Keresés

Részletes keresés

IVan Creative Commons License 2003.02.27 0 0 195
98-as VB 2.napja, Chile-Olaszország
2-1-es állás, Baggio egy chilei védő kezére lövi a labdát kábé a 85. percben. Büntető. Baggio 94-ben fölélőtte, most mégis ő áll oda...
Ezt sose felejtem el, az tuti.
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.02.23 0 0 194
Totti gólja a Torino ellen tavaly. Megcsinálta a kapus mellett a cselt, elszállt egy védő és belsővel bepasszolta. Ki ne emlékezne rá?!

Mendieta egyszer egy szöglet után kapásból elvállata, bombagól...

Klasszikus: Roberto Carlos a kisvilágbajnokságon franciák ellen.

nhlfan2.0 Creative Commons License 2003.02.23 0 0 193
1994 VB Baggio gólja Nigéria ellen!anyám drukkolt hogy nehogy hosszabítás legyen mert már unta de nem jött be neki:)
sTormy Creative Commons License 2003.02.23 0 0 192
Helyesbítek: a második tételt, a Chelsea ellen Mihajlovic szerezte.
Előzmény: sTormy (191)
sTormy Creative Commons License 2003.02.23 0 0 191
Shearer a Leicester ellen, pár éve. Szabadrúgás, pont középre tart a lövés, a kapus (Keller?) már készül, hogy mellre fogja, egyszer csak a labda elkanyarodik - nem jobbra, nem balra, hanem fölfelé, és a kapus feje fölött vágódik be, szerencsétlen a kezét se tudta fölemelni. Melleseleg a Newcastle 1:3-ról nyert 4:3-ra Shearer mesterhármasával. Ez a gól volt az első...
Darío Rodriguez (Uruguay) kapáslövése a dánok ellen a VB-n...

Milosevic szabadrúgása, amit az alapvonaltól kb. 13-14 méterről, de a tizenhatoson (persze) kívülről csavart be a Chelsea-nek...

Beckham alkotásai...

Solksjaer a Bayern ellni Bl-döntőben, a 93. percben...

Egy Eindhoven-szabadrúgás, amikor is az egyik játékos a leállított labdát a háta mögé emelte, és ezt lőtte el kapásból a másik...

Zidane a '97-es Juve-Ajax BL-elődöntőben, amikor két csellel úgy ugrasztotta egymásnak Blindet és Van der Saart, mint soha senki. De szó szerint, alig tudtak kigabalyodni egymásból...

És még sokan mások.

piréjt007 Creative Commons License 2003.02.23 0 0 190
Nekem örökké emlékezetes marad Görbicz Anita tegnapi cundergólja a KEK-ben az oroszok ellen
llila Creative Commons License 2003.02.23 0 0 189
Egy másik számomra felejthetetlen gólt Kese ( Bocs, aki másképp ismeri: Törő), szerzett. A Bilbao kapusa Iribar tudna erről az átemelésről mesélni, meg akik kint voltak azon az estén a Megyeri úton.
llila Creative Commons License 2003.02.23 0 0 188
Felejthetetlen gól volt!!
A Benfica elleni BEK meccsen, a Lisszaboni 2-5 után. Itthon 3-0-ra is vezettünk már.
A kapus feldobta a labdát és Ferike soiccel belebökött. Nem semmi ütemérzék kellett hozzá. Pont a kapu mögött álltam és láttam a kapus kétségbe esett arcát, amint próbálja utólérni a labdát. Aztán az egész Benfica a játékvezetőt meg a partjelzőt agitálta percekig, hogy szabálytalan volt.
(sajnos aztán Nene a végén beemelt egyet vagy 30-35-ről Rothelmernek és kiestünk:()
Előzmény: BELABACSI (183)
patakveer 2 Creative Commons License 2002.08.19 0 0 187
A kapus által,kirúgásra feldobott labdát pöckölte el. Hogy ez maga a lövés volt, vagy utána még egyszer beleért-e, erre már nem emlékszem.
Előzmény: GFQ (186)
GFQ Creative Commons License 2002.08.19 0 0 186
Hűha akkor én meg erősen nem éltem (-; Bár valaki mintha említette volna, hogy anno a fazon kipöccintette a Benfica-kapus kezei közül a zsugát, és bumm! Vagy hülyeséget mondok?
Előzmény: patakveer 2 (185)
patakveer 2 Creative Commons License 2002.08.19 0 0 185
Újpest-Benfica, Megyeri út., a 70-esk végén.
Előzmény: BELABACSI (183)
GFQ Creative Commons License 2002.08.19 0 0 184
Koplárovics Béla király (((-;
BELABACSI Creative Commons License 2002.06.14 0 0 183
Az évre nem emlékszem pontosan, sem az ellenfélre (nemzetközi meccs volt , talán valami portugál csapat ellen), de az biztos nagyon ritka volt ahogy történt. A kapusuk tartogatta a labdát, azután feldobta, hogy kirúgja, akkor a Bene Feri odaugrott és belepöckölt a feldobott labdába.Gól.Hát én arra a jelenetre örökké emlékezni fogok.
G. Peti Creative Commons License 2002.06.14 0 0 182
Néhány nappal ezelőtt vetődött fel bennem az a gondolat, hogy a legszebb gólokat le kelle töltenem és egy CD-re írni. De elég lusta vagyok ehhez. Van valaki, aki esetleg már megtette előttem?

