Keresés

Részletes keresés

ildikóó Creative Commons License 2009.02.26 0 0 158
Kedves csabaiak!Ismer valaki jó gasztrosdokit?
SzarkaTarkaFarka Creative Commons License 2009.02.10 0 0 157

Kicsit elhalkult a blog...pedig lenne mit megbeszélni.

Témák:

-Szennyvízberuházás

-Agóra projekt

-Új Hotel Békéscsabán

-Szent István tér rehabilitációja

-Repülőtéri logisztikai központ

 

Naaa...Csabaiak, nem Csabaiak. Írjatok, cseréljünk infot, diskuráljunk:)

ilona45 Creative Commons License 2008.07.14 0 0 156

Kedves Storgendibal és t2jani!

 

Hát szomorúan olvastam, hogy valóban megváltoztatták a gimi nevét. Én is, a fiaim is a Rózsába jártunk,furcsa lesz Andrássy  Gimnáziumnak hívni. Jó lenne, ha  az önkormányzat a munkahelyek teremtésében is ilyen aktív lenne!

Köszönöm az információkat, és  szívesen olvasnék további híreket a városról.

 

Üdvözlettel: Ilona

Storgendibal Creative Commons License 2008.07.13 0 0 155
Köszönöm. Hát, ez elég gyászos. Nagyon úgy tűnik, h sikerült egy gyáva, semmirevaló vezetést választani. Még az indoklással se mertek a nyilvánosság elé állni, nemhogy a döntéssel. Szörnyű... ha ezt így intézték el tudom képzelni, ha többi dolgot hogy intézik....
Előzmény: t2jani (154)
t2jani Creative Commons License 2008.07.13 0 0 154
Itt a link a beolos cikkhez, amiben olvastam: http://www.beol.hu/index.php?apps=cikk&cikk=159032
Előzmény: t2jani (153)
t2jani Creative Commons License 2008.07.13 0 0 153
Késő, a héten elfogadta a közgyűlés, átkeresztelik. Szerintem is felesleges ennyi év után, ha '90-be csinálják meg, senki nem szólt volna egy szót sem. Nem szerencsés helyzet.
Előzmény: Storgendibal (152)
Storgendibal Creative Commons License 2008.07.13 0 0 152

Én is most olvasom, h állítólag van ilyen szándék és kikérem magamnak!!

Ez Csabán nem divat és remélem nem is lesz!! Vagy elfelejti a T. városvezetés, h ebben a városban senki soha semmit nem akart átkeresztelni??? Díjaznám ha az Urak találnának maguknak valami hasznos elfoglaltságot és békén hagynák a volt kedves iskolámat az RFG-t!!

Előzmény: ilona45 (151)
ilona45 Creative Commons License 2008.06.19 0 0 151

Kedves csabaiak!

3 éve elköltöztünk Békéscsabáról, de  még nagyon kötődünk a volt lakóhelyünkhöz. Sokszor nézegetem a város honlapját, és örülök annak, ha jó híreket olvashatok , de tudom azt is, hogy sok-sok problémával küszködnek az otthoniak.  De higgyétek el,

máshol is akad gond épp elég. Mi Pest megyébe költöztünk, de ha lenne több munkaalkalom Csabán, azonnal visszamennénk.

Néhány kérdésem lenne a  várossal kapcsolatban: igaz, hogy megváltoztatták a Rózsa Ferenc Gimnázium nevét? Ha igaz, mi lett az új név? Tudtok-e valamit  a  Szent István téri  fejlesztés pályázatáról? Elfogadták ?

Előre is köszönöm a választ! Üdvözlettel: Ilona, egy volt csabai, aki a szívében az maradt.

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.04 0 0 150
Békéscsaba Repülőtér az AERO magazinban!!!!!!!
Arquinho Creative Commons License 2008.05.14 0 0 149
Üdv mindenkinek! :)

Békéscsabán 2008 januárja óta capoeira csoport működik a Grupo Senzala (www.senzala.hu) jegyében. Szeretném megragadni az alkalmat, hogy elhívjak mindenkit a 2008 május 17-én (szombaton) 16:45-kor a Csaba Centerben megrendezendő bemutatónkra.

Ha érdekel a capoeira és szeretnéd kipróbálni várunk szeretettel edzéseinkre minden kedden 20.00 - 21:30, szombaton 11:30 - 14.00 a Trefort Ágoston Villamos-, és Fémipari Székhelyiskolában (Puskin tér 1.) és minden csütörtökön 19.00 - 20:30 a Formabontó Rekreációs Egyesületében (Andrássy út 73. II. emelet).
Scarlett-Kate Creative Commons License 2008.05.02 0 0 148

sziasztok,

ma délelőtt a RFG ballagása alatt több mobil-pénztárca eltünt köztük az enyém is. Ha valaki tud valamit egy okker sárga heavy tools-os pénztárcáról és egy sonyericson W300i mobilról kérem jelentkezzen 06/305061904-es számon. Nagyon fontos lenne mert nem tudok bérletet venni az irataim nélkül és egy fontos hívást várok a nyári munkámmal kapcsolatban a mobilomra... pénzt megtarthatja a kedves tolvaj...

