Keresés

Részletes keresés

bmw528 Creative Commons License 2011.09.22 0 0 1406

Sziasztok

 

Abban tud valaki segíteni hogy tudom azt beállítani hogy ha küldök valakinek egy üzenetet vagy választ, automatikusan küldjön egy másolatot róla egy másik (általam beállított) e-mail címre? Az express-ben nem találom ezt a beállítást bár lehet hogy kiszúrja a szememet. A microsoft outlook-ban benne van az bizos de erre kellene valami megoldás..

 

köszi előre is

Genius999 Creative Commons License 2011.09.13 0 0 1405

Sziasztok!

 

Lenne egy problémám. Kiléptem az Outlook Expressből. Belefagyott a kilépésbe és mikor újra indítottam, akkor a Beérkezett üzenetekből eltűnt az összes levél. Valószínűleg megsérült a Beérkezett üzenetek.dbx fájl. Próbáltam keresni javító programokat, de csak olyat találtam, ami külön kimenti az e-maileket. Kb. 3000 db e-mailről van szó. Ezeket lehetetlen átnézni egyesével.

 

Mit lehet ilyenkor tenni?

miki_ng Creative Commons License 2011.08.20 0 0 1404


végül sikerült visszaállítani ezek alapján:
http://www.windowskb.com/Uwe/Forum.aspx/ie55-outlook/1632/retrieving-lost-emails-after-compacting-outlook-express-v

http://answers.microsoft.com/hu-hu/office/forum/office_2003-outlook/outlook-express-t%C3%B6m%C3%B6r%C3%ADtett-levelek-hov%C3%A1-t%C5%B1nnek/54649544-1077-e011-8dfc-68b599b31bf5

visszahozva a BAK file-t

de most így az új levelek tűntek el, az azóta letöltöttek
A freemail serverén fent vannak, de nem tölti le az OE, biztos azt hiszi már megcsinálta
Hogyan lehetne letölteni az újabb leveleket, a freemailről?

Előzmény: miki_ng (1403)
miki_ng Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1403

Outlook Express 6 tömörítette a leveleket.

Ennek köszönhetően az egyik (Beérkezett) mappámból eltűnt a 2011.02. utáni összes levél.

Hogyan lehetne visszaszerezni őket?

 

Leslac. Creative Commons License 2011.03.17 0 0 1402

Sziasztok!

 

Egy olyan problémám adódott, hogy az Outlokk Expressben, amikor mellékletet csatolok minden egyes csatoláskor  név szerint sorba kell rendezni őket mert mindíg elfelejti a következő csatolásnál, nem lehet beállítani hogy megjegyezze a sorba rendezést, mint pl. Word stb...

Leslac

szab75 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 1401

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám van az OE-vel.Ha megnyitom a levelezőt legtöbbször lehívja a leveleket,de frissítéskor sokszor újra kéri a kódot.Hiába írom be, egy kis szünet után újra kéri és ez így megy a végtelenségig.Megunom, mondom neki, hogy mégse.Következő frissítéskor meg csatlakozik rendesen.Szóval véletlenszerűen csinálja, főleg a citromailes fióknál.Ez elég bosszantó.Ha vki tudna segíteni, megköszönöm.

üdv

miki_ng Creative Commons License 2011.01.14 0 0 1400

Eltűntek a leveleim OE6-ból. :(

Tegnap csinált egy tömörítést, hogy több helye legyen, azóta nem találom a leveleim egy részét.

2010.10.28.-2011.01.13.-ig.

Hova dughatta őket, és hogyan lehetne visszahozni?

 

Panzermeyer Creative Commons License 2011.01.12 0 0 1399

haligali

 

bocsi, hogy nem olvasom végig a fórumot, de már nagyon idegesítő a probléma és 4 napja ezzel szívok

eddig a google se bírt segíteni, pedig ilyennel még nem találkoztam

 

lényeg a lényeg, melóban outlookot használunk és gondoltam, itthon is felteszem, kényelmesebb, mint a webes felület

 

win vista ultimate x64 sp2

outlook express 2007

 

indexes email cím

digis internet előfizetés, hdsnet-es smtp cím a küldéshez

 

a program 1 bekapcsolásig hajlandó működni, akkor tudok fogadni és küldeni, de minden további küldés-fogadás jelszó kérést eredményez

 

próbáltam már új pop3 jelszót kérni, kaptam, átállítottam, ugyanez, 1 küldésig működik, utána kéri a végtelenségig

 

googlezés után töröltem a Protected Storage System Provider kulcsot a reg adatbázisban és újratároltattam a jelszavakat, ugyanaz

 

4 nap alatt nem sikerült ezt a problémát megoldanom, sose szenvedtem ennyit egy programmal

 

kérem segítségeteket, hogy hogyan lehetne ezt a foskanálist működésre bírni

tt65 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 1398

Sziasztok!

 

Nekem outlookom van, de nincs benne az archiválási lehetőség. Létezik ez? 

Ahol lennie kellene, ott nincs!

valami tipp?

GáborBíí Creative Commons License 2010.12.28 0 0 1397

Sziasztok! Következő a problémám:

Wordben szerkesztettem egy email aláírást amit be szeretnék tallózni outlook expresszbe.

