Keresés

Részletes keresés

Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.11 0 0 212

RZ itt beszél egy bizonyos joyce meyerről is aki szintén "bevallotta" hogy a jóléti evangélium egy tévedés. és RZ nagyon jól folytatja: majd abból derül ki, hogy komolyan gondolják-e, hogy mit tesznek! nem abból, hogy mint mondanak! :)

és még egy fontosat mond ezután: hogy ez lesz most a divat. a bevallósdi, meg a "megtérésesdi".  jönnek a többi "nagy isten emberei" és követik a trendet. :D

 

a link a megadott időre mutat:

https://youtu.be/8lP0G7ktspU?t=5756

Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.10 0 0 211

...na, tessék, egy 2018-as videó, amiben benny mágus szintén "megbánja" a bűneit.

ahogy beszél, teljesen lejön, hogy ez az ember át van verve mások és a saját hazugsága által. úgy beszél az egészről, mintha valami laza kis semmiről lenne szó.

ez egy hamis próféta, hamis tanító, hazug.

 

https://youtu.be/TNFDhY7Jv0Y

 

szarosdiploma Creative Commons License 2019.09.10 0 0 210

ilyen névvel írni nagyon nagy bűn. ehhez képest az szinte nem is bűn, ha pénzért árulják a szentlelket és az evangéliumot.

XD

 

igaze hívők?

Előzmény: szarosdiploma (209)
szarosdiploma Creative Commons License 2019.09.10 0 0 209

ez az a kategória, mint amikor valaki a saját anyját adja el

Előzmény: random seed (206)
random seed Creative Commons License 2019.09.08 0 0 208

egykutya az összes. most majd ők is biztos "megtérnek"...

Előzmény: friss szél (207)
friss szél Creative Commons License 2019.09.08 0 0 207

Na es mi van azokkal, akiket O allitott szolgalatba? Benne van a karizmatikus vezetoi korben. 

 

Előzmény: random seed (206)
random seed Creative Commons License 2019.09.08 0 0 206

Nézzük csak miket vallott be Benny Hinn. Mert eddig is tudtuk hogy ezeket csinálja, de sokan védték őt, hogy nem, nem, nem csinál ilyeneket. Most meg bevallotta!!!
Ezeket:
1: pénzért árulta az evangéliumot (buying the gospel - mondja a videóban, tehát elismeri, hogy tette).
2: pénzért árulta az áldást (buying the blessing - mondja, tehát elismeri, hogy tette)
3: pénzért árulta a csodákat (miracles are not for sale - vallja be).

Tehát mondjuk ki világosan: ez kb. az, amit Simon mágus akart csinálni, és amire az apostolok azt mondták, hogy "a pénzed veled együtt vesszen el".
És azt se felejtsük el, hogy ezek a "bennyhinn-félék" (a hitgyülisek is) amikor bárki kritizálta őket szinte bármiben, azokra mindent rásütöttek, még azt is hogy a Szentlelket káromolják. Miközben ők pénzért árulták Istent, Isten Szellemét, és az Evangéliumot!!!

Azt mondják, majd akkor derül ki, komolyan gondolja-e, ha elkezdi visszaadni a pénzt azoknak akiktől elvette. Ahogy ezt az igazi megtérők tették, például Zákeus. Csakhogy Zákeus nem Isten Szelleme és az evangélium eladásából szerezte a pénzét... Nem egy kategória!

Ja, és még egy. Ezt mondja a videóban ez a Benny: "a tanításunk egy kicsit őrült lett" (a little crazy). Tehát KICSIT. EGY KICSIT!!! Tehát Isten Szellemének és az evangéliumnak PÉNZÉRT való ÁRULÁSA csak egy KICSIT téves???!!! Ez mindent elmond arról, hogy mennyire komoly ez a "megtérés"...

random seed Creative Commons License 2019.09.05 0 0 205

ezt a hozzászólásodat kb 1 percig csak néztem.

aztán ránéztem a videóra.

tényleg ezt mondja.

most még percekig magam elé fogok csak nézni.