Ilyen találatokra gondolok, mint pl:
- Karel Poborsky, Csehország-Portugália 1996
- Roberto Carlos, Brazília-Franciaország 1997
- Naybet, Real Zaragoza-Arsenal 1995
- Damian Mori, Az a bizonyos 3,96 mp eltelte után esett gól
- Sead Owairan, Szaúd-Arábia, 1994
- Lars Ricken, Borussia Dortmund-Juventus, 1997
- Farkas János, Magyarország-Brazília, 1966
- Puskás Ferenc, Magyarország-Anglia, 1953

Nem lenne rossz ehhez hasonló találatokkal megtölteni egy CD-t...
A felsorolással részben válaszoltam a topic címében feltett kérdésre is.

a hentes Creative Commons License 2002.06.06 0 0 181
Sajnos az a gol amire én örökké emlékezni fogok , azt nem láttam. Idén a san siroban milan-inter meccsen, az észak kanyarban álltunk és a közelebbi kapu alját nem láttam, ahova a gol esett. Ventola rugta rá (eddig láttam), a kapusról Vieri elé pattant, róla pedig a kapuba... nem volt egy szép gol , de ami utánna volt , ezt mindenkinek át kell élni...
Rolo Tomasi Creative Commons License 2002.06.06 0 0 180
Madjer gólja a 87-es BEK-döntőn. Szinte most is hallom Jenőt: "Miiint a grrrundon, a kis kapuba!!!"
GFQ Creative Commons License 2002.06.06 0 0 179
Rossz ötlet ujraéleszteni ezt a topicot??

A magam részéről ide írná Roby Baggio gólját, amit a 94-ben lőtt Nigériának. Egy remek kameraállásból látható, hogy milyen mértani pontosságall helyezte a zsugát. Gyönyörűűű!

A legnagyobbat szerintem Van Basten rúgta a 88-as ebén a szovjetekenek. Bummmm!

Vicky (GGals) Creative Commons License 2001.06.03 0 0 178
Jah...
Ugyanezt akartam írni, de Te gyorsabb voltál...
Sajnos, ez a gól nem pozitívumként marad emlékezetes... :o(
Előzmény: isz-akos (177)
isz-akos Creative Commons License 2001.06.03 0 0 177
Azt hiszem a tegnap esti románia-Magyaro meccsen az első golunkat soha nem fogom elfelejteni hogy 4 védő nem tud belerugni a labdába majd ennek a 4 védőnek a gyűrűjéből az egyetlen ott tartozkodo román átpasszolja mesteri pontossággal a kaputol 5 méterre álló és váró társának a lasztit aki kegyetlenul kilovi kapásbol ballal az üres kapu bal also sarkát...
Ilyen potyagolt még megye 3-ban is ritkán látni...
simai Creative Commons License 2001.06.02 0 0 176
sziasztok

pár évvel ezelőtt, még a megboldogult BS-ben az ún. profi focisták előtt volt a terembajnokság döntője.
Az egyik fazon bedobta a labdát, a csapattárs pedig háttal, ( csak úgy lehet...) ollózva iszonyatosan gyönyörű gólt lőtt.