Elmentettem html formátumba és be is tallóztam amikor pedig üzeneted szeretnék létrehozni kiírja hogy az aláírűsfájl túl nagy, de nem írja hogy mekkora lehet maximum. Az én fájlom nagyjából 22Kb. Megpróbáltam szűrt weblapként elmenteni, akkor már nem írta ezt ki viszont szétesett teljesen a szöveg. Egyébként egy kis jpeg formátumú grafikát is illesztetem a dokumentumba ,ettől lett nagyobb a fájl, viszont megpróbáltam azt is mindenféle grafika nélkül csak egy formázott szöveget tallózok be, ezt is nagynak találta. Az Outlookban be tudtam gépelni egy rém egyszerű kis szöveget ez működik is azonban szerettem volna egy olyan mutatósabb levélaláírást szerkeszteni amilyen a partnereinknek is van nagyobb vállalatoknál, de azok mit se tudnak róla. Tehát milyen formátumban kell elmenteni?

Előre is köszönöm!

Gábor

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 1396
Az OE-ben (Outlook egy másik program, bár ebben az esetben mindegy), nem csak látszódnak a levelek, hanem azok már le vannak töltve a gépedre, POP3-kapcsolat útján.

Ilyenkor általában pont a levelező szokta törölni a szerverről az "eredetit", már ha törlésre van beállítva.

Ezt már 1:1-ben nem tudod visszatükrözni, mivel a POP3 visszafelé nem működik. Legfeljebb továbbítással elküldhetnéd a saját címedre, de annak meg épp ez a hátránya, hogy továbbított levélként fog megjelenni, magad leszel a feladója mindegyiknek, emiatt kicsit áttekinthetetlenné válik az egész. Még érdekesebb lesz, amikor ismét csatlakozol a klienssel és az letölti az utóbbiakat is.
Előzmény: cintili19 (1395)
cintili19 Creative Commons License 2010.09.25 0 0 1395
Sziasztok!
Probléma: citromailrol az össze levelem eltünt(fogalmam nincs hogy hogyan)viszont outlookban látszódnak.Soha nem szoktam használni outlookot és nagyon szeretném ha visszakerülnének citromailomra.
Ha vki tudja hogy hogy kell visszaállitani segitsen!
Köszi
Delila_1 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 1393
Járt már így valaki? Az Outlook Expressben eltűntek a címeim. Pontosabban megvannak, de láthatatlanok, nem jelennek meg a címjegyzékben, csak a csoportok.
Ha viszont rákeresek egy névre, megadja a nevet és az e-mailt, ahonnan másolással, beillesztéssel tudom csak bevinni a "Címzett" mezőbe.
Nagyon kényelmetlen.

Tudja valaki, hogy tudnám visszaállítani?
slaci Creative Commons License 2010.09.09 0 0 1392
Pedig működnie kell: a lényeg, hogy EGYESÉVEL küldi el az emaileket, de automatizálva, Neked csak 1x kell megírnod a levelet, a többiről gondoskodik.
Előzmény: Törölt nick (1389)
slaci Creative Commons License 2010.09.09 0 0 1391
Ehhez nem kell gurunak lenni, a körlevél varázsló végigvonszol a lépéseken:) 2003-as wordben az Eszközök/Levelek és küldemények/Körlevél menüben találod meg. A lényeg, hogy lesz egy szöveged, amit el akarsz küldeni, és egy adatbázisod a címzettek emailcímeivel. A kedvedért az openoffice writer-t is megnéztem: természetesen ott is van, a neve "Körlevéltündér", az eszközök menüben találod. Sok sikert!
Előzmény: miki_ng (1390)
miki_ng Creative Commons License 2010.09.09 0 0 1390
nem vagyok nagy word guru, hogy tud sima szöveges levelet sok címzettnek elküldeni a word?

esetleg van valami egyszerű megoldás, sok címzettes levelezési listák létrehozására?
Előzmény: slaci (1387)
slaci Creative Commons License 2010.09.09 0 0 1387
Szia, amit tenni akarsz, azt SPAM-nek nevezik:) A szolgáltató jogosan korlátoz. Állítólag (biztosan) létezik alternatív megoldás, mégpedig a word körlevél funkciója. Talán még az openoffice writer is tudja...
Előzmény: miki_ng (1386)
miki_ng Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1386
Sok embernek (50+) szeretnék levelet küldeni Outlook Express alól, de nem sikerül túl jól.
A szolgáltató smtp-je (Tarr) már 20-et sem enged át. Van GMAIL címem is, allítólag az többet is átenged, de ez azon is fennakad. 0x800CCC0B error
Van valami megoldás?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1385
A gyorsan eltűnő panel megjelenítéséhez próbálj duplán kattintani a kurzorral jelzett helyen (ahol látszólag semmi nincs), hátha kiolvasható valamilyen hibaüzenet:

Előzmény: mondj igazat (1384)
mondj igazat Creative Commons License 2010.09.05 0 0 1384
Sziasztok!

