Keresés

Részletes keresés

csarcsi Creative Commons License 2021.12.29 -1 0 568

https://www.youtube.com/watch?v=cvvd-9azD1M

 

Nem erre a számra gondoltál esetleg? 

Előzmény: lucky7208 (562)
csarcsi Creative Commons License 2021.12.29 -1 0 567

Kedves Mindenki!

 

Nagyjából 8 éve keresek egy számot, aminek sajnos sem az előadójára, sem a címére, sem a szövegére nem emlékszem (mivel elég fiatalon hallottam, az angol dalszöveget akkor még nem tudtam értelmezni). 

Csak a videóklipre emlékszem, aminek egy kisfiú (szőke haj, kék szem?) volt a főszereplője. A fiú (talán szénnel) rajzol a videó alatt, a rajzokból pedig folyamatosan fény derül az életének fontosabb eseményeire. (A képek egyáltalán nem fotorealisztikusak, inkább képregényfigurákra emlékeztetnek.) Először az apjával "ismerkedhetünk" meg, aki egy időben nagyon kedves és figyelmes volt vele, de utána csak veszekedett a csemetéjével, valamint kifejezetten hedonista életvitelt folytatott, legalábbis a rajzolt képekből ez derült ki (például ivott).

Készültek felvételek magáról az együttesről is, de csak az énekes rémlik: vörös, nagyjából vállig érő haja lehetett.

A klip vége felé a kisfiú szeméből fekete könnyek hullanak (mintha azok is ugyanabból az anyagból lennének, amivel rajzolt, legalábbis emlékeim szerint), majd az utolsó rajzok több vele egykorú srácot, valószínűleg barátokat ábrázolnak.

Évek óta keresem ezt a számot, de eddig sajnos nem találtam meg. Ha valaki tud segíteni, nagyon hálás lennék neki! A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!:)

Patreides Creative Commons License 2021.12.15 -1 0 566

Pár hete a youtube-on fut az "Áldott adventet, Magyarország" hirdetés, ami alatt egy gyerekkórus énekli - egy átírt - magyar szöveggel a régi dalt, az "A Home in The Meadow" címűt (másik címe: "Greensleeves"), ez volt a zenéje anno a "Hpw the West Was Won", "A vadnyugat hőskora" c. filmklasszikusnak.

A rövid verzió itt van, de vajon létezik ebből egy teljes, magyar verzió is? Vagy ez csak egy direkt ehhez a kis, 45 másodperces videóhoz készült hanganyag?

ElPoltorato Creative Commons License 2021.12.12 0 0 565

pénteken este 19 óra 30 perc után szólt a megadance rádióban , közvetlenül a pet shop boys zenéje után.

eurodance zene, a műsorvezető DJ Tired még meg is jegyezte , hogy az énekes hangja kísértetiesen hasonlít Neil Tennant hangjára, és tényleg.

halottam már régebben is, sőt akkor  a youtubon meg is találtam , de elfelejtettem ki az előadó

Dj Tired említette , de a rossz kiejtése miatt alig lehetett hallani.

írtam nekik e-mailt is , hogy ki az? de még nem válaszoltak rá.

ha meg lesz felteszem a kedvencek közé.

 

zeBUBI Creative Commons License 2021.09.25 0 0 563

Magyar dalt/klipet keresek, se az előadó/énekes férfi nevét, se az együttes nevét nem tudom. Népdalszerű/vers? feldogozás volt. 2010 utáni lehet. Szomorú dal. 3 voltak a klipben, 2 fiú 1 lány. A klip erőben játszódik végig. A fiú szerelme "meghalt" a fiú viszi az erdőben a kezében a halottnak hit szerelmét, leteszi és a fiú felakassza magát a fára, de a fiú szerelme nem halt meg, mert megmozdul a keze.....vége.

lucky7208 Creative Commons License 2021.08.01 0 0 562

Sziasztok keresek egy zenét. De se cimet sem előadót nem tudok. 2000 környékén nyomták a német viván. 

Nagyon Gigi d augustino beütése volt. Animációs volt a klipje, amibe egy kis ficko gyalogolt körbe egy bolygón.

Ugyan úgy voltak benne fütyülős részek is.

Előre is köszi!

Szundi2016 Creative Commons License 2021.04.30 0 1 561

Szines álmok mi benned él
Tükröt tart eléd az élet
Állj elé és nézd meg
Gondold át mit érzel
Mit tükröz ahogy nézel
Sok élet
Szines álmok mi benned él
Tükröt tart eléd az élet
Állj elé és nézd meg
Gondold át mit érzel
Mit tükröz ahogy nézel






Előzmény: Szundi2016 (560)
Szundi2016 Creative Commons License 2021.04.30 0 1 560

Sziasztok én ezt keresném:

https://youtu.be/JEFbsseuSnw

 

A zeneszöveg ez, de a neten semmi..

vigusz Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 559

Sziasztok !

