Keresés

Részletes keresés

szúró Creative Commons License 2001.05.02 0 0 171
Teljesen egyet értek! Egy igazán fontos kérdésre sem kaptunk választ, csak a jó öreg sablonokat.
Köszönjük a megtiszteltetést!
Előzmény: Belepofázok én is (167)
tomcsó Creative Commons License 2001.05.02 0 0 170
na szerintetek kihagyja bélát és hamart?gyorsan elment.....kár
pancho Creative Commons License 2001.05.02 0 0 169
Tudod, először teljesíteni kell, azután fizetnek.
Ezeknek még ez a havi 1-2 millió (amit most kapnak) is túl sok ahhoz képest, amit teljesítenek (mikor egy jó szakmunkás egy évben keres ennyit.
Előzmény: Pacho (157)
szúró Creative Commons License 2001.05.02 0 0 168
Szerinted ha tízszer ennyi pénzt kapnának akkor jobban játszanának? Nehezen hiszem, de ha mégis így lenne, akkor meg főleg el kell tiltani őket a válogatott meztől!
Előzmény: Pacho (157)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.05.02 0 0 167
ENNYI VOLT ??????????????????????????????????????????????

Ezért tök fölösleges volt meghivni........ bekapcsolom knézyjenci müsorát ugyanezt a blöd szöveget hallanám ott is.

pancho Creative Commons License 2001.05.02 0 0 166
Hamar jól játszik?
Kedves Bicskei úr, akkor mi teljesen más meccseket láttunk. Mert a válogatottban pocsékul játszik (legközelebb szóljon valamelyik segédjének, hogy a kezdőrúgáskor ébressze fel, hátha akkor Ön is látja a meccset, és nem nyilatkozik a meccs után olyanokat, hogy mennyire jók voltak a fiúk). És a válogatott utóbbi kb. 100 meccét mind láttam.

Tényleg, említette, hogy a támadó szellemű játékot erőltetjük. Egy félidő alatt 2 kapura rúgás szerintem nem igazán nevezhető támadó szellemű játéknak.

Előzmény: Bicskei Bertalan (123)
farin Creative Commons License 2001.05.02 0 0 165
.. és benn zörög az elsö:))
Sajnos nem lehetetlen a felvázolt forgatókönyv sem. Remélem a fiúk átérzik, hogy itt kicsit többröl lesz szó.
Kérdésem mégegyszer: a mérközés idöpontja nem befolyásolja majd a teljesitményt - magyarul a fiúk nem fognak - szokásukhoz hiven - JUN-ig totálisan leereszteni?
DrizztDoD Creative Commons License 2001.05.02 0 0 164
Üdv!
Örülök hogy az Index lehetőséget biztosított erre a beszélgetésre, remélem a moderátor nem fogja kicenzúrázni rövid írásomat!
Bicskei Úr!
Én úgy veszem észre Ön nagyon nincs tisztában a magyar szurkolók véleményével. Az hogy a válogatott 14 hónapja nem kapott ki édeskevés. A "barátságos felkészületi meccsek" vereséggel felérő döntetlenek sorozata, a litvánok ellen pedig itthon mindenképpen pontot vártunk. Nem döntetlent. De kibékülnék én a döntetlennel is, ha az egy hajtós, pörgős, élvezetes meccs végeredménye lenne. Ezzel ellentétben a fiúk vánszorognak a pályán; az elképzelés, az ötlet, a küzdeni vágyás hiányzik a játékból 90 percen át. Jó teljesítményre, akarásra csak az utolsó 3-4 percekben láthatunk példát, amikor rádöbben a nemzeti 11 hogy a döntetlen senkinek sem jó. A szurkolóknak sem. Ha mondjuk Anglia vagy Spanyolország esetleg Franciaország ellen lenne az eredmény döntetlen, akkor hátbaveregetnénk Önt és a fiúkat. De Finnország és a csoport leggyengébbnek kikiáltott csapata ellen. Meddig hiteget még a veretlenséggel. A kutya nem menne ki egy ilyen meccsre mint a legutóbbi. Nem vették még észre hogy a foci a pénzre épül. Játszunk jól (lásd Olaszok ellen itthon 2:2), sokan kijönnek a meccsre, így több a bevétel, többet kapnak a játékosok is. A törzsdrukkerek úgyis kimennek, bármilyen teljesítményt nyújt is a válogatott, de egyre kevesebben mennek ki ilyen sz@r mecsekre, mint a legutóbbi. Erre nem hiszem hogy tudna írni valamit, mert általában jól elvan a maga kis véleményével és 4 meccse ugyanaz a szöveg a sajtónak! Jó én nem értek annyira a foci elméletéhez mint Ön, és biztos kiváló a magyar válogatott, és jó úton haladunk, és 14 hónapja nem kaptunk ki, és voltak jól játszó emberek, és csak néhánnyal van gond, és majd a következő meccsen...
Ön szerint még van esélyünk kijutni a vb-re. Szerintem is, és szeretném is, nagy lökést adna a válogatottnak. De ezért kellenek az eredmények is Bicskei úr!!! Ami nincs! Ön szerint nyerünk Bukarestben ? ( Ne jöjjön a sablon "majd meglátjuk, kétesélyes a meccs, jók a románok" szöveggel ) Mert szerintem nem. Ilyen teljesítménnyel nem. Az olasz meccs pedig iszonyat égés lenne a mostani helyzetben. Jobb lenne ki se menni ( 16 hónapig nem kaptunk ki, majd jött a 5-0 ). A magyar foci nem halott, nem temetem, de az elmúlt években sem változott. Pachot nem szidom a bunkóságáért, ez nem az a fórum! De az ilyen rajongóknak biztos tetszik a mostani helyzet!
Köszönjük szépen Bicskei Úr!
stonedrop Creative Commons License 2001.05.02 0 0 163
Ja tényleg volt egy rossz meccse. Én szeretem Szűcsöt, de említsük meg a Kispest meccset. Mindenki hibázhat 1-szer.
Előzmény: pancho (155)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.05.02 0 0 162
Elöször azt hittem sorba jönnek a válaszok de most már azt látom, hogy szinte egyből válaszol a tisztelt Kapitány úr. Igy próba szerencse megprobálom megint.

