Keresés

Részletes keresés

Cifu Creative Commons License 2001.02.09 0 0 16
Nem rossz a Gálvölgyi, csak adjanak komoly témát a kezébe, pl. remélem a holnapi show tele lesz öngyilkos Jimmy-másolatokkal :)))
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.02.08 0 0 15
Holnap 19:50 tõl Gálvölgyi Show !

Gai-luron Creative Commons License 2001.01.01 0 0 14
Nekem tetszett a Csiszar.hu paródia.
Előzmény: Weyland_Yutani (11)
Mustár Creative Commons License 2001.01.01 0 0 13
Szerintem jó a Gálvölgyi show, én legalábbis nagyon szeretem, szerintem vannak benne rosszak is, de a legnagyobb része szenzációs. Ezt nemcsak a szilveszterire, hanem az összesre értem, szóval a jó kategória mellé be lehet húzni egy strigulát.
Kosh_nagykövet Creative Commons License 2001.01.01 0 0 12
úgyvan
Előzmény: Weyland_Yutani (11)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.01.01 0 0 11

Weyland Log ON

Nos ! Ha a negatívumokat megemlítettük említsük meg a szilveszteri showt is mint nagyon pozítív meglepetéset ! Ez valóban GÁLVÖLGYI SHOW volt a javából! A Beavis & Butthead feldolgozást leszámítva szenzációssan jól sikerült a mûsor . Gratuláció illeti a névadó mûvészt mert ez most valóban méltó volt hozzá.

Weyland Log OFF


Előzmény: jobbhorog (10)
jobbhorog Creative Commons License 2000.11.30 0 0 10
A pénteki kegyetlen gyenge volt. Komolyan a párhuzamosan futó Szeszélyes évszakok jobb volt és ezzel, azt hiszem sokat mondtam!
Előzmény: Kosh_nagykövet (9)
Kosh_nagykövet Creative Commons License 2000.11.30 0 0 9
Mert a Heti7-ben ÖNMAGÁT adja, a "Show"-ban meg azt amit megírnak neki.... és akik írják nagyon távol állnak szerintem Gálvölgyi János humorától. Csak persze GJ meg bolond lesz visszautasítani azt a (valószínűleg nem kevés) pénzt amit ezen "igényes" jelenetek eljátszásáért kap.
Előzmény: Weyland_Yutani (8)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2000.11.30 0 0 8
Ami még érdekes Gálvölgyivel kapcsolatossan az az hogy a Heti 7 -esben hétrõl hétre szenzációssan szerepel , szellemeségben és improvizációban nem nagyon veszi fel vele senki a versenyt ezért is érthetetlen hogy a nevével fémjelzett "show"viszont hogy sikerülhet ennyire gyengére ...
SOWHAT Creative Commons License 2000.11.29 0 0 7
Hehe tegnap ment a Vitray müsorába a múmia : Spéter Erzesbet :DD tök oan volt mint a Gálvölgyi a Fridi parodiába :DD

-Khedves Shhándor most hosszan válaszoljak vagy röviden ? :DDDDD

SOWHAT Creative Commons License 2000.11.27 0 0 6
Hmmm ja Gálvölgyi legnagyobb volt csak pénzt keres elvállal minden szart mostanság :(

-Ön értelmiségi ?
- Nem én tanár vagyok :DDD
- Kokori Kotkoda ...magam is rácsodálkozok :))))

- Dvorzsák ?
- Nem csipjük az ürgét, de lökjétek le :DDDDDD

- Kisebb mint 1 egyetemi tanár ? :)

Ha van valakinek 80-70 évek korai 90es Gálvögyi kabaréja videon KELL !!!!!! Hivatalosak megvannak :)

TCSA Creative Commons License 2000.11.26 0 0 5
na igen... az nagy volt :o))
már azt hittem velem van a baj mer nem találom a poénözönt... bár az eleje nem rossz Bajorral. Az jó paródia... de hogy "A Marha Férj"-t 3* felújítsák... kár volt.
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 4
Egyebkent barki kerul az rtlklubhoz, nagyon gyorsan lezuhan a tehetsege a beka popsija ala...
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 3
en is egyetertek, de az "Anyam" poen az nagyon yo volt:)
Typhoon_1 Creative Commons License 2000.11.26 0 0 2
Egyetértek . Szánalmassan gyenge vergődés , hihetetlen hogy G.J. ebben szerepet vállal.
Előzmény: Kosh_nagykövet (0)
békörmen Creative Commons License 2000.11.26 0 0 1
szerintem is ő az (egyik) legnagyobb, de ezek a műsorai tényleg gyengék, bár vannak jó poénok, amiket a reklámokban elnyomnak, de a műsor 80-90%-a gyenge.

Kosh_nagykövet Creative Commons License 2000.11.26 0 0 0
Igen sajnos a mostani Show még csak meg sem közelíti a régit, mintha nem is szórakoztató műsor lenne, hanem valami meghatározhatatlan valami, mert poént, szellemességet nem igen találni benne. :(
Előzmény: Weyland_Yutani (-)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2000.11.26 0 0 topiknyitó

Bevezető helyett … A topic mint címe is mutatja a Gálvölgyi show névvel fémjelzett , szombaton az esti órákban az RTL Klub kereskedelmi csatornán vetített "szórakoztató" műsort hivatott kielemezni . Ami ebben a műsorban folyik az véleményem szerint hihetetlenül távol van a valódi Gálvölgyi Jánostól és korábbi műsoraitól. Hogyan jutott el Magyarország legnagyobb humoristája idáig ……… Egyáltalán van valami köze Gálvölgyinek a műsor szerkesztéséhez vagy csak a nevét adja és eljátssza a számára "kiosztott" szerepeket ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!