Keresés

Részletes keresés

altercator2 Creative Commons License 2023.07.07 0 0 629

Nálam bejön a kezdőlap a beérkezett levelekkel, de bármelyikre kattintok, bedob egy fehér lapot és vége.

Az elküldöttekkel ugyanez van. Spamben semmi nincs.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.06 0 0 628

Na, már adják a hülyét. Írták küldjek képet a hibaüzenetről, meg a fiók beállításairól. Na ja, ha csak úgy napközben magától elbaszódik, biztos hozzá piszkált valaki, még csak véletlenül sem náluk keresendő a hiba. Ezek nem változtak semmit.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.06 0 0 627

Az előbb írtak, hogy nézzem meg, működik-e. Természetesen nem működik. :)

Illés Lajos Creative Commons License 2023.07.06 0 0 626

Üdv. Nekem konkrétan semmilyen email nem érkezik meg a freemail fiókba.Egy ideig bombáztak a sok spammal,csaló levelekkel.Egyszer csak megállt,és azóta semmi.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.06 0 0 625

Most sem megy még. Írtam nekik. Egyúttal azt is, hogy nagyon ronda az új felület és logikátlan.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.05 0 1 624

Megint nem megy a POP3-as letöltés. Webről nyögvenyelősen be lehet jutni, de azért mégis na. Belépek webről, hogy megnézzem van-e levél. Míg nem jöttem rá, hogy megint szar, azt hittem nincs új levél. Hát volt, három is. Webről csatolmány letölt, feldolgoz, levelező programmal visszaküld. A küldés legalább működik. Pontosabban tőlem elmegy, de hogy a címzett megkapja-e, azt nem tudom. Az új webes kinézet meg egyenesen undorító. Én sem értem mi a retkes picsáért kell állandóan átvariálni. Egyszerű, áttekinthető volt. Most meg minden máshol. Még jó, hogy csak akkor használom webről, ha valami gubanc van a POP3-al.

Andi 1960 Creative Commons License 2023.06.23 0 1 623

Már megint miért kelet megváltoztatni a freemailt? Nem kértem, ahányszor rákérdezett a kipróbálásra, a NEM válaszát adtam! Most át van állítva, ami nem működik megfelelően, átláthatatlan, és nem érkeznek a leveleim a mappába. Ha valami beválik, azt önként kell megváltoztatni! Kérem az előző freemail felületet visszaállítani! Andi 1960

nemtudhatom Creative Commons License 2023.05.30 0 0 622

Koszi maaaa megint a f.sza ujitasokat !Napi 10-15 evelet bonyolitok a freemailon,vagyis bonyolitanek !

 

RazorX911 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 621

Milyen érdekes, hogy nálam ilyen probléma, sosincs! De, ez a még újabb felület, rosszabb, mint az előző!! Annál volt egy buborék-os ficsőr, ahol mutatta a levél tartalmának, egy részét. Az jobb volt másban is, mint ez. A Promóciók/Közösségi mappák "részben" megszűntek, a "Beérkezettek" alatt van, külön-külön fülön.

 

A levelezés betöltése, az amúgy is egy ideje lassú, mióta a jó régi felületet (2019 előtti vagy mikori már) megszüntették. Van lehetőség menedzselni, a biztonságosnak tartott eszközöket, a "Biztonság" fülön. (Honnan lépkedtél be és mikor, stb...) Ha, egy levélre válaszolni akarsz, akkor egy külön fülön, jobboldalt teszi ki az ablakot, ahol írhatsz levelet, asszem a Gmail webes felülete is valami hasonlóképpen néz ki. (HTML-esben használom, az jobban bejön nekem.) Valahogy így néz már ki, a Freemail alatt is: https://www.youtube.com/watch?v=0bIp03cQhhw

 

Bár ez így nekem kényelmetlenebb. Jobb, ha az egész képernyő nagyja rendelkezésre áll, pláne ha sokat írok!

thunder9012 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 620

Kabaré amit művelnek... Pár nap után egy órája beléptem, erre megint megváltozott a felület, mire megtaláltam a válasz funkciót egy levélre, megőszültem. Azután mappák között akartam váltani, azóta csak levelezés betöltése folyamatban és csak teker az oldal...

JohnnyBe Creative Commons License 2023.05.26 0 0 619

Nekem se töltődik be tegnap óta.

bandolesa Creative Commons License 2023.05.26 0 0 618

Firefoxban nem működik nekem sem.

