Keresés

Részletes keresés

Kakimuki Creative Commons License 2001.04.23 0 0 42
Gyönyörű volt :-)
Annak idején Vácon a Kasza valóban hasonlót lőtt, de ő nem igazított rajta. Egész meccsen zengett a "Fasza vagy Kasza" rigmus :-)
totelcamp Creative Commons License 2001.04.23 0 0 41
Azt hittem, hogy rosszul látok. Mondom...biztos belefújt már elötte a bíró, de nem.
atita004 Creative Commons License 2001.04.22 0 0 40
Tuti! Életemben ne láttam még ilyen parádés öngólt! Volt benne vmi hanyag elegancia... :-))))))) Bár sok ilyet látnék még. És hogy ki vot bukva szegény gyerek a meccs után! Majdnem megsajnáltam... Aztán eszembe jutott az a mozdulat... És inkább elmosolyodtam. Nem tudom, figyeltétek-e Urbán arcát. A gól piilanatában valami mélységes megrökönyödés ült ki az ábrázatára. Azt a döbbent fejet!!!! :-)
Csak így tovább...

Hajrá FRADI!!!!

Előzmény: big l (38)
delpedro Creative Commons License 2001.04.22 0 0 39
Mondjuk ez is egy jó szlogen lehetne:

Ne egyél Danone-t és szavazz Tokira!

big l Creative Commons License 2001.04.22 0 0 38
Lehet hogy többet is kapna ! :))
Előzmény: delpedro (37)
delpedro Creative Commons License 2001.04.22 0 0 37
El tudnám pedig képzelni, hogy 15000 szavazattal 1. Tokody gólja, 2. Szili gólja 22 szavazattal.....:)
Előzmény: big l (36)
big l Creative Commons License 2001.04.22 0 0 36
Nincs benne a gól szépség versenyben ! :((
De nálam ő volt a nyerő !
delpedro Creative Commons License 2001.04.22 0 0 35
"Szavazz rá!":))))

Most néztem a Góóólban, s ujjaimat nyalogattam!:)
Ízlett.
Szegény csávó lelkileg összetört.

Előzmény: Leslee (33)
Montoya6 Creative Commons License 2001.04.22 0 0 34
Itt a csodálatos mozdulat:

Leslee Creative Commons License 2001.04.22 0 0 33
Volt egy Mtk öngól is. Ha jól emlékszem 7 éve a Sopron ellen. Mtk kezdte a meccset, és addig szerencsétlenkedtek, mig berugták a saját kapujukba a lasztit. a soproniak még labdába sem értek! De Toky a csúcs! Ez nem vitás! Szavazz rá!
Electric Joker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 32
Káprázatos mozdulat volt, Tibor.
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.04.22 0 0 31
m1-en 22:00 Gólösszefoglaló.
Előzmény: Youme (27)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.04.22 0 0 30
1:1, igaz.
Előzmény: _Zoltán_ (28)
ElitJaszub Creative Commons License 2001.04.22 0 0 29
erre én is emléxem!
a Pintér gurította haza, még rögtön a meccs elején:-)
nem akartam hinni a szememnek!
ritka nagy potya volt!!

TOKODY TIBI! TOKODY TIBI!
igazi csatár mozdulat volt!
ahogy elhajolt!:-))
a forduló gólja!

E.J.

Előzmény: delpedro (14)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.04.22 0 0 28
A finn-magyar 1-1 lett. Az Eurosport hetekig mutogatta az egyenlítő gólunkat.
Tavaly a Juve-Torinón Brambilla 25 méterről lőtt egy hatalmas öngólt a felső sarokba. Nem megpattant rajta, hanem ki akarta bikázni az egyik Juve játékos elől. Nem sikerült.
Az általatok említettek közül főleg a Józsa-féle öngól tetszett, de SZVSZ az nem volt bundameccs, mivel a Fradi nyert 3-2-re(ha jól emlékszem).
Páling is szépen bebólintotta a Springer-szobr felőli kapuba a labdát.:-))))
Előzmény: Dr. Lecter (26)
Youme Creative Commons License 2001.04.22 0 0 27
Na az is jó volt.

De valaki mondjon már azoknak akik lemaradtak, egy összefoglaló időpontot a TV-ben (M1, Sport1, stb) amiben megnézheti ezta gólt. Már nagyon érdekel, mert amit itt írtatok az nem lehetett semmi.

