Keresés

Részletes keresés

claas patrol Creative Commons License 3 napja 0 1 255378

:-)) Nem vette be ... ,na nem csak a Ruszwurm krémeshez szokott , de ez tényleg az akkori 'ótáások formátumának' egyike lehetett szerintem így vissza tekintve ... (?) + náájlon ingel és műanyag zoknival spékelve ... Olyan büdösek lettünk estére benne , hogy a saját kuvasz megmorgott ...  xDD  :-))  Szegény 'csajszik' anno  (!) ... de egy formája a fogamzásgátlásnak is (!) ... A mai kinai tornacipő ,se képes már olyanra ...     ,-))

Aki akkor volt katona , az mindig éves volt (!) ... és potya puncira vágyott ... még a bivalytej ellenére is (!) ...    xDD  :-))

Hozzátenném , hogy még laktanyák szinten is volt olyan , ahol a legénységi (nem tiszti !) konyha , főztje (!) simán ehető volt ... Nyilván kiemelt helyeken ... stb . 

Előzmény: .Yanez (255376)
claas patrol Creative Commons License 4 napja 0 0 255377

:-))  Lehet így is , persze ... a nedves ...izzé kedves olvasó így aztán fel sem teszi a kérdést (?), hogy a szakaggymeg szervezet (nyilván ragasztgattad Te is a bélyegeket a tagságiba ?)  xDD :-))  ... ugyan úgy tett hozzá még vagy annyit , na meg a céged fejlesztési oszt is ... a másik ugyan annyit (?) 

Az igazán finom 1974 -i  minisztériumi konyha fizetős 3 fogasosa 10, - forint volt , a takaritónő 1950,- forintos havi fizujának is , és az alap 10.500,- fizus örnagy etásénak is ... (!) Bár ott más mindenki aless etáás (!) xDD   ,-))

Ugyan ez a Trombitás kertben ... 22,- frt.  (kisfröcss nélkül) ... és a levest szem számoltam hozzá (!)

A falu gonokokat látom kis busszal cikkáznak mostanában  ,és műanyag ebédhordókat cserélgetnek ... , rá fogok kérdezni , hogy mi a stájsz (?) ...  

Előzmény: Qqberci (255365)
triplaharom Creative Commons License 4 napja 0 0 255372

Maga nem ?

Előzmény: .Yanez (255357)
cyr45 Creative Commons License 4 napja 0 0 255370

Mert túl voltál fizetve!:-)

Előzmény: Qqberci (255365)
Happycandy Creative Commons License 4 napja 0 0 255369

Igen kicsit lassabban de megy minden.Sajt tortás keksz.

Előzmény: Shangri-La (255368)
Shangri-La Creative Commons License 4 napja 0 0 255368

Látom sérült kézzel is tudsz fincsi kávét csinálni. :-) Az ott kókusztekercs vagy vaníliás?

Előzmény: Happycandy (255367)
Happycandy Creative Commons License 4 napja 0 2 255367

Kávézzunk.

Qqberci Creative Commons License 4 napja 0 1 255365

Mikor az Északiban dolgoztam, 2,30 volt egy három fogásos - egészen ehető - üzemi ebéd. Az órabérem 5,70 volt...

Előzmény: claas patrol (255363)
Shangri-La Creative Commons License 4 napja 0 0 255364

Jobbulást! Remélem nem túl komoly a sérülés. Dolgozni azért tudsz?

Előzmény: Happycandy (255347)
claas patrol Creative Commons License 4 napja -1 0 255363

Azok a "régi szép kádárjanibácsi"  idők (!) ... Amikor is pl. 2 órabérből vehettél kis sorbaállással , egy ilyen sz@@t (!) ,...  meg hozzá mondjuk ... egy kiló Százados úti 'kenyérgyári márót ' ... ami úgy ragadta bele az ember beleibe , hogy 3 Reparon kúp se hozta ki (!) ... , csak a jó langyos szappanos beöntés ...   ,-))  :-))

Szerintem arról a "félbarnáról" ... koppintották a mai Super UHU ragasztót ...   xDD  :-)) 

Qqberci Creative Commons License 4 napja 0 0 255362

Leszereléskor a Vasvári előtt a vasúti sint vagy 50 méter hosszan végigraktuk gyíkhús-konzervvel és megvártuk, amíg jött a vonat...

Előzmény: claas patrol (255361)
claas patrol Creative Commons License 4 napja 0 0 255361

Akkor mégsem húskonzervet bontanak ki (?)  ... , gyíkhúst (!) ...  Úgy hívtuk a 70 -es elejin -közepin ,... az angyalbőr gúnyába kapott vasárnapi élelem cím alatt kapott izzét  ... Csak azért gondoltam (?)        xDD  ,-))

Előzmény: .Yanez (255360)
claas patrol Creative Commons License 4 napja 0 0 255359

Mit keres maga a csetnikeknél (?)  ... , Ha... csak nem (?) ... 'egykatona +egyszerbasszony ' (??)  ... , csak gyorsan mondta ki nekik a podgonyicai ulica sarkán (?)                   ,-))

Csak siesenek haza (ide !) ... még aztán nem vigyázunk , és idő elött ...  beócsáák magukat valami titoó ideológiával , meg 100 dinárral ...  

Előzmény: .Yanez (255350)
triplaharom Creative Commons License 5 napja 0 0 255356

Most akkor hány kéne magának ? Gondolom, a javából !

Sokk volna magának 1 is, mint ahogy most is sok ...

Előzmény: .Yanez (255353)
triplaharom Creative Commons License 5 napja 0 0 255355

Húzta volna a .....

