Keresés

Részletes keresés

Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 142
Nem vagyok provokátor. Javaslom, olvassa el azt, amire válaszoltam. Bocsánat, ha érzéseiben megbántottam.
Előzmény: Lordaeron (60)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 141
Több kérdés foglalkozott ezzel a témával. Úgy látom: sokkal több vizes lepedő húzható le a Fideszről és a kisgazdapártról
Előzmény: Akaktusz (58)
JR Creative Commons License 2001.04.20 0 0 140
Mekkora egy ... vagy!
A MEH fizeti ezeket a hozzászólásaidat.
Apám itt vita van, a te sárdobálásod, nem európai magatartásra utal.
Üdv:
JRaf
Előzmény: jobbegyenes (134)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 139
Nem akartam senkit megbántani, nem is vádoltam senkit ártatlanul. Válaszom csupán azokra vonatkozott, akik az irodaházban szexoldalak nézegetésével pihentették felkorbácsolt idegrendszerüket.
Előzmény: kukucsi (57)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 138
Köszönöm a gratulációt, remélem a kongresszus után fordulat következik be az MSZP politikájában. Remélem, hogy kormányra nem véletlenül, hanem a választók tudatos akaratából lehet kerülni. Minden kábítószer és kábítószer származék ellen vagyok. De az ezzel összefüggő Btk. Módosítás azt gondolom szükséges, hiszen az a szigorúság, amit a jelenlegi kormányzat törvényekben fogalmazott meg, hosszú távon nem tartható fenn. – Gondolok itt a fiatalok börtönnel való fenyegetésére.
Előzmény: darab01 (47)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 137
48 Akit a kongresszus megválaszt.
Előzmény: sashimi (55)
goldeye Creative Commons License 2001.04.20 0 0 136
ön azt írta hogy :"Sajnálatosnak tartom azt, ahogy a kormányzat kezeli az adófizetők pénzét, de .."
Ön az előző kormányzati ciklus alatt milyen feladatokat látott el?

Nem érzi úgy hogy abban a ciklusban is pont ennyi, ha nem több, mocskosabb botrány volt?

Ha jol tudom az az ember akit - igaz nem jogerősen - elítélt a bíróság, még mindig az önök frakciójának teljes jogú tagja. Ez igaz?

Nem gondolja úgy a tisztelt képviselő úr, hogy a példamutatás a legfontosabb? Mert ebben az MSZP nem igazan járt elöl mikor tehette volna, és most sem a kifejezetten konstruktív ellenzék szerepében "dolgozik".

Önöknek, mint ellenzéki politikusoknak, mi a fontosabb, az ország boldogulása és az EU-hoz történő csatlakozás, vagy a népszerűségük növelése?

Még egy utolsó kérdés, ez egy kicsit konkrétabb. Mi a véleménye a MTK-nek változtatásáról?

Üdvözlettel
Goldeye

Előzmény: Keller László (131)
johnesz Creative Commons License 2001.04.20 0 0 135
winter2000!

Hidd el azon vagyok, hogy publikációim közérdekűek és tényfeltáróak legyenek. Szerintem mindenkinek ezt kéne tennie. Valahol Keller is ezt próbálja, ehhez csak sok sikert tudok neki kívánni és kitartást.
Fel kell nyitni a közvélemény szemét, hogy átlásson végre mindenki a kormány homályosításain. Ez mindannyiunk érdeke, mert különben beláthatatlan következmények lesznek....

Előzmény: winter2000 (125)
jobbegyenes Creative Commons License 2001.04.20 0 0 134
Gyenge egy interjú volt, panel válaszokkal.
Csak ennyire tellett a nagy igazságharcostól?
Valóban, nincs káder az MSZP-ben, egymás elleni harccal vannak elfoglalva. Nagy bukta szele kilátásban 2002-re.......
hc Creative Commons License 2001.04.20 0 0 133
Azt a minimális összegek pár milliárdra rúgnak ciklusonként és a státuszuk alapján miért kapják, ha egyszer lejárt a szerződésük és rosszul dolgoztak?

