Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 521

Majd ha FLP lesz újra írni fog.

Előzmény: ásítósmacska (520)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.18 0 0 520

Attól tartok, hogy tutimegmondónk egyszeri beszóló volt.... :))))

 

 

Előzmény: kellyboy2006 (516)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.18 0 0 519

Az ! :-D

 

 

Előzmény: Párizs73 (518)
Párizs73 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 518

Második helyezésű Nobel-díjas színvonal.

Előzmény: ásítósmacska (515)
kellyboy2006 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 517

Tehát mondjuk így:

 

https://www.flpshop.hu/italok/11-aloe-vera-gel?akadalymentes

 

Összetevők: Aloe Vera (Aloe barbadensis levél) gél (96%), nedvesítőszer (szorbit), étkezési sav (citromsav), antioxidáns (aszkorbinsav), tartósítószer (nátrium benzoát), stabilizátor (xanthan gumi), antioxidans (E vitamin)

 

https://www.flpshop.hu/italok/8-forever-freedom

 

 

Összetevők: Aloe Vera (Aloe barbadensis levél) gél (89%), stabilizátor (szorbit), természetes narancslé sűrítmény (2,39%), fruktóz, glükózamin szulfát, kondroitin szulfát, természetes narancs aroma, metil-szulfonil-metán (MSM), antioxidáns (aszkorbinsav), étkezési sav (citromsav), tartósítószer (nátrium benzoát), antioxidans (E vitamin)

 

 

Előzmény: kellyboy2006 (516)
kellyboy2006 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 516

Tedd még ezt egy kicsit össze jobban és ne Te legyél az FLP, annak már vannak tulajdonosai :-)

 

Pl. 94%-tól többe a ha magad termeszted otthonaz aloe verát, kis léptékben?

 

Hozzávalók:

  • Aloe vera növény

Elkészítés:

  1. Vágj le az aloe leveleiből néhányat, lehetőleg a húsosabbak, egészségesebbek közül.
  2.  Öblítsd le őket folyó víz alatt, ezután pedig a tüskéket egy kés segítségével metszd le. 
  3. A levél egyik oldaláról fejtsd le óvatosan a zöld réteget, végül egy kiskanál segítségével kapard ki a gélt egy tálkába
  4. tedd hűtőbe, és használd, amikor szükséged van rá. Körülbelül egy hónapig áll el a gél ilyen formában.

( Ebből adódóan nem szennyezed a környezeted oly módon, hogy ámerikába szállíttatod a cuccost a termőterületről - ahol méhecskék porozzák be a az aloet,és kézzel gyűjtik be és a légteret is megvették felette, hogy bio legyen - a John Deere traktor a háttrében meg csak káprázat.. -   mellette lévő gyárból, majd még onnan Európába is elhajóztatod Cargo Shippeken, hogy utána Neked elhozzák valamivel Magyarországra, és a futár, feltehetően nem elektromos autóval, vagy biciklivel "kiszállíííccsa" házhoz.)

 

Így kőolaj származék valóban még a kapcsolódó logisztikában sem fog megjelenni, nemhogy a benzol a termékben, ami szerinted kőolaj származék, szerintük meg a nátrium benzoát citromsavval alkotott elegye..

 

Pontosabban mindkettő lehet.

 

 

 

Most nézd meg a termékek összetevőit, nincs e véletlen az aloe vera mellett valamibe c.vitamin, aszkorbnisav, vagy citromsav és nátrium benzoát. Ha van, akkor szerintem könnyen rájöhetsz hogy azt úgy hívják benzol...

 

 

 

Előzmény: Norbert Boross (512)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.18 0 1 515

Nem vagyok még FLP! De hamarosan az leszek hogy tudjak segíteni mindenkinek.

 

 

Komp se vagy még, izé... nem komp lett... :-D

 

 

Előzmény: Norbert Boross (512)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.18 0 2 514

GYengusz volt! Kihagytad, hogy megvették a légteret az ültetvény fölött, és azt is, hogy a NASA számára fejlesztette ki az flp.

 

 

:-D :-D :-D

 

 

Előzmény: Norbert Boross (512)
nixon70 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 513

Köszönjük, Emese!

 

Van féláron!!!!

Pld.:

http://www.vital.hu/webaruhaz/termekek/2225

 

Ne hagyd magad átverni!!!!

Az Aloe Vera tényleg jó.

Előzmény: Norbert Boross (512)
Norbert Boross Creative Commons License 2017.03.18 -2 0 512

Alove Vera ! Az akárhonnan nézzük gyógyító és regeneráló növény! A forever a termesztője 500 hektáron. Egyetlen egy gyógyszeripar se tudja azt, amit Alove vera! Ami fontos nincs benne semmi kőolaj származék!  DM nem tud senki olyan terméket mutatni, amibe nincs kőolaj származék.   De megveszik az emberek, mert Tv beláttam! Tv adja minőséget Tv láttam 25 éves nőre rá kenik a x krémet és eladják 40 -50 éves korosztálynak. és Nem a másik ember, aki saját bőrén tapasztalta a termék hatását! Akkor kérdezem Én! Mire adnál ki pénzt, amit Tv reklámoz, vagy amit saját család barát tagod már tapasztalt! Írjátok már meg ki mennyit hagy ott patikába Szeptember – November között miniféle influenzára megfázásra ízületgyulladásra kortól függetlenül! És az is aki alove vera gélt megissza évente egyszer kétszer 1 litert.  