 

Rendhagyó módon én nem zenét hanem előadót keresek - ha valaki tudna segíteni, megköszönném...

A mellékelt képen látható magyar énekesnőre lennék kíváncsi - ki ő és milyen zenekarban hallható...

A D1 tv klubkoncertek műsorában láttam egy zenekarral kb. 1,5 éve.

Saját számokat játszottak - amik között voltak népdal feldolgozások is .... Nagyon klassz volt a zenekar is és az énekesnő is nagyon jól csinálta a dolgát.

Ha valaki valami támpontot tudna adni, ne tartsa vissza magát...

Há László Creative Commons License 2021.01.05 0 0 558

Sziasztok! 

Keresem ezt a zenét, ami a következő link alatt sajnos halkan és rossz minőségben hallatszik (akkor még nem volt okostelefonom). Azóta se hallottam sehol ezt a zenét. Felismeri valaki?

https://www.youtube.com/watch?v=3VDTQPGsMG4

Gentile007 Creative Commons License 2020.11.06 0 0 557

Hello!Szerintem ez a The Frank Popp Ensemble valamelyik száma lehet.A stilus hasonló!

Előzmény: pusinak (556)
pusinak Creative Commons License 2020.11.03 0 0 556

Sziasztok.

 

https://index.indavideo.hu/video/Kurvak_es_zombik_Halloweenje_a_belvarosban#comments 0:42-től megy egy zene pár másodpercig, meg a végén is bejátszák, ki az előadó?

Carter12 Creative Commons License 2020.10.29 -1 0 555

Halihali! 

Eördögh Alexa - Mr. Szerelem c. albumát atküldhetné nekem vki mailomra. Minden zene, az egész album érdekel tőle, ha avalkinek külön vannak mega  zenéi az is jó, ha scak egy-egy zene van meg az is jó. Amik fent vannak youtube-on azok oké, de az 3-4 zene szükségem lenne a többire is, köszönöm.

bmw7man@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.28 0 0 554

Nagy valószínűséggel ő lesz, de akárhogy is kerestem, nem találtam ezt a számot. 8'(

Előzmény: Gentile007 (552)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.28 0 0 553

Megvolt. Nemhogy nem írta ki, de még a kommentelhetőséget is letiltotta. :(

 

Ezzel is próbálkoztam: https://www.midomi.com/

 

Nem ismerte fel, bár lehet hogy a sztereó keverőn még kell egy kicsit állítani! (túl halk)

Előzmény: egylambos (551)
Gentile007 Creative Commons License 2020.10.28 0 0 552

Hello!Szerintem ez nem spanyol hanem portugál v brazil. Kenia A. - ra tippelek,de hallgasd meg a zenéit.

Előzmény: Törölt nick (550)
egylambos Creative Commons License 2020.10.28 0 0 551

Van egy jó megoldás. Feltöltöd a youtube-ra, és vélhetően kiírja az előadót szerzőt.

Előzmény: Törölt nick (550)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.28 0 0 550

Sziasztok! Ismeri valaki az előadót, netán a szám címét?

Előre is köszönöm!

 

https://files.fm/u/skun33a6#/view/wfdx4t7d

josti94 Creative Commons License 2020.10.21 0 0 549

oh köszönöm szépen :) 

 

Előzmény: Gentile007 (548)
Gentile007 Creative Commons License 2020.10.18 0 0 548

Szeretem ezt a zenét én is :)

https://www.youtube.com/watch?v=2FDpAoHQFbM

Előzmény: josti94 (547)
josti94 Creative Commons License 2020.10.18 0 0 547

Szisztok keresek egy régi zenét  , tömören röviden leírom : négerek táncolnak piros melegítőben város közepén kartonpapíron . :-D

Masvalaki007 Creative Commons License 2020.05.07 0 0 546

Sziasztok! 

 

Nagyon régóta keresek egy zenét. A klipben egy fickó felkel és bedugja az erősítőbe a gitárt. Aztán mindenfelé megy (nem emlékszem merre) a legvégén az utcán/valami úton megy és kihúzódik az erősítőből a gitár. Tudja valaki, hogy melyik szám ez? (szerintem a '90-es évek végén, vagy a 2000-es évek elején hallhattam egyszer és akkor tetszett :) )

 

Köszönöm!

MV

Molteris Creative Commons License 2020.04.03 0 0 545

Sziasztok!

