kormány átlagéletkora 50 fölött van!

Előzmény: gottlieb_karcsi (51)
joy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 52
Tetszett!
Szinte minden tetszik, főként, ha nem ismerem az eredeti verziót!
:o)
Különösen, ha figyelembe vesszük, hogy igen kevés a türhető scifi, fantasy.
Előzmény: gabinagy (41)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.18 0 0 51
Nem értem ezt a nagy felháborodást, inkább örülnétek, milyen simán, zökkenőmenetesen fiatalodott meg a politikai elit. Az nem baj, hogy valaki kikel a gerontokrácia ellen, egyúttal minősíti a pol ellenfelet is, Rogán ezt elég szerencsétlenül tette, na bumm, legyen ez a legnagyobb gond.
vamzer Creative Commons License 2001.05.18 0 0 50
Ha jól emlékszem rá, ugyanúgy, mint Debreczenit, kidobták az MN-től, ezt ő maga írta kb. fél évvel ezelőtt, aztán a NSZ meg befogadta. (Lehet, hogy mostanában megint írogat oda, nem tudom.)
És már régóta meg van sértődve, mint Kagakusha is írja, hogy eldobta a FIDESZ.
(Csak azt nem tudom, miért nem nézett körbe előtte, a FIDESZ mindenkit eldobott, aki előtte segítette, pártokat, személyeket egyaránt.)
Szóval joggal érzi, hogy Rogán rá is célzott, még ha Tónink a kis hülye fejével nem is gondolt rá.
Öreg! Öreg vagy, én meg fiatal. Most én jövök.
Én, Rogán Antal, a hivatásos forradalmár, akinek polgári foglalkozása három hónapig tartott, aztán kirúgtak.
Előzmény: Derek (42)
Kagakusha Creative Commons License 2001.05.17 0 0 49
A kijózanodás valószínűleg már korábban megkezdődött, Solymosi Frigyes néhány előző cikkének a hangvétele is erre utal.
Nagy nehezen rájött arra, hogy a Fidesz vezérei őt is csak eszköznek tekintették a politikai machinációikhoz. Használták, amíg lehetett, kapott egy plecsnit is, utána meg már senkit nem érdekelt a véleménye. Nyilván az is lassan feltűnt neki, hogy az fideszes brancs igencsak messze áll az általa elképzelt konzervatív polgári demokratikus értékrendtől. Nyilván már számára is világossá vált, hogy a "fiúk" nem igazán tudnak viselkedni, a stílusuk egy valódi polgári demokráciában nem lenne szalonképes, és hogy ennek a negatív "hozadéka" az ö személyes megítélését is hátrányosan érinti, hiszen annak idején a természettudományos/műszaki értelmiség körében a Fidesz egyik legelkötelezettebb támogatója volt.
Sajnos, beleesett abba a hibába, amibe egy olyan kiváló tudósnak, mint Ő, nem lett volna szabad beleesnie: explicit módon a nevét adta egy olyan politikai erő propagandájához, amelynek valódi természetét nem ismerte igazán.
Azért nem kell nagyon elkeserednie. Közelednek a választások, és lehet, hogy még Rá is újra szükség lesz az új választási program propagalásához. :-)
Előzmény: Derek (-)
Pásztörperc Creative Commons License 2001.05.17 0 0 48
Ez a normális: mielőtt átléptem volna a virtualitásba, én is kettőbe írtam: az ember mintegy "felosztja maga között a piacot".
Előzmény: Tappancs (47)
Tappancs Creative Commons License 2001.05.17 0 0 47
Solymosi a Magyar Nemzetbe is rendszeresen ír.
Előzmény: Pásztörperc (44)
mpd Creative Commons License 2001.05.17 0 0 46
Üdv!
Akkor viszont nyilvánvaló, hogy nem most egyik percről a másikra sértődött meg. Valószínűleg mellőzve érezte magát már korábban is, és most betelt a pohara (de jó neki :-))).
Abba a hibába esett, hogy elhitte: a politikusok komolyan támaszkodnak a tudomány (sőt, tulajdonképpen bárki) tanácsaira, útmutatásaira.
SZVSZ.
mpd
Előzmény: Pásztörperc (44)
hegyivadasz Creative Commons License 2001.05.17 0 0 45
Ez valoban eleg szerencsetlen megnyilvanulasa volt Rogannak. Nem kor, hanem politikai hozzaertes alapjan kell megitelni a politikusokat. Azert, akik most annyira felhaborodnak, ne felejtsek el, hogy a Fideszt hanyszor fikaztak baloldaliak, amiatt, hogy ugymond tul fiatalok, tapasztalatlan tejfelesszajuak.
Azon egyebkent en is csodalkozom, hogy Solymosi a Nepszabiban hozatta le ezt a cikket. Többnyire a Magyar Nemzetben publikal, nyugodtan megjelentethette volna ott is.
Pásztörperc Creative Commons License 2001.05.17 0 0 44
Solymosi évek óta publikál a Népszabiban, meglehetős rendszerességgel. A F-MPP értelmiségi holdudvarát megalapozó írásai is ott jelentek meg. SZVSZ egész 1*űen arról van szó, hogy véleménye szerint ez a lexínvonalasabb napilap M.o.-on (szegény ország vízzel főz), minél fogva tartozik magának annyival, hogy ne adja alább. A lap "szellemisége" azon a szinten, ahol ő van, már közömbös.