Be sem tölti a kezdőolalt-

Előzmény: flepp (617)
flepp Creative Commons License 2023.05.26 0 0 617

Nem tudok belépni tegna délután óta. A belépő felület sem töltődik be. 

Úgy kezdődött, hogy levélírás közben kilépődött és szóta semmi...

Bali-G Creative Commons License 2023.05.25 0 0 616

Sziasztok 

 

Sekerült megoldani a bejeletkezési hibát ???

 

Nálam Bluemail kliens van a Telón de ezt dobja: "szinkronizálás nem sikerült felhasználói neve vagy jelszava (3010) email szerver visszaküldve :AUTH authentication faled" De azóta se akar semmit csinálni ...

 

Köszi

 

suzi_mou Creative Commons License 2023.03.04 0 0 615

En sem tudtam belepni tobb napig. Irtam nekik facen, kertek IP cimet, atkuldtem. Masnaptol mukodott ujra. Hurra.

topikolos Creative Commons License 2023.02.28 0 0 614

Most megint tettem egy próbát, küldtem magamnak levelet, ezt továbbította, de pl. a digi-s leveleket nem, és nem is tette spambe.

Előzmény: topikolos (613)
topikolos Creative Commons License 2023.02.28 0 0 613

Én is "küzdök" december eleje óta. Amikor írtam nekik, egy tök más kérdésre válaszoltak, amikor ezt jeleztem, akkor meg egy semmitmondó válasz érkezett. 

"

Kata [freemail] ügyfélszolgálat ([freemail])

2023. jan. 13. 11:45 CET

Kedves ...,
Köszönjük jelzésed! A leveledben említett probléma rendszerünkben hibajavítás alatt áll. A probléma megoldásáig szíves türelmed kérjük.
Sajnáljuk az ebből adódó kellemetlenségeid!"

 

Azóta semmi.

A gmailben jön ez az üzenet, akármit csinálok: "„The other server sent messages in the wrong order. Please contact your other ...”

Erre ezt találtam, vagyis semmit: https://support.google.com/mail/thread/139724179/error-importing-messages-from-other-pop-server?hl=en

 

Korábban egyébként simán a levelek továbbítása volt beállítva évekig, ez érdekes módon 1-2 levéllel működött, de a többséggel nem. Muszáj belépnem és ott olvasnom a leveleket...

Előzmény: akircsi (612)
akircsi Creative Commons License 2023.02.28 -1 0 612

Sziasztok!

 

Kaptam választ:

Kedves Felhasználónk!
 
Kérjük, adja meg az alábbi adatokat a kliensében:
(mobilon szükséges az SMTP + az IMAP)
SMTP beállítása:
A kimenő levelek (SMTP) kiszolgálója: smtp.freemail.hu
A Fióknévnél az email cím megadása szükséges.
A Jelszónál a [freemail] webes felületén használt jelszó megadása szükséges.
Port: 587 (STARTTLS támogatással)

Az IMAP kliens beállítása (ajánlott)
A bejövő levelek (IMAP) kiszolgálója: imap.freemail.hu
A Fióknévnél az email cím megadása szükséges.
A Jelszónál a [freemail] webes felületén használt jelszó megadása szükséges.
Port: 143 (STARTTLS támogatással)
A POP3 kliens beállítása
A bejövő levelek (PoP3) kiszolgálója: pop3.freemail.hu
A Fióknévnél az email cím megadása szükséges.
A Jelszónál a [freemail] webes felületén használt jelszó megadása szükséges.
Port: 110 (TLS támogatással)
Ha a fenti adatok megadását követően sem éri el a leveleit a kliensen keresztül, kérjük, ellenőrizze, hogy a Beállítások/ Levelezés menüpont alján igenre állította-e a kliensek engedélyezését.

 

VICC. :-)

Gondolják nem így van beállítva?

 

Pedig de.

Válaszoltam nekik.

Yoshi Toranaga Creative Commons License 2023.02.24 0 0 611

Végül az én fő fiókom is elérhetővé vált. Azt válaszolták, hogy spam tevékenység miatt volt letiltva. Akkor lehet, hogy feltörték? De szerintem emellett volt más is. Tavaly ősszel, év végén vettem észre, hogy egyes leveleimet nem tölti át a gmail-be. Úgyhogy, voltak vele gondok. Most meg még ez az általános üzemzavar is. 

 

Mindegy, most már hanyagolom. Meg nem szüntetem, mert sok helyen ezt adtam meg. De lassan, fokozatosan mindent átírok a gmail-re. Ami regisztrált weblap elém kerül, ott is átírom, ahol csak lehet. 