hc

Előzmény: Keller László (78)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 132
Ha az ember politikus az ilyen véleményeket, mint az Öné is, tudomásul kell venni. Én megértem, hogy a jobboldali értékrendet vallókat zavarják megszólalásaim. A nyilas és kommunista múltra utaló megjegyzését határozottan visszautasítom. Egyúttal minden jót kívánok Önnek.
Előzmény: Törölt nick (40)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 131
Sajnálatosnak tartom azt, ahogy a kormányzat kezeli az adófizetők pénzét, de azért ma Magyarországon demokrácia van.
Előzmény: Claudius (39)
Az igazi Trebisch Creative Commons License 2001.04.20 0 0 130
Egyre tobben feszegetik az MSZP-FIDESZ koalicio lehetoseget.
On szerint is elkepzelheto egy ilyen nagykoalicio?
sziciliai kereszt Creative Commons License 2001.04.20 0 0 129
Ha nem éri el az SZDSZ az 5%-ot kivel kötnek Önök koalíciót? :)
Előzmény: Keller László (120)
Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 128
Jobb lenne, ha Schmuck Andor magával szemben lenne kritikus.

A megújulás számomra többet jelent, mint megszabadulást egy-egy politikustól.

Horn Gyula egy nemzetközileg elismert baloldali politikus, akinek a segítségét a jobboldali kormányfő is igénybe vette.

Az MSZP akkor is tartósan komoly politikai erő marad, ha nem helyezi komoly pozícióba Horn Gyulát.

Előzmény: Mercurius (38)
sashimi Creative Commons License 2001.04.20 0 0 127
Kepviselo Ur, az ATV reggeli Kereszttuz rovataban szerepelt az MDF elnokasszonya. A MIEP-pel kapcsolatban a "nem kivanunk koaliciora lepni" es "Isten ovjon mindenket attol, hogy erre kenyszeruljunk" formulat hasznalta, de -elteroen az MDF hivatalos deklaraciojatol, amely legjobb tudomasom szerint elzarkozott az SZDSZ-szel, az MSZP-vel es vmely szelsojobb partttal valo egyuttmukodestol - o nem zarta ki kategorikusan ennek lehetoseget. Kitert a kategorikus "nem " elol, bar a harom kerdezo megprobalt tiszta valaszt kapni. Egyebkent en orulnek a legjobban , ha felreertettem volna valamit.

sashimi

Előzmény: Keller László (120)
La Koma Creative Commons License 2001.04.20 0 0 126
Ember!
A MIÉP egy karakteres (céljait kevésbé politikusan valló párt.
Rsüni hozzászólásával értek maximálisan egyet, miszerint az MSZP regnálása alatt is bőven lett volna mit feltárni.
Az MSZP politizálásában az őszinteségnek még a nyomai sem léteznek.(lásd Kósáné elvtárs a vallásszabadságért - ez már hányingerkeltő képmutatás)
Céljaik persze nyílvánvalóak: vissza a hatalomba,vissza a mérhetetlen vagyonforráshoz, hogy csillapíthassák a maguk és klientúrájuk pénzéhségét.
Semmi más nem fáj, így semmi mással nem is foglalkoznak, csak a hatalomba visszakerüléssel.
Mondanivalójuk sincs más.
A maga stílusa egy "jólfelkészült" , arrogáns ügynökéhez hasonlatos.Tudni lehet, hogy nem az én érdekeim vezérlik, csak a magáé.Mindezt persze magától értetődő,frappáns stílusban.
Remélem az emberek 2002-ben a belső hangjukra hallgatnak, nem a kívülről nyomakodó harsogásokra.
Azt is remélem, az MSZP által gyakorolt stílus nem ragad át, nem szennyezi a közgondolkodást.
Előzmény: Keller László (90)
winter2000 Creative Commons License 2001.04.20 0 0 125
johnesz!
már az első leveled óta figyelem publikációidat. nagyon szépen írsz!

a kérdező

Előzmény: johnesz (115)
__prisz__ Creative Commons License 2001.04.20 0 0 124
Tudod, hogy nem ezt a fridzsider-szocializmusnak tulajdonítottam az x millió halottat.
A fridzsider-szocializmusnak azt az erkölcsi lezüllöttséget tulajdonítom, ami még mindig
uralkodik ebben az országban. A kiskapuzást és azt a hihetetlen gátlástalanságot, ahogy
a Kádár-rendszer haszonélvezői összelopták a vagyonukat.
Azt, hogy lerománozzák/ukránozzák, stb az elszakított területeken élő magyarokat.
Az általad említett dolgok a politikai ellenállás leszerelésére, a nép "megvételére" szolgáltak.
Az eredménye az a 20 milliárd USD adósság volt, amit csak mostanára sikerül úgy-ahogy
kinyögni.