Előzmény: Zsebihal18 (204)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.09.05 0 0 204

"You know what you need? You need a Holy Ghost enema, right up your rear end"

https://www.youtube.com/watch?v=-PDf4a33Tms

Előzmény: random seed (202)
random seed Creative Commons License 2019.09.05 0 0 203

amúgy az is durva és nagy jel, hogy ezek a "nagy isten emberei" ilyen súlyos bűnöket tanítanak és gyakorolnak, hogy pénzért árulják isten erejét, miközben akik kritizálni merik őket, azokra azt mondják hogy káromolják a szent szellemet és hasonló súlyos dolgok.

azt hiszem aki egy kicsit is isten-kereső annak ezek teljesen nyilvánvaló jelek.

 

random seed Creative Commons License 2019.09.05 0 0 202

"hogy nemely keresztenyeknek Szent Szellem beontesre van szukseguk, egyenesen a hatsojukba"

 

:-o

erről van forrásod?

Előzmény: Zsebihal18 (201)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.09.05 0 0 201

Megszagolta az uj idok szelet, ezert a palfordulas. Valodi fordulat akkor tortenik, ha aa istentelen hamis tanitasokkal osszeszedett vagyonat visszaadja, szetosztja. A hivei nem  szeretik beismerni, hogy BH penzimado, azzal a szofisztikaval csapjak be magukat, hogy az "Ur megaldotta". A hallgatok arca ugyanazt az ahitatot sugarozza, akarmit mond. Amikor a lathatoan mentalisan labilis felesege egyszer regen azt predikalta, hogy nemely keresztenyeknek Szent Szellem beontesre van szukseguk, egyenesen a hatsojukba, akkor is amenezett a tomeg. Barmire rabolintanak, ami a szinpadrol jon, az onallo gondolkodas mar reg a lazadas demonakent kiuzetett :/

Előzmény: random seed (200)
random seed Creative Commons License 2019.09.05 0 0 200

nézzük csak miket vallott be. mert lényegében azzal, hogy itt bevallotta, elismerte, hogy ezeket tanította:

-"adj ezer dollárt az evangéliumért"

-"megvásárlása az evangéliumnak" (tehát árusította az evangéliumot).

-"megvásárlása az áldásnak" (tehát árusította az áldást).

-"a csodák nem eladók" (tehát árusította Isten erejét!!!).

tehát mindezeket ő TETTE, hiszen itt bevallotta!!!!!!!!!!!!

ennek ellenére ezt mondja:

-"prosperity has gone a little crazy and I'm correcting my own theology"

 

a "gone a little crazy" magyarul "kicsit őrült lett a tanításom"...

tehát ismételjük meg a fentieket, amelyeket ő "KICSIT őrültnek" mond:

 

-"adj ezer dollárt az evangéliumért"

-"megvásárlása az evangéliumnak" (tehát árusította az evangéliumot).

-"megvásárlása az áldásnak" (tehát árusította az áldást).

-"a csodák nem eladók" (tehát árusította Isten erejét!!!).

 

ügye látható, hogy nem bánt meg semmit. csak egy KICSIT... 

Előzmény: random seed (199)
random seed Creative Commons License 2019.09.05 0 0 199

...ahogy nézem, nem igazán botránkoznak meg az emberek ennek a benny hinnek a "megtérésén". senki se háborodik fel, hogy a súlyos tévtanításait és gyakorlatát "kicsit megőrültnek" nevezi. cinikus bohóc, tévtanító, hamispróféta... és eljátssza ezt az újabb bohóckodást, és a birkanépet alig érdekli, de nem is nagyon értik hogy ez egy álmegtérés...

 

random seed Creative Commons License 2019.09.04 0 0 198

Benny Hinn a tegnapi videójában megtagadta a jóléti evangéliumot és a többi szennyet amit tanított. Mondjuk én nem hiszek neki... ugyanolyan könnyelműen locsogva adja elő ezt, mint a hamis tanításait. Majd akkor hiszek neki ha a következő években végigjárja a gyülekezeteket ahol a hamisságait tanította, azután visszavonul. Vagy még akkor se.

a videó szövege magyarul:

(…)
Szomorúan mondom, de a prosperítás elment valami bolond irányba.
És én most kijavítom eddigi teológiámat és mindent, mivel most, ahogy olvasom a Bibliát, már nem ugyanolyan szemmel olvasom, mint 20 évvel ezelőtt.