nem tom, ki vót ott...

s

FIEBER Creative Commons License 2001.06.01 0 0 175
TERMÉSZETESEN A MARADONA ÁLTAL LŐTT GÓL!
1986 VB. MEXIKÓ ARGENTÍNA-ANGLIA
6 JÁTÉKOST MEG A KAPUST CSELEZTE KI A GÓL ELŐTT. ÓRIÁSI SZÓLÓ VOLT.
Garrincha Creative Commons License 2001.05.31 0 0 174
Igen, de nem M.o.-n.
Előzmény: Nym (172)
G. Peti Creative Commons License 2001.05.31 0 0 173
Néháény ami eszembe jut:
1996 Fradi-BVSC
Kuntics fejese
2001 Sopron-Loki
Szabados Józsi gólja a 97. percben
1996 Csehország-Portugália
Poborsky nyesése
1999 MU-Bayern
Sheringham és Skolsjaer gólja
1997 Finnország-Magyarország
Moilanen öngólja
2000 Sopron-Dunaferr
Sira fejese az első soproni elsőosztályú gól volt 5 év után

Na meg még néhány más...

Nym Creative Commons License 2001.05.30 0 0 172
én örülök csak ennek, mert a környezetemben lévő középkorúk és még idősebbek- eltekintve az édesanyámtól- igencsak "félnek" a net- től, és ezért voltam elég szkeptikus veled szemben.
Te valamelyik csapat edzője vagy?
Regards
Nym
Előzmény: Garrincha (171)
Garrincha Creative Commons License 2001.05.30 0 0 171
Nemcsak, hogy láttam, hanem még játszottam is vele és ellene is. Csak azért vágok fel így, mert én nem vittem századannyira sem mint ő. Meglepődnél azon a pár néven, mind soxoros válogatottak, akik igenis interneteznek, egyikük még a Puskás papával is focizott. Kb. három hete járt erre Buzánszky Jenő, megadta nekem egy kalapravaló régi játékos e-mail címét. Ami persze még nem jelenti azt, hogy neteznek, de nincs kizárva. Háromról biztos tudom, hogy igen, egy negyedik meg csak ott ül mialatt a lánya szörföl. Érdekes módon, egyikük sem él jelenleg M.o.-n, de ezt ne úgy vedd mintha egy konzekvencia volna.
Előzmény: Nym (170)
Nym Creative Commons License 2001.05.29 0 0 170
ha tényleg láttad őket élőben akkor ezer bocs, de ez elég ritka hogy valaki indexel és még látta Puskást focizni élőben.
Regards
Nym
Előzmény: Garrincha (169)
Garrincha Creative Commons License 2001.05.29 0 0 169
Miért, valami kifogásod van az ellen, hogy hány éves vagyok? Én legalább még láttam igazi focit itthon, élőben. És igazi focistákat is.
Előzmény: Nym (164)
dzsill Creative Commons License 2001.05.28 0 0 168
vanBasten csukafejese
:-)fogalmam sincs mikor,régen, s többször :-)
de utána mezt cserélt az biztos!merthogy kimelegedett szegény :-)
A Király Creative Commons License 2001.05.28 0 0 167
Negrete ollózása a '86-os VB-n.
Stuka Creative Commons License 2001.05.28 0 0 166
Egy másik, sajnos az is nehezen feledhető:
amit a Loki lőtt nekünk a kupadöntőn. Alig gól... egy centivel (ha egyáltalán). De megadta Puhl. Sajnos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!