Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 2001.03.22 0 0 9

Kedves Iván, nézz már körül alaposabban, lehet hogy találsz egyebet is az általad vélteken :(....
Tudod, ha itt is adnának 5 centet csikkenként, bizonyára több dekket gyűjtene az etnikum, mint éticsigát !

Muity Mijo

Előzmény: Göldner Iván (8)
Göldner Iván Creative Commons License 2001.03.22 0 0 8
Na mi az emberek? Ennyire hidegen hagy benneteket városunk tisztasága? Csak a politizálgatás megy, de az is csak elméleti szinten, hogy nehogy kelljen már valamit csinálni? (a szövegelésen kívül)

Juan - A White Niggaz' - ból

Mijo Creative Commons License 2001.03.17 0 0 7

Szent László meg forog a sírjában :)...

Előzmény: Törölt nick (1)
Göldner Iván Creative Commons License 2001.03.17 0 0 6
Sziasztok!

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, erről a szemétszedős akcióról én is hallottam. Azonban mindenkinek a kedve figyelmébe ajánlom, a legelső hozzászólásom végét: NE SZEMÉTSZEDÉSRŐL SZÓLJON A TOPIC, HANEM A MEGELŐZÉSRŐL, VAGY A KÖVETKEZMÉNYEIRŐL (jogi)

Tisztelettel: Göldner Iván

lajkós Creative Commons License 2001.03.16 0 0 4
Tisztelt Józsi
Minden elismerést megérdemelnek a diákok és a közreműködő tanárok, sőt utóbbiak még egy üveg kisüstit is, ha célba tudod juttatni.

Üdv.:Lajkó S.

Előzmény: Törölt nick (1)
S.TAJCS Creative Commons License 2001.03.16 0 0 2
A szemét ügyeknek annyi vetülete van, ahányan szemetelünk.
Jó dolog, hogy iskolásaink "szeretnek szemetet szedni", de rossz, hogy így vagyunk kénytelenek vigyázni a tisztasdágra!
Rossz dolog, hogy eláraszt bennünket a szemét, de jó, hogy vannak egyre többen, akik szóvá merik tenni embertársaink helytelen viselkedését.
És így tovább...

De mi lenne, ha már pici gyermekkorunktól arra nwevelnének -elsősorban személyes példamutatással szüleink és környezetünk-, hogy vigyázzunk a környezetünkre?

Sanyi

lajkós Creative Commons License 2001.03.15 0 0 0
Tisztelt Olvasó
Már korábban szóvá kívántam tenni, de most e téma címe ismét felidézte a látványt.
Kivételesen pozitív élmény. E hó 9-én szgk-val utaztam Bajára. Egyszer csak - valószínű a megyehatártól - megtöltött műanyag zsákok, hol 5-6 db, de volt ahol 10-nél több is, kupacban az út szélén szinte kilóméterenként. Egészen a hídig. Az út mellett meg nem volt se műanyag zacskó, sem flakon, sem egyéb szemét. Összeszedték a zsákokba.
Nem tudom, ki-kik szervezték/cselekedték, de csak gratulálni és megköszönni lehet a tettet.

Üdv.:Lajkó S

Előzmény: Göldner Iván (-)
Göldner Iván Creative Commons License 2001.03.15 0 0 topiknyitó
Üdvözlök mindenkit!

A cím ez is lehetett volna: Nem szúrja ki a szemét a szemét???

Természetesen Bajáról van szó.
A sulinkban végeztek velünk egy közvéleménykutatást a témával kapcsolatban (nem csak konkrétan ez volt, de a kérdőívet nem teszem föl, mert a tanárom kifejezetten megkért rá, hogy ne tegyem).

És szerintem igen jogosan, ugyanis hétvégenként éjjel hazafelé igencsak lehet találkozni a problémával! És ez szerintem már nemcsak a polgárokra, hanem a rendőrségre is tartozik! Kitépett táblák, felrúgott kukák... Pl.tegnap este hazafelé a Spar-nál az üveghulladékgyűjtőbe lettek beleállítva a táblák! Kinek jó ez? A felrúgdalt kukák tartalma meg elég durván tud kinézni másnap némi szél segítségével...

Kérdésem az lenne, hogy lehet-e csinálni valamit ezzel kapcsolatban, és ha itt összejön pár elméleti dolog, akkor azt gyakorlatban is meg lehet-e valósítani???

MOST ITT NEM A SZEMÉTSZEDÉSRE GONDOLOK, HANEM A PREVENCIÓRA!

Tisztelettel: Göldner Iván
(újonc)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!