Keresés

Részletes keresés

lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.05.15 0 0 7
Én tényleg nem hallgattam azóta az Eddától semmit, de ezeket a lemezeket lehet, hogy kipróbálom. A Kun Peti dolgait korábban ismertem egyébként, jó gyerek volt, kár érte.
A Patakit nem minősíteném, de a korai dolgai nekem akkor is mindig fennmaradnak.
Előzmény: Don Roberto da Capo (6)
Don Roberto da Capo Creative Commons License 2001.05.15 0 0 6
Jó gitáros és jó fej, csak szerintem már az összes fellelhető vallási közösséggel kacérkodott.
EDDA I-II. nálam is ász (legelső lemezem a II. volt), és kövezzetek meg, de nekem tetszik a 7. lemez (Változó idők, Ég a házunk, Fohász) és a 13. is (itt gitározott először Kun Peti).
Sajnos nem tudom, jelenleg mit csinálhat Slamó, szerintem nem zenél aktívan, állítólag már a Hit gyülekezetben sem, mert az ex-SingSinges Cerka a vezető gityós.
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.05.14 0 0 5
Ez rendben van, Bibike, de én arra lennék kíváncsi, miket csinál(t) mostanában a jó Slamó.
Előzmény: Bibike (4)
Bibike Creative Commons License 2001.05.13 0 0 4
jó fej
Előzmény: lordofthechicagoblues (-)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.05.13 0 0 3
Pontosan mik azok az anyagok, amik az Edda-időszak óta keletkeztek a slamótól és hozzáférhetők (megvásárolhatók)?
És hol?
(A No nem annyira érdekel, a szólólemeze viszont régen megvan vinilen)
PINGYI Creative Commons License 2001.04.16 0 0 2
Nemrég a tavaszi nagytakarításnál kezembe került néhány szöveg az első két lemezről. Elkezdtük énekelni, nagyon jó volt, mint régen. Az EDDA addig volt jó, amig a Slamovits is ott volt. Persze elfogult is vagyok, mert a lázadóbbik énem akkor kezdett a felszínre törni, mikor ezek slágerek voltak, de nekem most is tetszik.
üVegpohár Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1
hát igen ha most is az eddában lenne slamó más lenne a zene is
szerintem egyik legjobb magyar gitáros
amugy a 3,9, unplugged albumon is ő gitározik..
Nyúl úr Creative Commons License 2001.04.16 0 0 0
jobb fej, mint a geci pataki, én aszondom
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.04.16 0 0 topiknyitó
Szerintem egy külön topic-ot mindenképpen megérdemel, főleg, hogy most megint meghallgattam az első két EDDA-lemezt és nem találtam rajta hibát (persze a szövegeket ma már akkor és ott kell érteni...).
Szerintem a zenéjük sokkal kevésbé avult el, mint néhány tényleg nagy, sőt nemzetközi zenekar.
Jó hallgatni a fiatalokat... (1980- )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!