Keresés

Részletes keresés

__macsa Creative Commons License 2001.10.26 0 0 39
Nekem a Hello Baby jött be akkor...
(konszolidált neve Európa Kiadó: Mocskos idők)
Előzmény: kriszta101 (36)
MOLI Creative Commons License 2001.10.26 0 0 38
Aha... Nálatok a fővárosban úgy kérnek, hogy "Khm"?! Oszt még le is b@sz... Hát kérni azt tudsz. Az Á. topikon Rólad írtakat ezennel nagggyon visszavonom:)))
Előzmény: Eördögh (37)
Eördögh Creative Commons License 2001.10.26 0 0 37
Igen, kell, te nagyon értelmes :-)
Előzmény: MOLI (35)
kriszta101 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 36
És mi az első?:-)
Előzmény: __macsa (34)
MOLI Creative Commons License 2001.10.26 0 0 35
Bővebben?
Előzmény: Eördögh (33)
__macsa Creative Commons License 2001.10.26 0 0 34
Sziasztok,

hát van még, aki ilyeneket hallgat?
17 éves voltam, amikor végleg eldöntöttem, hogy az Asztalon áll a világon a második legjobb zene... Máig sem bírok szabadulni tőle. De volt idő, hogy totál olyan hangulatom volt, egyfolytában.

Voltatok az Aranyember fesztiválon? Ott mindig felléptek.

Eördögh Creative Commons License 2001.10.26 0 0 33
Khm...
Előzmény: MOLI (32)
MOLI Creative Commons License 2001.10.26 0 0 32
TEGNAP ÉJJEL MEGTALÁLTAM AZ 1988-AS DEMÓT!!

Kit érdekelne??

kriszta101 Creative Commons License 2001.10.05 0 0 31
Az Alfa mozi a IX. kerületben, azon a téren van, ahol most a Természettudományi Múzeum. Amúgy egyszer a Lyukba tartottunk Kézi Chopin koncertre, a Rezső téren iszogattunk, és láttuk a füstöt, persze nem tudtuk mi az, később kiderült, hogy leégett az Alfa mozi. De a koncert elmaradt aznap, nyilván nem emiatt:-))
Előzmény: Törölt nick (29)
break2 Creative Commons License 2001.10.05 0 0 30
Bosszanto, hogy nem jut eszembe, pedig tuti, hogy en is voltam ott annak idejen.

Addig is itt van nehany kep a leegett hult helyerol.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.05 0 0 29
Sziasztok!

Hol a pokolba volt az a bizonyos Alfa mozi?

Legát szövegei néhol olyan szépek, hogy meg kéne festeni őket! :-) ("A jégszerkrényből, mint valaami horgász, kihalássza a lecsókolbászt...", "A pohárszedő a Dögmadárban a lampionról vakargatja a ..." :-)
Aki volt koncerten (vagy hallott ilyen kalózfelvételt), az tudhatja, hogy Tiborunk a számok között is elképesztő szövegeket nyomott!!!

Megvan valakinek az első kazi CD-re írva?

Eördögh Creative Commons License 2001.08.10 0 0 28
:-)
A felhők végtelen derekán
sétál három beteg király...

Tessék, ha ez megnyugtat, én is előszedtem a múltkor a kazettát, megünneplendő a topikratalálást. De semmi csüggedés, holnap mulatás van.

Előzmény: McCOY (27)
McCOY Creative Commons License 2001.08.10 0 0 27
Egy villanás elég a sötétségben, pedig mindel elkopott... Kicsit szomorú vagyok. És akkor jön ez a dal bele a kis selymes agyacskámba, oszt uzsgyi az éjjelnappaliba hypóért. Fasza.
Eördögh Creative Commons License 2001.08.09 0 0 26
Nahát, nahát...

Vicces, hogy itt is az NMA-topik törzsközönségét találom. Nekem is nagyon bejött anno a Kézi-Chopin, bár koncertre kevésszer jutottam el (FMK-ban, Tilosban). Az Ígéret földje néha még mindig bekerül a magnóba, tényleg nagyon szép kis szociográfia volt a nyolcvanas-kilencvenes évek fordulójáról, a további közhelyektől eltekintünk.

Na, felhoztuk ezt a topikot is :-)

Skinner_ Creative Commons License 2001.04.11 0 0 25
Más anyagokat is szeretettel várok....
Egyenlőre ezeket fellövöm, oszt maj meglássuk.
Ezektől sincs meg minden, kb ami itt van, 2 CDnyi anyag, Vurugyának a hála egyébként, mert ő bocsátotta a rendelkezésemre, ezáltal a nagyközönségére is (a teljes számlista a "Bizottság zenekar! Ismeritek, nem?" c topikban, valamelyik Vurugya-hozzászólásban olvasható 1ébként).

S.

Skinner_ Creative Commons License 2001.04.11 0 0 24
Na most.
A tervem a következő:
Ha aszondják, hogy vegyem le onnan, leveszem.
És izibe bekönyörgöm magam vele egy kedves rokon ftp-szerverére ;-)
Tudni fogtok róla mindent... :-)
Majd keressük a le nem hallgatott csatornákat :-)

S.