Ennek a műsornak a szinte végig hallható háttérzenéjét keresem (Előadó + cím):

https://www.youtube.com/watch?v=HZLKpKhdtJ4

Jazz jellegű, női vokál, xilofon szerű hangszer stb.

Pl. 3:46-nál 5 másodpercig beszéd nélkül hallható.

Előre is köszi!

Dni284 Creative Commons License 2020.04.01 0 0 544

Szia!

 

Sajnos nem az, de nagyon szépen köszönöm a válaszod :)

Előzmény: Cyroo (543)
Cyroo Creative Commons License 2020.03.31 0 0 543

Szia!

 

Van űrhajó, nő, lebegés, nyugis zene, ének, de csak ezek egyeznek. Itt a haj vörös, nem nagy űrhajó, nincs szemüveg, és ismert az énekesnő.

 

Kylie Minogue - Put Yourself in My Place

Előzmény: Dni284 (542)
Dni284 Creative Commons License 2020.03.31 0 0 542

Sziasztok!

 

Keresek egy kb 13-14 éves zenét. Emlékszem anno a Viván adták mindig. Sajnos sok mindenre nem emlékszem belőle, de ennyi azért megmaradt: maga a videoklipp az űrben játszódik, és egy nő énekel egy űrhajóban talán. A szövegéből majdhogynem semmi se maradt meg, csak annyi hogy sokszor hangzott el benne hogy ooh ooh ooh ooh, de magas, tiszta hangon. Ha jól emlékszem nem annyira népszerű nő énekelhette, mert akkor már biztos megtaláltam volna. De emlékszem ezt a zenéjét többször is adták a tv-ben. Talán a klippből még annyi megmaradt, hogy a hangulata kissé nyugis volt, a nő is a klippben csak úgy lebegett az űrhajóban és énekelt. A nő haja vagy barna vagy fekete volt, és azt hiszem hosszú is, és talán szemüveges is volt (ez nem biztos). És még annyi, hogy az nagyon megmaradt hogy amiben lebegett (azért írtam hogy talán űrhajó mert nem voltam benne biztos) az hatalmas volt. És a zene persze angol nyelvű. Nagyon régóta ezt keresem de akárhogy is akarom nem jut eszembe több róla. Talán még segítségnek számít(hat) hogy a Viva még akkoriban a kék-sárga logót használta. Tudom, ebből nehéz valami értelmes dolgot is kivenni, de ha valaki ráismerne, nagyon hálás lennék. Köszönöm a választ vagy válaszokat előre is.

ghostrider101 Creative Commons License 2020.03.24 0 0 541

Sziasztok!

Kéréssel szeretnék a fórum közönsége felé fordulni.
Sürgős szükségem lenne jó minőségben Ákos "Dance into the light" ( Táncolj a tűzön át, angol verziója ) című dalára.

Ha megvan valakinek a jelenlévők közül, lenne olyan jó és elküldené nekem e-mailben?
Hálás köszönet érte, mindenkinek a legjobb egészséget és további szép estét kívánok!

 

A címem:

berlioz101@gmail.com

Csak egy valaki Creative Commons License 2020.03.03 0 0 540

Sziasztok. Én is keresek egy zenét, és nagyon szeretném,ha segítenétek hátha ti rá jöttök abból amit mondok.

 

A 2011-1014 között tenném :'D, adták a tvben pl: MTV és egyéb zene csatornán is. a története az volt, hogy egy csávó meghívót kapott egy öltönyös, maszkos bálba. Maga a clip ilyen kékes lilás fényekben játszott a sötétben. A lányok szépek, és hát sexi ruhákban voltak. El csábították a szereplőnket de ki derül a maszkot le véve hogy vámpírok. így a clipről ennyit tudok mondani :'D bocsii!! 

Az előa vagy a cím talán az lehetett hogy Romuls feat.... vagy maga a cime Romuls nem tudom miért emlékszem így erre a szóra. xd  pop vagy uj zene volt, semmi féle kép nem operett vagy ehez hasonló.

Remélem segítettem nektek,hogy segítsetek nekem.:D  

hiper fizikus Creative Commons License 2019.12.03 0 0 539

Ez kevés, többet mondjál róla .

Előzmény: Gabriella Simon (538)
Gabriella Simon Creative Commons License 2019.11.07 0 0 538
Sziasztok! Keresek egy zenét..
Ha jól emlékszem akkor francia,és egy nő énekli,a videó klipben egy fekete vászon előtt állnak nők és mindegyikükről van pár közelebbi felvétel,a szövegre pedig tatognak.
Sajnos sehogy sem tudok rá keresni,nem találtam meg eddig.

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!