Négy-öt év múlva talán már te is elmehetsz újra nyaralni a Balatonra. (Ezt most én sem tehetem meg, megnyugodhatsz.)

A mi családunkban pedig én vagyok az egyetlen diplomás ( és nem volt hibapontom a felvételin) de amikor az MSZP-szavazó anyám
azt próbálja "hogy ezt is a kommunistáknak köszönhetem, miért vagyok ellenük?", akkor
kinyílik a bicska a zsebemben és nyitva marad.

Előzmény: merQree (111)
jobbegyenes Creative Commons License 2001.04.20 0 0 123
T. Képv. Úr!
Beszéljen rá egy MSZP-s céget, hogy induljon az Országimázs pályázatán és legyenek ők a jobbak.
Addig pedig ne beszéljen itt törvénysértésről.

Polgár Pukkasztó!
Örülök, hogy Hamedet megverték. Nem tudom, hogy PR volt-e. Azt tudom, hogy HAJRÁ KOKÓ!!! És ugyanolyan elegánsan hajoljoin el a nagy bunkó űtések elől.

Előzmény: Polgár Pukkasztó (101)
Arsene Lupin Creative Commons License 2001.04.20 0 0 122
Azt, hogy a Fidesz lenyúl az autópálya pénzekből, mindenki sejti. Ennyi azonban nem elég. Elég jól kalkulálható, hogy adott terepviszonyok között mennyibe kerül egy km. Ezt kell kivonni a kormány által elköltött pénzből, és a különbségre radikálisan rá kellene kérdezni. Az nagyon nyámnyila hozzáállás, hogy nem lehetett parlamenti vizsgálóbizottságot alakítani. Sokkal erőteljesebben kellene fellépni. A másik oldalon Simicska keveri a lapokat, akit bár utálok, mint a ..., de azt el kell ismerni hogy zseniális tolvaj.
Előzmény: Keller László (110)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.04.20 0 0 121
Tisztelt Képviselő Úr!

Sajnáltam, amikor meghallottam, hogy pert vesztettek az Országimázs Központtal szemben, de amikor az indoklást is megtudtam (Nem a Polgári Perrendtartás illetékes? Nem tették fel pontosan a kérdéseiket, így a bíróság nem tudja eldönteni, hogy jogos-e a betekintési igény?), akkor dühös lettem a lényegében formai hibákra hivatkozó döntésre, és Önre is, mert ez egy amatőrségre valló ballépés.

Közben az Országimázs Központ már gyártja is a saját imázsát is és büszkén kürtöli "miléneumi" vezetőjük szájával: ez egy precedens értékű döntés volt, nem illik kutakodni a személyes dolgaikban, most és mindörökké.

Mi az Önök következő lépése? Van-e elképzelése arról, hogy milyen lényegretörő kérdést kellett volna Önnek feltennie, amelyre a bíróság szerint választ kellett volna adnia az Országimázs Központnak?

Nem érzik-e úgy, hogy a nagy reményekre jogosító támadásuk hibás lépésük következtében sokat veszíthet népszerűségéből, és a pervesztés módja kétségessé teszi, hogy az ellenzéki képviselők birtokában vannak-e még annak a képességnek, hogy sajátos képviselői, az egyszerű polgárénál tágabbkörű jogosítványaikkal felruházva képviselni tudják választóik érdekeit? Itt érdek alatt aktuálisan mindannyiunk érdekét: a közpénzek elköltésére vonatkozó törvények betartását és betartatását értem.

Számomra rémisztő, hogy a közpénzek elköltésébe sem tudnak betekinteni magától értetődő természetességgel a képviselők. Nemcsak a közhivatal tagadja meg az adatszolgáltatást, de még a bíróság is támogatja ezt az eljárást.

Az meg a jogrendünk abszurditását jelzi, hogy Önök pert veszítettek egy olyan féllel szemben, amelyikről a bíróság egyúttal megállapította, hogy törvényt sértett ugyanabban az ügyben.

Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 120
Eddig azt a veszélyt éreztem csak, hogy a Fidesz nem zárkózik el a MIÉP-től. Amennyiben igaz a hír, a veszély még nagyobb.

Véleményem szerint a Munkáspárt nem lesz parlamenti párt.

Szerintem a választók lesznek olyan bölcsek, hogy szavazatukkal egy harmadik lehetséges koalíciót hoznak létre, az pedig az MSZP-SZDSZ koalíció.