1. Miért nem volt még eddig soha válogatott Dvéri Zsolt ?
2. Mikor lesz válogatott Dvéri Zsolt és Lőw Zsolt ? ( Lőw hiányposzton játszik állitólag )
3. Elfogult vagyok de azért nagyon csipi a csörömet.... ( pofámat ) Van valami ellenszenve az újpesti játékosokkal szemben, hogy eszébe sem jutnak ?
4. Fog-e még egyszere játszani Miriuta és Illés ?

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 161
Talán illene a kérdásekre válaszolnia például a 102.
tomcsó Creative Commons License 2001.05.02 0 0 160
igaza van laszlominak: Király-Mátyus-Sebők-Korsós-Hamar...-Béla....-Dárdai-Halmai....-Fehér Cs-Fehér-Horváth,nem sok ez csak 3 új játékos....és tuti nyernénk,mert a többi tényleg jó!
tgabika11 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 159
A Dombi már csak akkor kerül a helyére, ha nem Ön lesz a kapitány. Mármint úgy értem, minél messzebb a válogatottól. Aki sehova nem fér be, az miért lehet magyar válogatott? Muszáj nekünk szégyenkezni miatta? Hamar...dettó! Kellenek az újak a szélekre!!! Ja, és Dombi cserének is gyenge...annyit bárki focizik, megye 1-ben.
Terjék Creative Commons License 2001.05.02 0 0 158
Kedves Kandúr Bandi!

Felejtsd már el azt a nagy orrú Dombit. Én mikor Debrecenbe tanultam edzéseken egy külön edző Dombival a beadásokat gyakorolta nap mint nap. Látod az eredményét. Sajnos az, hogy futni tud nagyon kevés. Elég szörnyű, hogy semmi más dolga nem lenne, csak a focival kellene foglalkoznia, igen szépen meg is fizetik érte, de mégis hülye hozzá.

Előzmény: Kandur Bandi (148)
Pacho Creative Commons License 2001.05.02 0 0 157
Kedves további hozzászolók.
Engem szidjatok ne má pont a Bicskeit.
Nem tudom hogy mi ez a nagy keménység? Mindenkinek akkora itt a pofája, hogy milyen szarok vagyunk meg minden. Menjetek ti....
Mindenki a nagy külföldi bajnokságokat nézi és ettől olyan nagy kemény csávó lesz amikor meglát egy magyar meccset. Beszólás magyar bajnokin, egy ilyen külföldi focin edződött bal..sztól. Egymáshoz beszélnék: Figo ezt ugy becsavrta volna, meg hogy ezek harmadát se futják le mint egy angol bajnokin. Aha. Erre kérdem én. Majd akkor lefutják, légy nyugodt ha nekik is 50.000.000 $ lesz a fizetésük. Bár hogy Hamar nem tud focizni ezzel egyetértek. De mit akartok ti Szabiccsak?
Na mondom engem szídjatok ne a kapitányt. Ennyi.
---Pacho---
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 156
Sajnos mennem kell, köszönöm a kérdéseket és minél több szurkolót várunk a válogatott meccsekre.
pancho Creative Commons License 2001.05.02 0 0 155
Sáfár?
Igen, pl. a jugók elleni 7-1-es meccsen öt góllal bizonyított. És ebből volt 3 lepke. Szűcs Lajos már inkább.
Előzmény: stonedrop (151)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 154
jfk1974,
ennél jobb eredményt nem lehet a Kispeestből kihozni, mint ez a nagyszerű szereplés.
Előzmény: jfk1974 (133)
tomcsó Creative Commons License 2001.05.02 0 0 153
vagy Szűcs Lajos?
laszlomi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 152
Bar keson kapcsolodok be, es lehet hogy mar volt ilyen hozzasolas.
Ugy latszik a kapitany mindig ugyanazokra a jatekosokra epit ugymond berelt helyek vannak formatol fuggetlenul. Csak serules eseten kap uj arc jateklehetoseget. Persze a tet meccsekrol beszelek. Mar most kivulrol lehet fujni a romania elleni kezdocsapatot es a taktikat.
Ne kapjunk az elejeen golt aztan hatha talalunk egyet. Persze a huszadik perc magassagaban bent zorog az elso. Bar ne igy lenne. A
stonedrop Creative Commons License 2001.05.02 0 0 151
Miért favorizálja még mindíg azt a Babost, aki már többszörösen bizonyította, hogy alkalmatlan a válogatottságra? Ahányszor bekerült a csapatba mindíg bakizott. Leszámítva persze az olyan meccseket, amikor 2-szer lőttek neki kapura.
Sáfár már többször bizonyított, miért nem ő Király első számú helyettese?
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 150
Kandur Bandi,
Dombi Tibi már többször volt kezdő, de kiderült, hogy egy igazi csereember, aki új lendületet tud hozni a játékba.
Előzmény: Kandur Bandi (148)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 149
Mike McCready,
az idegenlégiósok erősebb bajnokságokban edződnek.
Előzmény: Mike McCready (75)
Kandur Bandi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 148
Tisztelt Bicskei Úr!

