Keresés

Részletes keresés

SPACEBOY Creative Commons License 2003.10.22 0 0 132
Nah,holnap megnézzük őket Milánóban,majd beszámolunk...
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.22 0 0 131
talán ha vhogy elhiteted, hogy ezen a koncertjegyen milliók élete múlhat.
pluszban pedig menekült státuszt kérsz, biztos, ami biztos.
Előzmény: Matyika_ (130)
Matyika_ Creative Commons License 2003.10.21 0 0 130
azóta némileg megvigasztalt az információ, hogy már hetek óta nincs jegy, tehát sok esélyem semmiképp se lett volna, még esetleg a nagykövethez fordulhatok, azok nem szoktak baromi segítőkészek lenni ilyen helyzetben?
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.21 0 0 129
atyavilág! hát ezt faszán elbasztad! grata!
Előzmény: Matyika_ (128)
Matyika_ Creative Commons License 2003.10.21 0 0 128
biztos hogy nem

mire elintéztem itthon, hogy tudjak menni, nem maradt jegy, úgyhogy egy kibaszott dühös loser vagyok, éppen, ha valaki meg akar halni, jelentkezzen, elintézzük

Előzmény: Classic Girl (127)
Classic Girl Creative Commons License 2003.10.20 0 0 127
akkor biztos hogy mesz?
Előzmény: Matyika_ (125)
Classic Girl Creative Commons License 2003.10.17 0 0 126
nem. szerintem ez csak egy alkalom volt. mar biztos jatszik a dobos.

de jo neked!!!!!!! irigyellek hogy mesz. :) nagyon jo lesz.

Előzmény: Matyika_ (125)
Matyika_ Creative Commons License 2003.10.17 0 0 125
b+, Bécsben is dobos nélkül nyomják majd?
Előzmény: Classic Girl (124)
Classic Girl Creative Commons License 2003.10.17 0 0 124
hat nem egy szerencses zenekar ez a dandy. a dobos korhazba kerult, es dobos nelkul jatszotta a bowie elott? szegenyek.
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.23 0 0 123
hey

mtv2 volt riport veluk. 1 oras musor volt, szamok, es szamok kozott beszelgettek veluk, de nagyon szar volt. a riporter nem igazan tudta mirol beszel, nem tudott roluk semmit, szoval ilyenekrol beszelgettek hogy a courtney utalja amikor bowie nevet brit akcentussal mondjak. courtney utalja az angol akcentust, ezt mar tobbszor hallottam tole. amugy semmirol nem beszeltek, es csak ket klip volt toluk.

Classic Girl Creative Commons License 2003.09.22 0 0 122
muszaly bizony!!!

nagyon jo lesz. courtney nagyon vicces srac, es a szunetben se hagyd ott oket, mindig tortenik valami. en mind a ket alkalommal lemaradtam a szunetrol. :(

Előzmény: Matyika_ (121)
Matyika_ Creative Commons License 2003.09.22 0 0 121
azt ígérik, megyek is, muszáj
Előzmény: Classic Girl (120)
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.22 0 0 120
remelem a 3 oras musort adjak elo. :) menjetek. megeri.
Előzmény: Szőrös (118)
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.22 0 0 119
hi

en megyek bowie-ra. december 10-en. :) eleg elolre kaptunk jegyet, pedig mar mind elfogyott, es kurva draga volt. asszem 60-70 dollar.

de nem dandy lesz az elozenekar hanem macy. :(

Előzmény: Szőrös (118)
Szőrös Creative Commons License 2003.09.21 0 0 118
mehetsz bécsbe! okt.30.-án Bowie nélkül lépnek fel a Flex-ben
Előzmény: Matyika_ (116)
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.18 0 0 117
csak ebben a sapkaban ronda mert hogy noveszti a hajat, de teny hogy romlott az allapota. bar mar kozel van a 40-hez, mit varunk. nekem meg mindig iszonyuan tetszik..szoval..:)

sok fotot nem tudtam csinalni, mert nem tortent sok, azon kivul hogy zia mutogatta magat, meg a koncert vegen egyedul enekelt, courtney dobolt, meg billentyuzott, es kiboritotta a gitarost, azzal hogy olyan dalt probalt enekelni amit meg nem probaltak, es szegeny pete kiakadt, es nagyon merges volt, be is mutatott a courtney-nak. szunetben enekelte egyedul courtney az everyday is a holidayt. a phili koncert ugyanez volt, kicsi kulonbsegekkel. mondjuk az hogy ultunk es kozben lehetett inni meg cigizni. sok 15 perces szam volt, nagyon el lehetett szallni.
szerintem profik a szinpadon. nagyon adjak a szivuket bele, ezert is imadom oket.