(…)
Nem akarom megbántani barátaimat és azokat, akiket szeretek, akik hisznek ilyen dolgokban, amiket már nem hiszek többé, és elmondok most valamit, ami sokkolni fog titeket.
Azt hiszem sértés az Úrnak, sértés azt mondani, adj ezer dollárt, sértés a Szent Szellemnek, hogy árazza be az evangéliumot. Végeztem vele! Sohasem foglak kérni újra, hogy adj ezret vagy bármennyit, mert azt gondolom, a Szent Szellem torkig van vele!
Hallatok engem, ugye? Azt gondolom, ez sérti az evangéliumot. És most kimondom, életemben először, és őszintén, nem érdekel többé, hogy mit gondolnak rólam az emberek.
Azt gondolom, ez megvásárlása az evangéliumnak, ez megvásárlása az áldásnak, ez a Szent Szellem megszomorítása! Ez az én véleményem mostantól az egészről!
(…)
Nem akarok úgy a Mennybe menni, hogy ott majd megdorgáljanak!
Azt gondolom, hogy itt az idő, hogy kimondjuk, hogy élvezzük, az evangélium nem eladó, Isten áldásai nem eladók, a csodák nem eladók, és a bővölködés nem eladó!

 

https://youtu.be/4TQQirZI9Eo

random seed Creative Commons License 2019.05.07 0 0 197

ezt is felhozom

udvari Creative Commons License 2001.04.11 0 0 196
no nemhiába a tengerentúlról máncsak utánzásra futja !

Előzmény: gyorgyi_ (195)
gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.11 0 0 195
Ugyi az van benned amit a hgy-ben hamisan tanitanak!

Csak te nem Krisztus koveto vagy hanem NS koveto

Nem a Krisztus beszede lakozik benned gazdagon hanem a Hgy beszede!

Teljesseggel lehetetlen a Hgy-ben a Krisztust szolgalni t.i. ki kell belole futni!

Elore megmondtak Nektek!

Előzmény: udvari (194)
udvari Creative Commons License 2001.04.11 0 0 194
Ugyi az van benned ami ham bekapsz amikor azt áldozár odanyújtja !

CSak te nem Krisztus követő vagy hanem pápa követő

Nem a Krisztus beszéde lakozik benned gazdagon hanem a római tanítóhivatal beszéde !

Teljességel lehetetlen a nagy babilonban a Krisztust szolgálni t.i. ki kell belőle futni !

Előre megmondták Nektek !

Előzmény: gyorgyi_ (192)
udvari Creative Commons License 2001.04.11 0 0 193
Kedves DAikini !

Nem mi ilyent nem hiszünk azért nem várunk halált mert az Úr Jézus meghalt helyettünk a golgotán és az ATYÁnak tewtszett hogy elhívjpn minket a Fia által szolgálni és imádni Őt !

A köszöntés pedig Köszönöm !

Előzmény: Daikini (189)
gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 192
Te egy mennyben levo urat imadsz, en pedig azt, aki kozottunk van es bennem el. "Veletek vagyok minden nap a vilag vegezeteig", "amit egynek tesztek a legkisebbek kozul, velem teszitek".

Nem viszket a fulunk, hogy amik jok a Hgy-nek azokat szo szerint vesszuk a tobbit meg nem!

Pl
"ne csinaljatok magatoknak, ferfi vagy asszony kepere".
A hit.hu nyitolapja ezt megszegi. Mert ott NS kepe van. A Biblia pedig tiltja, hogy egy ferfirol kepet csinalj.

Előzmény: udvari (188)
gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 191
1/ Nem csinaltam semmilyen kepet (csak fenykepeket - azt lehet?)
2/ Akik csinalnak, azok sem maguknak csinaljak
3/ Akkor szidd le a kepzomuveszeket, mert ok csinalnak faragott kepeket
4/ Egyebkent meg mi a faragott kep? Dombormu?
5/ Ha szo szerint vesszuk az iget, akkor ez a dombormu kesziteset tiltja.
Előzmény: udvari (188)
Daikini Creative Commons License 2001.04.10 0 0 190
Offtopic:

Ha jol emlekszem: Boldog nevnapot :-)

Előzmény: udvari (188)
Daikini Creative Commons License 2001.04.10 0 0 189
Kedves Udvari...