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.23 0 0 147
Végre teljesen lekészült a repterünk honlapja. Egyenlőre még csak a magyar rész van teljesen kész, de reméljük az angol a német és az orosz részleg is hamarosan elkészül. Azért lenne fontos hogy lefordítsák az oldalt, hiszen a reptér részt vesz Ápr.25-27 között egy AERO-expo-n Prágában. Oldal: www.bekesairport.hu
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.16 0 0 146
Tud valaki valamit a Szent István tér "revitalizációjáról"? mert elvileg márciusban nyújtják be rá a pályázatot...
trompi55 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 145

Szia!

Köszönöm a segítséget!

Már megnéztem a neten,de gondoltam hátha tud valaki valamilyen magánszállást is ami esetleg nincs fent.

 

Üdv!

Előzmény: aerio (144)
aerio Creative Commons License 2008.03.10 0 0 144
Gondolom a fesztivál a Sportcsarnoknál lesz, így a legközelebb a Sport Hotel :)
Ami még közel van hozzá az a Hungarotel Torna Club Tornászközpont Vendégháza, illetve a Jókai kolesz.

De keress rá neten a szállásokra, lehet találni ;)
Előzmény: trompi55 (143)
trompi55 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 143

Kedves Békéscsabaiak!

 

A segítségeteket szeretném kérni!

A párommal májusba szeretnénk menni a sör és csülökfesztiválra.

Tudnátok olyan szállást ajánlani ami közel van a fesztivál helyszínéhez?

Semmi extra igényünk nincs,csak tiszta, kellemes és közel legyen./Apartman,panzió./

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv!

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.28 0 0 142

Szép hosszú írás, de egytől egyig minden szó igaz! úgy veri át a jónépet, hogy közben sokan még el is hiszik neki a hazugságait... Pedig mennyire örültünk, hogy újra lesz munkahely...pedig lett volna más jelentkező is a Barneválra, nem csak ő és meg is vette volna kevesebbért, mostmár látjuk jóval több lett volna az a pénz mint amitő adott(semmit),hiszen nem vette meg...

OFF:http://www.beol.hu/index.php?apps=cikk&cikk=117639 láttátok? Konzultálni kéne pl a www.carpatiaair.com légitársasággal nem lenne-e kedve engedmények fejében menetrendszerinti heti 1-2 járatot inditani csabára pl temesvárról, bukarstből...

Gabesz_007 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 141
Sziasztok!
Állás lehetőség, akkor beszéljünk a Barneválról.
Gondolom ismerős a név, hogy Nagy Sándor...

Beszéltem több arccal Békéscsabán és sok dologra fény derült, ugyanis ismerőseim köréből is volt akinek akkorákat ígért, hogy szerencsétlen mindent megtett Sanyesznak.
Vezető leszel itt meg ott a barneválnál stb.
Sőt még az egyik helyi rádiónál is voltak érdekes dolgok. Riport anyagot vitt a drága és a szerkesztő emberünknek ígérte oda az összes csillagot az égről...
A weblap (a saját weblapjára gondolok) készítői nem kapták meg a pénzüket a mai napig sem ez onnan látszik hogy semmi nem változott rajta már hónapok óta pedig félkésznek tűnik.
Internet szolgáltatóját is szívatja ez a jó ember, ugyanis a pontos összeget is tudom amennyivel tartozik. Nincs is gond mert nekik is ígért fűt-fát , hiszen ők lesznek a fő-fő külső vállalkozók az újra induló Baresznál...

Ez az ember még arra sem volt képes néhány éve hogy egy bérelt üzlethelyiséget kifizessen, ez a szép történet tehát újkeletű.
Akkoriban az illetékes kiverte belőle a pénzt, pedig neki is szépeket igért csak épp akkor még nem Barneválról hanem rengeteg pénzről beszélt amit Ő maga a Nagy S. úr hozott be Romániából Lei formátumban csak éppen leadta a pénzváltó embernek stb...csak a pénzváltó embernek nem adott semmit...így a bérbeadó sem kapott pénzt...ezért a mese másként folytatódott...
Hagyjuk a múltat!

Jelen pillanatban ott tartunk hogy Nagy Sándoron kívül senki nem hiszi el, hogy az ővé a barnevál, pedig állítása szerint már régen az ő tulajdonát képezi.
Ezt több ízben előadja a Barnevál jelenlegi dolgozóinak is,őket is eteti hogy mindenkiből főnök lesz...sebaj ha egyszer valami hiba folytán mégis elindul a dolog akkor már főnöket nem kell keresni ugyanis már most több száz van belőlük Sanyesz fejében.