Előzmény: .Yanez (255354)
triplaharom Creative Commons License 5 napja 0 0 255352

Nem mönnek maguk sehová ! Pont úgy, ahogy eddig se volt sehol.

Előzmény: .Yanez (255350)
triplaharom Creative Commons License 5 napja 0 0 255351

Nyugodjon mög, nem magára várnak !

Előzmény: .Yanez (255346)
claas patrol Creative Commons License 5 napja -1 0 255349

Romantikusak persze , mind rám várnak (!)   ,-))

Háát ha még hallaná is (?) , hiszen kórusban mondják , hogy ,: " hess (!) félre innen sűrű népsék , mindjárt jön patrol papa a szépség (!) " 

xDD  :-))  Naa , elég ellenszenves voltam (?) 

Hogyan áll a bunker (?) , kecoó + meg a villa negra (?) ...  bele kell húzzni , jön a fűtés szezon és még szárazzak' a padlóban a csövek (!) ...  ey - ey ...

(740) A Villa Negra románca - YouTube

Előzmény: .Yanez (255346)
claas patrol Creative Commons License 5 napja 0 0 255348

Táppénzes lett (!) ...   :-((   ... A  cicadorombolás mérhetően , és ma már nem kérdés , hogy 30% javulás és  gyorsaságot jelent a felépülésben mérve . 

Előzmény: Happycandy (255347)
Happycandy Creative Commons License 5 napja -1 2 255347

(Ma én sem főzök  megsérült a kezem)A cicáról lekerült a kötés rám meg fel:(

claas patrol Creative Commons License 6 napja 0 0 255345

:-))   '1 -igen igen csak  nagy szerencséje , hogy előkerült , mert már a Scotland Yard is kereste nem csak a barlangokban , hanem Ness (!) pocsoja alján is ... ,hogy talán felfalta a szörny a 'Nesszike'   (?)

De nagyon szálkás lehetett , vagy csepkószagú , mert látom , hogy meg sem kostálta így .  (Köszönöm az intelmeket)  ... Vermectint fogok alkalmazni , vagy hasonló jószág féreghajtót ... ,az ilyen férgesedésre , ahogy a többi nyavalyára szokás mostanság ... Ha , és amennyiben mondjuk (?) ... a libabőr és a hideg rázz a rettegéstől .   ,-))

Mer' ugye , kettő nem használt (?) , akkor a harmadik (?) ...   hmm ...    De , ha négyszer ált majd pl. sorba (?) , ... akkor meg lökdösni kéne az ötödikre ... is .         xDD  :-))   

Mindent a "mellékhatásokban" keresek , ... a reggeli paplan emelkedést a sátor alatt ... is ...   

( ... intézzen majd egy zsíros kenyeret , mert nagyon fáj rá a fogam )  ...                  ,-))

Ezeket mindet ott kellet hagyni ám , igen csak fájó szível  (!) , ... , mert 'egy-sem (!) tudott olyan jól főzni , mint a ... *mi Matildkánk* , erre feléé szokott  (!)  ...         :-))

Előzmény: .Yanez (255340)
.Yanez Creative Commons License 6 napja -2 0 255343

Elég jól áll neki ez a szín. Megvan jelölve:) majd kap rá tőlünk autógrammot:) jobban fog gyógyulni:)

Előzmény: Happycandy (255326)
.Yanez Creative Commons License 6 napja -2 0 255342

Uuuu. Az ilyen nőktől mostanában nagyon elment a kedvem. Egy párnapja. 

Előzmény: claas patrol (255332)
.Yanez Creative Commons License 6 napja -2 0 255341

Már elfogytak a rossz szavak. De majd igyekszünk pótolni.

Előzmény: triplaharom (255338)
.Yanez Creative Commons License 6 napja -2 0 255340

Én is így csináltam. De csak nagyobb vita lett:) kérömszépen.

Előzmény: claas patrol (255337)
lxt Creative Commons License 6 napja 0 0 255339

Sajnálom, de nem vagy elég ellenszenves.

Meg milyen vita? Még be se csengettem, erre orál.

Vagy várj, lehet mégis jó helyen járok...

triplaharom Creative Commons License 6 napja 0 0 255338

Ez lehet a vég !

Már 1 rossz szavuk sincs 1máshoz ?

claas patrol Creative Commons License 6 napja 0 0 255337

,-)) Tanulmányozza akkor (!) ... a szkander helyett pl. mondjuk az iróniát ...  ,-))  A 'patek példa szerintem azért is  jóó ,így ilusztratíve (?)... ,  mert ellen is dogozik ,meg támogat is, ugyí lefelé ... (!)  Így most 'metakomunikatíve szó' ... szerint(!)               xDD  :-))   :-))

Előzmény: lxt (255336)
lxt Creative Commons License 6 napja 0 1 255336

Felkészültség kérdése,

magas se feledve a metakommunikáció fontosságát.

Előzmény: claas patrol (255324)
claas patrol Creative Commons License 6 napja -2 1 255335

:-)) Ha , és amennyiben a kinai konyhaművészet titkaiban tekintenénk bele (?) ... , lenne ott panírozva is ... De hát ... 'ugyi (?) nem Peking-ben vagyunk , hanem itt .          xDD      :-))   :-))

Az ellenszenvesben ( a kérdésed) szerintem alapértékrendű volt ) simán , ... 

Aki nálamnál nagyobb körmösbarát (?) , az az illető ... nem ,hogy ...csak(!) nem mond igazat (!) ... és ezen túlmenően festi a 21-dik ujján is a körmöt hozzá , de aljasabb szándékai is lehetnek (!) ...   ,-))  , ezért most megyek és megsimogatom ...  a 'Mimi' hasát visszafelé ...  ,-))  :-)) 

Előzmény: Káli a fekete (255334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!