asszem a bostonit mar meseltem. az volt az igazi elmeny courtney-val atkarolva. :)

volt megegy koncert hetfon new yorkban, oda mar nem mentunk, pedig utan buli volt a szalloda szobajukba, bar valszeg nem jutottam volna be. de allitolag a koncerten vegig valaki kotekedett courtneyval. amugy mint a ket koncert, a ket new yorki olyan volt hogy inkabb lemezkiadok jottek oket nezni. kozonseg nem nagyon volt halisten. :)

roviden ennyi.

Előzmény: Matyika_ (116)
Matyika_ Creative Commons License 2003.09.18 0 0 116
wow, komoly, Courtney egyre rondább lesz ahogy telik az idő

és a részletek? :)

(kár hogy Bowie előtt nem 3 órát fognak játszani Bécsben, 3/4 óráért meg nem megyek ki)

Előzmény: Classic Girl (115)
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.18 0 0 115
hello

itt vannak a new yorki koncert fotoi

http://photos.yahoo.com/adam_follat

itt vannak a bostoniak

http://photos.yahoo.com/martafollat
dandy album

sajnos a phili koncertrol nincsenek fotok. :(

Előzmény: Matyika_ (114)
Matyika_ Creative Commons License 2003.09.16 0 0 114
kérek részletek és fotókat szépen
Előzmény: Classic Girl (113)
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.15 0 0 113
sziasztok.

tudom nincs itt senki. :(

de szombaton is voltam dandy warhols koncerten, es vasarnap is. mind a ket eloadas 3 oras volt, szoval 6 ora tomeny dandy warhols. ja es a zia letolta a nadragjat, es megmutatta a tangajat.

nagyon nagyon jo koncert volt, es vicces is. ha van itt valaki, meselek reszleteket is.

fotok kesobb.

Classic Girl Creative Commons License 2003.09.11 0 0 112
meg 3 nap. :)
Classic Girl Creative Commons License 2003.09.01 0 0 111
mar nem is ket het es koncert!!!! mar alig varom!!!!

:))))

Classic Girl Creative Commons License 2003.08.21 0 0 110
hello

mar alig varom. olyan koncert lesz ahol nem lesz elozenekar, ok fognak jatszani 3 oran keresztul.

:)))))))))))))))))))))

Classic Girl Creative Commons License 2003.08.20 0 0 109
a foto szar...de eloben courtney...ahhh..es ilyen kozelrol.

newgi..ez nekem olyan volt mintha te talalkoznal a pulp enekesevel szemelyesen, vagy a madonnaval.

imadom ot MINDEN szinten. majd adam elmeseli a sztorit. hogy is volt. mert hogy ez meglepi volt tole a szulinapomra. az utolso pillanatig nem tudtam mi volt tortenni.

amugy van meg foto, itt megnezhetitek a tobbi tagot velem meg a ferjemmel a dandy albumban.

http://photos.yahoo.com/martafollat

Előzmény: Matyika_ (105)
newgolddream Creative Commons License 2003.08.19 0 0 108
én IS

Jó kép, bár fogalmam sincs ki ez az ember. Azon kívül, hogy a DW-ban van.

Előzmény: newgolddream (107)
newgolddream Creative Commons License 2003.08.19 0 0 107
Szia Class!
Én látom a képet. :)
Előzmény: Törölt nick (93)
krég Creative Commons License 2003.08.19 0 0 106
á, átverés, ez a szomszédom meg a novák péter, az a38-on
Előzmény: Törölt nick (93)
Matyika_ Creative Commons License 2003.08.18 0 0 105
ez egy nagyon szar fotó Courtney-ről is, nyugi

amúgy ügyes, hogy dögölnél meg

Előzmény: Classic Girl (104)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 104
az egy nagyon nagyon szar foto rolam, de hat nem en vagyok a lenyeg. :)

Előzmény: Classic Girl (103)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 103
alanis morisette? en?
Előzmény: leos carax cornelius (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!