Előzmény: Dr. Lecter (26)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.04.22 0 0 26
A finn-magyar 1:2-re emlékeztek? :-)
Husky Creative Commons License 2001.04.22 0 0 25
1982-ben ha az emlékeim nem csalnak akkor egy Újpest-Fradi meccsen a Jancsika 40 méterről ivelte át Zsiborás felett a labdát amivel az Újpest nyert 2-1 -re.

rosbi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 24
Vagy hét évvel ezelőtt (mikor bejött az új hazaadás-szabály) az ősz leghosszabb gólja egy negyvenegynehány méteres Aranyos-gól volt. Egyetlen szépséghibája, hogy öngól lett az is... Koszta simán megfoghatta volna, de gondolom, félt, hogy hazaadásnak minősül, úgyhogy inkább megpróbálta kifejelni. De nem jött össze :-)
Martin Vazquez Creative Commons License 2001.04.22 0 0 23
1995, FTC-Győr 1-4
Páling a kifutó Balogh mellett szépen a bal sarokba fejelt. Amúgy ezen a meccsen a Fradi 3 öngólt lőtt.

A nyolcvanas évek végén egy belga-magyar (3-0) meccsen Fitos lőtt egy kurva nagy öngólt. Balról beadták, ő középen érkezett és futtából bevágta!

Előzmény: Dzsojszi (19)
nagycsávó Creative Commons License 2001.04.22 0 0 22
Ez akkora gól volt,hogy VHS-bven megörökítem az utókornak.....
szul Creative Commons License 2001.04.22 0 0 21
Ez a lenyeg!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: SKIDROW (20)
SKIDROW Creative Commons License 2001.04.22 0 0 20
Toky egy kicsit elnézte...Ennek ellenére ÚJPESTen maradt a 3 pont!HAJRÁ ÚJPEST!
Dzsojszi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 19
Egy Fradi öngólra én is emlékszem, kb. 5-6 évvel ezelőttről. A Győr előre ívelt egy labdát a Fradi tizenhatosára, támadó 50 méteres körzetben nem volt, a kapus (talán Balogh) kiindult a labdáért, azonban az "istenáldotta tehetséggel" megáldott Páling hazafejelte azt a tizenhatos sarkáról, miközben a kapus már úton volt felé. A labda szépen bevánszorgott a hosszú sarokba. Ismétlem, győri támadó maximum a félpályánál lehetett, szerintem a világtörténelem legröhejesebb öngólja volt !!! Mondjuk ez a tegnapi lehet, hogy előzi...
sevenside Creative Commons License 2001.04.22 0 0 18
Jajjj!! :)) Megvan!! Meg azt énekelte az akkori szurkolótábor, hogy: A cél Acél a cél Acél... Valamilyen dalam is volt hozzá, de azt itt nem tudom produkálni. :)
sevenside Creative Commons License 2001.04.22 0 0 17
A '90 években volt egy Fradi-Siófok meccs, ahol Acél volt a főszereplő. Egy Fradi szögletet fejelt a saját kapujába. A mérkőzésen a Fradi tábor onnantól már csak azt énekelte, hogy: bólints Acél... bólints Acél. Meg is hálálta a középhátvéd... Egy előreívelt labdára, együtt rajtolt a siófoki kapus, Acél és Dzurják Csöpi. Valamivel jobb helyzetben volt Acél, de összefutott Csöpivel a 16-os vonalánál. A lökés, amit Csöpi kapott, elég volt ahhoz, hogy háttal, hanyatt esve tehetetlenül a labda pont fejbe ne találja. A labda a fejéről az éppen érkező siófoki hálóőr fölött a kapuba esett. Soha nem felejtem el. Ha Acél nem löki fel Csöpit, talán el sem éri a labdát. Na persze, ha elérte volna, akkor sem lettünk volna biztosak a gólszerzésben... :)
Hajrá Fradi! Irány Győr!
LaCk0 Creative Commons License 2001.04.22 0 0 16
Szerintem Tokody a csúcs.
Gondoljatok már bele, megfordul a labdával és berúgja a kapuba. :)))

Basszus, nem birom abba hagyni. :)))))

Ha már az ellenfél kapujába nem sikerült, azért is megmutatta, hogy ő képes gólt lőni. :)))

The Evil Creative Commons License 2001.04.22 0 0 15
A Kasza lőtt egy kibaszott nagy öngólt a pipába 16 méterről egy Kispest elleni kupameccsen Vácott pár éve. :))))))
delpedro Creative Commons License 2001.04.22 0 0 14
Ha már itt tartunk, idézzünk már fel egy-két emlékezetes ön- és potyagólt!

Amire én emlékszem:

90-es évek elején volt egy Fradi-Loki meccs. A középpályáról!!! hazaadták a labdát Józsának, a Fradi akkori kapusának. A labda szinte vánszorgott. Józsa lehajolt, hogy fölvegye (akkor még meg lehetett fogni a hazaadást), de a labda átment a két lába között és gól lett!
Hát ott kaptam majdnem szívinfarktust!

SZVSZ az egy bundameccs volt!

kitti18 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 13
Barátaim!
Ilyen gólról csak a H. Kovács történeteiben lehetett hallani !:-)))
Ez a fiú extra klasszis!!!! A Figo csak köszönhet előre!!!! Röhögnöm kell!
Előzmény: Leslee (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!