Ti _komolyan_ elhiszitek, hogy nem var ratok halal, csak azert mert olvasgatjatok a Bibliat, es minden egyes tetteteket Jezus akaratanak titulaljatok? Mas: bemutathatnal nehany kerubnak, szeretnek veluk beszelgetni egy kicsit... :->

Előzmény: udvari (188)
udvari Creative Commons License 2001.04.10 0 0 188
Kötve hiszem ,hogy megegyzhetnénk !

Teljességgel lehetelen !

Te egy ostyabálványt imádsz én meg a Mennyben LÉvő Urat !

Nem viszket a fülünk ,hogy amik jók babilonnak azokat szó szerint vesszük a többit meg nem !

Pl !

Mózes 5.könyve 4:16 Hogy el ne vetemedjetek, és faragott képet, valamely Bálványféle alakot ne Csináljatok magatoknak, férfi vagy asszony képére;

De TI elvetemedtetek !

Előzmény: gyorgyi_ (187)
gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 187
Nem veszitek szo szerint a Bibliat??? Na latod, akkor masokon se kerjetek szamon a szo szerint vevest.
Nekem is Jezus mutatja meg, hogy mit kell szo szerint venni es mit nem. Tehat ebben megegyezhetunk.
Előzmény: udvari (186)
udvari Creative Commons License 2001.04.10 0 0 186
Meg kéne ám mutatni azt ,hogy én azt mondtam ,hogy mindent szó szerint veszünk, mert ha nem tudod megmutatni akkor hazug rágalmazó vagy !

De segítek az vagy t.i. én mindig is mondtam ,hogy szó szerint vesszük azt amit szó szerint kell venni (meglepően sok) és azt hogy mit kell így venni mit pedig nem azt a Pártfogó segít és elvezet minden igazságra !

Tehát valóban semmi közünk egymáshoz, mert Te rágalmazó vádló vagy egyenlőre !

Bizony neked ezt is nehéz felfogni hogy is értette ezt az Úr Jézus !

János evang 8:51 Bizony, bizony mondom néktek, ha valaki megtartja az én beszédemet, nem Lát Halált soha örökké.

Tehát ?

Előzmény: gyorgyi_ (185)
gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 185
Latod, en sem vagyok adosod teneked. Ugyhogy hagyjuk egymast beken. Az kerjen szamon masokon valakit, akinek a sajat felekezete mindent betart a Bibliabol.

Igen, legyen a beszedetek igen-igen, vagy nem-nem. En mar valaszoltam, hogy nem veszem szo szerint a Bibliat. Ti pedig azt mondjatok, hogy szo szerint veszitek, megsem aszerint ertek. Tobb olyan dolgot is megmutattam, amit nem kovettek.

Előzmény: udvari (184)
udvari Creative Commons License 2001.04.10 0 0 184
Ehe nem vagyok én neked adósod ,hogy feltételt
szabjál nekem !!!

Látom nagyon nagy különbség van az ostyában lévő krisztus és a Mennyben levő Krisztus között !!!

Te az ostyában lévőt szolgálod én meg a Mennyben lévőt !!!

Tehát a te beszéded legyen igen-igen nem-nem !!!

Szegényke elég kicsike az urad ha már ettől is megfutamodsz no de nem baj szolgáljál csak ama nagy paráznának nem fog elmaradni jutalmad !

Persze egy jó kis futás jobb lenne Neked !

Hát igen st tanítóhivatal meg st tradíció nélkül egy lyukas garast se érsz !

Előzmény: gyorgyi_ (183)
gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 183
Mar leirtam. Miutan te elmagyarazod az aranyra es draga ruhakra vonatkozo igeket. Valamint a nok csendben maradasara vonatkozo iget. Es hogy miert szegi meg ezeket a hgy.
Előzmény: udvari (182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!