Én csak azt szeretném kérdezni, miért nem próbálja ki Dombit egyszer kezdőként, ha a meccs elejétől fel tudja venni a ritmust veszélyes tud lenni! (Lásd olimpiai válogatott!) Gondolom ezt Ön is végiggondolta, miért döntött mégis másként mindig?

Kandur Bandi

Parmi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 147
Ez a "szurkolók védelme" szöveg elég falsch, remélem a válasznak ez a diplomatikus részen volt csupán... Szépen is néznénk ki, ha az MLSZ szabná meg, hogy hova biztonságos mennem, és hova nem...

Tudja, Bicskei Úr, ez nevetséges, hogy csak papolnak arról, hogy a szurkolókra szükség van, de amikor tenni kéne, akkor megy a vállvonogatás, és az egymásra mutogatás... Szerintem ilyen komikusan sehol másutt nincsenek palimadárnak nézve azok, akik saját pénzüket, szabadidejüket, energiájukat áldozzák a labdarúgásért!

Előzmény: Bicskei Bertalan (137)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 146
nekrofil,
1. A csapatépítés akkor állt le, amikor elkezdtük a VB-selejtezőket.
2. Biztos vagyok benne.
3. Ellenfeleinket nem mindig mi választjuk, de sok, a ranglistán jóval előkelőbb helyen álló csapat ellen is játszottunk felkészülési meccseket, pl. a lengyelekkel, osztrákokkal, angolokkal, szaudiakkal, izraeliekkel, stb. Lehet, hogy meglepő, de ők előttünk állnak.
Előzmény: nekrofil (2)
pancho Creative Commons License 2001.05.02 0 0 145
Valószínűleg igaz, hogy Hamar a legjobb ballábas. Két bal lábbal könnyebb dolga van. És a kemény izraeli bajnokságban edződik. Meg több válogatott játékos a kőkemény (kieső helyen álló) német Cottbusban. Ezeknél vannak jobbak itthon.
Erre a hosszú veretlenségre meg nem kéne annyira büszkének lenni, mert hát kik ellen is értük el?
Szabics akkor kerül be, amikor már vén lesz és nem tud játszani? Nem akkor kéne beválogatni, mikor jó formában van?

A meccsek után miért nem lehet őszintén elmondani,hogy szarul játszottunk, és kész, nem etetni a népet, hogy hajtottunk, meg minden (kb. úgy, mint ahogy a legutóbbi - finn - meccs után Lisztes nyilatkozott - legalább nem kertelt, elismerte, hogy nem játszott jól a csapat). Az a minimum (más országokban legalábbis), hogy a válogatottak hajtsanak, ez nem erény. Horváthot pl. azért becsülöm, mert ő legalább hajt, még ha a tudása elég halvány is.

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 144
Es szegeny Sztipanovics Barnabas (remelem jol irtam a nevet, nem volt idom megtanulni)???? Ot hivtak a horvatok is, de hozzank jott, erre egyszer jatszott, ha jol emlekszem volt az NSben egy cikk bizonyos kinos incidensrol, mikor veletlenul meghivtak... azota meg semmi...
Előzmény: Belepofázok én is (139)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 143
ObudaFan_d,
a felkészülési meccsekre szükség van, egyébként a világranglistán az elmúlt 3 évben pontosan ez a csapat a 86. helyről a 48. helyre jött fel.A kapusokkal kapcsolatban igaza van, valóban fontos, hogy pontosan indítson.
Előzmény: Törölt nick (4)
ironical Creative Commons License 2001.05.02 0 0 142
Nem rossz gondolat, hogy visszamegy Kispestre...Hamarral együtt, ha lehet...

...és higgye el, hogy ez nem alapvetően Ön ellen irányult!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!