 

Én 37 éves 108 kg nem sportos férfi vagyok. A sport nálam Kert fellássa és egyéb ház tájéki tevékenységbe ki Sportolóm magam!  Munkám miatt heti min 80 emberrel találkozok ország szerette a mezőgazdasághoz fűződik. 8 éve a csuszás mentes” zokniba a lépcsőn meg csúsztam és rá estem lépcsőre csípőm meg sérült azt tudni kel mikor csípő meg sérül akkor lőttek az ülésnek folyamatos izomsérülés folyamatos, láb görcs, mert terheli, ember testét ki fekszik senki még tetőzte nem  voltam samú 120kg voltam. Orvos adót ilyen olyan fájdalomcsillapítókat, terápiákat, gyógyszereket, amitől szinte be voltam komálva.  Ezt ment két év ig aztán magán dokikhoz mentem, mert fájdalom és izom görcs nem múlt el addig ra már nem csak csípőm volt meg sérülve mivel a fájdalom csillapítok igen oldották a fájdalmat.  Meg szüntetek a fájdalmak, de más ízületi terhelések elő jöttek, mint térd egy oldalas terhelés stb…Az összes magán orvost szinte felkerestem a Reflexológia, guna,  tol,  a csont kovács ig.  A saját esküvőmön 11 db csípő és derék bőr alá infekció és 9 db gerincoszlop mentén bőr alá fájdalomcsillapító volt bennem. 140 vendégnek helyt álljak. Aztán természet gyógyászhoz mentem Alove Vera ismeri! Ez volt első mondatta Van ablakunkba jó pár tő!És elkezdtem hitetlenül  fel kenni az gélt zselét aztán meg ittam Azt tudni kel nem szabad kóstolgatni Alove verát   olyan mint teqila ind meg gyorsan!  Nincs íze igaz, de állaga olyan furi róka állapotos! Most már 5 éve használom az Alove verát kúrában 1,/5 litert meg iszom, az influenzajárvány kikerül, ha nagyon erős és elkapom max 3 nap alatt tünet mentes vok. Ez nem” varázsszer ez a valóság!  Több százezert kötöttem, hogy fájdalom mentes életem legyen és Saját ablakomba ott volt a gyógyító azt is tudni kel, azért amit otthon nevelsz, Alove vera nem olyan, gyorsan növekszik” meg! Akkor honnan szerzel Aolve verát hát, aki termeszti Forveretől 94 % alovera tartalommal van az ivó gél nincs senki a piacon, aki 94% tudja adni termékében az Alove verát!

Ami nagyon fontos, hogy élvezem az életet spontán Balatonba akarok fürödni be ülök kocsiba és lemegyek nem tervezem meg nem terelem el gondolatomat mert fájdalmam van!  

Én csak ajánlani tudom Alove Verát! Mindenkinek, aki élvezni akarja az élete pillanatait!

A Forever termék család ezt adja neked nekem. Nem vagyok még FLP! De hamarosan az leszek hogy tudjak segíteni mindenkinek. Aki hasonlóan járt vagy még benne van, mint én voltam! Mindegy 20 -50  éves vagy a fájdalom az nem korral jár!   

Baboka2 Creative Commons License 2017.03.12 0 1 511

Szia száraz bőrre a kék krémet használom a forevertől nekem bevált.

Előzmény: Maksai Szilvia (490)
Fly000 Creative Commons License 2017.03.11 0 1 510

Aki Forevert vesz az magára vessen!!! És mostmár azt is elmondom nem érdekel, hogy Foreverestem Én is!

Az a lényeg, hogy ebben is vannak káros összetvők csak ismerr helyett kevésbé ismertekre vannak kicserélve!

Csodát nem kell várni a terméktől működnek amugy, de ha bemész egy Bio boltba pl ott is tudsz aolevera gélt venni negyed ennyiért és ugyanazt tudja!

Amit az Flp sek nyomatnak az csak marketing meg megmagyarazzak miert toluk es miert csilliokert vasarolj az Flp nel!

A kremmaniban lehet csekkolni az osszetevoket szerintem ez a fontos es nem az mit akarnak elhitetni!!! ;)

MLM cégről beszelunk valamibol finanszirozni kell a graga kocsikat programokat a forvereresek meg eheznek! 

Nem az MLM mel van baj csak de azokkal is akik elhiszik h ebbol ok meggazdagodnak!

Ez a ceg mar elerte a csucsot!

Ha MLM ezni akartok akkor inkabb egy uj cegbe kezdjetek el es akkor Ti lesztek a piramis tetejen ez nem mas csak szimpla logika!

A cegnel csak arra mennek hogy atmossak a fejed elhitessek hogy Te is elered ezt ami az elejen igaz is de itt 2017 ben ez mar felejtos!