Előzmény: break2 (21)
McCOY Creative Commons License 2001.04.10 0 0 23
Volt az Ippolytnak egy elődzenekara, a Madamme Petuhova, szintén Szolnokon. A volt 'manager' jó barátom, az énekesnő és a zenészek is. Az egyik gitáros a bátyám volt. Tudok adni anyagot :)
McCOY Creative Commons License 2001.04.10 0 0 22
Uhhh, kemény meló lesz, amit tudunk segítünk, van 1-2 Balaton felvételem, koncertem. A Milfavot imádtam. Milyen kicsi voltam még! De még mindig hallgatom azt is. Meg a többit... Egy kazijuk volt?
Jó lenne egy underground összefoglaló lap. Nem regisztrálsz vmi domaint?
break2 Creative Commons License 2001.04.10 0 0 21
Aztan majd szepen kiirt teged a bahia. Meg hogy is vagy a szerzoi jogdijakkal?

Meg a foldalatti listarol hallottal, ugye?

Nem mintha el akarnam venni a kedvedet ...

Amugy mi az az AART? Ugye nem az Art Reaktor nevu banda, szinten abbol a korbol?

Barikadra fel!

Előzmény: Skinner_ (20)
Skinner_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 20
Sziasztok mindenki, aki.

Ajánlom figyelmetekbe a
www.tar.hu/underground80
címezetű honlapot.
Na és ott lesz Kézi Chopin is.
A tervem az vele, hogy az utókornak maradjon valami a 80-as évek undergroundjából...
.mp3-ban lesz itt sok minden, amint egy kis időm lesz feltenni a dalokat. Azaz hamarosan.
Ilyenek, hogy:
A.E. Bizottság,
Kinopuskin,
Bullshit,
Milleniumi Földalatti Vasút,
Sovány vigasz AART
URH,
Trabant, Balaton,
Európa Kiadó,
Kontroll Csoport,
Kampec Dolores
Sziámi
hogy csak néhányat említsek...

S.

Kékszem Creative Commons License 2001.03.31 0 0 19
Végre átjutottam anyuékhoz és a régi cuccaim között kincseket kerestem. Krisztának említettem, hogy felvettem egyszer egy Kézi-Chopin koncertet, ami a Skála előtt volt. Sajnos a 2. kazit bekapta a videó, azóta sem bírtam kihalászni belőle. Úgyhogy nem tudom, hogy megvan-e. Viszont találtam egy műsort a Fekete Lyukról (némi videóklippekkel fűszerezve), egy MTV-s Cult műsort és azt hiszem egy Mission videókazit (ez utóbbiban nem vagyok biztos, mert csak a címe az, belenézni már nem tudtam).Ja és az összes elég szar felvétel (a sok nézés miatt kezdenek elkopni).
ujraitt Creative Commons License 2001.03.30 0 0 18
Biztos csak a megszok's. Én is így voltam néhány techno-számmal. Vagy inkább az egész technoval.
Előzmény: Kékszem (14)
kriszta101 Creative Commons License 2001.03.29 0 0 17
Be kell vallanom, hogy én sem bírtam őket, olyan elvontnak tűnt az egész. Aztán egyszer iszonyú rossz kedvűen azt mondtuk a Lyukban: na ha már van koncert nézzük meg... Hamar jó kedvem lett, és jókat vigyorogtam a szövegeken. A zene is teljesen rendben volt. Aztán már majdnem minden koncerten ott voltam. Elég későn ismertem meg őket, kb. '90-ben.
Ayreon Creative Commons License 2001.03.29 0 0 16
"...az a Bérkocsi utcai mágus..."
break2 Creative Commons License 2001.03.29 0 0 15
Igen eleg affektalos, nyalas volt az eneklesi stilusa. De azert a kinizsi pinceben jokat roptunk ra.
Előzmény: Kékszem (14)
Kékszem Creative Commons License 2001.03.29 0 0 14
Éljen, éljen, éljen. Én is itt vagyok.
Be kell vallanom az őszintét: kezdetben ki nem állhattam őket. Megláttam a Legátot és menekültem. De szerencsére olyan sokszor "botlottam" beléjük, hogy megszerettem őket.Eszméletelen jó szövegeik vannak!!!
OutSider Creative Commons License 2001.03.29 0 0 13
Szerencse, hogy ennyire ráérsz, és így betudsz írogatni a topicokba. Majd Britney Spriccnél találkozunk.
Előzmény: ujraitt (12)
ujraitt Creative Commons License 2001.03.29 0 0 12
Voltam vagy 10-12 éves, de nagyon utáltam. Valami retyó zenére emlékszek.
Old England Creative Commons License 2001.03.29 0 0 11
Sot volt Legatnak egy MANCS-os zenekara is, Para-Kovaccsal, Sissoval...
A Kezi Chopint en is imadom, a szovegei felulmulhatatlanok. Kar, hogy minden jo zene nosztalgia mar.
break2 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 10
Legat-ot eloszor eloben 'bitlisz' bucsukoncerten lattam a Bercsenyiben. A Kezi-Chopin elott abban a bandaban enekelt. Amugy volt Kezi-Granat meg Labi-Chopin koncert is a KC letenek vegefele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!