Amikor majd ezen sorokat olvassa gondolom fel lesz háborodva és megint a feljelentésekről fog beszélni. Meg így nyomoznak úgy nyomoznak majd ő szerinte.
Biztos megint előáll valami meghökkentő történettel hiszen úgy szokta!
Az egyszerű hiszékeny emberek még el is hiszik a karcsú összefüggéstelen dumáját egy pillanatra.
Beszédkészsége megdöbbentő ahhoz lépest, hogy nem magyar állampolgárként kezdte életét a föld nevű bolygón.
Íráskészséggel vannak gondja az a saját weblapján meg is lehet személyesen nézni.

Jelen helyzetben biztosan valami kis turpisságon töri kobakját ez a jó ember mert régóta nem hallunk róla. Egyszerű kereső programmal találtam az euromfood@euromfood.hu mail (a weblapján ez az e-mailcím látható) címre néhány regisztrációt a világhálón.
Tehát ahol regisztrált és érdekesnek találtam :

http://www.szexneked.hu
www.melegklub.hu
http://www.hotboys.hu/
http://www.gay.hu/

Nincs hozzáfűzni valóm…
Biztosan ezért tünt el megint egy időre és úgy érzem erre is megkapjuk a magyarázatot.
t2jani Creative Commons License 2008.01.11 0 0 140
6-7 éve költöztették apámékat, és semmi gond nem volt velük.
Előzmény: ppippa (138)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.11 0 0 139
Hát...azta szolgáltatást nem nagyon ismerem, inkább a takarítást. Sok jóüt hallottam róluk, rokon már alkalmazta őket. honlap: www.hoczesmedvegy.hu)
ppippa Creative Commons License 2008.01.10 0 0 138
A cég költöztetési része érdekelne?
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.10 0 0 137

ismerem miért kérded???

ppippa Creative Commons License 2008.01.09 0 0 136

Hali!

 

Ismeri valaki a Hocz és Medvegy Kft-t Békéscsabán?

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.05 0 0 135

Le Lion!

 

Bizonyos dolgokban egyetértek. Éjszakai élet gyakorlatilag 0 a városban. De azért azt sem kell elvárni, hogy hétköznapp hajnal kettőig menjen a buli, mert a fiataloknak ott a suli, a felnőtteknek a munka. 7végén lehetne buli, sőt még a felnőttek is eljárhatnának vhova.

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.30 0 0 134
Egyébként Boldog Új Évet minden kedves és nem kedves csabai polgárnak!
Reméljük a jövő év szebb lesz!
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.30 0 0 133
Üd. mindnekinek!
Engem is sok minden zavar itt a városban, de azért sem megyek el innen. Az a baj, hogy magasról leszarják a fiatalokat itt Csabán. Szombat este bezárnak egyes "szórakozóhelyek" fél kettőkor, meg ilyenek. Ez hihetetlen. Végigmegyek a sétálóutcán éjfélkor és mit látok? Egyetlen egy rohadt kocsma vagy lebuj sincs már nyitva, mind bezárt 10-kor. Ez vicc! Gyulán meg pezseg az élet, sorba nyílnak az újabb és újabb pubok, discok. Miért jó ez nekünk. Aki meg ellenzi a sétálóutcán a ricsajt, menjen költözzön ki tanyára, ott csend van. Mindig jár a szájuk, hogy nagy a zaj meg megy a randalírozás. A belváros nem erről kéne hogy szóljon. Szerintem. De javítsatok ki, ha tévedek.
És ez csak egy negatívuma a városnak...
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.09 0 0 132
Hátmár bocs de egy büüdös nagy lófaszt kelt el... tegnapelőttolvastam a Békésmegyeiben hogy visszaléptetek. hazug disznó!!! Tudjátokmennyi ember reményei vesztek el???
Euromfood Creative Commons License 2007.11.30 0 0 131
Elkelt a békéscsabai Baromfifeldolgozó!!!

Gratulálok Nagy Sándor!!!
www.euromfood.hu
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.28 0 0 130
Euromfood!

Ott dolgozol? Nem tudod mikor lesz ujra miunka a cégnél?
Euromfood Creative Commons License 2007.11.27 0 0 129
Békéscsabai baromfifeldolgozó (Barnevál)

Sziasztok!
Úgy gondolom nem kell ecsetelnem hogy miről is van szó!
Sokat hallunk róla újságból és innen-onnan.
Van aki ezt van aki azt hall róla,de ha valóban kíváncsiak vagytok arra hogy mi zajlik vagy netalán szeretnétek kicsit tisztán látni akkor keressétek meg a

www.euromfood.hu

weblapot.
Belépés után fenn megtaláljátok a Nagy Sándor Szándéknyilatkozatát,pályázatok teljes anyagát és a Blogba meg személyesen tőlle tudtok informálódni.

PowerSite Team
www.powersite.hu
www.devid.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!