 

Akik meg venni akarnak inkabb nezzemek szet talalnak jobbat is jobb aron!!!

ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.07 0 2 509

Köszönjük Emese, oda lehet fáradni a pénztárhoz és befizetni a reklámdíjat! :-)

 

Maga itt mit reklámoz?

 

 

Előzmény: csitpu (508)
csitpu Creative Commons License 2017.03.07 -1 0 508

azok írnak rosszat róla általában, akik még nem használták...Nekünk tényleg nagyon bevált...szerintem is nagyon jók a termékek, a firstöt pl napi szinten használom, horzsolásra, zúzódásra, pattanásra, csípésre, vágásra, égésre...a gyerekvitaminjukat szedi a gyerekem, és nem volt beteg egész télen...és még sorolhatnám mennyi jó termékük van. ha bárkinek termékinformáció kell, szóljon, segítek, postázok is, vagy Szegeden belül ingyen házhoz viszem.

Konstansvalue Creative Commons License 2017.03.05 0 0 507

Pontosan melyik részét vitatja a véleményemnek?

Előzmény: capecoral1951 (504)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.02.25 0 0 506

"és még Lassie is hazatért" - hogy egy klasszikust idézzek. :-D

 

 

Előzmény: capecoral1951 (504)
Párizs73 Creative Commons License 2017.02.25 0 0 505
Előzmény: capecoral1951 (504)
capecoral1951 Creative Commons License 2017.02.25 -1 0 504

Tisztelt Konstansvalue!

 

Nem tudom mennyi Flp-s terméket fogyasztottál már el,hogy ilyen véleménnyel vagy róla.

 

Én egy súlyos autóbaleset után elkezdtem fogyasztani nem keveset belőlük,és az orvosok is

 

csodára jártak gyógyulásom láttán.Igaz megvoltak győzödve,hogy Ő voltak a csodatevők.

 

De ők nem mondták meg mire való amit felírta,én meg nem mondta meg mire használta.

 

Így maradt a Forever termékek fogyasztása.Igen!Nekem használt és még sok ismerősömnek:

 

a "horror áron eladott illúzió".

 

Nem mellesleg az egyik hasonló gondolkodású ismerősöm,a minap panaszkodott,hogy 14.000,-Ft-ot

 

hagyott a gyógyszertárban receptre felírt "méregért".Felsorolni is nehéz mennyi mellékhatással.

 

Akkor miről beszélünk?

 

Szép napot!

Előzmény: Konstansvalue (485)
Párizs73 Creative Commons License 2017.02.25 0 0 503

SAS azaz Siessünk  Adolfnak Segíteni. Mármint Kósa L Adolf  volt FLP, jelenlegi Nuskin MLM vezetőre gondolok.

Előzmény: Párizs73 (502)
Párizs73 Creative Commons License 2017.02.24 0 0 502

Igen,  tudom. Jó néhány idős emberrel beszélgettem akik annak idején kaptak: Sürgősségi katonai behívó.

Előzmény: ásítósmacska (501)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.02.24 0 0 501

:-D

 

Mint a SAS-behívót! :-D

 

(tudod, mi volt az? )

Előzmény: Párizs73 (500)
Párizs73 Creative Commons License 2017.02.24 0 0 500

Sas sebességgel szállítaná a terméket.

Előzmény: ásítósmacska (499)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.02.24 0 0 499

:-D

 

génexpresszióval, hókuszpókusszal, huszonsokezerért... :-D

Előzmény: Párizs73 (498)
Párizs73 Creative Commons License 2017.02.24 0 0 498

Majd gingergirl javasol neki Nuskin terméket.

Előzmény: ásítósmacska (493)
Párizs73 Creative Commons License 2017.02.24 0 0 497

Ha ragaszkosz hozzá: "Forever Living Products Magyarország Kft.
Székhelye: 1184 Budapest, Nefelejcs u. 9-11. 
Telefonszáma: (+36-)1-269-5370 
Levelezési címe: 1439 Budapest, Pf.:745. " : https://www.flpshop.hu/

Előzmény: Maksai Szilvia (496)
Maksai Szilvia Creative Commons License 2017.02.24 0 0 496

Köszi, de előtte még meghallgatnám más véleményét is!

Előzmény: ásítósmacska (495)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.02.24 0 0 495

mondjuk a helyedben inkább kozmetikustól vagy bőrgyógyásztól kérnék tanácsot....

 

:-x

Előzmény: Maksai Szilvia (494)
Maksai Szilvia Creative Commons License 2017.02.24 0 0 494

Sajnos vele már nem tartom a kapcsolatot...

Előzmény: ásítósmacska (493)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.02.24 0 0 493

és aki ajánlotta neked (flp ügynök), nem tud segíteni?

 

 

Előzmény: Maksai Szilvia (492)
Maksai Szilvia Creative Commons License 2017.02.24 0 0 492

Szia!

 

Azért mert eddig még sajnos akármit vettem drogériákban, nem lett tőle jobb, nem vált be...

Előzmény: ásítósmacska (491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!