Elvesztettem a bzalmam. 

Sisak88 Creative Commons License 2023.02.23 0 0 610

Nekem ma már működik.

csintalan palacsinta Creative Commons License 2023.02.23 0 0 609

Ma én is úgy voltam vele, hogy felhívom őket, ha nem tudok bejelentkezni.De csodák csodájára sikerült.Mint ahogy lentebb olvastam, akkor dolgoznak a problémán, csak lehet egyeseknek később sikerül majd visszaállítani.Bár amikor én küldtem nekik emailt(hétfőn), a másodlagos email címemre még semmi sem jött eddig.Azért elvárná az ember, hogy megírnák mi a helyzet.Főleg hogy több mint 10 éve használom.

Yoshi Toranaga Creative Commons License 2023.02.23 0 0 608

Vagyis, most megpróbáltam. A "fő" fiókom kivételével az összes többire be tudok lépni. Csak arra nem. Bejelentkezési kísérletkor a következő üzenetet kapom: 

 

"Felfüggesztett fiók. Kérjük keresd fel ügyfélszolgálatunkat."

 

Ami a legviccesebb: még írni sem tudok nekik onnan. Na, mindegy, bármi is lesz, mennek. Az még rendben, hogy egy rendszer pár órára vagy max. egy napra kifekszik, de ez már 14-e óta tarthat. Legalábbis, akkorra írta a legutolsó sikeres bejelentkezésemet. 

Yoshi Toranaga Creative Commons License 2023.02.23 0 0 607

Sehogy. Tegnap felhívtam őket. Annyi derült ki, hogy nem szűntek meg, dolgoznak a probléma elhárításán. Külföldön vagyok, innen még most sem elérhető. Azt monndták, tudnak róla. Ha minden jól megy, egy hét alatt meg is oldódhat. Köszönöm, de akkor velük mostantól befejeztem. Átállok a gmail-re. 


"Felfüggesztett fiók. Kérjük keresd fel ügyfélszolgálatunkat." 

 

Annyi a haladás, hogy ezt most már egy másodperc alatt kiírja, nem öt perc után, mint tegnap. 

Előzmény: csintalan palacsinta (606)
csintalan palacsinta Creative Commons License 2023.02.23 0 0 606

Na végre helyreállt a freemail.hu, be tudtam jelentkezni.Ti hogy vagytok vele?

Landsmann_ Creative Commons License 2023.02.22 0 0 605

Kommunikációjuk egyenlő a nullával. Pár éve bejelentettem egy hibát. Még a hiba létezését is kétségbe vonták. Többedik levélváltás után, mikor ismételten szóvá tettem (több héttel a bejelentés után), hogy az érkezett levelek a weboldalon egyből ott vannak, de POP3-al csak órákkal később lehet letölteni és mikor óhajtják végre a hibát elhárítani, frappánsan egy vicchez hasonló választ kaptam némi kioktató stílusban. Nem is értettem, hogy egyáltalán a vicc tartalmának mi köze a bejelentett és hetek óta el nem hárított hibához. Én ekkor szűrtem le, hogy a support egy nagy nulla! Hogy a választ író részeg lehetett, vagy csak rossz napja volt, nem tudom, de a kioktató levelükre írt válaszomra már nem jött semmi. Kb 2-3 héttel később szűnt meg a hiba.

Előzmény: csintalan palacsinta (604)
csintalan palacsinta Creative Commons License 2023.02.22 0 0 604

Egyszerűen nem tudja beolvasni a bejelentkezést, pedig jó a jelszó és név is amit beírok oda.Próbáltam chrome és brave böngésző alatt is, de semmi.Ami jobban aggaszt, hogy legalább jeleznék a másik email címemre, amit megadtam nekik, hogy valami gubanc van.De eddig semmi.

csintalan palacsinta Creative Commons License 2023.02.22 0 0 603

Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem kuva nagy gáz van a freemail.hu szolgáltatással.Nem tudok belépni jó pár napja, írtam is nekik és semmi válasz.Ha valaki tud valami infót, azt megköszömném.

Sisak88 Creative Commons License 2023.02.21 0 0 602

Nekem pont ugyanez van napok óta....

Előzmény: Tuzorke (598)
BRUT1 Creative Commons License 2023.02.20 0 0 601

Pontosen ez van nálam is.

Előzmény: balint0152 (599)
benyo1515 Creative Commons License 2023.02.20 0 0 600

szia,nekem ugyan azt csinalja,de az opera mini vel azonal betolt.de csak a operamini.

Előzmény: Tuzorke (598)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!