Előzmény: sashimi (37)
tderi Creative Commons License 2001.04.20 0 0 119
Tudod szeretném egy kicsit felfrissíteni a történelmi ismereteidet.Halottak nem csak a Kommunista érában voltak, hanem az előző diktatúrákban is.A különbség az, hogy ők "legalább" kimondták:ProletárDIKTATÚRA. Egy kicsit emlékezzünk a Hothysta hadseregben meghalt katonákról is, akiket nem a kommunistaák küldtek ágyutölteléknek a frontra.
Különben pedig a mai MSZP-nek már vajmi kevés köze van azokhoz a bűnökhöz, amit ötven évvel ezelőtt elkövettek, -nem csak nálunk, az USA-ban éppúgy voltak törvénytelen, koncepciós kivégzések...
Jó lenne e gyűlölködést, vélt sérelmek alapján félretenni, ugyanis semmi értelme, és semmin nem változtat...
Előzmény: __prisz__ (109)
jobbegyenes Creative Commons License 2001.04.20 0 0 118
T. Képviselő Úr!

Vállalana-e egy nyilvános tévé-vitát Stadler Józseffel? Tudja, ő vár egy MSZP-s politikust, hogy tisztázzák, hová is tűnt a pénze. Hámorival jóban van?

Keller László Creative Commons License 2001.04.20 0 0 117
1. Sem buldózer, sem faltörő kos nem vagyok, senki nem osztott rám ilyen szerepet. Teszem a dolgomat, amire bizalmat kaptam a választóktól.

2. Nyilván vannak tőlem okosabb emberek, az a kérdés, hogy az, aki butának tart, vajon okosabb-e. Igyekszem képezni magam.

3. Az MSZP nem utódpárt. A rendszerváltás társadalmi és gazdasági szükségszerűség volt, és minden nehézsége ellenére a jövőt szolgálja. Németh Miklós a rendszerváltásban nagyon fontos szerepet töltött be.

Előzmény: Duhimar (35)
tyereskova Creative Commons License 2001.04.20 0 0 116
Erdekes lehetne azt is kivizsgalni, hogy vajon hogyan kerulhetett 25 millioba egy 20 mp-es reklamfilm, amiben semmi nem tortenik, csak egy no "elvez" egy rozsaval...

Egyebkent tovabbi sok sikert kivanok a munkajahoz!

Viszont ahhoz, hogy az MSZP vegre kitakaritja a fujjugat, szerintem arra is nagy szukseg lenne, hogy nyilvanossagra keruljenek azok a dolgok is, hogy a part penztarnoka mitol lett hirtelen az orszag egyik leggazdagabb embere, vagy, hogy Vancsik kepviselo urral most mi is a helyzet, stb.

Ebbe az iranyba nem kivan elindulni?

Masok nincsenek az MSZP-ben, akik Onhoz hasonloan olyan dolgokkal foglalkoznanak, amelyek az embereket kozelrol erintik, vagy erdeklik?

johnesz Creative Commons License 2001.04.20 0 0 115
winter2000!!

jó, hogy tanácsokat osztogatsz mindenféle eltévedt embernek, de továbbra se felejtsd el, hogy aláírásoddal (mint már korábban jelezte) szerzői jogokat sértesz!!

Csak, nehogy Te is úgy járj, mint a Happy End fog nemsokára a nagyszerű pályázatán keresztül (micimackó és más irodalmi idézetei miatt...)

egy jó akaród.

Előzmény: winter2000 (105)
GALGÓ Creative Commons License 2001.04.20 0 0 114
Kedves Keller elvtárs/úr!

Mit fog szólni ahhoz,ha a jövő évi választások után a Fidesz összefog a MIÉP-pel?

tderi Creative Commons License 2001.04.20 0 0 113
A kérdések lehet,hogy primitívek, de nem ártana tisztázni, hogy ki és mennyit vett el a közösből?

-Jó nagy fricskát kapott Orbán Viktor azzal.hogy a Zámolyi romák megkapták a menekült státuszt. Ennek is volt előzménye...

-Romokban hever a tőzsde, az államosítások miatt menekül a külföldi tőke, kési az EU csatlakozás, -de azal egyet értek,hogy ezt még az MDF rontotta el a kezdetek kezdetén...

Miért is dugod a fejed a homokba, -amúgy egy szbadelvű pártból hogyan lesz konzervatív?Ilyen gyorsan változik a vélemény..jujj!

Előzmény: __prisz__ (95)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!