Visszaolvastam 1 évvel ezelöttig, de nem találtam az enyémhez hasonló problémát.
Újra kellett telepítenem a windowst, a mentésekből visszaraktam mindet a levelezésbe (local settings.....stb) és sajnos azóta az OE nem tölti le a szeverről a leveleket. Hívtam a szolgáltatót is, minden beállítás tökéletes, ha üzenetet küldök, rendben továbbítja, viszont letölteni nem enged. Ami nagyon furcsa, hogy a küldés-fogadás gombra klikkelve villámgyorsan "küld-fogad" és eltünik a panel. Kb. 1,5 mp alatt.
A helpdeskesnek már én adtam tippeket, hogy mi mindent ellenőrizhetnénk le, de sajnos közölte, hogy minden ok, ennél többet nem tud. (?)

Most a Microsoft Outlokot használom, de nagyon nem szeretem. Oda is ugyanúgy raktam vissza a mentett dolgokat, itt nincs gond.

Tudna valaki segíteni?

Köszönöm előre is.

K.
slaci Creative Commons License 2010.09.03 0 0 1383
Windows XP-n az alapértelmezett helye a .pst fájloknak a %systemdrive%\Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook mappa. De tényleg jobb TC-vel, vagy más normális filemanagerrel megkeresni, mert az elérési útban több rejtett könyvtár is van...
Előzmény: Herbi21 (1381)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.03 0 0 1382
A *.pst fájl a Total Commanderben található, vagy a Starmenü keresőjében stb. Vagyis arra próbálok kilyukadni, hogy ilyenkor megkeresi az ember és kész. Másik lehetőség a levelező beállításai között szétnézni. De talán egyszerűbb rákeresni.

Az adatátvitelnek pedig még ennél is több módja van: pendrive, DVD, CD, LAN, merevlemez stb.
Előzmény: Herbi21 (1381)
Herbi21 Creative Commons License 2010.09.01 0 0 1381
Hali!Ez a téma engem is érdekelne, aza .pst fájl mikor az importálás megtörténik hol található és hogyan lehet átvinni a laptopon lévő outlookra?Előre is kösz a helpet.
Előzmény: Törölt nick (1374)
delon77 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 1380

 

 

Sziasztok !

 

Nekem is lenne egy kédésem az outlook 2007 el kapcsolatba. 2 fiókom van és azt jól meglehet oldani hogy az egyik és másik fiók is külön mappába mentse a letöltött leveleket. A kérdés az az hogy a kimenő leveleket hogyan tudom megoldani hogy azokat is külön mappába mentse el. ha létrehozok almappákat akkor az elküldött leveleket csak manuálisan tudom szétosztályozni?? De szerintem ennek nem így kéne működnie mivel mikor irom a levelet ott s beállítom melyik fiókról írok.

De ha létre is hozom manuálisan az almappákat és belehúzom az elküldött elemek mappa tartalmát szétosztályozva a fejlécen a feladót nem tudom átállítani címzettre mert ugye a levélküldésnél ez az érdekes.

 

Válaszaitokat előre is köszönöm

 

üdv: delon

 

Kombis Laci Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1379
Megint lenne egy kis gond ezzel a csoda Outlook Expressel...
Nem lehet a leveleket kinyomtatni. Bármilyen másik programból gond nélkül lehet, az OE-ben rákattintok a nyomtatás ikonra és semmi nem történik... :(
Yakk Creative Commons License 2010.05.19 0 0 1378
Rendes Outlook -nem Express- kapcsán lenne az a kérdéséem, hogy meg lehet-e azt csinálni, hogy az internetes naptárba (iCalendar szabvány alapján) írni és olvasni is tudjak? Nekem valahogy csak az egyik megy egyszerre, azaz tudtam olyat, hogy írok bele, de azt nem tölti vissza, vagy amit meg beolvas netről abba nem írja bele amit felviszek.
Kombis Laci Creative Commons License 2010.05.19 0 0 1377
Köszönöm, működött amit írtál, csak meg kellett mutatni neki a *.pst-t és már csinálta is a dolgát! :)
Előzmény: Törölt nick (1376)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1376
Nem szoktam Outlookot használni, de úgy rémlik, meg kell neki mutatni a *.pst-t, megnyitni, vagy ilyesmi.
Előzmény: Kombis Laci (1375)
Kombis Laci Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1375
Köszönöm a segítséget! :)

Csak be kell másoljam a .pst fájl-t? Vagy exportálnom kell?
Előzmény: Törölt nick (1374)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1374

http://office.microsoft.com/en-us/outlook/HA010943871033.aspx 

 

Mivel a fenti leírás szerint az új gépen is lenni kellene OE-nek, hogy abból az Outlook át tudja venni a leveleket, de Win7-en OE nincs, ezért a következő cikk kínál egy másik megoldást:

 

http://www.howto-outlook.com/howto/migratefromoewlm.htm 

 

Vagyis a régi gépre előbb ideiglenesen telepíteni kellene az OE mellé az Outlookot is (aktiválni nem szükséges), elvégezni az importálást, utána a létrejött Outlook .pst fájlt már át lehet vinni az új gépre.

Előzmény: Kombis Laci (1373)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!