Érdekes egyébként, ahogy az idén vhogy távolodni látszik az általa hatalomra segített fiataloktól. Emlékeim szerint az ezt megelőző cikke (úgy jó egy hónapja volt) szintén az "Anyám, én nem ilyen lovat akartam!" mélyen kiábrándult szemléletét tükrözte (emléxem, hogy komolyan meg is sajnáltam: szomorú dolog látni, ahogy koncepciózus, távlati célokat kitűző munkánkat visszájára fordítják). Nagyon tisztelem az öregurat, amiért nem lakkozza maga előtt a valóságot, henem egyfolytában a tényeket próbálja vizsgálni. Nem véletlen, hogy nagyon soxor igaza is van.

Előzmény: mpd (43)
mpd Creative Commons License 2001.05.17 0 0 43
Nagy kár, hogy nem mindenki olyan érzékeny, mint az általam egyébként tisztelt tanár úr. Az MSZP meetingjén balkániztak, fasiztásztak, és nem volt senki, aki megsértődött volna. Más az ingerküszöb? Az azért télleg furcsa, hogy a Népszabiban sietett megjelentetni a sirámait.
Előbb nem kérhetett volna magyarázatot, mindjárt meg kellett sértődnie, pedig biztosan nem róla(-uk) volt szó. Igaz azonban, hogy nem kellene átvennie a Fidesznek a mások stílusát (mocskolódás), és egyértelműen kellene fogalmazniuk.
Derek Creative Commons License 2001.05.17 0 0 42
" az öregúr azon túl hogy a fentiek szerint kissé alaptalanul és elhamarkodottan sértődött meg, gyorsan elszalad, na hova, a legnépszerübb napilaphoz, ami persze kapva kap az alkalmon és lehozza a véleményét. nem túl szimpatikus lépés a bácsitól"

Az oregur eleg jogosan sertodott meg, mert 97-98-ban sokat tett a fidesz kormanyrakeruleseert a tudomanyos es ertelmisegi korokben, eleg csak elolvasni az akkor megjelent publicisztikajat.Egyebkent az oregur nyugodtan letagadhat husz evet a korabol ha talalkozol vele.
Masreszt ha azt akarja,hogy mondandojanak sulya legyen akkor inkabb a Nepszabadsagban jelenteti meg,mert ha tetszik ha nem annak rangja van es nem a MN-ben. Es ha a Nepszabadsagban jelenteti meg akkor sokkal szelesebb korben reagalhatnak irasara.

Előzmény: Törölt nick (14)
gabinagy Creative Commons License 2001.05.17 0 0 41
OFF ON
Mán ne haragudj Joy, de Neked tetszet az a szörnyszülemény? Nem akartam elhinni, hogy Gibson is adott tanácsokat hozzá. Persze lehet, hogy csak a reklám kedvéért írták. A novellához képest nagyon el van cseszve.
OFF OFF
Előzmény: joy (28)
Silber Schiff Creative Commons License 2001.05.17 0 0 40
Kedves lélekgyógyász!
Mintha már kenddel is feltörölték volna már fórum folyosóját és ami róla nyílik, úgyhogy lyavaslok önnek néhány mély légzést és üljön be a patakba és szívja fel a vizet a végbélnyílásán keresztül mint a jógik tisztulásul!
Előzmény: pszichiáter (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!